Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 4/4 [i] 11:00 Zajtrajšie noviny III. 11/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia III. 3/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 21/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 5-6/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:10 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 15-16/22 [i] 00:55 Nebezpečná jazda [i] 02:25 Zjavenia 5-6/6 [i] 03:45 Xena I. 18/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 Úsmev, prosím! [i] 07:05 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 53/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 54/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 243 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 253/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 27/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 17 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Domov na predaj [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I [i] 23:00 Zmenáreň [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:15 Domov na predaj [i] 02:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania 5/12 [i] 03:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:55 Sila lásky II. 243 [i] 04:45 Sila lásky IV. 27/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Ako dvaja našli šťastie [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 50 rokov vzdelávania maďarských pedagógov v Nitre , 2. časť [i] 11:35 Rok v Poloninách [i] 12:00 Osobnosti a udalosti [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:25 Mama to vie najlepšie [i] 13:55 Spektrum vedy 13/25 [i] 14:25 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:15 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 15:25 Ako ich nepoznáme [i] 15:55 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:40 Hlas Európy [i] 17:05 Orientácie [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Kvarteto [i] 18:35 Večerníček 12/21 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Myslenie zvierat 2/5 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Japonská mozaika III 1/8 [i] 21:45 Japonská mozaika III 2/8 [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Špeciálne komando III. 4 [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 18 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 9,10 [i] 12:00 Kosti V. 5 [i] 13:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 14:00 Knight Rider 18 [i] 14:50 Únos [i] 15:00 Kosti III. 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 19 [i] 21:15 Odsúdené III. 6 [i] 22:15 Klamári 7 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli 2 [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 4 [i] 02:00 Odsúdené III. 6 [i] 02:45 Kosti III. 13 [i] 03:25 PROMI NOVINY [i] 03:50 Kriminálka San Francisco 4 [i] 04:30 Knight Rider 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 24 [i] 06:00 Stefanie 43,44 [i] 07:35 Červené ruže 21 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges IV. 4 [i] 09:30 Matlock VIII. 21 [i] 10:30 MacGyver 117,118 [i] 12:40 M*A*S*H 112,113 [i] 13:40 Starý 24 [i] 15:00 Panelák VI. 18 [i] 16:00 Matlock VIII. 21 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 4 [i] 18:00 M*A*S*H 112,113 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Tajná zbraň [i] 22:00 Syn draka 1,2/2 [i] 01:25 Nepotrestaná vražda [i] 02:50 Nočné reprízy 04:35 Starý 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 7/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 15/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 11:00 Wildfire III. 7/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 15/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 16:00 Wildfire III. 8/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 16/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 20:00 Dr. House III. 3/24 [i] 21:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 9/22 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 00:05 Dr. House III. 3/24 [i] 01:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 01:55 Genesis - vrahova duše 9/22 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 03:35 Eli Stone II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Očitá svědectví 9 [i] 11:50 Očitá svědectví 10 [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků 9 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 SOS! Beringovo moře [i] 21:00 Skutečné místo činu 2 [i] 21:55 Unikl jsem smrti [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 SOS! Beringovo moře [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Angličtina pro nejmenší 33/40 05:10 Telling Tales 10/10 05:15 Příběhy z přírody [i] 05:20 Opera nás baví [i] 05:45 Po stopách [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Budulínek Mandelinka [i] 09:00 Kavárna u Uršuly 3/3 [i] 09:50 Červená knihovna [i] 10:35 Na vlnách orchestru Gustava Broma [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 6/27 [i] 14:15 Dotek anděla 28/35 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 13/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Josef Bláha [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky 4/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Byl to můj bratr 1/2 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Doktorka Quinnová II 6/27 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 29/42 [i] 02:05 Československý filmový týdeník 800/2379 [i] 02:20 Architektura interiérů 2/6 [i] 03:10 Televizní klub neslyšících [i] 03:35 Ta naše povaha česká [i] 04:00 Zpěvák z Podluží [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 3/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 3/39 [i] 06:40 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 5/26 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Jak přežít 6/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Politické spektrum [i] 10:15 Film o seriálu Kriminálka Staré Město [i] 10:30 Příběhy slavných - Josef Bláha [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Fišpánská jablíčka [i] 14:10 Bludiště [i] 14:40 Reportéři ČT [i] 15:20 Po stopách [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Prizma [i] 16:35 Kus dřeva ze stromu [i] 16:50 Vášeň sběratelská [i] 17:05 Turecko - brána Orientu 11/13 [i] 17:25 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 4/16 [i] 17:55 Ztráta paměti [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Běž domů, Ivane [i] 21:55 12 [i] 23:25 Posezení s Janem Burianem [i] 23:55 Nevítaní [i] 01:30 Q [i] 01:55 Dobří rodáci a město dabingu [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VII 36 [i] 09:35 Krysouni [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 6 [i] 12:35 Superman II 2 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda II [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 17 [i] 15:00 Kobra 11 VI 12 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 9 [i] 18:30 Ulice 1844 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 215 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 12 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Zóna úniku [i] 00:50 Smallville VII 14 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Zlatíčka [i] 03:30 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 17 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 19 [i] 08:55 M*A*S*H 34 [i] 09:30 Knight Rider III 7 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 13 [i] 11:35 Policie Hamburk II 5 [i] 12:35 M*A*S*H 35 [i] 13:10 Will & Grace II 20 [i] 13:40 Closer III 15 [i] 14:40 JAG VII 24 [i] 15:35 Big Ben III 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 4 [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 6 [i] 23:25 Ve službách FBI 5 [i] 00:25 Strážce majáku [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 35 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Medzi láskou a nenávisťou 10/124 [i] 06:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 194/216 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 27/194 [i] 09:30 L.O.V.E. [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sudkyňa Hatchettová II. 4-5/125 [i] 12:25 Dr. Oz I. 91/175 [i] 13:20 Rebeli II. 128/225 [i] 14:10 Rany z lásky 79/230 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 195/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 11/124 [i] 19:00 Rebeli II. 129/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 28/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 152/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 5/23 [i] 22:50 Frasier I. 20/25 [i] 23:20 Môj stratený syn [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:40 Frasier I. 20/25 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová II. 4-5/125 [i] 02:45 Pravá tvár vášne 152/178 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:15 Môj stratený syn [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Básník války [i] 13:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:30 Nejlepší přítelkyně [i] 17:25 Iluze lásky [i] 19:10 Sbohem Bafano [i] 21:15 Americká rapsodie [i] 23:10 Muž proti muži [i] 01:00 Gomez vs Tavarés [i] 02:40 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 04:25 Fotroviny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:45 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Stolní tenis [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:45 Bojové sporty [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 22 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 09:00 Rookie Blue 4 [i] 10:00 Rookie Blue 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 19 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 4 [i] 13:00 Sladký život v Orange County III 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 6 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 21 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 5 [i] 18:00 Bratři a sestry I 7 [i] 19:00 Bratři a sestry I 8 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 2 [i] 21:00 Médium V 17 [i] 22:00 Médium V 18 [i] 23:00 Sladký život v Orange County II 10 [i] 00:00 Sladký život v Orange County III 1 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 21 [i] 02:00 Odcizená identita