TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Rodinná vojna II. 19/22 [i] 06:25 Záhady Sylvestera a Tweetyho 11/13 [i] 06:45 Fantastický Spiderman I. 4/26 [i] 07:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 4/13 [i] 07:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 11/13 [i] 07:55 Preteky so slnkom [i] 09:50 TALENTMANIA [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Beriem si seba [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Osobný strážca [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:50 Medzi riadkami [i] 01:05 Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia [i] 02:35 Temná voda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Peniaze [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:15 Poštár Pat II 50 [i] 07:30 Šmolkovia [i] 07:45 Bola raz jedna planéta [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Páni zo semafora [i] 08:50 Leto s Katkou 4/7 [i] 09:20 O Džaudarovi a jeho bratoch [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody V. 1 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 2/4 [i] 14:35 Čisté ruky [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Únos 1/2 [i] 21:55 Skutočný príbeh: Únos 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 2/4 [i] 01:10 Skutočný príbeh: Únos 1/2 [i] 02:45 Skutočný príbeh: Únos 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Živá panoráma [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Zvieratá pomocníci 5/6 [i] 10:35 Kapura [i] 11:15 Farmárska revue [i] 11:30 Zelená revue [i] 11:45 Noc v archíve [i] 12:45 Z ocenených programov Ceny Dunaja [i] 13:45 Poltón [i] 14:10 Orientácie [i] 14:35 Slovo [i] 14:50 Folklórny festival Východná [i] 16:10 Família [i] 16:40 Moliére [i] 18:00 Poklady sveta V. [i] 18:15 Poklady sveta V. [i] 18:30 Táraninky [i] 18:40 Večerníček 1/7 [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Kinorama [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby IV. [i] 20:55 Umenie 2010 [i] 21:25 Na doskách [i] 21:50 Spomíname na Rudolfa Slobodu [i] 23:50 Slovo [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Motormagazín [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 06:30 Autá [i] 08:45 Simpsonovci I. 5 [i] 09:15 Autosalón [i] 09:45 Panelák VI. 25 [i] 10:50 Stratené duše V. 7 [i] 11:45 Dobrá manželka I. 10 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:45 Odsúdené III. 7,8 [i] 15:45 Plán hry [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Underworld: Boj v podsvetí [i] 02:00 Zvláštne dni [i] 04:10 Autosalón [i] 04:35 Zachráňte Willyho 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Magnum I. 1/17 [i] 06:55 Zasľúbená zem 23,24 [i] 08:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:35 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 11:40 60 MINÚT [i] 12:50 Danielle Steelová: Odkaz z Vietnamu 1,2/2 [i] 17:00 Šogún 6/6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Auto na úteku [i] 22:00 Ozvena temnoty 1/4 [i] 23:50 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Studio Sport 3/23 [i] 06:35 Internát 3/6 [i] 08:00 Pravěk útočí 3/6 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 16/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 17/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 18/20 [i] 12:00 Pravěk útočí 5/6 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 5/15 [i] 14:05 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 16:00 Slepá spravedlnost 12/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 11/37 [i] 18:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 19:00 Advokáti III. 7/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 14/26 [i] 22:00 Bláznivá školka [i] 23:55 Pacovo mužstvo V. 10/28 [i] 01:40 Advokáti III. 7/23 [i] 02:30 Bláznivá školka [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Vyrobeno v továrně [i] 06:50 Jak věci fungují [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 31 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:00 Američtí dřevorubci [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 To taky zvládnu 3 [i] 16:55 To taky zvládnu 4 [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Pátá rychlost 7 [i] 18:45 Pátá rychlost 8 [i] 19:10 Tuning v Berlíně [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Vězněm v cizině [i] 22:50 Tým rychlého nasazení Miami 1 [i] 23:45 Za mřížemi [i] 00:40 Skutečná forenzní laboratoř 1 [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Megastavitelé [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 5/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Trojčátka 24/26 [i] 06:30 Už nám byly tři [i] 06:40 Německé pohádky 7/7 [i] 06:50 U nás na farmě 21/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Bert a Ernie 1,2/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk 3/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 13:20 120. Velká pardubická České pojišťovny [i] 16:00 Kaleidoskop [i] 16:25 Smím prosit 6/8 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo ředitele ADRY Jana Bárty [i] 17:15 Pravěk útočí 7/13 [i] 18:05 Návštěvníci 8/15 [i] 18:35 Na cestě za Carou ze Shetlandských ostrovů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Grandhotel [i] 21:35 EXPOminuty 2010 [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Wallander II. 3/3 [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Hotel Babylon II 2/8 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Všechnopárty [i] 01:30 Úsměvy Karla Heřmánka [i] 02:10 Čétéčko [i] 02:30 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 5/15 [i] 05:50 Ostravské dny 2007 [i] 06:10 Hudební setkání s houslistou, pedagogem a hudebním popularizátorem I. Štrausem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2010 - Lisabon [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 802/2379 [i] 08:45 Ladí neladí [i] 09:45 