Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Mamičkin maznáčik [i] 11:00 Zajtrajšie noviny III. 15/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia III. 7/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy V. 1/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 13-14/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:10 Myšlienky vraha III. 9/20 [i] 00:00 Nebezpečné hry [i] 02:00 Hrozba z temnoty III. 15/16 [i] 02:40 Mestečko Heuréka II. 7/13 [i] 03:25 Xena I. 21/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 61/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 62/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 247 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 257/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 31/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 4/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Nízky prelet [i] 23:40 Inšpektor Morse [i] 01:25 Nízky prelet [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Sila lásky II. 247 [i] 04:15 Sila lásky IV. 31/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 "Střídavka" - Výchova na striedavku [i] 11:15 Medicína [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:30 Enviro [i] 14:00 Poklady.sk [i] 14:15 5 minút po dvanástej- - outsider [i] 15:20 Pohľad za zrkadlo [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Na ceste [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor [i] 18:30 Petržalský park [i] 18:35 Večerníček 18/21 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Tematický večer: Načo sú deťom rodičia [i] 21:10 Família [i] 21:35 /NE/CHCENÉ DETI [i] 21:45 Nechcené deti [i] 22:15 O mužoch, ženách a deťoch [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PROMI NOVINY [i] 05:25 Črepiny [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:25 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 22 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 16,17 [i] 12:00 Vtierka Castle II. 7 [i] 13:00 V mene spravodlivosti 3 [i] 14:00 Knight Rider 22 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 2 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 23 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 22:15 Kosti V. 6 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 5 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 5 [i] 01:15 Vyjednávači 5 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 02:45 Bostonské zločiny II. 17 [i] 03:35 Knight Rider 22 [i] 04:20 Vyjednávači 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie 51/51 [i] 06:25 Stefanie II. [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 8 [i] 09:15 Matlock IX. 3 [i] 10:15 MacGyver 125,126 [i] 12:20 M*A*S*H 120,121 [i] 13:20 Starý 28 [i] 14:50 Panelák VI. 22 [i] 15:50 Matlock IX. 3 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 8 [i] 18:00 M*A*S*H 120,121 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sanitka 4,5 [i] 22:30 HUSTE.TV [i] 23:00 M*A*S*H 127,128,129 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:45 Nočné reprízy 04:35 Starý 29 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 11/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 19/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 11:00 Wildfire III. 11/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 19/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 16:00 Wildfire III. 12/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 20/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 20:00 Dr. House III. 7/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 22:00 Strážce pořádku 1/13 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 00:10 Dr. House III. 7/24 [i] 01:10 CSI: New York VI. 11/23 [i] 02:05 Strážce pořádku 1/13 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 03:45 Eli Stone II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků 13 [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Dráha tornád [i] 21:55 Dřevorubci v močálech [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postel s nebesy 1/4 [i] 10:05 Lenka [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 11/27 [i] 14:15 Dotek anděla 33/35 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:50 Čarodějnice školou povinné 14/26 [i] 16:15 Tak to vidím já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Míťa [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky 5/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Byl to můj bratr 2/2 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Doktorka Quinnová II 11/27 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 30/42 [i] 02:05 Československý filmový týdeník 801/2379 [i] 02:15 Krotitelé dluhů III. 4/16 [i] 02:45 Architektura interiérů 3/6 [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 7/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 7/39 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 10/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 10/13 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 