TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:05 Predčasná smrť [i] 10:55 Zajtrajšie noviny III. 6/23 [i] 11:50 Poisťovňa šťastia II. 10/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 15/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 12-13/19 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIV. 2/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha III. 3/20 [i] 00:05 Smrtiaci sľub [i] 01:40 Hrozba z temnoty III. 8/16 [i] 02:30 Mestečko Heuréka II. 1-2/13 [i] 03:50 Xena I. 13/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 Obchod so šťastím 49 [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 41/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 42/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 237 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 247/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 21/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 8 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová: Putá, ktoré spájajú [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Ženy môjho muža [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:20 Jane Doeová: Putá, ktoré spájajú [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Góly - body - sekundy [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Sila lásky II. 237 [i] 04:15 Sila lásky IV. 21/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Profily [i] 11:25 Medicína [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:50 Separé [i] 14:20 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 14:35 Poklady.sk [i] 14:50 5 minút po dvanástej - čítať alebo nečítať? [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:30 50 rokov rokov vzdelávania maďarských pedagógov v Nitre 1 [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Zdravíčko, pán doktor - Detská mozgová obrna [i] 18:30 Večerníček 4/21 [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Srdce [i] 21:00 Spektrum vedy 13/25 [i] 21:30 Zelené raje II [i] 22:00 Netopier [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Agent 3 [i] 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 12 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 17/17 [i] 10:30 Bostonské zločiny II. 1/27 [i] 11:30 Vtierka Castle II. 6 [i] 12:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: V mene spravodlivosti 1/13 [i] 13:30 Knight Rider 12 [i] 14:20 Simpsonovci XIII. 5 [i] 15:00 Kosti III. 7 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 13 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 22:15 Kosti V. 4 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 3 [i] 01:15 Vyjednávači 3 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 02:45 Kosti III. 7 [i] 03:30 Vyjednávači 3 [i] 04:15 Knight Rider 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 18 [i] 05:50 Stefanie 31,32 [i] 07:35 Červené ruže 15 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 20 [i] 09:30 Matlock VIII. 15 [i] 10:30 MacGyver 105,106 [i] 12:40 M*A*S*H 100,101 [i] 13:40 Starý 18 [i] 15:00 Panelák VI. 12 [i] 16:00 Matlock VIII. 15 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 20 [i] 18:00 M*A*S*H 100,101 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 15/15 [i] 21:20 Sanitka 1/11 [i] 22:30 HUSTE.TV [i] 23:00 M*A*S*H 121,122,123 [i] 00:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire III. 1/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 9/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 11:00 Wildfire III. 1/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 9/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 16:00 Wildfire III. 2/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 10/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 22:00 CSI: New York VI. 8/23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 00:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 00:55 CSI: New York VI. 7/23 [i] 01:50 CSI: New York VI. 8/23 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 03:30 Eli Stone II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 11 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 V nejhorším případě [i] 11:50 V nejhorším případě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Hrůzné okamžiky 8 [i] 21:00 Dráha tornád [i] 21:55 Nutné k přežití 4 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 13 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárna u Uršuly 2/4 [i] 09:55 Případ hodného vedoucího [i] 11:00 R jako Helena [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 2/27 [i] 14:15 Dotek anděla 24/35 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 12/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tak akorát [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky 3/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Ti, kdo tu nejsou [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Doktorka Quinnová II 2/27 [i] 01:35 Přísně tajné vraždy 28/42 [i] 01:50 Československý filmový týdeník 799/2379 [i] 02:05 Krotitelé dluhů III. 3/16 [i] 02:30 Architektura interiérů 1/6 [i] 03:20 Klíč [i] 03:45 Ta naše povaha česká [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 23/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 49/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 10/13 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 9/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 9/13 [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 15/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Apokalypsa 4/6 [i] 10:50 Svět zázraků: Nemocnice pod 1/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je detektivka 17/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Film o filmu Kuky se vrací [i] 15:00 Chcete mě? [i] 15:15 Na vlásku [i] 16:10 Jak přežít 5/13 [i] 16:25 O vědě a vědcích 4/13 [i] 16:45 Jeden společný svět 5/8 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 4/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Paní z Monsoreau 2/2 [i] 22:05 Dokumentární klub [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 13/14 [i] 00:05 Partnerské ladění [i] 00:45 Na cestě po ruské Karélii [i] 01:10 Politické spektrum [i] 01:35 Kavárnička dříve narozených [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 31 [i] 09:40 Můj přítel Monk [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Můj přítel Monk 1 [i] 12:30 Superman 17 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda 18 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 12 [i] 15:00 Kobra 11 VI 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 4 [i] 18:30 Ulice 1838 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 4 [i] 21:20 Dr. House VI 9 [i] 22:15 Příběhy bez scénáře [i] 22:50 Tenkrát v Mexiku [i] 00:50 Smallville VII 10 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:30 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 11 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 13 [i] 08:55 M*A*S*H 25 [i] 09:30 Knight Rider III 2 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 8 [i] 11:35 Policie Hamburk I 22 [i] 12:35 M*A*S*H 26 [i] 13:10 Will & Grace II 14 [i] 13:40 Chirurgové V 23 [i] 14:40 JAG VII 19 [i] 15:35 Big Ben III 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Přešlapy III 3 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 3 [i] 23:25 Agentura Jasno II 2 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 30 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rany z lásky 72/230 [i] 06:45 Medzi láskou a nenávisťou 4/124 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 186/216 [i] 08:55 Nespútaný anjel 22/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová I. 167-168/175 [i] 12:40 Dr. Oz I. 85/175 [i] 13:35 Rebeli II. 122/225 [i] 14:25 Rany z lásky 73/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 18/21 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 187/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 5/124 [i] 19:00 Rebeli II. 123/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 23/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 147/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 21/21 [i] 22:45 Frasier I. 15/25 [i] 23:15 Ukradli mi dieťa! [i] 00:55 L.O.V.E. [i] 01:30 Frasier I. 15/25 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 167-168/175 [i] 02:30 Pravá tvár vášne 147/178 [i] 03:10 Dr. Oz I. 85/175 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 Ukradli mi dieťa! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Purpurové květy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zítra nehrajeme! [i] 14:00 Nejlepší přítelkyně [i] 15:45 Cesta Černého měsíce [i] 17:35 Amélie z Montmartru [i] 19:45 Bratz [i] 21:35 Lidi, co znám [i] 23:25 Opravdový život [i] 01:15 Poručík [i] 02:55 Poslední mise [i] 04:25 Návrat do ztraceného světa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 18:00 All sports [i] 18:15 Jezdectví [i] 18:20 Golf [i] 18:50 Golf [i] 19:00 Golf [i] 19:05 Plachtění [i] 19:35 Plachtění [i] 19:40 Fotbal [i] 19:50 Vzpírání [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 All sports [i] 23:30 All sports [i] 23:45 Olympijské hry [i] 00:25 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 17 [i] 09:00 Právo a pořádek VIII 12 [i] 10:00 Právo a pořádek VIII 13 [i] 11:00 Soukdyně Amy I 13 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 12 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru III 4 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 14 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 13 [i] 18:00 Rookie Blue 3 [i] 19:00 Rookie Blue 4 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 6 [i] 21:00 Večer pro dámy [i] 23:00 Z jiného úhlu [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 14 [i] 02:00 Byla jednou jedna svatba