TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho 13/13 [i] 05:45 Fantastický Spiderman I. 7/26 [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 7/13 [i] 06:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 13/13 [i] 06:55 Štvornohý detektív Kalle I. 10/10 [i] 07:35 Súboj titanov [i] 09:50 TALENTMANIA [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Hrôza v školskom autobuse [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Vertical Limit [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:50 Strážca nebeskej brány [i] 01:25 Tunel smrti [i] 02:50 Presidio: Miesto zločinu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 ...a just (dohoda možná) [i] 05:25 Peniaze [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Poštár Pat II 54 [i] 07:25 Šmolkovia [i] 07:40 Bola raz jedna planéta [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Páni zo semafora [i] 08:50 Leto s Katkou 6/7 [i] 09:15 Núraddín Ali a Anísaldžalísa [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody V. 1 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 4/4 [i] 14:35 Jánošík [i] 15:55 Filmové vyznania Paľa Bielika [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Odvaha princeznej 1/2 [i] 21:50 Odvaha princeznej 2/2 [i] 23:35 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 4/4 [i] 01:10 Odvaha princeznej 1/2 [i] 02:45 Odvaha princeznej 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Živá panoráma [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Zvieratá záchrancovia 1/6 [i] 10:25 Kapura [i] 11:05 Farmárska revue [i] 11:20 Zelená revue [i] 11:35 Noc v archíve [i] 12:35 Nedeľné matiné [i] 13:15 Sokoliar Tomáš [i] 14:55 Orientácie [i] 15:20 Slovo [i] 15:35 Folklórny festival Východná [i] 16:30 Poltón [i] 17:00 Família [i] 17:30 Anjeli strážni [i] 17:55 Poklady sveta V. [i] 18:10 Poklady sveta V. [i] 18:25 Táraninky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Poklady.sk [i] 19:00 Kinorama [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Cena Dunaja [i] 21:35 Na doskách [i] 22:05 Pozvánka do divadla [i] 23:15 Slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 Medvedí bratia 2 [i] 09:00 Simpsonovci I. 7 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:55 Profesionáli V. 7 [i] 10:50 Stratené duše V. 9 [i] 11:40 Dobrá manželka I. 12 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Smrť za klamstvo [i] 15:45 Largo Winch [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Cela [i] 01:35 Chlapci to chcú tiež [i] 03:00 Iba obchod [i] 04:25 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Magnum I. 5 [i] 07:00 Zasľúbená zem 31,32 [i] 08:55 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:45 Vraždy v Midsomeri VIII. 2 [i] 11:45 60 MINÚT [i] 13:00 Danielle Steelová: Zoja 1,2/2 [i] 17:00 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Osudový sľub: Príbeh Alexandry O´Harovej [i] 22:00 Americano [i] 23:40 Vraždy v Midsomeri VIII. 2 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 7/23 [i] 06:30 Internát II. 1/8 [i] 08:00 Pravěk útočí II. 1/7 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 8/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 9/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 10/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 3/7 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 9/15 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 16:00 Advokáti III. 10/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 15/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 19:00 Advokáti III. 11/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i] 22:00 Velký táta [i] 23:55 Pacovo mužstvo V. 12/28 [i] 01:25 Advokáti III. 11/23 [i] 02:20 Velký táta [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Jak se to dělá 6 [i] 06:50 Jak to dělají? [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 41 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 42 [i] 10:00 Američtí dřevorubci [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Běsnění [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 To taky zvládnu 7 [i] 16:55 To taky zvládnu 8 [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Tuning v Berlíně [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tým rychlého nasazení Miami 3 [i] 23:45 Za mřížemi [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 3 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Megastavitelé [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 7/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Trojčátka 26/26 [i] 06:30 O čarovné Laskonce [i] 06:50 U nás na farmě 23/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 5,6/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 5/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bojácném Floriánkovi [i] 14:20 Kaleidoskop [i] 14:50 Poslední růže od Casanovy [i] 16:25 Smím prosit? 8/8 [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo evangelického faráře Jaroslava Vítka [i] 17:20 Pravěk útočí 9/13 [i] 18:05 Návštěvníci 10/15 [i] 18:35 Na cestě za Kamilou od Mazurských jezer [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:05 Ach, ty vraždy! 