TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Ako básnici prichádzajú o ilúzie [i] 11:15 Zajtrajšie noviny IV. 2/22 [i] 12:15 Komisár Rex I. 7/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy V. 10/24 [i] 14:05 Odložený prípad V. 17/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 13/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 7/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:05 Nočné Televízne noviny [i] 22:20 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha III. 15/20 [i] 23:45 Nebezpečné hry 3 [i] 01:20 Psych, s.r.o. II. 4/16 [i] 02:00 Alias V. 7-8/17 [i] 03:25 Xena II. 6/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Úsmev, prosím! [i] 07:35 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 15/22 [i] 09:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 16/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 81/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 82/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 257 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 267/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 41/256 [i] 17:50 Život bez konca 3/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Duch jazera [i] 23:50 Reportéri v ohrození 8/8 [i] 00:50 Multikultúrne mesto Košice [i] 01:25 Duch jazera [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 257 [i] 04:20 Sila lásky IV. 41/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Profily [i] 11:25 Medicína [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:35 Separé [i] 14:05 Poklady.sk [i] 14:25 5 minút po dvanástej - Za zavretými dverami [i] 15:35 ...a čakalo ich peklo [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Zdravíčko, pán doktor - Chrípka a následky prechodenej chrípky [i] 18:30 Uspávanie [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Óda na latku pod Urpínom [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 32 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 5,6 [i] 12:00 Vtierka Castle II. 9 [i] 13:00 V mene spravodlivosti 5 [i] 14:00 Medicopter 117 18 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 33 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 22:15 Kosti V. 8 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 7 [i] 01:15 Vyjednávači 7 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 02:50 Bostonské zločiny III. 6 [i] 03:35 Vyjednávači 7 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 19,20 [i] 07:10 Červené ruže 34 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 18 [i] 09:15 Matlock IX. 13 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 6,7 [i] 12:20 M*A*S*H 140,141 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 32 [i] 15:50 Medicopter 117 18 [i] 17:00 Knight Rider 32 [i] 18:00 M*A*S*H 140,141 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sanitka 8,9 [i] 22:30 HUSTE.TV [i] 23:00 M*A*S*H 127 [i] 23:40 Črepiny [i] 01:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 39 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 29/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 9/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 29/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 15:00 Dr. House III. 16/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 9/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 30/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 20:00 Dr. House III. 17/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 3/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 00:00 Dr. House III. 17/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 01:55 Strážce pořádku 3/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 9/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Jak se to dělá 7 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 23 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Stavitelé z LA [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Běsnění [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postel s nebesy 3/4 [i] 09:50 Šťastný domov [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 21/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 8/30 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 16/26 [i] 16:15 Tak to vidím já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:05 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky II 1/6 [i] 23:15 Losování Sportky a Šance 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Miluji tě tak, že vraždím [i] 01:15 Doktorka Quinnová II 21/27 [i] 02:00 Přísně tajné vraždy 32/42 [i] 02:15 Krotitelé dluhů III. 6/16 [i] 02:45 Architektura interiérů 5/6 [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Kaleidoskop [i] 04:25 Chcete je? [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 17/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 17/39 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 12/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 12/13 [i] 07:50 Bílá místa [i] 08:10 Osudové okamžiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 18/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Zapomenuté transporty 2/4 [i] 11:25 Svět zázraků: Nemocnice pod 5/5 [i] 12:05 AZ-kvíz [i] 12:30 Kluci v akci [i] 12:55 Reportéři ČT [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je detektivka 20/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Svět za 50 let 3/3 [i] 16:10 Jak přežít 9/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 8/13 [i] 16:45 Přežiješ mládí? 1/6 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 8/26 [i] 20:00 47. MTF Zlatá Praha 2010 [i] 21:00 47. MTF Zlatá Praha 2010 [i] 22:00 Mistr [i] 23:00 Dokumentární klub [i] 00:05 Raketa na Měsíc [i] 01:20 Partnerské ladění [i] 02:00 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VIII 1 [i] 09:35 Úžasný den [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 4 [i] 12:35 Superman II 16 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 14 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 11 [i] 15:00 Kobra 11 VII 8 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 23 [i] 18:25 Ulice 1858 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 8 [i] 21:20 Dr. House VI 13 [i] 22:15 Život na vlásku 4 [i] 22:50 8 mm [i] 01:20 Kriminálka Las Vegas VII 2 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Mr.GS [i] 03:05 Tabu [i] 04:10 Stefanie 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 10 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 9 [i] 08:55 M*A*S*H 57 [i] 09:25 Knight Rider III 21 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 5 [i] 11:35 Policie Hamburk II 19 [i] 12:35 M*A*S*H 58 [i] 13:10 Will & Grace III 10 [i] 13:40 Closer IV 14 [i] 14:40 JAG VIII 14 [i] 15:30 Big Ben IV 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 10 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 7 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 6 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 52 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Dr. Oz I. 104/175 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 24/124 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 214/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 38/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 32-33/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 105/175 [i] 13:30 Rebeli II. 142/225 [i] 14:20 Rany z lásky 93/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 17/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 16:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 215/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 25/124 [i] 19:00 Rebeli II. 143/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 39/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 163/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 16/23 [i] 22:50 Frasier II. 7/24 [i] 23:20 Bol som dobrý? [i] 01:00 Ally McBealová IV. 16/23 [i] 01:45 Frasier II. 7/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová II. 32-33/125 [i] 02:45 Pravá tvár vášne 163/178 [i] 03:30 112 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Tři malá prasátka [i] 06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sklizeň [i] 13:55 AT13 zasahuje: Útok v Kapském městě [i] 15:40 Vládce času [i] 17:20 Jak je důležité míti Filipa [i] 19:00 Tři muži a nemluvně [i] 20:55 AT13 zasahuje: Šachmat [i] 22:40 Ďáblova oběť [i] 00:20 Lepší zítřek [i] 02:00 Lepší zítřek 2 [i] 03:55 Mary a Max [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Olympijské hry [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:40 All sports [i] 19:50 Jezdectví [i] 20:45 Jezdectví [i] 20:50 Golf [i] 21:50 Golf [i] 22:20 Golf [i] 22:25 All sports [i] 22:35 Plachtění [i] 23:05 Plachtění [i] 23:10 All sports [i] 23:20 All sports [i] 23:35 Olympijské hry [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 4 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 5 [i] 09:00 Právo a pořádek IX 11 [i] 10:00 Právo a pořádek IX 12 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 12 [i] 14:00 Foylova válka II 1 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 13 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges III 1 [i] 18:00 Rookie Blue I 7