TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Tajomstvo strateného meča [i] 11:05 Zajtrajšie noviny III. 16/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia III. 8/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy V. 2/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 15-16/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 13/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:00 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 17-18/22 [i] 00:55 Alfie [i] 02:40 Mestečko Heuréka II. 8/13 [i] 03:25 Xena I. 22/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Počasie [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 63/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 64/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 248 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 258/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 32/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 5/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska pre pokročilých [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 6/12 [i] 23:05 Zmenáreň [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Láska pre pokročilých [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 6/12 [i] 03:40 Halali [i] 04:05 Sila lásky II. 248 [i] 04:55 Sila lásky IV. 32/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Rozprávky 15 sestier [i] 09:30 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Tajba, posledné útočisko [i] 11:30 Tematický večer: Načo sú deťom rodičia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:05 Zdravíčko, pán doktor [i] 14:35 Profesionál [i] 14:45 Spektrum vedy [i] 15:15 Včera a dnes [i] 16:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:05 Historická panoráma [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Pohľady - 1.časť [i] 18:35 Večerníček 19/21 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Myslenie zvierat 3/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Japonská mozaika III 4/8 [i] 21:45 Japonská mozaika III 3/8 [i] 22:00 Polícia [i] 22:15 Na tanieri/Teríteken [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Špeciálne komando III. 5 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 23 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 18,19 [i] 12:00 Kosti V. 6 [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 14:00 Knight Rider 23 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 24 [i] 21:15 Odsúdené III. 8 [i] 22:15 Klamári 8 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 5 [i] 02:00 Odsúdené III. 8 [i] 02:45 Bostonské zločiny II. 19 [i] 03:30 Knight Rider 23 [i] 04:20 Kriminálka San Francisco 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie II. 1,2/52 [i] 07:10 Červené ruže 25 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 9 [i] 09:15 Matlock IX. 4 [i] 10:15 MacGyver 127,128 [i] 12:20 M*A*S*H 122,123 [i] 13:20 Starý 29 [i] 14:50 Panelák VI. 23 [i] 15:50 Matlock IX. 4 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 9 [i] 18:00 M*A*S*H 122,123 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Dvaja policajti [i] 22:25 Pomstiteľ [i] 00:15 Dvaja policajti [i] 02:10 Nočné reprízy 04:35 Starý 30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 12/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 20/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 11:00 Wildfire III. 12/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 20/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 16:00 Wildfire III. 13/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 21/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 20:00 Dr. House III. 8/24 [i] 21:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 1/22 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 00:00 Dr. House III. 8/24 [i] 01:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 01:55 Myšlenky zločince V. 1/22 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 03:25 Eli Stone II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 14 [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Zbraně budoucnosti [i] 21:00 Tým rychlého nasazení Miami 1 [i] 21:55 Za mřížemi [i] 22:50 Skutečná forenzní laboratoř 1 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Zbraně budoucnosti [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Motýl vzlétl k záři [i] 10:35 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna v Semaforu [i] 11:25 Studio B [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 12/27 [i] 14:15 Dotek anděla 34/35 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 14/26 [i] 15:40 Král z džungle 14/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:20 Bert a Ernie 1,2/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 9/13 [i] 20:50 Na kus řeči [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Moje rodina VII 9/9 [i] 22:55 Smím prosit? 5/8 [i] 23:25 Partnerské ladění [i] 00:05 Californication 6/12 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Doktorka Quinnová II 12/27 [i] 01:25 Milenky 5/6 [i] 02:15 Film o filmu Pouta [i] 02:25 Mizející místa domova 11/13 [i] 02:45 Poutní místa 16/17 [i] 03:05 Hledám práci [i] 03:25 Rodina a já [i] 03:45 S profesorem Františkem Dvořákem 1/9 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 8/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 8/39 [i] 06:40 Tak to vidím já [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 6/26 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Jak přežít 7/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Speciální jednotky v akci 2/4 [i] 10:30 Příběhy slavných - Miroslav Masopust [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 13:30 O králi, hvězdáři, kejklíři a třech muzikantech [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Kvarteto [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Kus dřeva ze stromu [i] 16:45 Vášeň sběratelská [i] 16:55 Turecko - brána Orientu 12/13 [i] 17:20 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 4/16 [i] 17:55 Nezapomínání [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Banánové děti [i] 22:00 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny [i] 23:50 Evropský manuál [i] 00:10 Posezení s Janem Burianem [i] 00:35 Krátká dlouhá cesta [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 41 [i] 09:35 Lháři [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 10 [i] 12:35 Superman II 7 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 6 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 2 [i] 15:05 Kobra 11 VI 17 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 14 [i] 18:25 Ulice 1849 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 217 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 14 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Policajt v Beverly Hills [i] 00:55 Smallville VII 17 [i] 01:40 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Zlatíčka [i] 04:40 Dva z Queensu IX [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 23 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 24 [i] 08:55 M*A*S*H 42 [i] 09:25 Knight Rider III 12 [i] 10:30 To je vražda, napsala XII 18 [i] 11:35 Policie Hamburk II 10 [i] 12:35 M*A*S*H 43 [i] 13:05 Will & Grace III 1 [i] 13:35 Closer IV 5 [i] 14:35 JAG VIII 5 [i] 15:30 Big Ben III 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Jiří Sovák [i] 20:50 Soukromá dramata [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 7 [i] 23:25 Ve službách FBI 4 [i] 00:25 Můj nápadník je vrah [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Na čem záleží 41 [i] 04:25 Na čem záleží 42 [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 15/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 201/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 31/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 14-15/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 96/175 [i] 13:30 Rebeli II. 133/225 [i] 14:25 Rany z lásky 84/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 202/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 16/124 [i] 19:00 Rebeli II. 134/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 32/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 156/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 9/23 [i] 22:50 Frasier I. 24/25 [i] 23:20 7 vražedných dní [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier I. 24/25 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová II. 14-15/125 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 156/178 [i] 03:25 112 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 7 vražedných dní [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:45 200 Cigaret [i] 15:35 Hrdinové války [i] 17:50 Poslední loupež [i] 19:45 Všechny děti potřebují lásku [i] 21:25 Příběh z Bronxu [i] 23:30 Hra o čas [i] 01:15 Královna ročníku [i] 03:00 Převrat [i] 04:30 Tátou proti své vůli [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Jezdectví [i] 17:15 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 09:00 Rookie Blue I 5 [i] 10:00 Rookie Blue I 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 9 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 1 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 3 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 10 [i] 18:00 Bratři a sestry I 9 [i] 19:00 Bratři a sestry I 10 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 7 [i] 21:00 Médium V 18 [i] 22:00 Médium V 19 [i] 23:00 Sladký život v Orange County III 5 [i] 00:00 Sladký život v Orange County III 6 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 3 [i] 02:00 Květinářka