Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Záhady Sylvestera a Tweetyho 12/13 [i] 05:25 Fantastický Spiderman I. 6/26 [i] 05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 6/13 [i] 06:05 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 12/13 [i] 06:35 Štvornohý detektív Kalle I. 9/10 [i] 07:30 Chaloši v akcii [i] 09:05 Bláznivý Jimov život VI. 12-13/18 [i] 09:55 TALENTMANIA [i] 12:40 Blondínka v ťažkostiach [i] 14:40 Agentky D.E.B.S. [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Kurz sebaovládania [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:50 Partička [i] 23:30 Cloverfield: Monštrum [i] 00:55 Silent Hill [i] 02:55 Cloverfield: Monštrum [i] 04:35 Xena II. 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Poštár Pat II 53 [i] 07:20 Šmolkovia [i] 07:30 Bola raz jedna planéta [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Vrabce z Tŕnia 3/7 [i] 09:40 Gemini [i] 11:35 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 12:30 Motormagazín [i] 12:55 TOP STAR Extra [i] 13:50 Letná zámena [i] 15:20 Capri III 1/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Čo dokáže ulica [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Modrá hviezda [i] 22:45 Drsňák [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:55 Oheň z neba [i] 02:30 Drsňák [i] 04:05 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 GEN.sk [i] 08:40 Extr@ English 8/30 [i] 09:05 Dokumentárny klub [i] 10:30 Svetlana 2/2 [i] 11:15 Vajnorský kostol [i] 11:20 Cena Dunaja [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Pestrá rodinka 15/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 16/36 [i] 14:00 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 7/13 [i] 14:15 Cesty nádeje [i] 14:55 Poltón [i] 15:20 Energetika [i] 15:35 Kapura [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:35 Zelená revue [i] 16:55 Drevená história [i] 17:30 Elixír [i] 17:55 Zvieratá záchrancovia 1/6 [i] 18:20 Táraninky [i] 18:30 Večerníček Cena Dunaja [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:10 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 23:55 ooops!načierno [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Krajina dávnych vekov [i] 07:10 Fantastická štvorka [i] 07:35 Princezná Sissi [i] 08:10 Káčerovo I. [i] 08:35 Gumkáči [i] 09:00 Simpsonovci XIII. 4 [i] 09:30 Profesionáli [i] 10:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 13:50 Nevesty pre milionára [i] 15:50 Teraz neplač! [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Largo Winch [i] 22:30 S. Seagal: Muž so znakom smrti [i] 00:30 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 03:00 Nevesty pre milionára [i] 04:25 Teraz neplač! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Magnum I. 4 [i] 07:10 Zasľúbená zem 29,30 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:50 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 11:50 "Sólo pro starou dámu" [i] 14:00 Fantastická cesta [i] 16:15 Terč útoku [i] 18:10 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Mia, moja láska 2 [i] 22:10 Neobzeraj sa späť [i] 00:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:50 Webmaster [i] 01:45 HUSTE.TV [i] 02:00 Mafstory [i] 02:50 Celebrity CAMP [i] 03:55 SEDEM [i] 04:45 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Studio Sport 6/23 [i] 06:35 Internát 6/6 [i] 08:00 Pravěk útočí 6/6 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 6/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 7/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 2/7 [i] 13:00 Survivor XVIII. - Tocantins 8/15 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 16:00 Advokáti III. 9/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 14/37 [i] 18:05 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 19:00 Advokáti III. 10/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 10/23 [i] 23:00 Californication III. 6/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 4/10 [i] 00:40 Strážce pořádku 2/13 [i] 01:40 Advokáti III. 10/23 [i] 02:35 CSI: New York VI. 10/23 [i] 03:20 Californication III. 6/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Běsnění [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Stavby budoucnosti [i] 11:50 Megastavitelé [i] 12:45 To taky zvládnu 5 [i] 13:15 To taky zvládnu 6 [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 9 [i] 15:05 Pátá rychlost 10 [i] 15:30 Tuning v Berlíně [i] 16:25 Jak se to dělá 6 [i] 16:55 Jak to dělají? [i] 17:20 Superstroje [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Megastavitelé [i] 20:05 Pátá rychlost 1 [i] 20:35 Pátá rychlost 2 [i] 21:00 Tuning v Berlíně [i] 21:55 To taky zvládnu 7 [i] 22:25 To taky zvládnu 8 [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Běsnění [i] 02:40 Američtí dřevorubci [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Pátá rychlost 1 [i] 04:35 Pátá rychlost 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 58/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 07:15 U nás na farmě 23/26 [i] 07:30 Záhady starověkého Říma 6/20 [i] 08:00 Stella a hvězda Orientu [i] 09:20 Ovečka Shaun II 27/40 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Kletba Měsíčního údolí [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Malá farma [i] 13:30 Simon Birch [i] 15:20 Návrat do Cranfordu 2/3 [i] 16:15 Profesionálové 46/57 [i] 17:05 Studio Volby 2010 [i] 17:10 Cesta do pravěku [i] 18:35 Studio Volby 2010 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:05 Zázraky přírody [i] 21:25 Předčítač [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Vraždy v Kaifecku [i] 00:55 13. komnata Valtra Komárka [i] 01:25 Pošta pro tebe [i] 02:15 Všechnopárty [i] 03:00 Folklorika [i] 03:20 Na cestě po Oněžském jezeře [i] 03:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:10 