Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Podaj mi pomocnú ruku! [i] 11:10 Zajtrajšie noviny III. 22/23 [i] 12:10 Komisár Rex I. 4/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy V. 7/24 [i] 14:00 Odložený prípad V. 14/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 4/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ostreľovač [i] 22:30 Profesionál [i] 00:15 Univerzálny vojak [i] 02:05 Vraždiace mravce 2 [i] 03:30 Xena II. 4/22 [i] 04:35 Rodinná vojna II. 20/22 [i] 04:55 Ľadový medvedík [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Úsmev, prosím! [i] 07:35 Repete [i] 08:35 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 9/22 [i] 10:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 10/22 [i] 10:50 Bianca - cesta za šťastím 75/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 76/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 254 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 264/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 38/256 [i] 17:50 Nepokojná láska 5/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:25 Temné vody [i] 23:50 Reportéri v ohrození 5/8 [i] 00:55 Krása podmorského sveta [i] 01:15 Špania Dolina [i] 01:35 Temné vody [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 254 [i] 04:20 Sila lásky IV. 38/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:45 Myslenie zvierat 4/5 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Encyklopédia slovenských obcí [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 City Folk [i] 13:45 Família [i] 14:15 Halali [i] 14:45 Sféry dôverné [i] 16:25 Enviro [i] 16:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 6/13 [i] 17:05 Japonská mozaika III 5/8 [i] 17:15 Japonská mozaika III 6/8 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 6/7 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha [i] 20:25 Moja naj kniha [i] 20:45 Svetlana 1/2 [i] 21:30 GEN.sk [i] 21:50 Dokumentárny klub [i] 22:45 Československý filmový týždenník [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:35 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 PROMI NOVINY [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 29 [i] 10:00 Bostonské zločiny III. 1,2/24 [i] 12:00 Klamári 9 [i] 13:00 Cesta do minulosti 4 [i] 14:00 Medicopter 117 15 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 30 [i] 21:15 Šesť dní, sedem nocí [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Jill Rips [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 6 [i] 03:00 Cesta do minulosti 4 [i] 03:45 Bostonské zločiny III. 1,2/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 13,14 [i] 07:10 Červené ruže 31 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 15 [i] 09:15 Matlock IX. 10 [i] 10:15 MacGyver 139/139 [i] 11:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJ PLUS: 18 kolies spravodlivosti I. 1/22 [i] 12:20 M*A*S*H 134,135 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák [i] 15:50 Medicopter 117 15 [i] 17:00 Knight Rider 29 [i] 18:00 M*A*S*H 134,135 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 87. okrsok: Sneh [i] 21:50 Smrtiace objatia [i] 23:50 87. okrsok: Sneh [i] 01:30 Smrtiace objatia [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 26/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 6/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 26/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 15:00 Dr. House III. 13/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 6/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 27/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 20:00 Dr. House III. 14/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 00:00 Dr. House III. 14/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 6/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Jak se to dělá 4 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 20 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ženské oddelenie [i] 10:15 Josef Sudek [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 18/27 [i] 14:20 Dotek anděla III 5/30 [i] 15:05 Franklin 49/52 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 26/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 5/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 7/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 7/16 [i] 21:00 13. komnata Michaely Maurerové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Californication III 10/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Ostrov hrdlořezů [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Doktorka Quinnová II 18/27 [i] 01:40 Na kus řeči [i] 02:25 Sabotáž [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Malá Velká Británie 7/22 [i] 03:45 Máte slovo 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 8/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 4/15 [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 14/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 14/39 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 6/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Vášeň sběratelská [i] 07:55 Turecko - brána Orientu 13/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Georgem Dukem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Občan Kopas [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 15/26 [i] 14:30 Tahače 2010 - Zolder a Le Mans [i] 14:40 Sportovci světa: Svéráz sovětského hokeje 1/2 [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Můj dům, můj hrad [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2010 - Dhaka [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 6/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 6/16 [i] 21:20 ČT Live - Ewa Farna [i] 22:15 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2010 [i] 22:30 Bigbít 38/42 [i] 23:30 Malá Velká Británie 7/22 [i] 00:00 Gorodok [i] 00:25 Svéráz sovětského hokeje 1/2 [i] 01:15 Posezení s Janem Burianem [i] 01:45 Krotitelé dluhů III. 5/16 [i] 02:10 Veselý malíř vážně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 47 [i] 09:35 Jane Doe: Ano, vzpomínám si [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 3 [i] 12:35 Superman II 13 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 11 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 8 [i] 15:05 Kobra 11 VII 5 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 20 [i] 18:25 Ulice 1855 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Román pro ženy [i] 22:10 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:20 Život s nepřítelem [i] 02:00 Novashopping 02:20 Stahovák [i] 02:45 Tabu [i] 03:30 Áčko [i] 04:35 Dva z Queensu IX 11 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Na čem záleží 48 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 6 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 6 [i] 08:55 M*A*S*H 51 [i] 09:30 Knight Rider III 18 [i] 10:35 To je vražda, napsala I 2 [i] 11:30 Policie Hamburk II 16 [i] 12:30 M*A*S*H 52 [i] 13:05 Will & Grace III 7 [i] 13:35 Closer IV 11 [i] 14:35 JAG VIII 11 [i] 15:30 Big Ben IV 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Test [i] 01:20 Čelisti - Pomsta [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:45 Na čem záleží 49 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Medzi láskou a nenávisťou 21/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 209/216 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 09:00 Nespútaný anjel 36/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 26-27/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 102/175 [i] 13:35 Rebeli II. 139/225 [i] 14:25 Rany z lásky 90/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 210/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 22/124 [i] 19:00 Rebeli II. 140/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Dokonalý svet 6/16 [i] 22:00 Čokoláda [i] 00:15 Alpská klinika: Otázka srdca [i] 01:55 Na streche [i] 02:35 L.O.V.E. [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová II. 26-27/125 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:45 Bonzáčik [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Po čem ženy touží [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Prázdniny s Violou [i] 13:50 Jak je důležité míti Filipa [i] 15:35 200 Cigaret [i] 17:25 Vládce času [i] 19:05 Pokoj v duši [i] 20:50 Poslední plavky [i] 22:35 Lepší zítřek [i] 00:15 Gambler [i] 01:45 Moje sestra vlkodlak [i] 03:35 Rychlá akce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Bowling [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:15 Tractor Pulling [i] 21:45 Pro wrestling [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 2 [i] 09:00 Bratři a sestry I 11 [i] 10:00 Bratři a sestry I 12 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 15 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 9 [i] 14:00 Foylova válka I 2 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 10 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 16 [i] 18:00 Městečko Haven I 1 [i] 19:00 Městečko Haven I 2 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 6 [i] 22:00 Rookie Blue I 8 [i] 23:00 Právo a pořádek IX 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 6 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 10 [i] 02:00 Bratři a sestry I 11 [i] 03:00 Bratři a sestry I 12 [i] 04:00 Foylova válka I 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Obnažená planeta 5 [i] 07:05 Buď já nebo pes 63 [i] 08:00 Pokusní králíci 4 [i] 08:30 Zelené nápady pro modrou planetu 4 [i] 09:05 Do muzea zadním vchodem 4 [i] 09:45 Králové a královny 4 [i] 10:15 Mistři švindlu 47 [i] 10:55 Mistři švindlu 48 [i] 11:35 Kdo přežije Armagedon 8 [i] 12:35 Znovuobjevitelé 6 [i] 13:05 Znovuobjevitelé 7 [i] 13:35 Zvířecí rekordmani 23 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 50