TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Štvornohý detektív Kalle I. 8/10 [i] 07:05 Poklad Indiánov [i] 08:55 Bláznivý Jimov život VI. 9-10/18 [i] 09:45 TALENTMANIA [i] 12:30 Škola rocku [i] 14:30 Buď cool [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:50 Partička [i] 23:25 Odsúdení [i] 01:30 Veľké riziko 2 [i] 02:55 Riskantné podnikanie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 S Jakubom na rybách [i] 07:25 Poštár Pat II 51 [i] 07:40 Šmolkovia [i] 07:55 Bola raz jedna planéta [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:45 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Vrabce z Tŕnia 2/7 [i] 10:10 Spieva skoro celá rodina [i] 11:15 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:40 TOP STAR Extra [i] 13:35 Neobyčajný kamarát [i] 15:10 Capri II 13/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Záhadné vraždy [i] 22:50 Život po živote [i] 00:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:50 Záhadné vraždy [i] 02:15 Život po živote [i] 03:40 Riftové údolie - Východoafrický zlom [i] 04:35 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 GEN.sk [i] 08:45 Extr@ English 7/30 [i] 09:10 Bitka o Alžír [i] 10:10 Svetlana 1/2 [i] 10:55 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 6/13 [i] 11:10 Cena Dunaja 2007 [i] 11:30 Pásli ovce valasi [i] 11:35 Strigôňove Vianoce [i] 11:45 Vták Gabo [i] 11:50 Hlavičkove rozprávky [i] 12:00 Prečo [i] 12:05 O Petrovi [i] 12:15 Nikto nie je doma [i] 12:20 O dievčatku Makovičke [i] 12:30 Čin-Čin [i] 12:35 Mediálni špióni [i] 13:10 Pestrá rodinka 13/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 14/36 [i] 14:10 TKN [i] 14:35 Poltón [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:05 Zelená revue [i] 16:25 Slečna z Maxima [i] 17:55 Zvieratá pomocníci 6/6 [i] 18:22 San Salvator [i] 18:25 Večerníček 7/7 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Stavba roka 2010 [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:20 Utajený [i] 00:15 ooops!načierno [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:30 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 Káčerovo I. [i] 06:45 Gumkáči [i] 07:15 Simpsonovci XIII. 3 [i] 07:45 Profesionáli I. 4 [i] 08:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 09:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:20 Kontakt [i] 15:45 Detektívka Victoria I. Warshawská [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Začarovaní [i] 22:40 Scary Movie [i] 00:35 Elitné komando [i] 02:45 Kontakt [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Skutočný príbeh: Nežiaduci ctiteľ [i] 06:25 Magnum I. 2 [i] 07:10 Zasľúbená zem 25,26 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:45 Vraždy v Midsomeri VII. 6 [i] 11:50 "Skřivánci na niti" [i] 13:40 Dlhé horúce leto [i] 16:15 Skutočný príbeh: Nežiaduci ctiteľ [i] 18:10 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Mia, moja láska 1/4 [i] 22:15 Vražda môjho otca [i] 00:10 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:50 Webmaster [i] 01:40 HUSTE.TV [i] 02:00 Mafstory [i] 02:45 Celebrity CAMP [i] 03:40 SEDEM [i] 04:30 Vraždy v Midsomeri VII. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Studio Sport 4/23 [i] 06:35 Internát 4/6 [i] 08:00 Pravěk útočí 4/6 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 20/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida II. 1/20 [i] 12:00 Pravěk útočí 6/6 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 6/15 [i] 14:05 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 16:05 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 12/37 [i] 18:05 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 19:05 Advokáti III. 8/23 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 21:05 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i] 22:05 CSI: New York VI. 9/23 [i] 23:00 Californication III. 