TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 V zajatí strachu [i] 11:10 Zajtrajšie noviny III. 14/23 [i] 12:00 Poisťovňa šťastia III. 6/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 24/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa VI. 11-12/24 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha III. 8/20 [i] 00:00 Projekt: Pandora [i] 01:35 Hrozba z temnoty III. 13-14/16 [i] 03:05 Mestečko Heuréka II. 6/13 [i] 03:45 Xena I. 20/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:45 Úsmev, prosím! [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 59/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 60/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 246 [i] 14:35 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 256/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 30/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život 4/10 [i] 21:05 Dr.House VI. 6/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 5/11 [i] 23:05 Svet v obrazoch [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:15 Život 4/10 [i] 02:05 Trestný prápor 5/11 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Sila lásky II. 246 [i] 04:05 Sila lásky IV. 30/256 [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Zlaté pierka [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Mama to vie najlepšie [i] 10:40 Profily [i] 11:20 Mednyánszky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 VAT [i] 13:45 TKN [i] 14:15 Fenomén [i] 14:50 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 4/13 [i] 15:10 Hlava XXI [i] 15:40 Všade stretneš mladých ľudí / Dve návštevy u Tvojich súčasníkov/ [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Dizajn 23 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Enviro [i] 18:35 Večerníček 17/21 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Od rána do úsvitu [i] 22:15 Na ceste [i] 22:40 Korytnačky môžu lietať [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 21 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 14,15 [i] 12:00 Svedok vraždy [i] 14:00 Knight Rider 21 [i] 15:00 Myšlienky vraha I. 1/22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 22 [i] 21:15 Odsúdené III. 7 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 7 [i] 23:15 Profesionáli V. 5 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent 5 [i] 02:00 Odsúdené III. 7 [i] 02:50 Bostonské zločiny II. 15 [i] 03:35 Knight Rider 21 [i] 04:25 Agent 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie 49,50 [i] 07:10 Červené ruže 24 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 7 [i] 09:15 Matlock IX. 2 [i] 10:15 MacGyver 123,124 [i] 12:20 M*A*S*H 118,119 [i] 13:20 Starý 27 [i] 14:50 Panelák VI. 21 [i] 15:50 Matlock IX. 2 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 7 [i] 18:00 M*A*S*H 118,119 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Dobrodruh [i] 22:00 James Bond: Chobotnička [i] 00:40 Dobrodruh [i] 02:15 Nočné reprízy 04:35 Starý 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 10/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 18/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 11:00 Wildfire III. 10/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 18/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 16:00 Wildfire III. 11/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 19/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 20:00 Dr. House III. 6/24 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 3/8 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 23:20 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 00:20 Dr. House III. 6/24 [i] 01:20 Cena za lidskost II. 3/8 [i] 02:30 True Blood - Pravá krev 9/12 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 04:10 Eli Stone II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Zbraně budoucnosti [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků 12 [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě [i] 16:25 Zbraně budoucnosti [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Megastavitelé [i] 22:50 Zbraně budoucnosti [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postavy v krajině [i] 10:45 Z Divadélka pod věží [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 10/27 [i] 14:20 Dotek anděla 32/35 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 16/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 18/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 10/12 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Speciální jednotky v akci 2/4 [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 6/16 [i] 22:00 Krotitelé dluhů III. 4/16 [i] 22:30 Petrolejářky [i] 00:05 EXPOminuty 2010 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Doktorka Quinnová II 10/27 [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:35 Terra musica 02:00 Chcete mě? [i] 02:15 Mizející místa domova 11/13 [i] 02:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 6/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 6/39 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 34/40 [i] 07:35 ETV 1 1/6 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 5/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie 5/6 [i] 10:35 Vzkaz Oty Ulče [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Náš venkov [i] 15:10 Filmy z Václaváku 1/13 [i] 15:30 Svět zázraků: Nemocnice pod 3/5 [i] 16:05 Architektura interiérů 3/6 [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Vítejte v Tate galerii 3/15 [i] 17:25 Řeka v proudu času [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 10/13 [i] 20:00 Kramerová versus Kramer [i] 21:45 Vizionář televize Jaroslav Šafránek [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Evropský manuál [i] 23:30 Q [i] 00:00 Takové milování [i] 01:50 Retro [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 39 [i] 09:40 Svatební války [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 8 [i] 12:30 Superman II 5 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 4 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 20 [i] 15:00 Kobra 11 VI 15 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 12 [i] 18:25 Ulice 1847 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 216 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 13 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 17 [i] 23:50 Připoutejte se, prosím! [i] 01:35 Smallville VII 15 [i] 02:20 Novashopping 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Ptákoviny [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 21 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 22 [i] 08:55 M*A*S*H 40 [i] 09:25 Knight Rider III 10 [i] 10:30 To je vražda, napsala XII 16 [i] 11:35 Policie Hamburk II 8 [i] 12:35 M*A*S*H 41 [i] 13:10 Will & Grace II 23 [i] 13:40 Closer IV 3 [i] 14:40 JAG VIII 3 [i] 15:30 Big Ben III 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince IV 26 [i] 23:30 Na doživotí II 4 [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV 1 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 39 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Medzi láskou a nenávisťou 13/124 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 199/216 [i] 07:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 08:55 Nespútaný anjel 29/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová II. 10-11/125 [i] 12:40 Dr. Oz I. 94/175 [i] 13:30 Rebeli II. 131/225 [i] 14:25 Rany z lásky 82/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 200/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 14/124 [i] 19:00 Rebeli II. 132/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 30/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 154/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 7/23 [i] 22:50 Frasier I. 22/25 [i] 23:20 Vražedné klamstvá 1/2 [i] 00:55 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier I. 22/25 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová II. 10-11/125 [i] 02:35 Pravá tvár vášne 154/178 [i] 03:20 112 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Vražedné klamstvá 1/2 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Láska plná omylů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sladká pomsta [i] 13:45 Kaena: Proroctví [i] 15:25 Iluze lásky [i] 17:10 Jarní úklid s.r.o. [i] 18:50 Princ a já: Královské líbánky [i] 20:30 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 22:15 Převrat [i] 23:50 Muž proti muži [i] 01:40 Spálené mosty [i] 03:15 Pinocchio [i] 04:20 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Jezdectví [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 6 [i] 10:00 Rookie Blue I 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 7 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru V 3 [i] 16:00 Právo a pořádek IX 1 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 8 [i] 18:00 V očekávání zázraku [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 5 [i] 21:00 Skryté zločiny [i] 23:00 Bratři a sestry I 9 [i] 00:00 Bratři a sestry I 10 [i] 01:00 Právo a pořádek IX 1 [i] 02:00 Prokletí Salemu 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru V 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 2 [i] 07:05 Buď já nebo pes 55 [i] 08:05 Hugh a kuřata 1 [i] 09:10 Řím: Vliv a nadvláda 1 [i] 10:15 Mistři švindlu 31 [i] 10:55 Mistři švindlu 32 [i] 11:35 Dokonalí predátoři [i]