TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Ako svet prichádza o básnikov [i] 11:10 Zajtrajšie noviny IV. 1/22 [i] 12:10 Komisár Rex I. 6/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 9/24 [i] 14:00 Odložený prípad V. 16/18 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Priatelia I. 12/24 [i] 15:25 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Monk VI. 6/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Myšlienky vraha III. 14/20 [i] 23:45 Paranoja [i] 01:30 Psych, s.r.o. II. 3/16 [i] 02:20 Alias V. 5-6/17 [i] 03:40 Xena II. 5/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 13/22 [i] 10:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 14/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 79/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 80/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 256 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 266/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 40/256 [i] 17:50 Život bez konca 2/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Futbal Liga majstrov [i] 22:40 Správy a komentáre [i] 23:10 Trestný prápor 7/11 [i] 00:00 Svet v obrazoch [i] 00:25 Reportéri v ohrození 7/8 [i] 01:20 Trestný prápor 7/11 [i] 02:10 Epicentrum [i] 03:45 Sila lásky II. 256 [i] 04:30 Sila lásky IV. 40/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Plánka [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:10 Mama to vie najlepšie [i] 10:35 Majster Čemický [i] 11:10 Nebeské geto [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 VAT [i] 13:50 Fenomén [i] 14:20 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 6/13 [i] 14:35 V láske je naša pravda [i] 15:20 Hlava XXI [i] 15:50 Telgárt - malý Stalingrad [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Dizajn 25 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Separé [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Andrej Mojžiš jubiluje [i] 21:35 Na ceste [i] 22:05 Syn leva [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:45 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 31 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 3,4 [i] 12:00 Kolíska [i] 14:00 Medicopter 117 17 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 32 [i] 21:15 Odsúdené III. 11 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 9 [i] 23:15 Profesionáli V. 7 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent I. 7 [i] 02:00 Odsúdené III. 11 [i] 02:55 Bostonské zločiny III. 4 [i] 03:40 Agent I. 7 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 17,18 [i] 07:10 Červené ruže 33 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 17 [i] 09:15 Matlock IX. 12 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 4,5 [i] 12:20 M*A*S*H 138,139 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 31 [i] 15:50 Medicopter 117 17 [i] 17:00 Knight Rider 31 [i] 18:00 M*A*S*H 138,139 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Pomsta Čierneho korzára [i] 22:00 James Bond: Dych života [i] 00:40 Nočné reprízy 04:35 Starý 38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 28/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 8/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 28/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 15:00 Dr. House III. 15/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 8/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 29/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 20:00 Dr. House III. 16/24 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 5/8 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 23:25 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 00:25 Dr. House III. 16/24 [i] 01:25 Cena za lidskost II. 5/8 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev 11/12 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 04:15 Umíte tančit? IV. 8/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Jak se to dělá 6 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 22 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Stavitelé z LA [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Megastavitelé [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Válka mezi muži a ženami [i] 10:35 Z Divadélka pod věží [i] 11:45 Toulky krajem [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 20/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 7/30 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola 18/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 20/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 12/12 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:05 Speciální jednotky v akci 4/4 [i] 20:55 Tak neváhej a toč! [i] 21:20 Deník doktorky 8/16 [i] 22:10 Krotitelé dluhů III. 6/16 [i] 22:40 Odtržené děti 1/2 [i] 00:15 EXPOminuty 2010 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktorka Quinnová II 20/27 [i] 01:15 Divadlo žije! [i] 01:40 Terra musica 02:10 Československý filmový týdeník 803/2379 [i] 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 16/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 16/39 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 36/40 [i] 07:30 ETV 1 3/6 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 7/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Objevování 1/2 [i] 10:35 Vzkaz Františka Dvořáka [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Film o filmu Občanský průkaz [i] 15:25 Filmy z Václaváku 3/13 [i] 15:45 Svět zázraků: Nemocnice pod 5/5 [i] 16:20 Architektura interiérů 5/6 [i] 17:10 Bílá místa [i] 17:25 Vítejte v Tate galerii 5/15 [i] 17:30 Potomci slavných - E. F. Burian [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 12/13 [i] 20:00 Tři dny Kondora [i] 22:00 Černobílý doktor [i] 22:30 Prokofjev [i] 23:25 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2010 [i] 23:35 Evropský manuál [i] 23:55 Q [i] 00:20 Drahoušek [i] 02:25 Retro [i] 02:50 Bigbít 38/42 [i] 03:50 Na cestě po Oněžském jezeře [i] 04:15 Laco Déczi na Velikonočním ostrově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 49 [i] 09:40 Talentmania [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman II 15 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 13 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 10 [i] 15:05 Kobra 11 VII 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 22 [i] 18:25 Ulice 1857 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 220 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 17 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 19 [i] 23:50 Špinavej Joe [i] 01:40 Kriminálka Las Vegas VII 1 [i] 02:30 Novashopping 02:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 Áčko [i] 04:10 Stefanie 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 9 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 8 [i] 08:55 M*A*S*H 56 [i] 09:30 Knight Rider III 20 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 4 [i] 11:35 Policie Hamburk II 18 [i] 12:35 M*A*S*H 57 [i] 13:10 Will & Grace III 9 [i] 13:40 Closer IV 13 [i] 14:40 JAG VIII 13 [i] 15:30 Big Ben IV 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince V 2 [i] 23:30 Na doživotí II 6 [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 5 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 51 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Dr. Oz I. 103/175 [i] 05:55 Medzi láskou a nenávisťou 23/124 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 213/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 37/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 30-31/125 [i] 12:35 Dr. Oz I. 104/175 [i] 13:30 Rebeli II. 141/225 [i] 14:20 Rany z lásky 92/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 16:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 214/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 24/124 [i] 19:00 Rebeli II. 142/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 38/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 162/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 15/23 [i] 22:50 Frasier II. 6/24 [i] 23:15 Na Vianoce doma [i] 00:55 Ally McBealová IV. 15/23 [i] 01:40 Frasier II. 6/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 30-31/125 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 162/178 [i] 03:20 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Fixlování [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Artušův meč [i] 13:45 Přísaha [i] 16:00 Líbejte se, s kým je libo [i] 17:50 Mezi námi právníky [i] 19:35 Zlatá brána [i] 21:20 AT13 zasahuje: Útok v Kapském městě [i] 23:05 V Číně jedí psy [i] 00:45 Drsňák Chopper [i] 02:25 Vězení v plamenech 1 [i] 04:10 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Maraton [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 3 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 4 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 16 [i] 10:00 Rookie Blue I 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 17 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 11 [i] 14:00 Foylova válka I 4 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 12 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II [i] 18:00 Městečko Haven I 1 [i] 19:00 Městečko Haven I 2 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 12 [i] 21:00 Půlnoční polibek [i] 23:00 Bratři a sestry I 13 [i] 00:00 Bratři a sestry I 14 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 12 [i] 02:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 04:00 Foylova válka I 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 07:05 Buď já nebo pes 65 [i] 08:00 Pokusní králíci 6 [i] 08:30 Zelené nápady pro modrou planetu 6 [i] 09:05 Do muzea zadním vchodem 6 [i] 09:45 Králové a královny 6 [i] 10:15 Mistři švindlu 51 [i] 10:55 Mistři švindlu 52 [i] 11:35 Čas 2 [i] 12:40 Znovuobjevitelé 10 [i]