TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Neotesaný detektív [i] 11:10 Zajtrajšie noviny III. 20/23 [i] 12:10 Komisár Rex I. 2/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy V. 5/24 [i] 14:00 Odložený prípad V. 12/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 2/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:10 Myšlienky vraha III. 12/20 [i] 00:05 Nebezpečné hry 2 [i] 01:45 Psych, s.r.o. II. 1/16 [i] 02:30 Alias V. 2/17 [i] 03:10 Mestečko Heuréka II. 11/13 [i] 03:50 Xena II. 2/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Slovensko dnes [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:30 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 5/22 [i] 09:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 6/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 71/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 72/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 252 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 262/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 36/256 [i] 17:50 Nepokojná láska 3/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Bacilonosiči [i] 23:40 Reportéri v ohrození 3/8 [i] 00:40 Snowboarďáci 3/3 [i] 01:35 Bacilonosiči [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 252 [i] 04:20 Sila lásky IV. 36/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Profily [i] 11:25 Medicína [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:50 Môj dom, môj hrad [i] 14:15 Poklady.sk [i] 14:40 5 minút po dvanástej - Etiketa [i] 15:40 Hobi/s/ti [i] 15:55 Elixír [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Mama to vie najlepšie [i] 18:35 Večerníček 4/7 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Celý svet je úzky most [i] 21:05 Spektrum vedy 14/25 [i] 21:35 Zelené raje II 12 [i] 22:05 Rok má šesť dní 1/2 [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 27 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 24,25 [i] 12:00 Vtierka Castle II. 8 [i] 13:00 V mene spravodlivosti 4 [i] 14:00 Medicopter 117 13 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 28 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 22:15 Kosti V. 7 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 6 [i] 01:15 Vyjednávači 6 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 02:45 Bostonské zločiny II. 25 [i] 03:30 Vyjednávači 6 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 04:50 PROMI NOVINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 9,10 [i] 07:10 Červené ruže 29 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 13 [i] 09:15 Matlock IX. 8 [i] 10:15 MacGyver 135,136 [i] 12:20 M*A*S*H 130,131 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák [i] 15:50 Medicopter 117 13 [i] 17:00 Knight Rider 27 [i] 18:00 M*A*S*H 130,131 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 6,7 [i] 22:45 HUSTE.TV [i] 23:15 M*A*S*H 126 [i] 23:45 Črepiny [i] 01:15 Sanitka 6,7 [i] 03:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 34 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 24/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 4/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 24/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 15:00 Dr. House III. 11/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 4/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 25/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 20:00 Dr. House III. 12/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 2/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 00:00 Dr. House III. 12/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 01:55 Strážce pořádku 2/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 4/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Jak se to dělá 2 [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 18 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak to dělají? [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Řádění tornád [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 38 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak to dělají? [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postel s nebesy 2/4 [i] 10:05 Kufr plný nadějí [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 16/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 3/30 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 15/26 [i] 16:15 Tak to vidím já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tatíček profesor [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky 6/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Zeptej se prachu [i] 01:15 Doktorka Quinnová II 16/27 [i] 02:00 Přísně tajné vraždy 31/42 [i] 02:15 Krotitelé dluhů III. 5/16 [i] 02:45 Architektura interiérů 4/6 [i] 03:35 Televizní klub neslyšících [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 12/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 12/39 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 11/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 11/13 [i] 07:55 Bílá místa [i] 08:15 Krásy evropského pobřeží [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 17/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Zapomenuté transporty 1/4 [i] 11:25 Svět zázraků 4/5 [i] 12:05 AZ-kvíz [i] 12:30 Kluci v akci [i] 13:00 Reportéři ČT [i] 13:40 Věříš si? [i] 14:05 Záhady Toma Wizarda [i] 14:20 Věda je detektivka 19/26 [i] 14:45 Pomáhejme si [i] 15:05 Chcete mě? [i] 15:20 Svět za 50 let 2/3 [i] 16:15 Jak přežít 8/13 [i] 16:30 O vědě a vědcích 7/13 [i] 16:50 Jeden společný svět 8/8 [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 7/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Pompeje včera, dnes a zítra [i] 22:30 Dokumentární klub [i] 23:15 Max [i] 01:00 Retro [i] 01:25 Partnerské ladění [i] 02:05 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 45 [i] 09:35 Nezvaný host [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk II 1 [i] 12:35 Superman II 11 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 9 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 6 [i] 15:05 Kobra 11 VII 3 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 18 [i] 18:25 Ulice 1853 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 7 [i] 21:20 Dr. House VI 12 [i] 22:15 Život na vlásku 3 [i] 22:50 Terminátor [i] 00:55 Smallville VII 19 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:35 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu IX 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 4 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 4 [i] 08:55 M*A*S*H 49 [i] 09:30 Knight Rider III 16 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 22 [i] 11:35 Policie Hamburk II 14 [i] 12:35 M*A*S*H 50 [i] 13:10 Will & Grace III 5 [i] 13:40 Closer IV 9 [i] 14:40 JAG VIII 9 [i] 15:30 Big Ben IV 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 8 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 6 [i] 23:25 Hledá se táta a máma [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 3 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 46 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 19/124 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 207/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 34/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 22-23/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 100/175 [i] 13:30 Rebeli II. 137/225 [i] 14:20 Rany z lásky 88/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 208/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 20/124 [i] 19:00 Rebeli II. 138/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 35/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 159/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 12/23 [i] 22:50 Frasier II. 3/24 [i] 23:20 Kým sa zobudí [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier II. 3/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 22-23/125 [i] 02:35 Pravá tvár vášne 159/178 [i] 03:20 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:20 Kým sa zobudí [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Malý lord Fauntleroy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:40 Proměna Placida Lakea [i] 15:10 Kaena: Proroctví [i] 16:50 Příběh z Bronxu [i] 18:55 Férovej zloděj [i] 20:55 Mezi námi právníky [i] 22:40 Moje sestra vlkodlak [i] 00:30 Nula od nuly pojde [i] 02:00 Killer [i] 03:55 Férovej zloděj [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Olympijské hry [i] 19:50 All sports [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:05 Golf [i] 22:05 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Plachtění [i] 23:10 Plachtění [i] 23:15 All sports [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 09:00 Právo a pořádek IX 5 [i] 10:00 Právo a pořádek IX 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 13 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 5 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 8 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 14 [i] 18:00 Rookie Blue I 6 [i] 19:00 Rookie Blue I 7 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 8 [i] 21:00 Městečko Haven I 1 [i] 22:00 Městečko Haven I 2 [i] 23:00 Perfektní plán [i] 01:00 Městečko Haven I 1 [i] 02:00 Městečko Haven I 2