5/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 3/10 [i] 00:40 Strážce pořádku 1/13 [i] 01:50 Advokáti III. 8/23 [i] 02:40 CSI: New York VI. 9/23 [i] 03:20 Californication III. 5/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Řádění tornád [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Stavby budoucnosti [i] 11:50 Megastavitelé [i] 12:45 To taky zvládnu 3 [i] 13:15 To taky zvládnu 4 [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 7 [i] 15:05 Pátá rychlost 8 [i] 15:30 Tuning v Berlíně [i] 16:25 Jak se to dělá 1 [i] 16:55 Jak věci fungují [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Megastavitelé [i] 20:05 Pátá rychlost 9 [i] 20:35 Pátá rychlost 10 [i] 21:00 Tuning v Berlíně [i] 21:55 To taky zvládnu 5 [i] 22:25 To taky zvládnu 6 [i] 22:50 Američtí dřevorubci 9 [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Řádění tornád [i] 02:40 Američtí dřevorubci 9 [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Pátá rychlost 9 [i] 04:35 Pátá rychlost 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:20 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 57/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 07:25 U nás na farmě 22/26 [i] 07:40 Záhady starověkého Říma 5/20 [i] 08:10 Princezna na hrášku [i] 09:35 Ovečka Shaun II 26/40 [i] 09:40 Zprávičky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Strážce tajemství [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Opravdový příběh hollywoodské hvězdičky [i] 15:05 Studio Volby 2010 [i] 15:10 Návrat do Cranfordu 1/3 [i] 16:05 Studio Volby 2010 [i] 16:15 Profesionálové 45/57 [i] 17:10 Útěk s Cézarem [i] 18:35 Studio Volby 2010 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Studio Volby 2010 [i] 21:15 Rytíři ze Šanghaje [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Válečník [i] 01:30 13. komnata Michaely Maurerové [i] 01:55 Pošta pro tebe [i] 02:50 Všechnopárty [i] 03:35 Folklorní magazín [i] 03:55 Na cestě po Shetlandských ostrovech [i] 04:20 Poutní místa 1/10 [i] 04:40 Nebojte se hlíny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Potomci slavných - Karel Plicka [i] 05:55 Kus dřeva ze stromu [i] 06:10 Krásy evropského pobřeží [i] 06:20 Správy STV 06:45 Bílá místa [i] 07:05 Medicína pro 21. století [i] 07:20 O vědě a vědcích 7/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 6/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 2 [i] 11:00 Johann Gregor Mendel - neustálá výzva [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XX 21/21 [i] 13:25 Musicblok [i] 13:55 Jistě, pane ministře 20/22 [i] 14:30 Glastonbury 2009 [i] 15:25 Tahače 2010 - Zolder a Le Mans [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa 1/10 [i] 16:30 Bohové a proroci 6/15 [i] 17:00 Úsměvy Ljuby Krbové [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem 3/9 [i] 18:00 Mizející místa domova 13/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina 1/2 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 47. MTF Zlatá Praha 2010 [i] 21:00 Magdalena [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:20 Filmopolis [i] 23:15 Česká soda [i] 23:35 ČT Live - Ewa Farna [i] 00:25 Jazz klub 2008 [i] 01:20 Divoké palmy 4/5 [i] 02:10 Na Kloboučku [i] 02:50 Hudební vizitka [i] 03:20 Smím prosit? 6/8 [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pirátova rodinka 40 [i] 06:25 Bolek a Lolek 72 [i] 06:35 Jen počkej, zajíci! 1 [i] 06:50 Liga Špačků II 10 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? 