TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 3/4 [i] 11:00 Zajtrajšie noviny III. 10/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia III. 2/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 20/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 3-4/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:10 Myšlienky vraha III. 6/20 [i] 00:00 Posledné zúčtovanie [i] 01:40 Hrozba z temnoty III. 12/16 [i] 02:25 Zjavenia 3-4/6 [i] 03:45 Xena I. 17/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Obchod so šťastím 54 [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:50 Bianca - cesta za šťastím 51/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 52/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 242 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 252/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 26/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 15 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Oči [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:05 Nebo, peklo ... zem [i] 23:40 Inšpektor Morse [i] 01:30 Jane Doeová : Oči [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Sila lásky II. 242 [i] 04:05 Sila lásky IV. 26/256 [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibumove rozprávky [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Profily [i] 11:20 Medicína [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:40 Môj dom, môj hrad [i] 14:10 Na ceste [i] 14:40 5 minút po dvanástej - Ako sa nestať parazitom [i] 15:50 Elixír [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:50 50 rokov vzdelávania maďarských pedagógov v Nitre , 2. časť [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Mama to vie najlepšie [i] 18:35 Večerníček 11/21 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Osobnosti a udalosti [i] 20:20 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 17 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 8,9 [i] 12:00 Vtierka Castle II. 6 [i] 13:00 V mene spravodlivosti 2 [i] 14:00 Knight Rider 17 [i] 14:50 Suveníry [i] 15:00 Kosti III. 12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 18 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 22:15 Kosti V. 5 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 4 [i] 01:15 Vyjednávači 4 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 02:40 Kosti III. 12 [i] 03:20 PROMI NOVINY [i] 03:40 Vyjednávači 4 [i] 04:25 Knight Rider 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 23 [i] 06:00 Stefanie 41,42 [i] 07:35 Červené ruže 20 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges IV. 3 [i] 09:30 Matlock VIII. 20 [i] 10:30 MacGyver 115,116 [i] 12:40 M*A*S*H 110,111 [i] 13:40 Starý 23 [i] 15:00 Panelák VI. 17 [i] 16:00 Matlock VIII. 20 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 3 [i] 18:00 M*A*S*H 110,111 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Sanitka 2,3 [i] 22:30 HUSTE.TV [i] 23:10 M*A*S*H 124,125,12 [i] 00:40 Črepiny [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 6/13 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 08:00 Předčasné vydání 14/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 11:00 Wildfire III. 6/13 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 13:00 Předčasné vydání 14/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 16:00 Wildfire III. 7/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 2/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 15/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 20:00 Dr. House III. 2/24 [i] 21:00 CSI: New York VI. 9/23 [i] 22:00 CSI: New York VI. 10/23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 00:00 Dr. House III. 2/24 [i] 00:55 CSI: New York VI. 9/23 [i] 01:50 CSI: New York VI. 10/23 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 03:30 Eli Stone II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 V nejhorším případě [i] 11:50 V nejhorším případě [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků 8 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Hrůzné okamžiky 9 [i] 21:00 Dráha tornád [i] 21:55 Nutné k přežití 5 [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 9 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 06:25 Franklin 1/52 [i] 06:50 Finley požární autíčko 1/39 [i] 07:10 Věříš si? [i] 07:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:55 Kouzelná školka [i] 08:25 O vodě, lásce a štěstí [i] 09:15 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 10:05 Návštěva u Návštěvníků aneb...jak se natáčel seriál [i] 10:35 Fišpánská jablíčka [i] 11:35 Chalupa je hra [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Proč vyhynula velká australská zvířata [i] 13:00 Hospoda U bílé kočky [i] 14:05 Cirkus, cirkus [i] 15:15 Karel Hynek Mácha [i] 17:05 Dva lumpové a jeden malý navíc [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Dobročinná akademie aneb Paraple 2010 [i] 21:05 Lidovky mého srdce [i] 21:35 Deník doktorky 5/16 [i] 22:25 Caravaggio 