TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Sandokan útočí [i] 11:40 Poisťovňa šťastia II. 12/13 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Bez stopy IV. 17/24 [i] 13:50 Dva a pol chlapa V. 16-17/19 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pomsta Jackieho Chana [i] 22:40 Likvidátor [i] 00:50 Agent na zabitie [i] 02:20 Likvidátor [i] 04:05 Xena I. 15/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Obchod so šťastím 51 [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 45/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 46/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 239 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 249/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 23/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 10 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:25 Šok v hlbinách [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 01:45 Šok v hlbinách [i] 03:05 Hlas Európy [i] 03:35 Sila lásky II. 239 [i] 04:20 Sila lásky IV. 23/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:45 Myslenie zvierat 1/5 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 A pri tom speve [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 City Folk 2006 [i] 13:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:15 Família [i] 14:45 Sféry dôverné [i] 16:25 Energetika [i] 16:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 3/13 [i] 17:05 Totálne fenomenálne 28 [i] 17:15 Totálne fenomenálne 29 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:10 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 6/21 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Moja naj kniha [i] 21:45 GEN.sk [i] 22:00 Hlas Európy [i] 22:30 Dokumentárny klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 14 [i] 09:30 Bostonské zločiny II. 4,5 [i] 11:30 Klamári 6 [i] 12:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Cesta do minulosti 1/13 [i] 13:30 Knight Rider 14 [i] 14:20 Simpsonovci XIII. 7 [i] 15:00 Kosti III. 9 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 15 [i] 21:15 Na krídlach vážky [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Čierny dážď [i] 02:20 Bostonské zločiny II. 4,5 [i] 03:50 Kosti III. 9 [i] 04:35 Knight Rider 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 20 [i] 05:50 Stefanie 35,36 [i] 07:35 Červené ruže 17 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 22/22 [i] 09:30 Matlock VIII. 17 [i] 10:30 MacGyver 109,110 [i] 12:40 M*A*S*H 104,105 [i] 13:40 Starý 20 [i] 15:00 Panelák VI. 14 [i] 16:00 Matlock VIII. 17 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 22/22 [i] 18:00 M*A*S*H 104,105 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Mediálna honba [i] 22:00 Psychopat [i] 00:00 Biely Indián [i] 01:40 Nočné reprízy 04:50 Dôkaz lásky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 3/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 11/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 10/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 11:00 Wildfire III. 3/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 11/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 10/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 16:00 Wildfire III. 4/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 12/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 21:00 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 23:20 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 00:20 CSI: New York V. 24/25 [i] 01:15 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 04:10 Eli Stone II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 13 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Téměř jsem to nepřežil [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků 5 [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Bořiči mýtů 16 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 3 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Červené víno 1/3 [i] 10:10 Chvíle pro písničku [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 4/27 [i] 14:15 Dotek anděla 26/35 [i] 15:05 Franklin 46/52 [i] 15:30 Garfield a přátelé II 15/26 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 23/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 2/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 4/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 4/16 [i] 20:55 13. komnata Elišky Kaplicky [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Californication III 7/12 [i] 22:50 Iluzionista [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Doktorka Quinnová II 4/27 [i] 01:25 Na kus řeči [i] 02:10 Musicblok 02:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:05 Malá Velká Británie 4/22 [i] 03:35 Máte slovo 04:20 Setkávání [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 5/13 [i] 05:15 Vítejte v Tate galerii 2/15 [i] 05:20 Stop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 25/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 51/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 12/13 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 