7 [i] 07:45 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:45 Občanské judo [i] 09:15 Judo sonduje [i] 09:30 Tristan a Isolda [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Po stopách krve [i] 14:25 Nova Author Cup 2010 [i] 14:45 Polární bouře [i] 16:40 Četník se žení [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:50 Lovci stínů [i] 00:50 Novashopping 01:10 Volejte Novu [i] 02:25 Stefanie 1 [i] 03:55 Novashopping 04:55 Moto 2 - VC Austrálie [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 S Italem v kuchyni [i] 06:05 Mickeyho klubík I 1 [i] 06:30 Pokémon: Diamant a perla XI 40 [i] 07:00 Frasier X 7 [i] 07:25 Will & Grace III 7 [i] 07:55 M*A*S*H 53 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 Knight Rider - Legenda se vrací 13 [i] 10:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE! [i] 12:45 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 15:55 Julie Lescautová IV 7 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 5 [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:10 X-Men 3: Poslední vzdor [i] 01:20 Paralelní lži [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chuťovky [i] 06:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 210/216 [i] 07:20 Čokoláda [i] 09:50 Alpská klinika: Otázka srdca [i] 12:00 Rozvedení so záväzkami [i] 13:10 Prípady Alice Neversovej III. 1/4 [i] 14:55 Elisa z Rivombrosy II. 8/13 [i] 16:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 211/216 [i] 17:50 Na streche [i] 18:45 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i] 21:40 Hotel snov: Hviezdy nad Thajskom [i] 23:20 Psychopat zo San Francisca [i] 01:15 Prípady Alice Neversovej III. 1/4 [i] 02:50 Lampáreň [i] 03:30 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Prázdniny s Violou [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatá brána [i] 13:50 Zachraňte Mozarta [i] 15:15 Podivné experimenty [i] 17:20 Jak ukrást Bess [i] 19:05 Hlavní zprávy [i] 21:00 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i] 22:40 Hurikán [i] 00:20 Killer [i] 02:15 Drsňák Chopper [i] 03:55 Zachraňte Mozarta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Watts [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Bojové sporty [i] 20:30 Kick box [i] 22:30 Watts [i] 23:30 Cyklistika [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 13 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges II 14 [i] 11:00 Sladký život v Orange County III 8 [i] 12:00 Sladký život v Orange County III 9 [i] 13:00 Zásnubní prsten [i] 15:00 Pomluva [i] 17:00 Bratři a sestry I 11 [i] 18:00 Bratři a sestry I 12 [i] 19:00 Rookie Blue I 8 [i] 20:00 Městečko Haven I 1 [i] 21:00 Zakázané ovoce [i] 23:20 Perfektní plán [i] 01:00 Bratři a sestry I 11 [i] 02:00 Bratři a sestry I 12 [i] 03:00 Další šance [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zelené nápady pro modrou planetu 3 [i] 06:35 Zelené nápady pro modrou planetu 4 [i] 07:10 O2 - Molekula, která stvořila svět [i] 08:15 Znovuobjevitelé 31 [i] 08:45 Znovuobjevitelé 32 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 50 [i] 10:20 Prehistorický park 4 [i] 11:30 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 12:35 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 13:40 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 14:50 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 16:00 Do muzea zadním vchodem 14 [i] 16:40 Život a smrt mobilního telefonu [i] 17:25 Mistři švindlu 41 [i] 18:10 Mistři švindlu 42 [i] 18:55 Buď já nebo pes 65 [i] 19:55 Nahá věda 3 [i] 21:00 Tuningmánie 45 [i] 21:40 Tuningmánie 46 [i] 22:20 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 23:30 Bojové jednotky 15 [i] 00:05 Bojové jednotky 16 [i] 00:40 Vyšetřovatelé nehod 2 [i] 01:40 Slavné bitvy Británie 2 [i] 02:50 On The Spot - Reportéři v akci: Nepál 8 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 42 [i] 06:00 27 šatů [i] 07:45 Dr. Dolittle 4 [i] 09:10 Monstra vs. Vetřelci [i] 10:45 Před kamerou 42 [i] 11:10 Líbáš jako Bůh [i] 13:10 Star Trek VIII: První kontakt [i] 15:00 Zářijové číslo [i] 16:30 Rocker [i] 18:10 27 šatů [i] 20:00 Zaslaná pošta 2 [i] 21:35 Kámoš k pohledání [i] 23:20 Jánošík. Pravdivá historie [i] 01:40 Hra na utrpení [i] 03:05 Čekání na Guffmana