TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Dievča pre všetko [i] 11:05 Zajtrajšie noviny III. 19/23 [i] 12:05 Komisár Rex I. 1/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy V. 4/24 [i] 13:55 Odložený prípad V. 11/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Monk VI. 1/16 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:10 Myšlienky vraha III. 11/20 [i] 00:05 Zem slobodných [i] 01:45 Hrozba z temnoty III. 16/16 [i] 02:30 Alias V. 1/17 [i] 03:15 Mestečko Heuréka II. 10/13 [i] 03:55 Xena II. 1/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Slovensko dnes [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Úsmev, prosím! [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 3/22 [i] 09:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 4/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 69/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 70/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 251 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 261/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 35/256 [i] 17:50 Nepokojná láska 2/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život 5/10 [i] 21:05 Dr.House VI. 7/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 6/11 [i] 23:05 Svet v obrazoch [i] 23:30 Reportéri v ohrození 2/8 [i] 00:30 Snowboarďáci 2/3 [i] 01:25 Život 5/10 [i] 02:15 Trestný prápor 6/11 [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 251 [i] 04:20 Sila lásky IV. 35/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Janko Gondášik [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:10 Zdravíčko, pán doktor [i] 10:35 Profily [i] 11:15 Tempo [i] 11:40 Posledná maringotka [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:50 VAT [i] 14:15 TKN [i] 14:45 Hobi/s/ti [i] 15:00 Fenomén [i] 15:30 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 5/13 [i] 15:55 Hlava XXI [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Dizajn 24 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Môj dom, môj hrad [i] 18:35 Večerníček 3/7 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Spomíname na Ivana Mistríka [i] 21:15 Na ceste [i] 21:45 Kapitán Abu Raed [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 26 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 22,23 [i] 12:00 Tajomstvá zátoky [i] 14:00 Medicopter 117 12 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 6 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 27 [i] 21:15 Odsúdené III. 9 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 8 [i] 23:15 Profesionáli V. 6 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent 6 [i] 02:10 Odsúdené III. 9 [i] 03:00 Bostonské zločiny II. 23 [i] 03:40 Agent 6 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 7,8 [i] 07:10 Červené ruže 28 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 12 [i] 09:15 Matlock IX. 7 [i] 10:15 MacGyver 133,134 [i] 12:20 M*A*S*H 128,129 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák [i] 15:50 Medicopter 117 12 [i] 17:00 Knight Rider 26 [i] 18:00 M*A*S*H 128,129 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Blb a blbec [i] 22:20 James Bond: Vyhliadka na vraždu [i] 00:55 Blb a blbec [i] 02:35 Nočné reprízy 04:35 Starý 33 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 23/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 3/37 [i] 11:05 Wildfire IV. 2/13 [i] 12:05 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 23/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 15:00 Dr. House III. 10/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 3/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 24/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 20:00 Dr. House III. 11/24 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 4/8 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 23:20 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 00:15 Dr. House III. 11/24 [i] 01:15 Cena za lidskost II. 4/8 [i] 02:25 True Blood - Pravá krev 10/12 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 04:05 Umíte tančit? IV. 3/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Jak se to dělá 1 [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 17 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Megastavitelé [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lehkovážný okamžik [i] 10:25 Z Divadélka pod věží [i] 11:30 Český pekáč [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 15/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 2/30 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 17/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 19/26 [i] 15:55 Pomáhejme si [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat se vrací 11/12 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Speciální jednotky v akci 3/4 [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 7/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 5/16 [i] 22:30 Koně se také střílejí [i] 00:30 EXPOminuty 2010 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Doktorka Quinnová II 15/27 [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 02:00 Mimo rámec [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:05 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 11/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 11/39 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 35/40 [i] 07:35 ETV 1 2/6 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 6/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Válečníci 6/6 [i] 10:35 Vzkaz Oldřicha Stránského [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Tak to vidím já [i] 15:05 Evropský manuál [i] 15:25 Filmy z Václaváku 2/13 [i] 15:45 Svět zázraků: Nemocnice pod 4/5 [i] 16:15 Architektura interiérů 4/6 [i] 17:05 Bílá místa [i] 17:25 Vítejte v Tate galerii 4/15 [i] 17:30 Potomci slavných - Karel Plicka [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 11/13 [i] 20:00 Takoví jsme byli [i] 22:00 Občan Kopas [i] 22:30 Kontexty [i] 23:20 Evropský manuál [i] 23:40 Q [i] 00:05 Billy lhář [i] 01:40 Na cestě po Shetlandských ostrovech [i] 02:10 Vzkaz Oldřicha Stránského [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 44 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman II 10 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 8 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 5 [i] 15:05 Kobra 11 VII 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 17 [i] 18:25 Ulice 1852 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 218 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 15 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 18 [i] 23:45 Připoutejte se, prosím! 2 [i] 01:30 Smallville VII 18 [i] 02:15 Novashopping 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Ptákoviny [i] 04:40 Dva z Queensu IX 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 3 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 3 [i] 08:55 M*A*S*H 48 [i] 09:30 Knight Rider III 15 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 21 [i] 11:35 Policie Hamburk II 13 [i] 12:35 M*A*S*H 49 [i] 13:10 Will & Grace III 4 [i] 13:40 Closer IV 8 [i] 14:40 JAG VIII 8 [i] 15:30 Big Ben IV 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince V 1 [i] 23:30 Na doživotí II 5 [i] 00:30 Kriminálka Kolín [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 45 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 18/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 206/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 33/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 20-21/125 [i] 12:45 Dr. Oz I. 99/175 [i] 13:35 Rebeli II. 136/225 [i] 14:25 Rany z lásky 87/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 207/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 19/124 [i] 19:00 Rebeli II. 137/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 34/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 158/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 11/23 [i] 22:50 Frasier II. 2/24 [i] 23:15 Raz zabiť [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier II. 2/24 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová II. 20-21/125 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 158/178 [i] 03:20 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:20 Raz zabiť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Pokoj v duši [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 14:00 Vládce času [i] 15:40 Poslední loupež [i] 17:35 200 Cigaret [i] 19:25 Vlak zvířátek [i] 20:10 Země kouzel a zázraků [i] 21:20 Proměna Placida Lakea [i] 22:50 Pátá oběť [i] 00:25 Hra o čas [i] 02:05 Gambler [i] 03:35 Phoebe v říši divů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Jezdectví [i] 12:00 Cyklistika [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:15 Fotbal [i] 17:30 Jezdectví [i] 19:00 Watts [i] 19:50 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Jezdectví [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 30 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 11 [i] 10:00 Rookie Blue I 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II [i] 13:00 Slakdý život v Orange County III 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 4 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 6 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 13 [i] 18:00 Skryté zločiny [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 7 [i] 21:00 Zásnubní prsten [i] 23:00 Bratři a sestry I 11