16/21 [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Apokalypsa: 2. světová válka 6/6 [i] 10:55 Svět zázraků 3/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Krásy evropského pobřeží [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je detektivka 18/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Svět za 50 let 1/3 [i] 16:10 Jak přežít 7/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 6/13 [i] 16:45 Jeden společný svět 7/8 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 6/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Královna Alžběta 2/2 [i] 22:15 Dokumentární klub [i] 23:45 Exil [i] 01:25 Partnerské ladění [i] 02:05 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 40 [i] 09:40 V zájmu našich dětí: Příběh Julie Poseyové [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 9 [i] 12:35 Superman II 6 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II 5 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida II 1 [i] 15:00 Kobra 11 VI 16 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 13 [i] 18:25 Ulice 1848 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 6 [i] 21:15 Dr. House VI 11 [i] 22:10 Život na vlásku 2 [i] 22:45 Past [i] 01:00 Smallville VII 16 [i] 01:45 Novashopping 02:10 Mr.GS [i] 02:40 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu IX [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 22 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 23 [i] 08:55 M*A*S*H 41 [i] 09:25 Knight Rider III 11 [i] 10:30 To je vražda, napsala XII 17 [i] 11:30 Policie Hamburk II 9 [i] 12:35 M*A*S*H 42 [i] 13:05 Will & Grace II 24 [i] 13:35 Closer IV 4 [i] 14:35 JAG VIII 4 [i] 15:30 Big Ben III 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 6 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 5 [i] 23:25 Hledá se táta a máma 3 [i] 00:25 Kriminálka Kolín IV 2 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:05 Na čem záleží 40 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Medzi láskou a nenávisťou 14/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 200/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 30/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 12-13/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 95/175 [i] 13:35 Rebeli II. 132/225 [i] 14:25 Rany z lásky 83/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 201/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 15/124 [i] 19:00 Rebeli II. 133/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 31/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 155/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 8/23 [i] 22:50 Frasier I. 23/25 [i] 23:20 Vražedné klamstvá 2/2 [i] 00:50 L.O.V.E. [i] 01:30 Frasier I. 23/25 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová II. 12-13/125 [i] 02:35 Pravá tvár vášne 155/178 [i] 03:15 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:30 Vražedné klamstvá 2/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Elvíra-strašidelný zámek [i] 13:45 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 15:30 Repli-Kate [i] 17:15 Americká rapsodie [i] 19:10 Zloději času [i] 21:15 200 Cigaret [i] 23:05 Loupež za bílého dne [i] 00:45 Krvavý Valentýn [i] 02:25 Triáda [i] 04:05 Princ a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 All sports [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 All sports [i] 19:25 Jezdectví [i] 19:55 Polo [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:00 Golf [i] 22:00 Golf [i] 22:05 Plachtění [i] 22:35 Plachtění [i] 23:05 Plachtění [i] 23:10 All sports [i] 23:15 Olympijské hry [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 09:00 Právo a pořádek VIII 24 [i] 10:00 Právo a pořádek IX 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 8 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru V 4 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 2 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 9 [i] 18:00 Rookie Blue I 5 [i] 19:00 Rookie Blue I 6 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 6 [i] 21:00 Osvícení [i] 23:00 Osvícení [i] 01:00 Osvícení [i] 03:00 Právo a pořádek IX 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru V 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 3 [i] 07:10 Buď já nebo pes 56 [i] 08:05 Hugh a kuřata 2 [i] 09:10 Řím: Vliv a nadvláda 2 [i] 10:15 Mistři švindlu 33 [i] 10:55 Mistři švindlu 34 [i] 11:35 Když se Země zatřese 7 [i] 12:40 Prehistorický park 3 [i] 13:45 Zvířecí rekordmani 16 [i] 14:45 Zvířecí rekordmani 43 [i] 15:50 Řím: Vliv a nadvláda 3 [i] 16:55 Impéria 3 [i] 18:00 Krev, pot a takeaways 3 [i] 19:10 Mistři švindlu 35 [i] 19:45 Mistři švindlu 36 [i] 20:25 Nahá věda 1 [i] 21:30 Země: Planeta a její moc 3 [i] 22:35 On The Spot - Reportéři v akci: Nepál 8 [i] 23:40 Hitler a Stalin 1 [i] 00:45 Hitlerovo Východní Prusko [i] 01:50 Geologická pouť 3 [i] 02:55 Dunaj - Modrá stuha Evropy 22 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 3 [i] 04:40 Impéria 3 [i]