Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Ničivá hrozba [i] 11:10 Zajtrajšie noviny III. 17/23 [i] 12:00 Poisťovňa šťastia III. 9/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy V. 3/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 17-18/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Horúce strely v Mexiku [i] 21:45 Tiene minulosti [i] 23:45 Red Bull X-Fighters Rím [i] 00:50 Krvavý únos [i] 02:30 Tiene minulosti [i] 04:25 Xena I. 23/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 65/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 66/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 249 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 259/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 33/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Krycie meno Čistič [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:35 Krycie meno Čistič [i] 03:05 Hlas Európy [i] 03:30 Sila lásky II. 249 [i] 04:20 Sila lásky IV. 33/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Mlyny na Slovensku [i] 11:40 Myslenie zvierat 3/5 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:45 Pohľady - 1.časť [i] 14:10 Família [i] 14:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:10 Na tanieri/Teríteken [i] 16:10 Tempo [i] 16:35 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 5/13 [i] 16:55 Japonská mozaika III 3/8 [i] 17:10 Japonská mozaika III 4/8 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 20/21 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha [i] 20:25 Moja naj kniha [i] 20:45 Krycie meno Farewell 2/2 [i] 21:40 GEN.sk [i] 21:55 Hlas Európy [i] 22:25 Dokumentárny klub [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PROMI NOVINY [i] 05:25 Črepiny [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 24 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 20,21 [i] 12:00 Klamári 8 [i] 13:00 Cesta do minulosti 3 [i] 14:00 Knight Rider 24 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 4 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 25 [i] 21:15 Traja v jednej posteli [i] 23:30 SEDEM [i] 00:30 Saigon [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 03:10 Knight Rider 24 [i] 04:00 Bostonské zločiny II. 20,21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 3,4 [i] 07:10 Červené ruže 26 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 10 [i] 09:15 Matlock IX. 5 [i] 10:15 MacGyver 129,130 [i] 12:20 M*A*S*H 124,125 [i] 13:20 Starý 30 [i] 14:50 Panelák VI. 24 [i] 15:50 Matlock IX. 5 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 10 [i] 18:00 M*A*S*H 124,125 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 87. okrsok: Postrach [i] 21:45 Bludný kruh [i] 23:35 87. okrsok: Postrach [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 13/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 21/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 10:00 Umíte tančit? IV. 1/37 [i] 11:00 Wildfire III. 13/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 21/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 15:00 Dr. House III. 8/24 [i] 16:00 Wildfire IV. 1/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 22/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 20:00 Dr. House III. 9/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 00:00 Dr. House III. 9/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 03:30 Umíte tančit? IV. 1/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 15 [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Červené víno 3/3 [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 13/27 [i] 14:20 Dotek anděla 35/35 [i] 15:05 Franklin 48/52 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 17/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 25/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 4/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 6/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 6/16 [i] 20:55 13. komnata Gustava Bubníka [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:15 Californication III 9/12 [i] 22:40 Losování Euromiliony 22:45 Zmražená pojistka [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová II 13/27 [i] 01:20 Film o seriálu Kriminálka Staré Město¨ [i] 01:35 Na kus řeči [i] 02:20 Musicblok 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Malá Velká Británie 6/22 [i] 03:45 Máte slovo 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 7/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 3/15 [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 9/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 9/39 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 5/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Vášeň sběratelská [i] 08:00 Turecko - brána Orientu 12/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Kateřinou [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Vizionář televize Jaroslav [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 