TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 2/4 [i] 11:00 Zajtrajšie noviny III. 9/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia III. 1/15 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 19/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa VI. 1-2/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:10 Myšlienky vraha III. 5/20 [i] 00:05 Potkany útočia [i] 01:40 Hrozba z temnoty III. 11/16 [i] 02:30 Zjavenia 2/6 [i] 03:10 Mestečko Heuréka II. 5/13 [i] 03:50 Xena I. 16/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:35 Obchod so šťastím 53 [i] 07:05 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 49/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 50/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 241 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 251/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 25/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život 3/10 [i] 21:05 Dr.House VI. 5/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 4/11 [i] 23:05 Svet v obrazoch [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:20 Život 3/10 [i] 02:10 Trestný prápor 4/11 [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Sila lásky II. 241 [i] 04:10 Sila lásky IV. 25/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Raskil a Sida 2/2 [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:20 Zdravíčko, pán doktor - Detská mozgová obrna [i] 10:55 Hlava XXI - finálové večery [i] 12:00 Energetika [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Poklady.sk [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:55 VAT [i] 14:20 Cesty nádeje [i] 14:50 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 3/13 [i] 15:05 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:55 Historická panoráma [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Dizajn 22 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Môj dom, môj hrad [i] 18:35 Večerníček 10/21 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:30 Na ceste [i] 22:00 Šťastné míle [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 16 [i] 10:00 Bostonské zločiny II. 6,7 [i] 12:00 Utajené životy [i] 14:00 Knight Rider 16 [i] 14:50 Geriho hra [i] 15:00 Kosti III. 11 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 17 [i] 21:15 Odsúdené III. 5 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 6 [i] 23:15 Profesionáli V. 4 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent 4 [i] 02:10 Odsúdené III. 5 [i] 02:55 Kosti III. 11 [i] 03:35 PROMI NOVINY [i] 04:00 Agent 4 [i] 04:40 Knight Rider 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 22 [i] 06:00 Stefanie 39,40 [i] 07:35 Červené ruže 19 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges IV. 2 [i] 09:30 Matlock VIII. 19 [i] 10:30 MacGyver 113,114 [i] 12:40 M*A*S*H 108,109 [i] 13:40 Starý 22 [i] 15:00 Panelák VI. 16 [i] 16:00 Matlock VIII. 19 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 2 [i] 18:00 M*A*S*H 108,109 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:25 James Bond: Nikdy nehovor nikdy [i] 01:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 5/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 13/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 11:00 Wildfire III. 5/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 13/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 16:00 Wildfire III. 6/13 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 1/18 [i] 18:00 Předčasné vydání 14/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 20:00 Dr. House III. 1/24 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 2/8 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 23:25 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 00:25 Dr. House III. 1/24 [i] 01:20 Cena za lidskost II. 2/8 [i] 02:30 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 04:15 Eli Stone II. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak věci fungují [i] 11:25 Nutné k přežití 5 [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Opravna vraků 7 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 V nejhorším případě [i] 20:35 V nejhorším případě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Megastavitelé [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 V nejhorším případě [i] 02:10 V nejhorším případě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přísně tajné vraždy 29/42 [i] 22:30 Léčba šokem [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Californication III 7/12 [i] 00:55 Doktorka Quinnová II 5/27 [i] 01:40 Kaleidoskop [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:25 Sváteční slovo vězeňského kaplana Bohuslava Zámečníka [i] 02:30 Cesty víry [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kluci v akci [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Správy STV 05:55 Bydlení je hra [i] 06:15 Potomci Přemyslovců aneb tradice zavazuje... [i] 07:10 Mýty a fakta historie 4/6 [i] 08:00 Objektiv [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Vzkaz Ivana Miloše Havla [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2010 [i] 11:30 Hledání ztraceného času 