Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Zelenáč [i] 11:10 Zajtrajšie noviny III. 21/23 [i] 12:10 Komisár Rex I. 3/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 6/24 [i] 14:00 Odložený prípad V. 13/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 3/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:05 Smrť on-line [i] 01:00 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 19-20/22 [i] 02:35 Alias V. 3/17 [i] 03:15 Mestečko Heuréka II. 12/13 [i] 03:55 Xena II. 3/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:03 Počasie [i] 06:05 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 7/22 [i] 10:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 8/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 73/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 74/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 253 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 263/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Vojna kuchárov [i] 16:55 Sila lásky IV. 37/256 [i] 17:45 Nepokojná láska 4/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Z celého srdca [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 7/12 [i] 23:05 Záhady SK [i] 23:35 Reportéri v ohrození 4/8 [i] 00:30 Z celého srdca [i] 02:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 7/12 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:45 Sila lásky II. 253 [i] 04:35 Sila lásky IV. 37/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Rozprávky 15 sestier [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:50 Celý svet je úzky most [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:15 Mama to vie najlepšie [i] 13:45 Mozaika operetných melódií [i] 14:30 Imago [i] 15:15 Profesionál [i] 15:30 Spektrum vedy 14/25 [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:05 Zelené raje II 12 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 City Folk [i] 18:35 Večerníček 5/7 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Myslenie zvierat 4/5 [i] 21:05 Família [i] 21:35 Japonská mozaika III 5/8 [i] 21:50 Japonská mozaika III 6/8 [i] 22:05 Sféry dôverné [i] 23:40 Polícia [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Špeciálne komando III. 6 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 28 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 26,27/27 [i] 12:00 Kosti V. 7 [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6 [i] 14:00 Medicopter 117 14 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 8 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 29 [i] 21:15 Odsúdené III. 10 [i] 22:15 Klamári 9 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli I. 4 [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 6 [i] 02:00 Odsúdené III. 10 [i] 02:50 Bostonské zločiny II. 27/27 [i] 03:40 Kriminálka San Francisco 6 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 11,12 [i] 07:10 Červené ruže 30 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 14 [i] 09:15 Matlock IX. 9 [i] 10:15 MacGyver 137,138 [i] 12:20 M*A*S*H 132,133 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák [i] 15:50 Medicopter 117 14 [i] 17:00 Knight Rider 28 [i] 18:00 M*A*S*H 132,133 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Superpolicajt [i] 22:15 Krutá odveta 1,2/2 [i] 01:35 Superpolicajt [i] 03:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 25/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 5/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 25/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 15:00 Dr. House III. 12/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 5/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 26/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 20:00 Dr. House III. 13/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 2/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 3/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 00:00 Dr. House III. 13/24 [i] 01:00 Myšlenky zločince V. 2/22 [i] 01:55 Myšlenky zločince V. 3/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 5/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití - Pilot [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Jak se to dělá 3 [i] 10:55 Jak to dělají? [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 19 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití - Pilot [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 2 [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 2 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Měla žlutou stužku [i] 10:45 Na vlnách Orchestru Gustava Broma [i] 11:05 Tichý muž [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 17/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 4/30 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 15/26 [i] 15:40 Král z džungle 15/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:20 Bert a Ernie 3,4/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 10/13 [i] 20:50 Na kus řeči [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 Moje rodina 1/2 [i] 22:55 Smím prosit? 6/8 [i] 23:25 Partnerské ladění [i] 00:05 Californication 7/12 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Doktorka Quinnová II 17/27 [i] 01:25 Milenky 6/6 [i] 02:15 Mizející místa domova 12/13 [i] 02:30 Poutní místa 17/17 [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:15 Rodina a já [i] 03:35 S profesorem Františkem Dvořákem 2/9 [i] 03:50 Československý filmový týdeník 802/2379 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 13/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 13/39 [i] 06:40 Děti kreslí písničky [i] 06:45 Tak to vidím já [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 7/26 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Jak přežít 8/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Příběhy slavných - Miloš Nedbal [i] 10:40 Speciální jednotky v akci 3/4 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:25 100 + 1 princezna [i] 14:25 Zpívánky [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:30 Postřehy odjinud [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Kus dřeva ze stromu [i] 16:50 Vášeň sběratelská [i] 17:00 Turecko - brána Orientu 13/13 [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 5/16 [i] 17:55 Nezapomínání [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Johann Gregor Mendel - neustálá výzva [i] 22:00 Průvodce [i] 00:05 Posezení s Janem Burianem [i] 00:35 Evropský manuál [i] 00:55 Slzy Konga [i] 01:35 Q [i] 02:05 Kdo chce kam... [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 46 [i] 09:35 Hlídat Tess [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:45 Můj přítel Monk II 2 [i] 12:35 Superman II 12 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 10 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 7 [i] 15:05 Kobra 11 VII 4 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 19 [i] 18:25 Ulice 1854 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 219 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 16 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 00:50 Smallville VII 20 [i] 01:40 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Tabu [i] 04:40 Dva z Queensu IX 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 5 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 5 [i] 08:55 M*A*S*H 50 [i] 09:30 Knight Rider III 17 [i] 10:30 To je vražda, napsala I 1 [i] 11:40 Policie Hamburk II 15 [i] 12:40 M*A*S*H 51 [i] 13:10 Will & Grace III 6 [i] 13:40 Closer IV 10 [i] 14:40 JAG VIII 10 [i] 15:30 Big Ben IV 3 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Naďa Urbánková [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 8 [i] 23:25 Ve službách FBI 5 [i] 00:25 Příliš dlouhé zásnuby [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Na čem záleží 47 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 20/124 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 208/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 35/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 24-25/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 101/175 [i] 13:35 Rebeli II. 138/225 [i] 14:25 Rany z lásky 89/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 209/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 21/124 [i] 19:00 Rebeli II. 139/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 36/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 160/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV 13/23 [i] 22:50 Frasier II. 4/24 [i] 23:20 Môj muž nie je vrah [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier II. 4/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 24-25/125 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 160/178 [i] 03:20 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Môj muž nie je vrah [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Po čem ženy touží [i] 14:20 Mezi námi právníky [i] 16:05 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 17:50 Líbejte se, s kým je libo [i] 19:40 Rychlá akce [i] 21:20 Jak je důležité míti Filipa [i] 23:05 Drsňák Chopper [i] 00:45 Vrah se vrací [i] 02:20 Pátá oběť [i] 03:55 Vlak zvířátek [i] 04:30 Země kouzel a zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven I 1 [i] 06:00 Městečko Haven I 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 08:00 McLeodovy dcery VIII 1 [i] 09:00 Rookie Blue I 6 [i] 10:00 Rookie Blue I 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 14 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 8 [i] 14:00 Foylova válka I 1 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 9 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 15 [i] 18:00 Bratři a sestry I 11 [i] 19:00 Bratři a sestry I 12 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 9 [i] 21:00 Médium VI 1