TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Vydierači [i] 11:10 Zajtrajšie noviny III. 12/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia III. 4/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 22/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 7-8/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Partička [i] 20:50 Ochranca [i] 22:35 Dnes zomrieš! [i] 00:10 Skúška života [i] 02:40 Ochranca [i] 04:05 Xena I. 19/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 Úsmev, prosím! [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 55/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 56/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 244 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 254/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 28/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 20 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Hit storočia - rozhodnutie [i] 22:40 Pódium [i] 00:15 Inšpektor Morse [i] 02:10 Pódium [i] 03:50 Sila lásky II. 244 [i] 04:40 Sila lásky IV. 28/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:35 Príroda\Pútnik po Slovensku [i] 11:15 Myslenie zvierat 2/5 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:40 Kvarteto [i] 14:10 Večer na tému [i] 15:55 Halali [i] 16:20 Poklady.sk [i] 16:35 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 4/13 [i] 17:00 Japonská mozaika III 1/8 [i] 17:15 Japonská mozaika III 2/8 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 13/21 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha [i] 20:25 Moja naj kniha [i] 20:45 Krycie meno Farewell 1/2 [i] 21:40 GEN.sk [i] 21:55 Dokumentárny klub [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 19 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 12,13 [i] 12:00 Klamári 7 [i] 13:00 Cesta do minulosti 2 [i] 14:00 Knight Rider 19 [i] 14:50 Luxo [i] 15:00 Kosti III. 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 20 [i] 21:15 Camp Rock 2 [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Útek z L.A. [i] 02:10 Kosti III. 14 [i] 02:50 Knight Rider 19 [i] 03:40 Bostonské zločiny II. 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie 45,46 [i] 07:10 Červené ruže 22 [i] 08:15 Detektív Nash Bridges IV. 5 [i] 09:15 Matlock VIII. 22/22 [i] 10:15 MacGyver 119,120 [i] 12:20 M*A*S*H 114,115 [i] 13:20 Starý 25 [i] 14:50 Panelák VI. 19 [i] 15:50 Matlock VIII. 22/22 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 5 [i] 18:00 M*A*S*H 114,115 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Nepustím ťa [i] 22:00 Brubaker [i] 00:40 Nepustím ťa [i] 02:15 Nočné reprízy 04:40 Dovolenka bez návratu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 8/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 16/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 11:00 Wildfire III. 8/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 16/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 16:00 Wildfire III. 9/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 17/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 20:00 Dr. House III. 4/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 00:00 Dr. House III. 4/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 03:30 Eli Stone II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 SOS! Beringovo moře [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků 10 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Le Mans [i] 10:50 Kabaret U dobré pohody [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 7/27 [i] 14:15 Dotek anděla 29/35 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 13/26 [i] 15:35 Král z džungle 13/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 13/13 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 8/13 [i] 20:50 Na kus řeči [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Moje rodina VII 8/9 [i] 22:55 Smím prosit? 4/8 [i] 23:20 Partnerské ladění [i] 00:00 Californication 5/12 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová II 7/27 [i] 01:20 Milenky 4/6 [i] 02:10 Mizející místa domova 10/13 [i] 02:30 Poutní místa 15/17 [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:35 S profesorem Františkem Dvořákem 1/9 [i] 03:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 03:55 Kultura v regionech 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 6/13 [i] 05:15 Po stopách [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 4/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 4/39 [i] 06:40 Děti točí hrdiny 4/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Vášeň sběratelská [i] 08:00 Turecko - brána Orientu 11/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Miroslavem Krobotem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Čas dítěte [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 13/26 [i] 14:35 Sportovci světa [i] 15:20 Království divočiny [i] 15:50 Film o seriálu Kriminálka Staré Město [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:35 Rodina a já [i] 16:55 Povodně [i] 17:15 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:30 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2010 - Záhřeb [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 5/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 5/16 [i] 21:20 ČT Live - Bobby McFerrin [i] 22:15 Bigbít 36/42 [i] 23:15 Malá Velká Británie 5/22 [i] 23:45 Gorodok [i] 00:10 Sedmero pilířů Stefana Milkova [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Krásný ztráty [i] 02:10 Na pomoc životu - suché oko [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VII 37 [i] 09:35 Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 7 [i] 12:30 Superman II 3 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda II 2 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 18 [i] 15:00 Kobra 11 VI 13 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 10 [i] 18:30 Ulice 1845 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princ a já: Královské líbánky [i] 22:00 Utržený ze řetězu [i] 00:00 Portrét zločince [i] 01:50 Novashopping 02:15 Stahovák [i] 02:40 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Dva z Queensu VIII 20 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 18 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 20 [i] 08:55 M*A*S*H 35 [i] 09:30 Knight Rider III 8 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 14 [i] 11:35 Policie Hamburk II 6 [i] 12:35 M*A*S*H 36 [i] 13:10 Will & Grace II 21 [i] 13:40 Closer IV 1 [i] 14:40 JAG VIII 1 [i] 15:30 Big Ben III 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Soukromá dramata [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 23:00 Země policajtů [i] 01:10 Čelisti 2 [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Medzi láskou a nenávisťou 11/124 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 195/216 [i] 07:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 08:45 Nespútaný anjel 28/194 [i] 09:40 L.O.V.E. [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Sudkyňa Hatchettová II. 6-7/125 [i] 12:30 Dr. Oz I. 92/175 [i] 13:20 Rebeli II. 129/225 [i] 14:15 Rany z lásky 80/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 196/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 12/124 [i] 19:00 Rebeli II. 130/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:45 Navždy a ďaleko [i] 23:30 Láska na Ibize [i] 01:15 Na streche [i] 02:00 L.O.V.E. [i] 02:40 Nespútaný anjel 28/194 [i] 03:25 Rany z lásky 80/230 [i] 04:15 Sudkyňa Hatchettová II. 6-7/125 [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Básník války [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Leningrad [i] 14:05 Americká rapsodie [i] 16:00 Lidi, co znám [i] 17:50 Repli-Kate [i] 19:35 Zeptejte se Cindy [i] 21:20 Poslední loupež [i] 23:15 Krvavý Valentýn [i] 00:55 Dobyvatelé vesmíru [i] 02:35 Pod kůží [i] 04:05 Sbohem Bafano [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Tenis [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Stolní tenis [i] 14:30 Stolní tenis [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Skoky na lyžích [i] 19:45 Jezdectví [i] 21:15 Bowling [i] 22:15 Strongest Man [i] 23:15 Videohry [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 09:00 Bratři a sestry I 7 [i] 10:00 Bratři a sestry I 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 5 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru V 1 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 23 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 6 [i] 18:00 Dobrá manželka I 9 [i] 19:00 Dobrá manželka I 10 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 4 [i] 22:00 Rookie Blue 6 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 20 [i]