2/2 [i] 00:10 EXPOminuty 2010 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Divadlo žije! [i] 00:50 Terra musica [i] 01:20 Chcete mě? [i] 01:35 Černý jelen na Jezeří 10/13 [i] 01:50 Blues ze Staré Pekárny [i] 02:30 Koncert titánů swingu [i] 03:25 Constantin Silvestri: Tři kusy pro smyče op.4 č.2 [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Franklin 2/52 [i] 06:20 Finley požární autíčko 2/39 [i] 06:40 Divadlo Spejbla a Hurvínka [i] 07:05 Chalupa je hra [i] 07:30 Game Page [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Postřehy odjinud [i] 09:15 Vášeň sběratelská [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 10:55 Svět zázraků: Nemocnice pod 2/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Návštěva v ZOO [i] 12:30 Hřiště 7 [i] 14:40 Záhady Toma Wizarda [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Útok na poštovní letadlo [i] 16:10 Jak přežít 6/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 5/13 [i] 16:50 Jeden společný svět 6/8 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 5/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Královna Alžběta 1/2 [i] 22:15 Dokumentární klub [i] 23:55 Berlín, Alexandrovo náměstí 14/14 [i] 01:50 Partnerské ladění [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VII 35 [i] 09:35 Causa: Dítě [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 5 [i] 12:35 Superman II 1 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 22 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 16 [i] 15:00 Kobra 11 VI 11 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 8 [i] 18:30 Ulice 1843 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 5 [i] 21:20 Dr. House VI 10 [i] 22:15 Život na vlásku 1 [i] 22:50 Stíny mrtvých [i] 00:55 Smallville VII 13 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:35 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 16 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 18 [i] 08:55 M*A*S*H 33 [i] 09:30 Knight Rider III 6 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 12 [i] 11:35 Policie Hamburk II 4 [i] 12:35 M*A*S*H 34 [i] 13:05 Will & Grace II 19 [i] 13:35 Closer III 14 [i] 14:35 JAG VII 23 [i] 15:30 Big Ben III 5 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Přešlapy III 4 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 4 [i] 23:25 Agentura Jasno II 3 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III 12 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 34 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Medzi láskou a nenávisťou 9/124 [i] 06:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 193/216 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 08:35 Nespútaný anjel 26/194 [i] 09:30 L.O.V.E. [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sudkyňa Hatchettová II. 2-3/125 [i] 12:25 Dr. Oz I. 90/175 [i] 13:20 Rebeli II. 127/225 [i] 14:10 Rany z lásky 78/230 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 194/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 10/124 [i] 19:00 Rebeli II. 128/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 27/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 151/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 4/23 [i] 22:50 Frasier I. 19/25 [i] 23:20 Bonnie a Clyde po taliansky [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:45 Frasier I. 19/25 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová II. 2/125 [i] 02:30 Pravá tvár vášne 151/178 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 Bonnie a Clyde po taliansky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Metropolitan [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fantom opery [i] 14:35 Hrdinové války [i] 16:50 Dračí války [i] 18:30 Hlubiny strachu [i] 20:15 Fotroviny [i] 21:55 Jarní úklid s.r.o. [i] 23:35 Pod kůží [i] 01:05 Loupež za bílého dne [i] 02:45 Ester to rozčísne [i] 04:20 Hlubiny strachu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 13:45 Cyklistika [i] 15:00 Stolní tenis [i] 17:00 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 All sports [i] 19:20 Golf [i] 20:20 Golf [i] 20:50 Golf [i] 20:55 Plachtění [i] 21:25 Plachtění [i] 21:30 Jezdectví [i] 21:35 Jezdectví [i] 22:40 All sports [i] 22:45 All sports [i] 23:00 Snooker [i] 01:00 All sports [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 22 [i] 09:00 Právo a pořádek VIII 18 [i] 10:00 Právo a pořádek VIII 19 [i] 11:00 Soukdyně Amy I 18 [i] 12:00 Detektiv Nash Bidges II 3 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 10 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 5 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 20 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 4 [i] 18:00 Rookie Blue 4 [i] 19:00 Rookie Blue 5 [i] 20:00 Sladký život v Orange County III 1 [i] 21:00 Prokletí Salemu 1 [i] 23:00 Prokletí Salemu 2 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 20 [i] 02:00 Ženské kouzlo [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 5 [i]