TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Reflex [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:55 Ako básnici nestrácajú nádej [i] 12:10 Komisár Rex I. 9/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 12/24 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 9/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rýchlo a desivo: Šialené preteky [i] 22:10 Čierny úsvit [i] 00:00 Zóna úniku [i] 01:50 Vtedy na Západe [i] 04:45 Rodinná vojna II. 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 19/22 [i] 10:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 20/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 85/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 86/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 259 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:10 Divoký anjel 269/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Vojna kuchárov [i] 16:50 Sila lásky IV. 43/256 [i] 17:40 Život bez konca 5/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Lži a podvod [i] 23:45 Miláčik [i] 01:35 Lži a podvod [i] 03:00 Hlas Európy [i] 03:25 Sila lásky II. 259 [i] 04:15 Sila lásky IV. 43/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:20 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:30 Slovenský kras [i] 11:10 Myslenie zvierat 5/5 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:10 Família [i] 14:45 Cena Dunaja [i] 16:15 Energetika [i] 16:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 7/13 [i] 16:55 Japonská mozaika III 7/8 [i] 17:15 Japonská mozaika III 8/8 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček Cena Dunaja [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha [i] 20:25 Moja naj kniha [i] 20:45 Svetlana 2/2 [i] 21:30 Hlas Európy [i] 22:00 GEN.sk [i] 22:15 Dokumentárny klub [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 34 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 9,10 [i] 12:00 Klamári 10 [i] 13:00 Cesta do minulosti 5 [i] 14:00 Medicopter 117 20 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 35 [i] 21:15 Dievča na stráženie [i] 23:15 SEDEM [i] 00:30 Nebezpečné známosti [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 11 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 9,10 [i] 04:25 Cesta do minulosti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 23,24 [i] 07:10 Červené ruže 36 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 20 [i] 09:15 Matlock IX. 15 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 10,11 [i] 12:20 M*A*S*H 144,145 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 34 [i] 15:50 Medicopter 117 20 [i] 17:00 Knight Rider 34 [i] 18:00 M*A*S*H 144,145 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 21:45 Incest [i] 23:45 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 01:25 Nočné reprízy 04:35 Charleston [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 31/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 11/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 31/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 15:00 Dr. House III. 18/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 11/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 18:00 Předčasné vydání 32/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 20:00 Dr. House III. 19/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 00:00 Dr. House III. 19/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 11/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Jak se to dělá 9 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 25 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Stavitelé z LA [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Výlety v pamäti [i] 10:10 Film o filmu Občanský průkaz [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 23/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 10/30 [i] 15:05 Franklin 50/52 [i] 15:25 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 15:50 Ovečka Shaun II 27/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 6/20 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 8/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:05 Vyprávěj 8/16 [i] 21:00 13. komnata Valtra Komárka [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Californication III 11/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Underworld [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Doktorka Quinnová II 23/27 [i] 01:45 Na kus řeči [i] 02:30 Musicblok 02:55 Malá Velká Británie 8/22 [i] 03:20 Máte slovo 04:10 Babylon [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 9/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 5/15 [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 19/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 19/39 [i] 06:40 Děti točí hrdiny 7/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Videoatlas naší přírody [i] 07:55 Vášeň sběratelská [i] 08:10 Dokážete víc [i] 08:20 EXPOminuty 2010 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Ivanem Lendlem [i] 10:05 Svatováclavská jízda [i] 10:25 Černobílý doktor [i] 10:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Lucemburkové 1/6 [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 16/26 [i] 14:30 Film o filmu Kuky se vrací [i] 14:45 Sportovci světa 2/2 [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Můj dům, můj hrad 2/2 [i] 17:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:30 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 City Folk 2010 - Murska Sobota [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 7/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 7/16 [i] 21:25 ČT Live - Martin Němec a Lili Marlen [i] 22:20 Bigbít 39/42 [i] 23:20 Malá Velká Británie 8/22 [i] 23:45 Gorodok [i] 00:10 Na oblasti [i] 01:10 Krotitelé dluhů III. 6/16 [i] 01:35 Svéráz sovětského hokeje 2/2 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 3 [i] 09:40 Jane Doe: Jak vyhodit šéfa [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk II 6 [i] 12:30 Superman II 18 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 16 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 13 [i] 15:00 Kobra 11 VII 10 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House III 1 [i] 18:25 Ulice 1860 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:25 Přímý kontakt [i] 00:15 Drsný časy [i] 02:20 Novashopping 02:40 Stahovák [i] 03:05 Tabu [i] 04:05 Stefanie 5 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 12 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 11 [i] 08:55 M*A*S*H 59 [i] 09:30 Knight Rider IV 2 [i] 10:35 To je vražda, napsala I 7 [i] 11:35 Policie Hamburk II 21 [i] 12:35 M*A*S*H 60 [i] 13:10 Will & Grace III 12 [i] 13:40 Closer V 1 [i] 14:40 JAG VIII 16 [i] 15:30 Big Ben IV 9 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Parfém: Příběh vraha [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Okamžik vyzrazení [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Medzi láskou a nenávisťou 26/124 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 216/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 40/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 36-37/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 107/175 [i] 13:30 Rebeli II. 144/225 [i] 14:20 Rany z lásky 95/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 16:55 Medzi láskou a nenávisťou 27/124 [i] 18:00 Doňa Barbara 1/190 [i] 19:00 Rebeli II. 145/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Dokonalý svet 7/16 [i] 22:00 Mrazivá vášeň [i] 00:20 Šialená manželka [i] 02:15 Na streche [i] 02:55 L.O.V.E. [i] 03:35 Nespútaný anjel 40/194 [i] 04:20 Rany z lásky 95/230 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Rain [i] 09:00 Teleshopping 12:05 To zvládnem, Amigo [i] 14:00 Podvedený osud [i] 15:45 Mezi námi právníky [i] 17:30 Přísaha [i] 19:45 Fixlování [i] 21:45 Hodinu nevíš... [i] 23:35 Mrtvý sníh [i] 01:10 Vězení v plamenech 1 [i] 02:55 Ďáblova oběť [i] 04:30 Holky to chtěj taky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:00 Zimní sporty [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Box [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 6 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 7 [i] 09:00 Bratři a sestry I 13 [i] 10:00 Bratři a sestry I 14 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 2 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 2 [i] 14:00 Foylova válka II 3 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 15 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 3 [i] 18:00 Dobrá manželka I 15 [i] 19:00 Dobrá manželka I 16 [i] 20:00 Sladký život v New Yorku I 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 7 [i] 22:00 Rookie Blue I 9