1 [i] 11:50 Moravská lidová poezie v písních [i] 12:35 Potomci slavných [i] 13:10 Svět zázraků: Nemocnice pod 2/5 [i] 13:40 Televizní klub neslyšících [i] 14:05 Architektura interiérů 2/6 [i] 14:55 Koncert ze Zlatého salónku Pražského hradu [i] 15:25 Na den svatého Václava [i] 16:20 Příhody lišky Bystroušky [i] 17:20 Hledání ztraceného času 2 [i] 17:40 64. mezinárodní hudební festival Pražské jaro 2009 [i] 19:00 Moravský podzim Brno 1996 [i] 20:00 Den české státnosti [i] 22:05 Svatý Václav [i] 22:40 32A [i] 00:05 Q [i] 00:35 Retro [i] 01:00 Na cestě po Berlíně [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:10 Podoby nejbližšího světa [i] 02:30 Moravské písně milostné [i] 03:10 Karel Hynek Mácha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:20 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 07:10 Kouzelný meč: Cesta na Camelot [i] 08:40 Dva lidi v zoo [i] 10:20 Šest medvědů s Cibulkou [i] 12:10 Léto s kovbojem [i] 14:00 Jezerní královna [i] 16:00 Sabrina [i] 18:30 Ulice 1842 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 214 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 11 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 16 [i] 23:15 Já jsem ty a ty jsi já [i] 01:05 Smallville VII 12 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Ptákoviny [i] 03:35 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Teleshopping 06:10 Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla [i] 07:55 Co způsobil Winn-Dixie [i] 10:05 C. a k. polní maršálek [i] 11:45 Mravenčí polepšovna [i] 13:35 Americký prezident [i] 15:55 Můj auťák Brouk [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 3 [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince IV 25 [i] 23:30 Na doživotí II 3 [i] 00:30 Kriminálka Kolín III 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 33 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Medzi láskou a nenávisťou 8/124 [i] 06:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 192/216 [i] 07:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 08:35 Nespútaný anjel 25/194 [i] 09:30 L.O.V.E. [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sudkyňa Hatchettová I. 175/175 [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová II. 1/125 [i] 12:25 Dr. Oz I. 89/175 [i] 13:20 Rebeli II. 126/225 [i] 14:10 Rany z lásky 77/230 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 193/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 9/124 [i] 19:00 Rebeli II. 127/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 26/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 150/178 [i] 21:55 Ally McBealová IV. 3/23 [i] 22:50 Frasier I. 18/25 [i] 23:20 So ženatým - nikdy! [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:40 Frasier I. 18/25 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 175/175 [i] 02:25 Pravá tvár vášne 150/178 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:55 So ženatým - nikdy! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Zeptejte se Cindy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Metropolitan [i] 13:55 Repli-Kate [i] 15:40 Kung Phooey! [i] 17:20 Lidi, co znám [i] 19:10 Ester to rozčísne [i] 21:00 Hrdinové války [i] 23:15 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 01:00 Pláč sovy [i] 02:40 Dobyvatelé vesmíru [i] 04:25 George Washington [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 15:45 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Jezdectví [i] 00:30 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 1 [i] 10:00 Rookie Blue 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 2 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 4 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 19 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 3 [i] 18:00 Stávka! [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 10 [i] 21:00 V očekávání zázraku [i] 23:00 Bratři a sestry I 7 [i] 00:00 Bratři a sestry I 8 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 19 [i] 02:00 Ledové snění [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cesta za změnou: Asie 2 [i] 07:05 Buď já nebo pes 50 [i] 08:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3 [i] 09:10 Válka spermií [i] 10:10 Mistři švindlu 21 [i] 10:45 Mistři švindlu 22 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i] 12:35 Podzim na chalupě 1 [i] 13:35 Cesta za změnou: Asie 2 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 37 [i] 15:45 Krev, pot a takeaways 1 [i] 16:55 Obnažená planeta 4 [i] 18:00 Tuningmánie 37 [i] 18:35 Tuningmánie 38 [i] 19:15 Mistři švindlu 23 [i] 19:50 Mistři švindlu 24 [i] 20:25 Maximální dopad 1 [i] 21:30 Když se Země zatřese 6 [i] 22:35 Smrtící válečníci 5 [i] 23:35 Bojový výcvik 3 [i] 00:40 Lodě, které změnily svět 1 [i] 01:35 Země krásná neznámá 15 [i] 02:40 Udržitelnost v praxi 4 [i] 03:00 Dunaj - Modrá stuha Evropy 16 [i] 03:35 Rusko 2 [i] 04:40 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 39 [i] 06:00 Osina v zadku [i] 07:25 Dragonball: Evoluce [i] 08:50 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 10:05 Doba ledová [i] 11:25 Podivuhodný případ Benjamina Buttona