TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Prstýnek [i] 06:40 Rodinná vojna II. 21/22 [i] 07:00 Fantastický Spiderman I. 5/26 [i] 07:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 5/13 [i] 07:45 Fluke [i] 09:50 TALENTMANIA [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Americký prezident [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Láska s výstrahou [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Spy Game [i] 01:15 Porota [i] 03:15 Mŕtve dievča [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Peniaze [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Poštár Pat II 52 [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:40 Bola raz jedna planéta [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Páni zo semafora [i] 08:50 Leto s Katkou 5/7 [i] 09:15 Koník z ebenu [i] 10:25 3-2-1-ŠTART! [i] 10:45 Ushuaia - expedície do prírody V. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 3/4 [i] 14:40 Človek na moste [i] 15:55 Šláger na šláger [i] 16:15 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 AMERICKÁ LÁSKA 1/2 [i] 21:45 AMERICKÁ LÁSKA 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 3/4 [i] 01:10 AMERICKÁ LÁSKA 1/2 [i] 02:35 AMERICKÁ LÁSKA 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Enviro [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Môj dom, môj hrad [i] 09:05 Československý filmový týždenník [i] 09:25 Zvieratá pomocníci 6/6 [i] 09:55 Kapura [i] 10:35 Farmárska revue [i] 10:55 Zelená revue [i] 11:10 Listovanie v albume Lúčnice [i] 11:50 Nedeľné matiné [i] 12:30 Z ocenených programov Ceny Dunaja [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:15 Folklórny festival Terchová [i] 15:15 Família [i] 15:45 Jakubov rebrík [i] 17:30 Anjeli strážni [i] 17:55 Poklady sveta V. [i] 18:10 Poklady sveta V. [i] 18:30 Táraninky [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 3-2-1-ŠTART! [i] 19:00 Na doskách [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Charles Darwin a strom života [i] 21:05 Umenie 2010 [i] 21:35 Kinorama [i] 22:05 Retro noviny [i] 22:15 Noc v archíve [i] 23:15 Slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Zachráňte Willyho 3 [i] 09:00 Simpsonovci I. 6 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Profesionáli V. 6 [i] 10:50 Stratené duše V. 8 [i] 11:40 Dobrá manželka I. 11 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:40 Odsúdené III. 9,10 [i] 15:45 Rozpútané peklo [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Insomnia [i] 01:50 Hra na dve strany [i] 03:30 Autosalón [i] 03:55 Insomnia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Magnum I. 3 [i] 06:50 Zasľúbená zem 27,28 [i] 08:45 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:40 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 11:45 60 MINÚT [i] 12:50 Danielle Steelová: Rodinný album 1,2/2 [i] 16:50 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Krásavica [i] 22:15 Ozvena temnoty 2/2 [i] 01:15 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Studio Sport 5/23 [i] 06:30 Internát 5/6 [i] 08:00 Pravěk útočí 5/6 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 2/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 3/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 4/20 [i] 12:00 Pravěk útočí II. 1/7 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 7/15 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 16:00 Advokáti III. 8/23 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 13/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 19:00 Advokáti III. 9/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i] 22:00 Policajti na baterky [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 11/28 [i] 01:25 Advokáti III. 9/23 [i] 02:20 Policajti na baterky [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak se to dělá 1 [i] 06:50 Jak věci fungují [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 37 [i] 10:00 Američtí dřevorubci 9 [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Řádění tornád [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 To taky zvládnu 5 [i] 16:55 To taky zvládnu 6 [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 9 [i] 18:45 Pátá rychlost 10 [i] 19:10 Tuning v Berlíně [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Vězněm v cizině [i] 22:50 Tým rychlého nasazení Miami 2 [i] 23:45 Za mřížemi [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 2 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Megastavitelé [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 6/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 25/26 [i] 06:25 O čarovné Laskonce [i] 06:50 U nás na farmě 22/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 3,4/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Krásy evropského pobřeží [i] 11:10 F. . Věk 4/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se ševcem šili čerti [i] 14:10 Kaleidoskop [i] 14:35 Legenda o lásce [i] 16:10 Film o filmu Občanský průkaz [i] 16:25 Smím prosit? 