TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Divé mačky [i] 11:15 Zajtrajšie noviny III. 23/23 [i] 12:15 Komisár Rex I. 5/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Bez stopy V. 8/24 [i] 14:05 Odložený prípad V. 15/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 5/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Honba za slobodou [i] 22:15 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 Adela show [i] 23:10 Myšlienky vraha III. 13/20 [i] 00:00 Demolátor [i] 02:05 Psych, s.r.o. II. 2/16 [i] 02:45 Alias V. 4/17 [i] 03:25 Mestečko Heuréka II. 13/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV [i] 06:35 Svet v obrazoch [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:30 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 11/22 [i] 09:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 12/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 77/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 78/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 255 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 265/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 39/256 [i] 17:50 Život bez konca 1/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kriminálka Staré Mesto 5/7 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky IV. 9/17 [i] 22:50 Extra [i] 23:20 Zmenáreň [i] 23:50 Reportéri v ohrození 6/8 [i] 00:50 Reportéri [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Správy STV o 16:00 [i] 02:40 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 03:35 Sila lásky II. 255 [i] 04:25 Sila lásky IV. 39/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 7/30 [i] 08:55 Vajnorský dom [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:30 TKN [i] 11:00 Profily [i] 11:30 Charles Darwin a strom života [i] 12:25 Polícia [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Umenie 2010 [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:20 Motormagazín [i] 15:50 Mediálni špióni [i] 16:15 Retro noviny [i] 16:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:40 Hlava XXI [i] 21:15 Dizajn 25 [i] 21:45 Je ťažké byť dobrým [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 30 [i] 10:00 Stratené duše V. 8 [i] 11:00 Dobrá manželka I. 11 [i] 11:45 Rozpútané peklo [i] 14:00 Medicopter 117 16 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 31 [i] 21:15 Profesionáli V. 7 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:15 Popcorn Tv [i] 03:50 Lovci predátorov 2 [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 15,16 [i] 07:10 Červené ruže 32 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 16 [i] 09:15 Matlock IX. 11 [i] 10:15 18 kolies spravodlivosti I. 2,3 [i] 12:20 M*A*S*H 136,137 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák VI. 30 [i] 15:50 Medicopter 117 16 [i] 17:00 Knight Rider 30 [i] 18:00 M*A*S*H 136,137 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 21:50 30 prípadov majora Zemana 7 [i] 23:20 Mladý a ja [i] 01:10 Nočné reprízy 04:35 Starý 37 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 27/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 7/37 [i] 11:05 Wildfire IV. 6/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 27/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 15:00 Dr. House III. 14/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 7/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 28/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 20:00 Dr. House III. 15/24 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 3/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 00:00 Dr. House III. 15/24 [i] 01:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 2/13 [i] 01:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 3/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 7/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Jak se to dělá 5 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 21 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Stavitelé z LA [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 58/78 [i] 09:00 Legenda o lásce [i] 10:30 Česká muzika na Žofíně [i] 11:05 Smrt soudního znalce 5/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 19/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 6/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:10 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 7/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:05 Kriminálka Staré Město 5/7 [i] 21:05 Na cestě po Oněžském jezeře [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Přísně tajné vraždy 32/42 [i] 22:35 Rudé slunce [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:00 Californication III 10/12 [i] 01:30 Doktorka Quinnová II 19/27 [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Sváteční slovo básnířky Lydie Romanské [i] 02:35 Cesty víry [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Franklin 15/52 [i] 06:35 Finley požární autíčko 15/39 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Můj dům, můj hrad 1/2 [i] 08:10 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 7/16 [i] 12:40 Hrozba jménem Eyjafjallajokull [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 36/40 [i] 13:45 ETV 1 3/6 [i] 13:55 Tak to vidím já [i] 14:10 Princezna na hrášku [i] 15:35 O žralocích a lidech 3/4 [i] 16:25 Film o seriálu Kriminálka Staré Město [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 1. FC Slovácko - SK Sigma Olomouc [i] 20:00 Zapomenuté transporty 2/4 [i] 21:35 Sedm bran jeruzalémských [i] 22:35 Pravá krev 7/12 [i] 23:30 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2010 [i] 23:40 Terra musica [i] 00:10 Moje Díkůvzdání [i] 00:45 Film o filmu Občanský průkaz [i] 01:00 Vzkaz Františka Dvořáka [i] 01:15 Knižní svět [i] 01:30 Čtenářský deník... [i] 01:45 Občan Kopas [i] 02:10 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 48 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman II 14 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 12 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 9 [i] 15:00 Kobra 11 VII 6 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 21 [i] 18:25 Ulice 1856 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 7 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 13 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VI 22 [i] 23:55 Poker After Dark [i] 00:50 69 rozkoší pro smrtelníky 5 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Střepiny [i] 01:55 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 8 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé III 6 [i] 08:55 M*A*S*H 55 [i] 09:30 Knight Rider III 19 [i] 10:35 To je vražda, napsala I 3 [i] 11:35 Policie Hamburk II 17 [i] 12:35 M*A*S*H 56 [i] 13:10 Will & Grace III 8 [i] 13:40 Closer IV 12 [i] 14:40 JAG VIII 12 [i] 15:30 Big Ben IV 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 9 [i] 21:20 Přešlapy III 7 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 10 [i] 23:25 Na nože! [i] 00:35 Kriminálka Kolín IV 4 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 50 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 22/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 212/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 08:55 Danielle Steelová: Raz za život [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 28-29/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 103/175 [i] 13:30 Rebeli II. 140/225 [i] 14:20 Rany z lásky 91/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 16:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 213/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 23/124 [i] 19:00 Rebeli II. 141/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 37/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 161/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 14/23 [i] 22:45 Frasier II. 5/24 [i] 23:15 Cesty nádeje [i] 01:15 Ally McBealová IV. 14/23 [i] 02:00 Frasier II. 5/24 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová II. 28-29/125 [i] 03:05 Pravá tvár vášne 161/178 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Tři muži a nemluvně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fixlování [i] 14:05 Poslední plavky [i] 15:50 Příběh z Bronxu [i] 17:55 Proměna Placida Lakea [i] 19:35 Červená Karkulka [i] 20:30 Mary a Max [i] 22:15 Přísaha [i] 00:30 Moje sestra vlkodlak [i] 02:20 Hurikán [i] 04:00 Pokoj v duši [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Watts [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Watts [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soukyně Amy II 6 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 2 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 3 [i] 09:00 Městečko Haven I 1 [i] 10:00 Městečko Haven I 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 16 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 10 [i] 14:00 Foylova válka I 3 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 11 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 17 [i] 18:00 Manžel na objednávku [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 11 [i] 21:00 Dobrá manželka I 15 [i] 22:00 Dobrá manželka I 16 [i] 23:00 Městečko Haven I 1 [i] 00:00 Médium VI 1