14/26 [i] 14:40 Sportovci světa [i] 15:35 Království divočiny [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Sucho [i] 17:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2010 - Lisabon [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 5/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 5/16 [i] 21:20 ČT Live - Alphaville [i] 22:15 Bigbít 37/42 [i] 23:15 Malá Velká Británie 6/22 [i] 23:40 Gorodok [i] 00:05 Nohama na zemi, hlavou ke hvězdám [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Krotitelé dluhů III. 4/16 [i] 02:00 Na cestě po Šariši [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 42 [i] 09:40 Jane Doe: Těžký pád [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 11 [i] 12:35 Superman II 8 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 7 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 3 [i] 15:00 Kobra 11 VI 18 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 15 [i] 18:25 Ulice 1850 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princ a já: Sloní dobrodružství [i] 22:00 Glimmer Man [i] 23:55 Cizinka s mou tváří [i] 01:35 Novashopping 02:00 Stahovák [i] 02:25 Tabu [i] 03:10 Zlatíčka [i] 04:35 Dva z Queensu IX [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 24 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace III 1 [i] 08:55 M*A*S*H 43 [i] 09:25 Knight Rider III 13 [i] 10:30 To je vražda, napsala XII 19 [i] 11:35 Policie Hamburk II 11 [i] 12:35 M*A*S*H 44 [i] 13:05 Will & Grace III 2 [i] 13:35 Closer IV 6 [i] 14:35 JAG VIII 6 [i] 15:30 Big Ben III 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Skečbar [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:55 Protiúder [i] 01:10 Čelisti 3 [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Na čem záleží 43 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Medzi láskou a nenávisťou 16/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 202/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 32/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 16-17/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 97/175 [i] 13:35 Rebeli II. 134/225 [i] 14:25 Rany z lásky 85/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 9/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 203/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 17/124 [i] 19:00 Rebeli II. 135/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:50 Dokonalý svet 5/16 [i] 22:00 Schôdzka naslepo [i] 23:55 V zajatí lásky [i] 01:35 Na streche [i] 02:20 L.O.V.E. [i] 03:00 Nespútaný anjel 32/194 [i] 03:45 Sudkyňa Hatchettová II. 16-17/125 [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Exploze [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nemáš co ztratit [i] 13:55 Příběh z Bronxu [i] 16:00 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:40 Kaena: Proroctví [i] 19:20 Láska plná omylů [i] 21:00 Líbejte se, s kým je libo [i] 22:50 Nula od nuly pojde [i] 00:20 Spálené mosty [i] 01:55 Loupež za bílého dne [i] 03:35 Všechny děti potřebují lásku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:50 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 09:00 Bratři a sestry I 9 [i] 10:00 Bratři a sestry I 10 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 10 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 2 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 4 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 11 [i] 18:00 Dobrá manželka I 11 [i] 19:00 Dobrá manželka I 12 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 8 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 22:00 Rookie Blue I 7 [i] 23:00 Právo a pořádek IX 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 4 [i] 02:00 Bratři a sestry I 9 [i] 03:00 Bratři a sestry I 10 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru VI 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 5 [i] 07:05 Buď já nebo pes 58 [i] 08:05 Hugh, kuřata a TESCO [i] 09:10 Éra Tudorovců [i] 10:15 Mistři švindlu 37 [i] 10:55 Mistři švindlu 38 [i] 11:35 Kdo přežije Armagedon 7 [i] 12:40 Prehistorický park 5 [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 18 [i] 14:45 Zvířecí rekordmani 45 [i] 15:50 Pevnosti Británie [i] 16:50 Impéria 5 [i] 18:00 Zpráva o skutečné ceně laciných potravin [i] 19:05 Mistři švindlu 39 [i] 19:45 Mistři švindlu 40 [i] 20:25 Rozluštění mayského písma [i] 21:30 Universum: Z horka do zimy [i] 22:35 Příroda stále živá [i] 23:40 Sázka na novou energii [i] 00:45 Jednotka pro vyšetřování nehod 5 [i] 01:15 Jednotka pro vyšetřování nehod 6 [i] 01:45 Geologická pouť 5 [i] 02:50 Dunaj - Modrá stuha Evropy 24 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 5 [i] 04:40 Impéria 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Na rozcestí [i] 07:40 Před kamerou 41 [i] 08:10 Marley a já [i] 10:05 Star Trek VII: Generace [i] 12:05 Dr. Dolittle 4 [i] 13:30 Válka nevěst [i] 15:00 U2 360° - Živě z Rose Bowl