Poutní místa [i] 04:30 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Bílá místa [i] 05:40 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Diagnóza [i] 06:20 Správy STV 06:50 Potomci slavných - E. F. Burian [i] 07:15 O vědě a vědcích 8/13 [i] 07:40 Stop [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 7/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 10:40 Hledání ztraceného času 3 [i] 11:00 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:35 Neskutečné historky 1/9 [i] 14:05 Jistě, pane ministře 21/22 [i] 14:40 David Gilmour - Live in Gdańsk [i] 15:35 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:45 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa 2/10 [i] 16:30 Bohové a proroci 7/15 [i] 17:00 Úsměvy Jiřího Schmitzera [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem 4/9 [i] 18:00 Kde bydlely princezny 1/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina 2/2 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Odcházení [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:25 Třistatřicettři [i] 23:20 Česká soda [i] 23:35 Neskutečné historky 1/9 [i] 00:05 ČT Live - Martin Němec a Lili Marlen [i] 01:00 Svou káru táhnem dál [i] 01:50 Divoké palmy 5/5 [i] 02:35 Na Kloboučku [i] 03:15 Smím prosit? 7/8 [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Admirál Bublina útočí 1 [i] 06:20 Jen počkej, zajíci! 2 [i] 06:35 Liga Špačků II 11 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? 9 [i] 07:35 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:30 Občanské judo [i] 08:55 Judo sonduje [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 S vyznamenáním [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Na kolejích čeká vrah [i] 14:35 Zpátky na zem [i] 16:25 Četník ve výslužbě [i] 18:25 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:50 Elektra [i] 00:35 Novashopping 01:00 Volejte Novu [i] 01:25 Zlatíčka [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 Stefanie 6 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mickeyho klubík I 3 [i] 06:50 Pokémon: Diamant a perla XI 42 [i] 07:15 Frasier X 13 [i] 07:45 M*A*S*H 61 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Knight Rider - Legenda se vrací 14 [i] 10:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 12:40 Harry Potter a tajemná komnata [i] 16:05 Julie Lescautová IV 8 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 7 [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Na konci světa [i] 23:30 Soudce Dredd [i] 01:35 Holčičky na zabití [i] 03:15 Volejte Věštce [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Lampáreň [i] 05:45 Bonzáčik [i] 06:45 Medzi láskou a nenávisťou 27/124 [i] 07:40 Môj priateľ Albert [i] 09:45 Nečakaná láska [i] 11:55 Rozvedení so záväzkami [i] 13:05 Prípady Alice Neversovej III. 3/4 [i] 14:50 Elisa z Rivombrosy II. 9/13 [i] 16:45 Medzi láskou a nenávisťou 28/124 [i] 17:45 Na streche [i] 18:40 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Ruža z Kerrymoru [i] 21:40 Hotel snov: Prekvapenie v Mexiku [i] 23:35 Láska vo víre vojny [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:15 Rozvedení so záväzkami [i] 03:20 Rosamunde Pilcherová: Ruža z Kerrymoru [i] 04:50 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 To zvládnem, Amigo [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podivné experimenty [i] 14:10 Klára a já [i] 15:45 Swing [i] 17:25 Puckoon [i] 18:55 Zlato pojď na to [i] 20:50 Vejce na tvrdo [i] 22:40 Zloději [i] 00:35 Mary a Max [i] 02:15 Hodina pravdy [i] 04:05 Klára a já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:00 Zimní sporty [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:45 Tenis [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Motorismus [i] 22:00 Bojové sporty [i] 01:00 Alpské lyžování [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru XII 7 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 17 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges III 1 [i] 11:00 Sladký život v New Yorku I 1 [i] 12:00 Sladký život v New Yorku I 2 [i] 13:00 Půlnoční polibek [i] 15:00 Bezpečný přístav [i] 17:00 Bratři a sestry I 13 [i] 18:00 Bratři a sestry I 14 [i] 19:00 Rookie Blue I 9 [i] 20:00 Městečko Haven I 3 [i] 21:00 Mercury [i] 23:20 Útěk za spravedlností [i] 01:10 Bratři a sestry I 13 [i] 02:10 Bratři a sestry I 14 [i] 03:10 Pouta, která svazují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 5 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 6 [i] 07:10 Jak stvořit lepší bytost [i] 08:15 Znovuobjevitelé 33 [i] 08:45 Znovuobjevitelé 34 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 51 [i] 10:20 Prehistorický park 5 [i] 11:30 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 12:35 Jamieho vepřové hody [i] 13:40 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 14:25 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 15:10 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 16:20 Ztracená města starověku 1 [i] 17:30 Mistři švindlu 43 [i] 18:15 Mistři švindlu 44 [i] 18:55 Buď já nebo pes 66 [i] 19:55 Nahá věda 4 [i] 21:00 Tuningmánie 47 [i] 21:40 Tuningmánie 48 [i] 22:20 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 23:30 Bojové jednotky 17 [i] 00:05 Bojové jednotky 18 [i] 00:40 Vyšetřovatelé nehod 3 [i] 01:40 Slavné bitvy Británie 3 [i] 02:50 10 věcí, které potřebujete vědět, abyste zhubli [i] 03:50 Místa ve Středomoří 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 43 [i] 06:00 Podnikavá dívka [i] 07:50 Grey Gardens [i] 09:35 Fantastický mazel [i] 11:00 Splyň se mnou [i] 12:30 Pochyby [i] 14:10 Rachel se vdává [i] 16:00 Star Trek [i] 18:05 Marley a já [i] 20:00 Valkýra [i] 22:00 Labyrint lží [i] 00:05 Underworld: Vzpoura Lycanů [i] 01:35 12 kol [i] 03:20 Johanka z Arku