Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Protilátka [i] 11:20 Zajtrajšie noviny III. 18/23 [i] 12:20 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Odložený prípad V. 10/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Priatelia I. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Riskni to s Polly [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha III. 10/20 [i] 00:00 Rýchlejší ako smrť [i] 01:55 Nebezpečná jazda [i] 03:15 Mestečko Heuréka II. 9/13 [i] 03:55 Xena I. 24/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:43 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Úsmev, prosím! [i] 07:05 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 1/22 [i] 09:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 2/22 [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 67/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 68/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 250 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 260/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Sila lásky IV. 34/256 [i] 17:50 Nepokojná láska 1/5 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kriminálka Staré Mesto 4/7 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:05 Zúfalé manželky IV. 8/17 [i] 22:50 Extra [i] 23:20 Zmenáreň [i] 23:50 Reportéri v ohrození 1/8 [i] 00:45 Snowboarďáci 1/3 [i] 01:40 Reportéri [i] 02:05 O 5 minút 12 [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky II. 250 [i] 04:30 Sila lásky IV. 34/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 6/30 [i] 08:55 Pálfyho palác [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:45 Fokus - rodina [i] 10:30 Cesty nádeje [i] 10:55 Profily [i] 11:35 Megastavby IV. [i] 12:25 Polícia [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 A pri tom speve [i] 13:55 Orientácie [i] 14:20 Umenie 2010 [i] 14:55 Profesionál [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Motormagazín [i] 16:00 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Poklady sveta V. [i] 17:20 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček 2/7 [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fenomén [i] 20:45 Hlava XXI [i] 21:15 Dizajn 24 [i] 21:45 Paríž, milujem ťa [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 25 [i] 10:00 Stratené duše V. 7 [i] 11:00 Dobrá manželka I. 10 [i] 12:00 Tajomný ostrov [i] 14:00 Medicopter 117 11 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 26 [i] 21:15 Profesionáli V. 6 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:15 Popcorn Tv [i] 03:45 Lovci predátorov 1/13 [i] 04:35 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 5,6 [i] 07:10 Červené ruže 27 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 11 [i] 09:15 Matlock IX. 6 [i] 10:15 MacGyver 131,132 [i] 12:20 M*A*S*H 126,127 [i] 13:20 Páli vám to? [i] 14:50 Panelák [i] 15:50 Medicopter 117 11 [i] 17:00 Knight Rider 25 [i] 18:00 M*A*S*H 126,127 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Mladé víno [i] 22:00 30 prípadov majora Zemana 6 [i] 23:20 Inšpektori [i] 01:20 30 prípadov majora Zemana 6 [i] 02:20 Nočné reprízy 04:35 Starý 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 22/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 2/37 [i] 11:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 22/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 15:00 Dr. House III. 9/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 2/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 23/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 20:00 Dr. House III. 10/24 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 00:00 Dr. House III. 10/24 [i] 01:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13/13 [i] 01:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 1/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 2/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 16 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Američtí dřevorubci 9 [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 36 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 57/78 [i] 09:00 Nejlepší kšeft mýho života [i] 10:30 Příště u Vás z Průhonic [i] 11:05 Smrt soudního znalce 4/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 14/27 [i] 14:15 Dotek anděla III 1/30 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 6/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kriminálka Staré Město 4/7 [i] 21:05 Na cestě po Shetlandských ostrovech [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přísně tajné vraždy 31/42 [i] 22:35 V plném slunci [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:00 Californication III 9/12 [i] 01:25 Doktorka Quinnová II 14/27 [i] 02:10 Kaleidoskop [i] 02:35 Náš venkov [i] 02:55 Sváteční slovo ředitele ADRY Jana Bárty [i] 03:00 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Franklin 10/52 [i] 06:35 Finley požární autíčko 10/39 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:55 Sucho [i] 08:15 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 6/16 [i] 12:40 Pátrání po mimozemských civilizacích 2/2 [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 35/40 [i] 13:45 ETV 1 2/6 [i] 13:55 Tak to vidím já [i] 14:10 Princezna Slunce [i] 15:25 Krásy evropského pobřeží [i] 15:35 O žralocích a lidech 2/4 [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:55 Film o seriálu Kriminálka Staré Město [i] 17:10 Sladká země mého dětství [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Zapomenuté transporty 1/4 [i] 21:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:40 Pravá krev 6/12 [i] 23:30 Mimo rámec [i] 23:50 Film point [i] 00:15 Akvárium [i] 00:30 Bigbít 37/42 [i] 01:25 Knižní svět [i] 01:40 Čtenářský deník... [i] 01:55 Vizionář televize Jaroslav [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 43 [i] 09:35 Talentmania [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:35 Superman II 9 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 7 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 4 [i] 15:05 Kobra 11 VII 1 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 16 [i] 18:25 Ulice 1851 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 6 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:10 Mentalista II 12 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI 21 [i] 23:55 Poker After Dark [i] 00:45 69 rozkoší pro smrtelníky 4 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Střepiny [i] 01:55 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 S Italem v kuchyni [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier X 2 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé III 4 [i] 08:55 M*A*S*H 47 [i] 09:30 Knight Rider III 14 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 20 [i] 11:35 Policie Hamburk II 12 [i] 12:35 M*A*S*H 48 [i] 13:10 Will & Grace III 3 [i] 13:40 Closer IV 7 [i] 14:40 JAG VIII 7 [i] 15:30 Big Ben III 13 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 7 [i] 21:20 Přešlapy III 6 [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 9 [i] 23:25 Na nože! [i] 00:35 Kriminálka Kolín [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:25 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 44 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Medzi láskou a nenávisťou 17/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 205/216 [i] 07:45 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 9/22 [i] 09:00 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 18-19/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 98/175 [i] 13:35 Rebeli II. 135/225 [i] 14:25 Rany z lásky 86/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 206/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 18/124 [i] 19:00 Rebeli II. 136/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 33/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 157/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 10/23 [i] 22:50 Frasier II. 1/24 [i] 23:20 Správny chlap v Afrike [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier II. 1/24 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 18-19/125 [i] 02:35 Pravá tvár vášne 157/178 [i] 03:20 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Správny chlap v Afrike [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Férovej zloděj [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pokoj v duši [i] 13:50 Líbejte se, s kým je libo [i] 15:40 Americká rapsodie [i] 17:35 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 19:20 Phoebe v říši divů [i] 21:10 Vládce času [i] 22:50 Killer [i] 00:45 Loupež za bílého dne [i] 02:25 Vrah se vrací [i] 04:00 Láska plná omylů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Jezdectví [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:45 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 30 [i] 09:00 Válka Mary Kay [i] 11:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 12:00 Nash Bridges II 11 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 3 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 5 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II [i] 18:00 Zásnubní prsten [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 6 [i] 21:00 Dobrá manželka I 13 [i] 22:00 Dobrá manželka I 14 [i] 23:00 Médium V 18 [i] 00:00 Médium V 19 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 5 [i] 02:00 Osvícení 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru VI 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 22 [i] 06:00 Obnažená planeta 1 [i] 07:05 Buď já nebo pes 59 [i] 08:05 Zpráva o skutečné ceně laciných potravin [i] 09:10 Záhady, mýty a legendy [i] 10:15 Mistři švindlu 39 [i] 10:55 Mistři švindlu 40 [i] 11:35 Universum: Z horka do zimy