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 6/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Zlatá panna [i] 13:10 100 + 1 princezna [i] 14:10 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 14:15 Pátrání po mimozemských civilizacích 2/2 [i] 15:10 O žralocích a lidech 2/4 [i] 16:05 Mýty a fakta historie: Válečníci 6/6 [i] 17:00 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 2/7 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 19/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 20/21 [i] 20:00 Plevel v české krajině [i] 20:30 Zpátky pod došky [i] 21:25 Milióny tun odpadů [i] 22:00 Na plovárně s Georgem Dukem [i] 22:25 Vzkaz Oldřicha Stránského [i] 22:45 Bavorák [i] 00:35 Jindřich Štyrský - Mým očím nutno stále házeti potravu [i] 01:30 Česká soda [i] 01:45 Legendární dvojice [i] 02:40 Svět umění [i] 03:25 Kamera na cestách: Nová Evropa očima Michaela Palina 2/7 [i] 04:20 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Pirátova rodinka 39 [i] 06:00 Senzační Spiderman 5 [i] 06:25 Bolek a Lolek 71 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 30 [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? 6 [i] 07:30 Velká cena Japonska [i] 10:10 Skippy 6 [i] 10:40 Třetí skoba pro Kocoura [i] 12:10 Hledá se chůva [i] 14:00 Jak svět přichází o básníky [i] 16:00 National Hockey League [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:15 Judo sonduje [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:40 Střepiny [i] 23:05 Hon na orla: Bod dopadu [i] 00:50 Novashopping 01:10 Hledá se chůva [i] 02:35 Zlatíčka [i] 04:40 Dva z Queensu IX [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Winx Club 26 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 39 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé III 3 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 3 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 46 [i] 10:25 M*A*S*H 47 [i] 11:00 Partie [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Zločiny v zahradách I 4 [i] 14:15 Sextánka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 4 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ SEMIFINÁLE LIVE! [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - PRVNÍ ROZHODNUTÍ LIVE! [i] 23:15 Pravda zabíjí [i] 01:45 Hnutí mysli 2 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Hitlerovi bodyguardi 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 204/216 [i] 06:35 Elisa z Rivombrosy II. 7/13 [i] 08:50 Loďou snov okolo sveta [i] 11:30 Na streche [i] 12:20 Dokonalý svet 5/16 [i] 13:25 Prípady Alice Neversovej II. 4/4 [i] 15:15 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 11-12/13 [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 205/216 [i] 18:00 Gossip Girl III. 22/22 [i] 18:55 Avignonské proroctvo 1/8 [i] 20:00 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 21:40 Skutočný príbeh: Vražda v Greenwich [i] 23:20 Prípady Alice Neversovej II. 4/4 [i] 01:15 Gossip Girl III. 22/22 [i] 01:55 Avignonské proroctvo 1/8 [i] 02:45 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 11-12/13 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:35 Skutočný príbeh: Vražda v Greenwich [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Vlak zvířátek [i] 07:55 Země kouzel a zázraků [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Férovej zloděj [i] 14:00 Rychlá akce [i] 15:40 Artušův meč [i] 17:20 Sklizeň [i] 19:10 Rain [i] 20:55 To zvládnem, Amigo [i] 22:50 Gambler [i] 00:20 Převrat [i] 01:55 Nula od nuly pojde [i] 03:25 To zvládnem, Amigo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges II 10 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i] 11:00 Bratři a sestry I 9 [i] 12:00 Bratři a sestry I 10 [i] 13:00 Válka Mary Kay [i] 15:00 Pomluva [i] 17:00 Dobrá manželka I 11 [i] 18:00 Dobrá manželka I 12 [i] 19:00 Právo a pořádek IX 4 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 21:00 Bratři a sestry I 11 [i] 22:00 Bratři a sestry I 12 [i] 23:00 Rookie Blue I 6 [i] 00:00 Rookie Blue I 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 02:00 Médium V 19 [i] 03:00 Osvícení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 64 [i] 06:00 Země krásná neznámá 14 [i] 07:05 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 08:15 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 09:15 Lidé a místa na Zemi: Lofoten - Loviště tresek 14 [i] 09:30 Lidé a místa na Zemi: Lofoten - Historie a příroda 15 [i] 09:45 Podzim na chalupě 4 [i] 10:50 Nechte své dítě zazářit 1 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 8 [i] 12:15 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 13:20 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 14:25 Příběhy z divočiny 3 [i] 15:05 Příběhy z divočiny 4 [i] 15:45 Zvířecí rekordmani 28 [i] 16:50 Panonská poušť [i] 17:30 Mistři švindlu 41 [i] 18:10 Mistři švindlu 42 [i] 18:50 Buď já nebo pes 65 [i] 19:50 Nahá věda 3 [i] 21:00 Tuningmánie 45 [i] 21:40 Tuningmánie 46 [i] 22:20 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 23:35 Bojové jednotky 15 [i] 00:15 Bojové jednotky 16 [i] 00:50 Bojovník Arman 7 [i] 01:25 Bojovník Arman 8 [i] 01:55 Výpravy za zvířaty 7 [i] 02:55 Ian Wright: Cesty bez hranic 2 [i] 03:50 Po stopách divoké zvěře x01 1 [i] 04:45 Dunaj - Modrá stuha Evropy 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rande na jednu noc [i] 07:30 Rachel se vdává [i] 09:20 Hannah Montana [i] 11:00 Den, kdy se zastavila Země [i] 12:40 Fantastický mazel [i] 14:05 Taková jsem byla [i] 15:50 Maraton lásky [i] 17:30 Líbáš jako Bůh [i] 19:30 Před kamerou 42 [i] 20:00 V srdci bouře: Churchill ve válce [i] 21:40 Romulus, můj otec [i] 23:25 Konspirace v El Escorial [i] 01:35 House party [i] 03:20 V jednom ohni [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Právo být otcem [i] 07:25 Evropské filmové ceny 2009 [i] 08:55 Yes Man