Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinná vojna II. 9-10/22 [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho 6/13 [i] 06:15 Casper II. 9-11/13 [i] 07:20 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 6/13 [i] 07:40 Štvornohý detektív Kalle I. 4/10 [i] 08:35 Malá princezná [i] 10:15 Bláznivý Jimov život VI. 2-3/18 [i] 11:10 TALENTMANIA [i] 13:20 Hlava štátu [i] 15:05 Ružová loď Surprise zachraňuje Zem [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Policajná akadémia 4 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Mačacie zlato [i] 22:20 Rambo IV. [i] 00:00 Vlajky našich otcov [i] 02:20 Rambo IV. [i] 03:50 Superfantozzi [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:05 S Jakubom na rybách [i] 07:25 Poštár Pat II 43 [i] 07:40 Poštár Pat II 44 [i] 07:55 Žabia hliadka 12/13 [i] 08:20 Fidlibumove rozprávky [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:15 Chlapec do náručia 3/3 [i] 10:20 Teta 7/7 [i] 11:15 Slávnosti [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:30 Okná dokorán [i] 13:45 Dievčatá z Jersey [i] 15:15 Capri II 10/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 11 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Mesačná zátoka [i] 22:50 Nevinná vrahyňa [i] 00:20 Dievčatá z Jersey [i] 02:00 Mesačná zátoka [i] 03:25 Extra [i] 03:55 Slávnosti [i] 04:50 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 V hlbinách mora [i] 09:10 Extr@ English 4/30 [i] 09:35 GEN.sk [i] 09:50 Dokumentárny klub [i] 11:15 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 3/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Ako sa nestať parazitom [i] 13:10 Pestrá rodinka 7/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 8/36 [i] 14:00 Cesty nádeje [i] 14:40 Poltón [i] 15:05 V hlbinách mora [i] 15:10 Energetika [i] 15:30 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Zelená revue [i] 16:45 Telgárt - malý Stalingrad [i] 17:15 Elixír [i] 17:45 Zvieratá pomocníci 3/6 [i] 18:15 Táraninky [i] 18:25 Večerníček 7/21 [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Anjeli strážni Evy Márie Chalupovej [i] 22:05 Rimanka 3/3 [i] 23:25 Karneval zvierat [i] 23:35 ooops!načierno [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Cesta do minulosti 1/13 [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:20 Fantastická štvorka [i] 07:45 Krajina dávnych vekov [i] 08:10 Princezná Sissi [i] 08:40 Káčerovo I. [i] 09:10 Gumkáči [i] 09:40 Simpsonovci XIII. 7 [i] 10:10 Profesionáli V. 3 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Divoká karta [i] 15:50 Riaditeľka [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Lovci pokladov [i] 23:00 „Vyklepaný Gary“ [i] 01:00 Chlapci to chcú tiež [i] 02:35 Divoká karta [i] 04:10 Krásna krajina [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Synovia a dcéry Jakuba sklára 10 [i] 07:25 Zasľúbená zem 13,14 [i] 09:15 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:00 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i] 12:00 Drž hubu a spievaj [i] 14:10 Dunston: Sám v hoteli [i] 16:00 Dôkaz lásky [i] 18:10 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Šogún 4 [i] 22:00 Niečo za niečo [i] 23:55 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:45 Webmaster [i] 01:30 HUSTE.TV [i] 01:55 Mafstory [i] 02:35 Celebrity CAMP [i] 03:40 SEDEM [i] 04:20 Nočné reprízy 04:50 Vraždy v Midsomeri VI. 5/5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 24/26 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 3/37 [i] 08:10 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 09:10 Hvězdná brána: Atlantida 1/20 [i] 10:10 Hvězdná brána: Atlantida 2/20 [i] 11:10 Hvězdná brána: Atlantida 3/20 [i] 12:10 Survivor XVII. - Gabon 14/15 [i] 14:05 Survivor XVII. - Gabon 15/15 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 16:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 17:00 Slepá spravedlnost 7/13 [i] 18:00 The Amazing Race XVI. 10/12 [i] 19:00 Umíte tančit? IV. 6/37 [i] 20:00 Advokáti III. 2/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 9/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 6/23 [i] 23:00 Californication III. 2/12 [i] 23:40 Boj o čas II. 20/22 [i] 00:40 Advokáti III. 2/23 [i] 01:35 CSI: New York VI. 6/23 [i] 02:30 Californication III. 2/12 [i] 03:05 Boj o čas II. 20/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků 12 [i] 07:15 Řádění tornád [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití 4 [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Megainženýrství [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Neobyčjná vozidla [i] 13:40 Opravna vraků 12 [i] 14:35 Pátá rychlost 1 [i] 15:05 Pátá rychlost 2 [i] 15:30 Závody ve stavění aut [i] 16:25 Jak se to dělá 10 [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Pátá rychlost 3 [i] 20:35 Pátá rychlost 4 [i] 21:00 Tuning v Berlíně [i] 21:55 Motocyklománie [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Američtí dřevorubci [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Pátá rychlost 3 [i] 04:35 Pátá rychlost 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 54/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 07:15 U nás na farmě 19/26 [i] 07:30 Záhady starověkého Říma 2/20 [i] 08:00 Bez připojení [i] 09:20 Ovečka Shaun II 23/40 [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Jednou budem dál [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:35 Pod toskánským sluncem [i] 15:25 Cranford 3/5 [i] 16:20 Profesionálové 42/57 [i] 17:15 Nekonečná - nevystupovat [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:20 Edith Piaf [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Zločin pátera Amara [i] 01:40 13. komnata Elišky Kaplicky [i] 02:10 Pošta pro tebe [i] 03:00 Všechnopárty [i] 