Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Rodinná vojna II. 13-14/22 [i] 06:00 Záhady Sylvestera a Tweetyho 8/13 [i] 06:20 Fantastický Spiderman I. 1/26 [i] 06:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana I. 1/13 [i] 07:05 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 8/13 [i] 07:25 Štvornohý detektív Kalle I. 5/10 [i] 08:20 Teenage futbalistka [i] 10:05 Bláznivý Jimov život VI. 3-4/18 [i] 10:55 TALENTMANIA - Súdny deň [i] 13:00 Smoliar [i] 14:45 Šialená rýchlosť [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 10 000 pred Kristom [i] 22:05 Osamelý zabijak [i] 00:05 Listy z Iwo Jimy [i] 02:25 Komando samurajov [i] 03:50 Prežiť 9/10 [i] 04:35 Xena I. 20/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:05 S Jakubom na rybách [i] 07:25 Poštár Pat II 47 [i] 07:45 Šmolkovia [i] 07:55 Bola raz jedna planéta [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Siedmy kontinent [i] 10:50 Namaqualand - kvetnica Afriky [i] 11:45 Motormagazín [i] 12:15 Okná dokorán 5 [i] 13:30 Diamantový psík [i] 15:15 Capri II 11/13 [i] 17:05 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:35 Čo dokáže ulica [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 21 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:30 Osudná dôvera [i] 23:00 Smrť prichádza v bielom [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 00:55 Osudná dôvera [i] 02:20 Smrť prichádza v bielom [i] 03:40 Namaqualand - kvetnica Afriky [i] 04:35 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Európske ľudové fronty [i] 09:55 Extr@ English 5/30 [i] 10:20 Krycie meno Farewell 1/2 [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 4/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Som fanúšik, kto je viac?! [i] 13:10 Pestrá rodinka 9/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 10/36 [i] 14:00 Etnofilm 2010 [i] 15:00 TKN [i] 15:35 Československý filmový týždenník [i] 15:50 Poltón [i] 16:15 GEN.sk [i] 16:35 Kapura [i] 17:15 Farmárska revue [i] 17:30 Zelená revue [i] 17:55 Zvieratá pomocníci 4/6 [i] 18:20 Mária Terézia [i] 18:25 Večerníček 14/21 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Václav [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:20 Rana istoty [i] 23:50 ooops!načierno [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Cesta do minulosti 2 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 Krajina dávnych vekov [i] 07:30 Fantastická štvorka [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 08:30 Káčerovo I. [i] 08:55 Gumkáči [i] 09:25 Simpsonovci 1/22 [i] 09:50 Profesionáli V. 4 [i] 10:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 11:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:35 Camp Rock 2 [i] 15:40 Tvárou v tvár nepriateľovi [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 "Áno, šéfe!" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kráľovná XXL [i] 22:15 Zelená míľa [i] 02:15 Piata obeť [i] 03:40 Zelená míľa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Synovia a dcéry Jakuba sklára 12 [i] 07:00 Zasľúbená zem 17,18 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:45 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 11:50 "Láska na druhý pohled" [i] 14:00 Životná šanca [i] 16:15 Dovolenka bez návratu [i] 18:15 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Šogún 5 [i] 22:00 Bieli muži nevedia skákať [i] 00:25 Nikdy nehovor nikdy [i] 01:00 Webmaster [i] 01:50 Mafstory [i] 02:35 Celebrity CAMP [i] 03:40 SEDEM [i] 04:20 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 26/26 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 5/37 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 11/12 [i] 09:00 Hvězdná brána: Atlantida 7/20 [i] 10:00 Hvězdná brána: Atlantida 8/20 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida 9/20 [i] 12:00 Pravěk útočí 2/6 [i] 13:05 Survivor XVIII. - Tocantins 2/15 [i] 14:05 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 16:00 Slepá spravedlnost 9/13 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 12/12 [i] 18:00 Umíte tančit? IV. 8/37 [i] 19:00 Advokáti III. 4/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 23:00 Californication III. 3/12 [i] 23:40 Zachraň mě VI. 1/10 [i] 00:40 Boj o čas II. 21/22 [i] 01:40 Advokáti III. 4/23 [i] 02:35 CSI: New York VI. 7/23 [i] 03:20 Californication III. 3/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Megainženýrství [i] 11:50 Megastavitelé [i] 12:45 Motocyklománie [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Pátá rychlost 3 [i] 15:05 Pátá rychlost 4 [i] 15:30 Tuning v Berlíně [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Jak věci fungují [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Megastavitelé [i] 20:05 Pátá rychlost 5 [i] 20:35 Pátá rychlost 6 [i] 21:00 Tuning v Berlíně [i] 21:55 To taky zvládnu 1 [i] 22:25 To taky zvládnu 2 [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Američtí dřevorubci [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Pátá rychlost 5 [i] 04:35 Pátá rychlost 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Červené víno 2/3 [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 8/27 [i] 14:15 Dotek anděla 30/35 [i] 15:05 Franklin 47/52 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 16/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 24/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 3/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 5/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 5/16 [i] 20:55 13. komnata Jiřího Pechy [i] 21:30 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:30 Potomci slavných [i] 06:00 Kus dřeva ze stromu [i] 06:20 Správy STV 06:45 Medicína pro 21. století [i] 07:00 Lichtenštejnové [i] 07:25 O vědě a vědcích 5/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 5/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Běž domů, Ivane [i] 12:05 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 19/21 [i] 13:30 Musicblok [i] 14:00 Jistě, pane ministře 18/22 [i] 14:35 Sean Lennon [i] 15:25 Království divočiny [i] 15:55 Život heraldika Jiřího Loudy pohledem Miry Erdevički [i] 16:10 Poutní místa 16/17 [i] 16:30 Bohové a proroci 4/15 [i] 17:00 Úsměvy Niny Divíškové [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem 2/9 [i] 18:00 Mizející místa domova 11/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VII 8/9 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Concentus Moraviae 2010 [i] 21:25 Mezinárodní hudební festival Český [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:30 Artmix [i] 23:25 Česká soda [i] 23:40 Marta Kubišová 2005 [i] 00:30 ČT Live - Bobby McFerrin [i] 01:25 Divoké palmy 2/5 [i] 02:10 Na Kloboučku [i] 02:50 Duo Synergy [i] 03:20 Smím prosit? 