TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Ako básnikom chutí život [i] 11:20 Zajtrajšie noviny IV. 3/22 [i] 12:10 Komisár Rex I. 8/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 11/24 [i] 14:00 Odložený prípad V. 18/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 8/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 15 minút [i] 01:00 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 21-22/22 [i] 02:35 Alias V. 9/17 [i] 03:15 Xena II. 7/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 17/22 [i] 09:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 18/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 83/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 84/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 258 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:05 Divoký anjel 268/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 42/256 [i] 17:50 Život bez konca 4/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Noc nádejí 2010 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 8/12 [i] 23:15 Záhady SK [i] 23:45 Kameňák 3 [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 8/12 [i] 02:20 Správy STV o 16:00 [i] 02:40 Špania Dolina [i] 03:05 Halali [i] 03:30 Sila lásky II. 258 [i] 04:20 Sila lásky IV. 42/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Rozprávky 15 sestier [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Slovenský kras [i] 11:25 Príbeh ornitológa [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka a následky prechodenej chrípky [i] 13:50 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 14:40 Spektrum vedy 12/25 [i] 15:10 Profesionál [i] 15:30 Stavba roka 2010 [i] 17:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Slováci vo svete - 1.časť [i] 18:35 Večerníček Cena Dunaja [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Myslenie zvierat 5/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Japonská mozaika III 7/8 [i] 21:45 Japonská mozaika III 8/8 [i] 22:05 Cena Dunaja [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Špeciálne komando III. 7 [i] 05:45 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 33 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 7,8 [i] 12:00 Kosti V. 8 [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i] 14:00 Medicopter 117 19 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 34 [i] 21:15 Odsúdené III. 12 [i] 22:15 Klamári 10 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 7 [i] 02:00 Odsúdené III. 12 [i] 03:00 Bostonské zločiny III. 8 [i] 03:45 Kriminálka San Francisco 7 [i] 04:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 21,22 [i] 07:10 Červené ruže 35 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 19 [i] 09:15 Matlock IX. 14 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 8,9 [i] 12:20 M*A*S*H 142,143 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 33 [i] 15:50 Medicopter 117 19 [i] 17:00 Knight Rider 33 [i] 18:00 M*A*S*H 142,143 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Banánový Joe [i] 22:00 Lampa [i] 01:10 Anjeli s oceľovým hlasom [i] 03:00 Nočné reprízy 04:35 Starý 40 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 30/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 10/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 30/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 15:00 Dr. House III. 17/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 10/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 31/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 20:00 Dr. House III. 18/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 4/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 5/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 00:00 Dr. House III. 18/24 [i] 01:00 Myšlenky zločince V. 4/22 [i] 01:55 Myšlenky zločince V. 5/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 10/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Jak se to dělá 8 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 24 [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Stavitelé z LA [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 3 [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 44 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Alice Adamsová [i] 10:40 Plavci na Moravě [i] 11:15 Album [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 22/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 9/30 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 16/26 [i] 15:35 Král z džungle 16/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Bert a Ernie 5,6/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:05 Případy detektiva Murdocha III 11/13 [i] 20:55 Na kus řeči [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:30 Moje rodina 2/2 [i] 23:05 Smím prosit? 7/8 [i] 23:30 Partnerské ladění [i] 00:10 Californication 8/12 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Doktorka Quinnová II 22/27 [i] 01:30 Milenky II 1/6 [i] 02:20 Mizející místa domova 13/13 [i] 02:40 Poutní místa 1/10 [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:20 Krásy evropského pobřeží [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 S profesorem Františkem Dvořákem 3/9 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 18/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 18/39 [i] 06:40 Tak to vidím já [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:20 Adult English Zone 8/26 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:05 Jak přežít 9/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Příběhy slavných [i] 10:40 Speciální jednotky v akci 4/4 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:25 Návštěva v ZOO [i] 13:35 Jak se ševcem šili čerti [i] 14:40 Bludiště [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Svatováclavská jízda [i] 16:00 Evropa dnes [i] 16:30 Prizma [i] 16:50 Kus dřeva ze stromu [i] 17:10 Videoatlas naší přírody [i] 17:20 Vášeň sběratelská [i] 17:35 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 6/16 [i] 18:00 Pavučina - životní osudy Štěpána Trochty [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Dokážete víc [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 22:00 Requiem [i] 23:30 Posezení s Janem Burianem [i] 00:00 Evropský manuál [i] 00:20 Japonský příběh lásky a nenávisti [i] 01:20 Q [i] 01:50 Blues ze Staré Pekárny 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 2 [i] 09:40 Přijímačky [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk II 5 [i] 12:35 Superman II 17 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 15 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 12 [i] 15:00 Kobra 11 VII 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 24 [i] 18:25 Ulice 1859 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 221 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 18 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:50 Policajt z Beverly Hills 3 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VII 3 [i] 01:40 Novashopping 02:05 112 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Tabu [i] 04:10 Stefanie 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 11 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 10 [i] 08:55 M*A*S*H 58 [i] 09:30 Knight Rider IV 1 [i] 10:35 To je vražda, napsala I 6 [i] 11:35 Policie Hamburk II 20 [i] 12:35 M*A*S*H 59 [i] 13:10 Will & Grace III 11 [i] 13:40 Closer IV 15 [i] 14:40 JAG VIII 15 [i] 15:30 Big Ben IV 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Josef Vinklář [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 9 [i] 23:25 Ve službách FBI 6 [i] 00:25 Mapa lidského srdce [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 53 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Dr. Oz I. 105/175 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 25/124 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 215/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 17/22 [i] 08:50 Nespútaný anjel 39/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Sudkyňa Hatchettová II. 34-35/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 106/175 [i] 13:30 Rebeli II. 143/225 [i] 14:20 Rany z lásky 94/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 16:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 216/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 26/124 [i] 19:00 Rebeli II. 144/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 40/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 164/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 17/23 [i] 22:50 Frasier II. 8/24 [i] 23:15 Môj tichý partner [i] 00:50 Ally McBealová IV. 17/23 [i] 01:35 Frasier II. 8/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 34-35/125 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 164/178 [i] 03:20 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:20 Môj tichý partner [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Sklizeň [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rain [i] 13:50 AT13 zasahuje: Šachmat [i] 15:35 Proměna Placida Lakea [i] 17:15 Poslední plavky [i] 19:00 Holky to chtěj taky [i] 20:40 Hodina pravdy [i] 22:40 Podvedený osud [i] 00:20 Hurikán [i] 02:00 Full Contact [i] 03:40 Tři muži a nemluvně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Fotbal [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Bowling [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 5 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 6 [i] 09:00 Rookie Blue I 7 [i] 10:00 Rookie Blue I 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges III 1 [i] 13:00 Sladký život v New Yorku I 1 [i]