1/5 [i] 21:40 EXPOminuty 2010 [i] 21:55 168 hodin [i] 22:25 Slečna Marplová [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Hotel Babylon II 4/8 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Všechnopárty [i] 01:45 Úsměvy Jiřího Schmitzera [i] 02:25 Čétéčko [i] 02:45 Osudové okamžiky [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 7/15 [i] 05:50 Hudební setkání s léčitelem Milanem Calábkem a jeho přáteli o duchovní síle hudby [i] 06:30 Osudové okamžiky [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2010 - Murska Sobota [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 804/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Svět umění [i] 10:30 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:50 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 8/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Dalibor [i] 14:05 Lucemburkové 2/6 [i] 14:35 Návštěva u Návštěvníků aneb...jak se natáčel seriál [i] 15:05 Národní muzeum letectví a kosmonautiky [i] 16:00 O žralocích a lidech 4/4 [i] 16:55 Mýty a fakta historie: Objevování 2/2 [i] 17:50 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Jistě, pane ministře 21/22 [i] 19:25 Hortus Musicus [i] 20:00 Nepřítelem osudu [i] 20:30 Tváře jsou zrcadla našich životů [i] 21:00 Postižení ohněm [i] 21:25 Za každou cenu? [i] 21:55 Na plovárně s Charlesem [i] 22:20 Vzkaz Jiřího Gaislera [i] 22:35 Zajatci mlhy [i] 00:25 Film o filmu Pouta [i] 00:35 David Gilmour - Live in Gdańsk [i] 01:30 Česká soda [i] 01:45 Zázraky přírody [i] 02:55 Svět umění [i] 03:45 Mezinárodní hudební festival Český [i] 04:20 Primárius [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Admirál Bublina útočí 2 [i] 06:25 Senzační Spiderman 6 [i] 06:50 Jen počkej, zajíci! 3 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 31 [i] 07:30 Velká cena Korey [i] 10:00 Mr. Bean [i] 10:35 Skippy 8 [i] 11:10 Metráček [i] 12:45 Sloužit Sáře [i] 14:50 Jak básníkům chutná život [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Občanské judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:50 Střepiny [i] 23:15 Vražda v Presidiu [i] 01:00 Novashopping 01:20 Pouta války [i] 04:10 Stefanie 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Mickeyho klubík I 4 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 43 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé III 7 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 5 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 62 [i] 10:25 M*A*S*H 63 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Zločiny v zahradách I 6 [i] 14:25 Barbora řádí [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 8 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - TŘETÍ SEMIFINÁLE [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - TŘETÍ ROZHODNUTÍ [i] 23:15 Sejmi eso [i] 01:25 Hnutí mysli 4 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Hitlerovi bodyguardi 5 [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Medzi láskou a nenávisťou 28/124 [i] 06:45 Elisa z Rivombrosy II. 9/13 [i] 09:00 Hotel snov: Prekvapenie v Mexiku [i] 11:05 Na streche [i] 11:55 Dokonalý svet 7/16 [i] 13:00 Prípady Alice Neversovej III. 4/4 [i] 14:50 Podozrivé 2-3/8 [i] 16:50 Medzi láskou a nenávisťou 29/124 [i] 17:50 Avignonské proroctvo 4-5/8 [i] 20:00 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 21:40 Skutočný príbeh: Vízie vraždy - Danielin príbeh [i] 23:30 Prípady Alice Neversovej III. 4/4 [i] 01:20 Avignonské proroctvo 4/8 [i] 02:10 Podozrivé 2-3/8 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:20 Skutočný príbeh: Vízie vraždy: Danielin príbeh [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jak ukrást Bess [i] 13:45 Hlavní zprávy [i] 15:35 Milionové Vánoce [i] 17:25 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 19:15 Zastřelit a být zastřelen [i] 21:00 Vévodkyně [i] 22:55 Kráčející skála [i] 00:20 Full Contact [i] 02:00 Mrtvý sníh [i] 03:35 Vévodkyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Motorismus [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Box [i] 00:00 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges III 2 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 08:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 09:00 Sladký život v New Yorku I 3 [i] 10:00 Městečko Haven I 3 [i] 11:00 Bratři a sestry I 13 [i] 12:00 Bratři a sestry I 14 [i] 13:00 Manžel na objednávku [i] 15:00 Útěk za spravedlností [i] 17:00 Dobrá manželka I 15 [i] 18:00 Dobrá manželka I 16 [i] 19:00 Městečko Haven I 3 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 4 [i] 21:00 Bratři a sestry I 15 [i] 22:00 Bratři a sestry I 16 [i] 23:00 Mercury [i] 01:20 Městečko Haven I 3 [i] 02:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 4 [i] 03:20 Půlnoční polibek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 66 [i] 06:00 Země krásná neznámá 16 [i] 07:20 Ztracená města starověku 1 [i] 08:30 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 09:30 Lidé a místa na Zemi: Norsko - Pláže, fjordy a ledovce 18 [i] 09:45 Večeře na chalupě - speciál [i] 10:50 Nechte své dítě zazářit 3 [i] 11:50 Mravenci vědí všechno 9 [i] 12:10 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 12:45 Jamieho rodinné Vánoce 2 [i] 13:20 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 14:05 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 14:50 Příběhy z divočiny 7 [i] 15:30 Řeč hmyzí říše 6 [i] 15:50 Zvířecí rekordmani 30 [i] 16:55 Cestování podle představ 1 [i] 17:25 Mistři švindlu 45 [i] 18:05 Mistři švindlu 46 [i] 18:45 Buď já nebo pes 67 [i] 19:45 Nahá věda 5 [i] 20:55 Tuningmánie 49 [i] 21:35 Tuningmánie 50 [i] 22:15 Divoký západ 1 [i] 23:25 Starověké olympijské hry [i] 00:40 Bojové jednotky 19 [i] 01:20 Bojové jednotky 20 [i] 02:00 Výpravy za zvířaty 9 [i] 03:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 03:55 Ztracená města starověku 1 [i] 04:50 Dunaj - Modrá stuha Evropy 25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dům naruby [i] 07:40 Manuel a Manuela [i] 09:15 Město Ember [i] 10:50 Před kamerou 43 [i] 11:15 Bellamy [i] 13:05 Jsem díky vám [i] 14:30 Noc v muzeu 2 [i] 16:10 Útěk na Horu čarodějnic [i] 17:50 Pohádky na dobrou noc [i] 19:30 Před kamerou 44 [i] 20:00 Michael Jackson's This Is It [i] 21:50 Otče náš [i] 23:45 Na stojáka 82 [i] 00:10 3 jehly [i] 02:15 Deník vražedkyně [i] 03:50 Výchovný tábor [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Kit Kittredge: Odvážná novinářka