7/8 [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo básnířky Lydie Romanské [i] 17:20 Pravěk útočí 8/13 [i] 18:05 Návštěvníci 9/15 [i] 18:35 Na cestě za Sergejem od Oněžského jezera [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Tichá bolest [i] 21:30 EXPOminuty 2010 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Slečna Marplová [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Hotel Babylon II 3/8 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Všechnopárty [i] 01:35 Úsměvy Ljuby Krbové [i] 02:10 Čétéčko [i] 02:30 Kuchařská pohotovost [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 6/15 [i] 05:55 Hudební setkání tentokrát s hudebním humorem, hříčkami a kuriozitami [i] 06:35 Solisti di Praga [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2010 - Dhaka [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 803/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 7/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Waterloo [i] 13:40 Lucemburkové 1/6 [i] 14:05 Krásy evropského pobřeží [i] 14:15 Hrozba jménem Eyjafjallajokull [i] 15:10 O žralocích a lidech 3/4 [i] 16:05 Mýty a fakta historie 1/2 [i] 17:00 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 3/7 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 20/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 21/21 [i] 20:00 Stalking [i] 20:55 Proměny českého zločinu [i] 22:00 Na plovárně s Ivanem Lendlem [i] 22:25 Vzkaz Františka Dvořáka [i] 22:40 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2010 [i] 22:50 Dům bláznů [i] 00:35 Glastonbury 2009 [i] 01:35 Česká soda [i] 01:50 Hodina pravdy [i] 02:45 Svět umění [i] 03:35 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 3/7 [i] 04:30 Fotografovat módu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:10 Záhady přírody [i] 06:40 Moto GP - VC Austrálie [i] 08:10 Co nového Scooby-Doo? 8 [i] 08:40 Skippy 7 [i] 09:15 Čarodějky z předměstí [i] 11:00 Šípková Růženka [i] 12:15 Jmenuji se Sam [i] 14:55 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:20 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:45 Střepiny [i] 23:10 Wyvern [i] 00:50 Novashopping 01:10 Bojovníci mezi nebem a zemí [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 Stefanie 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Mickeyho klubík I 2 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 41 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé III 5 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 4 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 54 [i] 10:25 M*A*S*H 55 [i] 11:00 Partie [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Zločiny v zahradách I 5 [i] 14:15 Eva tropí hlouposti [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 6 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - DRUHÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:15 Vikingové [i] 01:25 Hnutí mysli 3 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Hitlerovi bodyguardi 4 [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bonzáčik [i] 06:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 211/216 [i] 06:55 Elisa z Rivombrosy II. 8/13 [i] 09:05 Hotel snov: Hviezdy nad Thajskom [i] 11:15 Na streche [i] 12:05 Dokonalý svet 6/16 [i] 13:05 Prípady Alice Neversovej III. 2/4 [i] 14:55 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 13/13 [i] 15:50 Podozrivé 1/8 [i] 16:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 212/216 [i] 17:45 Avignonské proroctvo 2-3/8 [i] 20:00 Danielle Steelová: Raz za život [i] 21:40 Skutočný príbeh: Amber Freyová - Svedkyňa obžaloby [i] 23:20 Prípady Alice Neversovej III. 2/4 [i] 01:15 Avignonské proroctvo 2-3/8 [i] 03:00 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 13/13 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Skutočný príbeh: Amber Freyová - Svedkyňa obžaloby [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zlatá brána [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 14:00 Holky to chtěj taky [i] 15:40 Mistr zázraků [i] 17:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 19:10 Kulička a Toník [i] 21:10 Život Davida Galea [i] 23:25 Vězení v plamenech 1 [i] 01:10 Pátá oběť [i] 02:40 Lepší zítřek [i] 04:20 Mistr zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Watts [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:15 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 15:00 Tenis [i] 16:30 Watts [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Tenis [i] 20:30 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 22:45 Motorismus [i] 23:45 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges II 15 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 08:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 09:00 Městečko Haven I 1 [i] 10:00 Městečko Haven I 2 [i] 11:00 Bratři a sestry I 11 [i] 12:00 Bratři a sestry I 12 [i] 13:00 Pomluva [i] 15:00 Další šance [i] 17:00 Dobrá manželka I 13 [i] 18:00 Městečko Haven I 1 [i] 19:00 Městečko Haven I 2 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 3 [i] 21:00 Bratři a sestry I 13 [i] 22:00 Bratři a sestry I 14 [i] 23:00 Zakázané ovoce [i] 01:20 Městečko Haven I 1 [i] 02:20 Městečko Haven I 2 [i] 03:20 Perfektní plán [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 65 [i] 06:00 Země krásná neznámá 15 [i] 07:05 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 08:15 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 09:15 Lidé a místa na Zemi: Dánsko - Nížiny Jutlandu 16 [i] 09:30 Lidé a místa na Zemi: Norsko - Kolébka Vikingů 17 [i] 09:45 Podzim na chalupě - speciál [i] 10:50 Nechte své dítě zazářit 2 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 9 [i] 12:15 Jamieho vepřové hody [i] 13:20 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 14:05 Jimmova továrna na jídlo 2 [i] 14:50 Příběhy z divočiny 5 [i] 15:30 Příběhy z divočiny 6 [i] 16:10 Zvířecí rekordmani 29 [i] 17:15 Mistři švindlu 43 [i] 18:00 Mistři švindlu 44 [i] 18:45 Buď já nebo pes 66 [i] 19:45 Nahá věda 4 [i] 20:55 Tuningmánie 47 [i] 21:35 Tuningmánie 48 [i] 22:15 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 23:30 Bojové jednotky 17 [i] 00:10 Bojové jednotky 18 [i] 00:50 Bojovník Arman 9 [i] 01:25 Bojovník Arman 10 [i] 01:55 Výpravy za zvířaty 8 [i] 03:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 03:50 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 04:50 Dunaj - Modrá stuha Evropy 23 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Díry [i] 07:55 Luisa a Lotka [i] 09:15 Zoufalci [i] 11:00 Filmy a filmové hvězdy II. 42 [i] 11:25 Bratři Bloomovi [i] 13:15 U2 360° - Živě z Rose Bowl [i] 14:15 Na rozcestí [i] 15:50 Znovu 17 [i] 17:30 Stmívání [i] 19:30 Před kamerou 43 [i] 20:00 Únos vlaku 1 2 3 [i]