TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Zodiak: Vraždy podľa horoskopu 1/4 [i] 10:55 Zajtrajšie noviny III. 8/23 [i] 11:50 Poisťovňa šťastia II. 13/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 18/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 18-19/19 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Hádaj, kto príde [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:25 Adela show [i] 23:20 Myšlienky vraha III. 4/20 [i] 00:15 Rambo II. [i] 02:05 Hrozba z temnoty III. 10/16 [i] 02:40 Zjavenia 1/6 [i] 03:20 Mestečko Heuréka II. 4/13 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Obchod so šťastím 52 [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 47/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 48/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 240 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 250/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Piknik klub [i] 18:05 Sila lásky IV. 24/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 13 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kriminálka Staré Mesto 2/7 [i] 21:10 Reportéri [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky IV. 5/17 [i] 22:50 Zúfalé manželky IV. 6/17 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:15 Reportéri [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Sila lásky II. 240 [i] 04:05 Sila lásky IV. 24/256 [i] 04:55 Udalosti ČT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Extr@ English 4/30 [i] 09:00 Teleantikvárium [i] 09:05 Zlatá brána [i] 09:55 Fokus - rodina [i] 10:40 Cesty nádeje [i] 11:15 Megastavby III. 27 [i] 12:05 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Umenie 2010 [i] 14:30 Profily [i] 14:55 Profesionál [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Motormagazín [i] 16:00 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček 9/21 [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:20 Dizajn 22 [i] 21:50 Control [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Autosalón [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 PROMI NOVINY [i] 09:00 Panelák VI. 15 [i] 10:00 Stratené duše V. 5 [i] 11:00 Dobrá manželka I. 8 [i] 12:00 Slečna na stráženie 2 [i] 14:00 Knight Rider 15 [i] 14:50 Pre vtáčikov [i] 15:00 Kosti III. 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 16 [i] 21:15 Profesionáli V. 4 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:15 Posledný zabijak [i] 02:40 Kosti III. 10 [i] 03:20 Knight Rider 15 [i] 04:10 Faust - zmluva s diablom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 21 [i] 06:00 Stefanie 37,38 [i] 07:35 Červené ruže 18 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges IV. 1/24 [i] 09:30 Matlock VIII. 18 [i] 10:30 MacGyver 111,112 [i] 12:40 M*A*S*H 106,107 [i] 13:40 Starý 21 [i] 15:00 Panelák VI. 15 [i] 16:00 Matlock VIII. 18 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges IV. 1/24 [i] 18:00 M*A*S*H 106,107 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Bouřlivé víno" [i] 22:45 30 prípadov majora Zemana 4 [i] 00:00 Biely indián [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 4/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 12/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 11:00 Wildfire III. 4/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 12/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 16:00 Wildfire III. 5/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 13/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 9/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 10/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 00:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 9/13 [i] 01:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 10/13 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 03:30 Eli Stone II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků 6 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak věci fungují [i] 20:05 Nutné k přežití 5 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Běsnění [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak věci fungují [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 55/78 [i] 08:55 Dnes neordinuji [i] 10:30 Příště u Vás z Máchova jezera [i] 11:05 Smrt soudního znalce 2/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 5/27 [i] 14:15 Dotek anděla 27/35 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 4/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kriminálka Staré Město 2/7 [i] 21:05 Na cestě po Berlíně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Autíčka 26/26 [i] 06:40 Kouzelný kolotoč 52/52 [i] 06:50 Pohádky stříbrného carství 13/13 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Hledáme své předky 3/3 [i] 08:20 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 4/16 [i] 12:40 Biologické zbraně [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 33/40 [i] 13:45 Telling Tales 10/10 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:10 Bez připojení [i] 15:30 Tichomořské hlubiny 3/3 [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 Mistrovství ČR v silničním běhu [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 FK Teplice - SK Sigma Olomouc [i] 20:00 Apokalypsa: 2. světová válka 5/6 [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Pravá krev 4/12 [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Mariska [i] 23:35 Pagu [i] 23:55 Bigbít 35/42 [i] 00:50 Vzkaz Ivana Miloše Havla [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... Magdaléna Platzová: Recyklovaný muž [i] 01:35 Děti na popravišti [i] 02:00 Zahrada 2005 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VII 34 [i] 09:35 Talentmania [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Můj přítel Monk 4 [i] 12:35 Superman 20 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 21 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 15 [i] 15:00 Kobra 11 VI 10 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 7 [i] 18:30 Ulice 1841 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 4 [i] 20:45 Víkend [i] 21:20 Mr.GS [i] 22:05 Mentalista II 10 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI 19 [i] 23:50 Poker After Dark [i] 00:45 69 rozkoší pro smrtelníky 2 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Áčko [i] 02:10 DO-RE-MI [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 S Italem v kuchyni [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 15 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé II 24 [i] 08:55 M*A*S*H 31 [i] 09:30 Knight Rider III 5 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 11 [i] 11:35 Policie Hamburk II 3 [i] 12:35 M*A*S*H 32 [i] 13:05 Will & Grace II 17 [i] 13:35 Closer III 13 [i] 14:35 JAG VII 22 [i] 15:30 Big Ben III 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Skečbar [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 7 [i] 22:55 Na doživotí II 2 [i] 23:55 Kriminálka Kolín [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Výklad snů [i] 03:40 Na čem záleží 32 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:25 Medzi láskou a nenávisťou 7/124 [i] 06:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 191/216 [i] 07:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 20/21 [i] 08:30 Danielle Steelová: Ocko [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Sudkyňa Hatchettová I. 173-174/175 [i] 12:25 Dr. Oz I. 88/175 [i] 13:20 Rebeli II. 125/225 [i] 14:15 Rany z lásky 76/230 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 192/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 8/124 [i] 19:00 Rebeli II. 126/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 25/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 149/178 [i] 21:50 Ally McBealová IV. 2/23 [i] 22:50 Frasier I. 17/25 [i] 23:20 Kráľ Kalifornie [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:40 Frasier I. 17/25 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 173/175 [i] 02:25 Pravá tvár vášne 149/178 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:55 Kráľ Kalifornie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Sbohem Bafano [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zeptejte se Cindy [i] 13:50 Iluze lásky [i] 15:35 Amélie z Montmartru [i] 17:45 Nejlepší přítelkyně [i] 19:40 George Washington [i] 21:20 Repli-Kate [i] 23:05 Kulka v hlavě [i] 01:20 Opravdový život [i] 03:00 Gomez vs Tavarés [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Vzpírání [i] 15:45 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Vzpírání [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 00:00 Vzpírání [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 09:00 Byla jednou jedna svatba [i] 11:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges II 1 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 3 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 18 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 2 [i] 18:00 Ledové snění [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 9 [i] 21:00 Dobrá manželka I 9 [i] 22:00 Dobrá manželka I 10 [i] 23:00 Médium V 15 [i] 00:00 Médium V 16 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 18 [i] 02:00 Odvážná holka [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Neviditelné mimikry 2 [i] 06:00 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 07:05 Buď já nebo pes 49 [i] 08:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2 [i] 09:10 Co nám prospívá – jarní speciál [i] 10:10 Mistři švindlu 19 [i] 10:45 Mistři švindlu 20 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 11 [i] 12:35 Prostřeno pod širým nebem Španělska 3 [i] 13:40 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 36 [i] 15:55 Válka spermií [i] 16:55 Obnažená planeta 3