03:45 Folklorika [i] 04:10 Poutní místa 15/17 [i] 04:25 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Potomci slavných [i] 05:55 Kus dřeva ze stromu [i] 06:20 Správy STV 06:45 Diagnóza [i] 07:05 Kameny v české krajině [i] 07:30 Film o seriálu Kriminálka Staré Město [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 4/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Inspirace dobrem [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XX 18/21 [i] 13:30 Sabotáž [i] 13:55 Jistě, pane ministře 17/22 [i] 14:30 Abbey Road: Live II 12/12 [i] 15:20 Tančící skály 4/16 [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa 15/17 [i] 16:30 Bohové a proroci 3/15 [i] 17:00 Úsměvy Františka Poláka [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem 1/9 [i] 18:00 Mizející místa domova 10/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VII 7/9 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Dvořákova Praha 2010 [i] 21:40 Divadlo žije! [i] 22:10 Dobří rodáci a město dabingu [i] 22:40 Třistatřicettři [i] 23:35 ČT Live - Hudba Praha [i] 00:25 Robert Plant [i] 01:25 Divoké palmy 1/5 [i] 02:55 Smím prosit? 3/8 [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 03:50 Blues ze Staré Pekárny 04:25 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pirátova rodinka 35 [i] 06:25 Bolek a Lolek 67 [i] 06:40 Liga Špačků II 7 [i] 07:10 Co nového Scooby-Doo? 2 [i] 07:35 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:30 Občanské judo [i] 09:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Dívčí války [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Vím, že jsi vrah [i] 14:50 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 16:35 Ve jménu Angela [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Harry Potter a vězeň z Azkabanu [i] 23:05 Ruiny [i] 00:50 Smyslné touhy [i] 02:45 Novashopping 03:05 Volejte Novu [i] 04:10 Dva z Queensu VIII [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:10 Párty s kuchařem [i] 06:35 Winx Club 21 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 34 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Frasier IX 14 [i] 08:15 Will & Grace II 16 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 28 [i] 10:25 M*A*S*H 29 [i] 10:55 Knight Rider - Legenda se vrací 10 [i] 11:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Camp Rock 2: Velký koncert [i] 16:00 Julie Lescautová IV 4 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 23 [i] 20:00 P.S. Miluji tě [i] 22:40 Těžko ho zabít [i] 00:45 Kainova výchova [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Bonzáčik [i] 06:30 Chuťovky [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 189/216 [i] 08:35 Nečakaná láska [i] 10:40 Loď snov v San Francisku [i] 12:25 Rozvedení so záväzkami [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej I. 7/8 [i] 15:10 Elisa z Rivombrosy II. 5/13 [i] 17:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 190/216 [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Víťazsvo lásky [i] 21:40 Nový svet [i] 00:20 Krásne sny [i] 02:00 PROMINENTI [i] 02:35 112 [i] 03:00 Lampáreň [i] 03:35 Rosamunde Pilcherová: Víťazsvo lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Tři muži v Bretani [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Pinocchio [i] 15:10 Princ a já: Královské líbánky [i] 16:55 Všechny děti potřebují lásku [i] 18:40 Zloději času [i] 20:45 Láska plná omylů [i] 22:25 Gomez vs Tavarés [i] 00:15 Poslední mise [i] 01:50 Pláč sovy [i] 03:30 Princ a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru XII 3 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 11 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 12 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges I 13 [i] 11:00 Sladký život v Orange County II 7 [i] 12:00 Sladký život v Orange County II 8 [i] 13:00 Shania [i] 15:00 Céline [i] 17:00 Bratři a sestry I 5 [i] 18:00 Bratři a sestry I 6 [i] 19:00 Rookie Blue 5 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 4 [i] 21:00 Večer pro dámy [i] 23:00 Stávka! [i] 01:00 Bratři a sestry I 5 [i] 02:00 Bratři a sestry I 6 [i] 03:00 Doznání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Miliardové katastrofy 4 [i] 07:10 Pravda, povinnost, udatnost 9 [i] 08:10 Znovuobjevitelé 25 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 26 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 47 [i] 10:20 Prehistorický park 1 [i] 11:35 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 12:40 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 13:50 Hodování se smrtí 3 [i] 14:55 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 16:05 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 16:45 Mistři švindlu v Las Vegas 6 [i] 17:25 Mistři švindlu 35 [i] 18:00 Mistři švindlu 36 [i] 18:40 Buď já nebo pes 62 [i] 19:40 Jak se věci mají 5 [i] 20:15 Jak se věci mají 6 [i] 20:55 Tuningmánie 39 [i] 21:35 Tuningmánie 40 [i] 22:15 Vánoční hvězda [i] 23:30 Bojové jednotky 9 [i] 00:05 Bojové jednotky 10 [i] 00:45 Řím: Vliv a nadvláda 2 [i] 01:55 Historie podsvětí 8 [i] 03:00 Nejtěžší práce historie 4 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Správná volba [i] 07:55 Čivava z Beverly Hills [i] 09:25 Filmy a filmové hvězdy II. 39 [i] 09:50 Společné Vánoce [i] 11:50 Dostaňte agenta Smarta [i] 13:40 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 14:55 Rande na jednu noc [i] 16:25 Lekce neslušného chování [i] 18:00 Proroctví [i] 20:00 Znovu 17 [i] 21:40 Nezvaná [i] 23:05 Co se vlastně stalo [i] 00:45 Vznešenej život [i] 02:05 Halloweenská noc [i] 03:25 3 jehly [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Bratři Bloomovi [i] 07:50 College Road Trip [i] 09:10 Scooby-Doo: Začátek [i] 10:30 Pád [i] 12:25 Průměrňákovi 7 [i] 12:45 Průměrňákovi 8