3/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Krajina pro život [i] 08:00 Turecko - brána Orientu 10/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Tony Levinem [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Děti na popravišti [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Colours of Ostrava 2008 [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Čarodějnice školou povinné 12/26 [i] 14:25 Návštěva v ZOO [i] 14:35 Sportovci světa [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Alchymie bytí [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Hledáme své předky 3/3 [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2010 - Minsk [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 4/10 [i] 20:50 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 4/16 [i] 21:20 Robert Plant [i] 22:15 Bigbít 35/42 [i] 23:15 Malá Velká Británie 4/22 [i] 23:45 Gorodok [i] 00:05 Něžná agrese [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Krotitelé dluhů III. 3/16 [i] 02:00 Q [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 33 [i] 09:40 Jane Doe: Jiná tvář [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 3 [i] 12:30 Superman 19 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda 20 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 14 [i] 15:00 Kobra 11 VI 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 6 [i] 18:30 Ulice 1840 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Princ a já [i] 22:25 Síla úderu [i] 00:20 Někdo to rád blond [i] 02:20 Novashopping 02:40 Stahovák [i] 03:10 Tabu [i] 04:35 Dva z Queensu VIII [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 13 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 15 [i] 08:55 M*A*S*H 27 [i] 09:30 Knight Rider III 4 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 10 [i] 11:35 Policie Hamburk II 2 [i] 12:35 M*A*S*H 28 [i] 13:10 Will & Grace II 16 [i] 13:40 Closer III 12 [i] 14:40 JAG VII 21 [i] 15:35 Big Ben III 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Soukromá dramata [i] 21:45 Show Jana Krause [i] 22:55 Riddick - Kronika temna [i] 01:20 Úsvit mrtvých [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rany z lásky 74/230 [i] 06:40 Medzi láskou a nenávisťou 6/124 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 188/216 [i] 08:55 Nespútaný anjel 24/194 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová I. 171-172/175 [i] 12:40 Dr. Oz I. 87/175 [i] 13:30 Rebeli II. 124/225 [i] 14:20 Rany z lásky 75/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 20/21 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 189/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 7/124 [i] 19:00 Rebeli II. 125/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:45 Loď snov v San Francisku [i] 22:35 Nečakaná láska [i] 00:20 Na streche [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Ally McBealová III. 21/21 [i] 02:25 Ally McBealová IV. 1/23 [i] 03:10 Dr. Oz I. 87/175 [i] 03:50 Nespútaný anjel 24/194 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Prostě spolu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži v Bretani [i] 13:50 Hlubiny strachu [i] 15:35 Rodinná záležitost [i] 17:20 Dračí války [i] 19:10 Cvokař [i] 21:00 Iluze lásky [i] 22:45 Loupež za bílého dne [i] 00:30 V Číně jedí psy [i] 02:15 Opravdový život [i] 04:05 Mistr zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Snooker [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:15 Vzpírání [i] 12:30 Vzpírání [i] 13:30 Snooker [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 14 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 18 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 09:00 Bratři a sestry I 5 [i] 10:00 Bratři a sestry I 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 15 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 14 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IV 2 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 16 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges II 1 [i] 18:00 Dobrá manželka I 7 [i] 19:00 Dobrá manželka I 8 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 8 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 3 [i] 22:00 Rookie Blue 5 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 14 [i] 00:00 Právo a pořádek VIII 15 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 16 [i] 02:00 Bratři a sestry I 5 [i] 03:00 Bratři a sestry I 6 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru IV 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 10 [i] 07:05 Buď já nebo pes 48 [i] 08:05 Prostřeno pod širým nebem Španělska 1 [i] 09:10 Co nám prospívá 48 [i] 09:45 Co nám prospívá 49 [i] 10:20 Mistři švindlu 17 [i] 10:55 Mistři švindlu 18 [i] 11:30 Nejpřísnější rodiče na světě 10 [i] 12:45 Prostřeno pod širým nebem Španělska 2 [i] 13:50 Za sportem kolem světa 10 [i] 14:50 Zvířecí rekordmani 35 [i] 15:55 Co nám prospívá – jarní speciál [i] 16:55 Obnažená planeta 2 [i] 18:05 Tuningmánie 33 [i] 18:40 Tuningmánie 34 [i] 19:20 Mistři švindlu 19 [i] 19:55 Mistři švindlu 20 [i] 20:30 Jak přežít Everest 5 [i] 21:30 Dokonalí predátoři