Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Top Gun [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 4/22 [i] 12:10 Komisár Rex I. 10/13 [i] 13:05 Bez stopy V. 13/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 23/24 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Monk VI. 10/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Moja super Ex [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:00 Myšlienky vraha III. 16/20 [i] 23:55 Hon na orla [i] 01:30 Neodolateľná sila [i] 02:45 Alias V. 10/17 [i] 03:25 Xena II. 9/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:05 Úsmev, prosím! [i] 07:35 Repete [i] 08:35 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 21/22 [i] 10:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 22/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 87/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 88/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 260 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Divoký anjel 270/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Sila lásky IV. 44/256 [i] 17:55 Straty a nálezy 1/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kriminálka Staré Mesto 6/7 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky IV. 10/17 [i] 22:50 Extra [i] 23:20 Zmenáreň [i] 23:50 Oheň z neba [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 02:40 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 03:10 Sila lásky II. 260 [i] 04:00 Sila lásky IV. 44/256 [i] 04:50 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 8/30 [i] 08:55 Vinohradnícke múzeum [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 11:05 Cena Dunaja [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Profily [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:15 Profesionál [i] 15:25 Motormagazín [i] 15:55 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:50 Dizajn 26 [i] 22:20 Tmavomodrá, takmer čierna [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Nové bývanie [i] 05:40 Smrť za klamstvo [i] 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 35 [i] 10:00 Stratené duše V. 9 [i] 11:00 Dobrá manželka I. 12 [i] 12:00 Čo ste urobili nášmu synovi?! [i] 14:00 Medicopter 117 21 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 36 [i] 21:15 Profesionáli V. 8 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:20 Popcorn Tv [i] 03:45 Lovci predátorov 3 [i] 04:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 25,26 [i] 07:10 Červené ruže 37 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 21 [i] 09:15 Matlock IX. 16 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 12,13 [i] 12:20 M*A*S*H 146,147 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 35 [i] 15:50 Medicopter 117 21 [i] 17:00 Knight Rider 35 [i] 18:00 M*A*S*H 146,147 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Podfuk [i] 21:40 30 prípadov majora Zemana 8 [i] 23:00 Prekliaty osud [i] 00:55 30 prípadov majora Zemana 8 [i] 01:50 "Třicet panen a Pythagoras" [i] 03:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 08:00 Předčasné vydání 32/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 12/37 [i] 11:05 Wildfire IV. 11/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 13:00 Předčasné vydání 32/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 15:00 Dr. House III. 19/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 12/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 33/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 20:00 Dr. House III. 20/24 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 4/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 5/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 00:00 Dr. House III. 20/24 [i] 01:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 4/13 [i] 01:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 5/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 12/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Jak se to dělá 10 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 26 [i] 14:10 Top Trumps [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Extrémní stroje [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Dvojí přežití [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 46 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 59/78 [i] 08:55 Děti kreslí písničky [i] 09:00 Poslední růže od Casanovy [i] 10:35 Česká muzika na Žofíně [i] 11:10 Smrt soudního znalce 6/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 24/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 11/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:10 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 8/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kriminálka Staré Město 6/7 [i] 21:05 Na cestě po Mazurských jezerech [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přísně tajné vraždy 33/42 [i] 22:35 Spálené stodoly [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Californication III 11/12 [i] 01:10 Doktorka Quinnová II 24/27 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Náš venkov [i] 02:40 Sváteční slovo evangelického faráře Jaroslava Vítka [i] 02:45 Cesty víry [i] 03:05 Křesťanský magazín [i] 03:20 Mistrovská díla z českých sbírek [i] 03:30 Týden v regionech Brno [i] 03:55 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 20/52 [i] 06:35 Finley požární autíčko 20/39 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:30 Alchymie bytí [i] 08:00 Můj dům, můj hrad 2/2 [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 8/16 [i] 12:40 Kühňata v Koreji [i] 13:00 Národní muzeum letectví a kosmonautiky [i] 13:55 Angličtina pro nejmenší 37/40 [i] 14:05 ETV 1 4/6 [i] 14:15 Tak to vidím já [i] 14:30 Stella a hvězda Orientu [i] 15:55 O žralocích a lidech 4/4 [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha [i] 20:00 Zapomenuté transporty 3/4 [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Pravá krev 8/12 [i] 23:10 Terra musica [i] 23:40 Film point [i] 00:05 Bigbít 39/42 [i] 01:00 Vzkaz Jiřího Gaislera [i] 01:15 Knižní svět [i] 01:30 Čtenářský deník... [i] 01:45 Černobílý doktor [i] 02:10 Tajemství ikony [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 4 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman II 19 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 17 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 14 [i] 15:00 Kobra 11 VII 11 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 2 [i] 18:25 Ulice 1861 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 8 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 14 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VI 23 [i] 23:55 Face the Pro [i] 00:55 69 rozkoší pro smrtelníky 6 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Střepiny [i] 01:55 Áčko [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 14 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé III 8 [i] 08:55 M*A*S*H 63 [i] 09:25 Knight Rider IV 3 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 8 [i] 11:35 Policie Hamburk II 22 [i] 12:35 M*A*S*H 64 [i] 13:10 Will & Grace III 13 [i] 13:40 Closer V 2 [i] 14:40 JAG VIII 17 [i] 15:30 Big Ben IV 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 11 [i] 21:20 Přešlapy III 8 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 11 [i] 23:25 Na nože! [i] 00:35 Kriminálka Kolín IV 7 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 54 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Medzi láskou a nenávisťou 29/124 [i] 06:45 Doňa Barbara 1/190 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 08:55 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 38-39/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 108/175 [i] 13:30 Rebeli II. 145/225 [i] 14:25 Rany z lásky 96/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 Medzi láskou a nenávisťou 30/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 2/190 [i] 19:00 Rebeli II. 146/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 41/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 165/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 18/23 [i] 22:50 Frasier II. 9/24 [i] 23:15 Uniesol mi dieťa! [i] 00:55 Ally McBealová IV. 18/23 [i] 01:40 Frasier II. 9/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 38-39/125 [i] 02:45 Pravá tvár vášne 165/178 [i] 03:25 112 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:45 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Jak ukrást Bess [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i] 13:40 Hodinu nevíš... [i] 15:30 Jak je důležité míti Filipa [i] 17:10 AT13 zasahuje: Útok v Kapském městě [i] 18:55 Zachraňte Mozarta [i] 20:20 Taurus [i] 22:05 Hra stínů [i] 23:50 Ďáblova oběť [i] 01:25 Zloději [i] 03:20 Fixlování [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Alpské lyžování [i] 15:15 Tenis [i] 16:45 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 00:15 Alpské lyžování [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 7 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 8 [i] 09:00 Městečko Haven I 2 [i] 10:00 Městečko Haven I 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 12:00 Nash Bridges III 3 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 3 [i] 14:00 Foylova válka II 4 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 16 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 4 [i] 18:00 Byla jednou jedna svatba [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 4 [i] 21:00 Dobrá manželka I 17 [i] 22:00 Dobrá manželka I 18 [i] 23:00 Městečko Haven I 3 [i] 00:00 Médium VI 2 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 16 [i] 02:00 Speciální zásilka [i] 04:00 Foylova válka II 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 26 [i] 06:00 Anatomie přírodní katastrofy 1 [i] 07:05 Proč milujeme naše mazlíčky [i] 08:10 Co nám prospívá 39 [i] 08:45 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 09:20 Do muzea zadním vchodem 10 [i]