4/8 [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Sedm klaunů 04:20 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Pirátova rodinka 37 [i] 06:15 Bolek a Lolek 69 [i] 06:30 Liga Špačků II 8 [i] 07:00 Co nového Scooby-Doo? 4 [i] 07:25 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:20 Občanské judo [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:55 Malá černá skříňka [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Poklad byzantského kupce [i] 14:50 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 16:30 Četník ze St. Tropez [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:55 Síly temna [i] 00:50 Mladí a svůdní [i] 02:50 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 04:30 Dva z Queensu VIII 21 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 36 [i] 05:30 Na čem záleží 37 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Winx Club 23 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 36 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Frasier IX 19 [i] 08:10 Will & Grace II 21 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 36 [i] 10:20 M*A*S*H 37 [i] 10:50 Knight Rider - Legenda se vrací 11 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Báječný den [i] 16:05 Julie Lescautová IV 5 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé III 1 [i] 20:00 Tajemný let [i] 22:10 Žoldáci spravedlnosti [i] 00:15 Nájemní vrazi [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Bonzáčik [i] 06:10 Chuťovky [i] 06:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 196/216 [i] 07:50 Láska na Ibize [i] 09:55 Navždy a ďaleko [i] 12:20 Rozvedení so záväzkami [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej II. 1/4 [i] 15:05 Elisa z Rivombrosy II. 6/13 [i] 17:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 197/216 [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vo svetle ohňa [i] 21:40 Loď snov v Šanghaji [i] 23:40 Nepočujem zlo [i] 01:35 Prípady Alice Neversovej II. 1/4 [i] 03:05 Rozvedení so záväzkami [i] 04:00 Rosamunde Pilcherová: Vo svetle ohňa [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Leningrad [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 12:35 Princ a já: Královské líbánky [i] 14:20 Phoebe v říši divů [i] 16:10 Vlak zvířátek [i] 16:55 Země kouzel a zázraků [i] 18:05 Férovej zloděj [i] 20:05 Rychlá akce [i] 21:45 Pokoj v duši [i] 23:30 Královna ročníku [i] 01:20 Kulka v hlavě [i] 03:35 Phoebe v říši divů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Tenis [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Jezdectví [i] 21:45 Bojové sporty [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru XII 4 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 3 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges II 4 [i] 11:00 Sladký život v Orange County III 2 [i] 12:00 Sladký život v Orange County III 3 [i] 13:00 V očekávání zázraku [i] 15:00 Odvážná holka [i] 17:00 Bratři a sestry I 7 [i] 18:00 Bratři a sestry I 8 [i] 19:00 Rookie Blue 6 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 9 [i] 21:00 Prokletí Salemu 1 [i] 23:00 Prokletí Salemu 2 [i] 01:00 Bratři a sestry I 7 [i] 02:00 Bratři a sestry I 8 [i] 03:00 Odcizená identita [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Miliardové katastrofy 5 [i] 07:10 Pravda, povinnost, udatnost 10 [i] 08:10 Znovuobjevitelé 27 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 28 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 48 [i] 10:20 Prehistorický park 2 [i] 11:30 Poslední vyhynutí [i] 12:35 Jamie ukáže, co umí 4 [i] 13:40 Hodování se smrtí 4 [i] 14:45 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 15:55 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 16:35 Mistři švindlu v Las Vegas 7 [i] 17:15 Mistři švindlu 37 [i] 17:55 Mistři švindlu 38 [i] 18:35 Buď já nebo pes 63 [i] 19:35 Nahá věda 1 [i] 20:40 Tuningmánie 41 [i] 21:20 Tuningmánie 42 [i] 22:00 On the Spot 4 [i] 23:10 Bojové jednotky 11 [i] 23:45 Bojové jednotky 12 [i] 00:20 Řím: Vliv a nadvláda 3 [i] 01:25 Vánoční hvězda [i] 02:30 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Písek a řev motorů 2 [i] 02:45 Lidé a místa na Zemi: Tunisko - Osady v poušti 3 [i] 03:00 Nejtěžší práce historie 5 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 9 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Válka nevěst [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy II. 40 [i] 07:55 Na rozcestí [i] 09:35 Pohádky na dobrou noc [i] 11:10 Maraton lásky [i] 12:50 Speed Racer [i] 15:00 Dům naruby [i] 16:45 Zoufalci [i] 18:30 Válka nevěst [i] 20:00 U2 360° - Živě z Rose Bowl [i] 21:00 Max Payne [i] 22:40 Dům na špatné adrese [i] 00:30 Predátor [i] 02:15 Otče náš [i] 04:10 Posedlá [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Před kamerou 40 [i] 06:00 Bolt - pes pro každý případ [i] 07:35 Láska podle předlohy [i] 09:15 Dostaňte agenta Smarta [i] 11:00 Sopka [i] 12:40 Průměrňákovi 10 [i] 13:00 Průměrňákovi 11 [i] 13:20 Průměrňákovi 12 [i] 13:45 Zbožňuju trable [i] 15:45 Holky fotbal nehrajou [i] 17:20 Hancock [i] 18:50 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 20:15 Všechno nebo nic