TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Dobre chránený vrah [i] 11:45 Poisťovňa šťastia II. 9/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 14/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 10-11/19 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha III. 2/20 [i] 00:05 Bledý jazdec [i] 02:10 Hrozba z temnoty III. 7/16 [i] 02:50 Nezvestní 12/12 [i] 03:40 Xena I. 12/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Obchod so šťastím 48 [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 39/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 40/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 236 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 246/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 20/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život 2/10 [i] 21:05 Dr.House VI. 4/22 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Trestný prápor 3/11 [i] 23:05 Svet v obrazoch [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:15 Život 2/10 [i] 02:05 Trestný prápor 3/11 [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:25 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 03:35 Sila lásky II. 236 [i] 04:25 Sila lásky IV. 20/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Raskil a Sida 1/2 [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:15 Mama to vie najlepšie [i] 10:45 Profily našich spevákov [i] 11:10 Slzy a sny [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 A pri tom speve [i] 13:10 VAT [i] 13:40 TKN [i] 14:05 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 2/13 [i] 14:30 Hlava XXI [i] 15:00 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:50 Eskalátor [i] 16:10 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Dizajn 21 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Separé [i] 18:30 Večerníček 3/21 [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prípad na vidieku [i] 21:50 Na ceste [i] 22:20 Stanica pre dvoch 1/2 [i] 23:30 Stanica pre dvoch 2/2 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 11 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 15,16 [i] 11:30 Nebezpečné prebudenie [i] 13:30 Knight Rider 11 [i] 14:20 Simpsonovci XIII. 4 [i] 15:00 Kosti III. 6 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 12 [i] 21:15 Odsúdené III. 3 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 6 [i] 23:15 Profesionáli V. 3 [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent 3 [i] 02:00 Odsúdené III. 3 [i] 02:45 Kosti III. 6 [i] 03:30 Bostonské zločiny I. [i] 04:10 Knight Rider 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 17 [i] 05:50 Stefanie 29,30 [i] 07:35 Červené ruže 14 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 19 [i] 09:30 Matlock VIII. 14 [i] 10:30 MacGyver 103,104 [i] 12:40 M*A*S*H 98,99 [i] 13:40 Starý 17 [i] 15:00 Panelák VI. 11 [i] 16:00 Matlock VIII. 14 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 19 [i] 18:00 M*A*S*H 98,99 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Comancheros [i] 22:15 James Bond: Len pre tvoje oči [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 13/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 8/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 10:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 11:00 Wildfire II. 13/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 8/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 15:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 16:00 Wildfire III. 1/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 9/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 20/25 [i] 21:00 Cena za lidskost II. 1/8 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 23:25 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 00:25 CSI: New York V. 20/25 [i] 01:20 Cena za lidskost II. 1/8 [i] 02:30 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 04:10 Eli Stone II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 10 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Nutné k přežití 4 [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 V nejhorším případě [i] 20:35 V nejhorším případě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 12 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 V nejhorším případě [i] 02:10 V nejhorším případě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Žebrácká opera [i] 10:35 Kavárnička dříve narozených [i] 11:25 Násilník [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová II 1/27 [i] 14:15 Dotek anděla 23/35 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 15/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 17/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 9/12 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Speciální jednotky v akci 1/4 [i] 20:50 Tak neváhej a toč! [i] 21:15 Deník doktorky 4/16 [i] 22:00 Krotitelé dluhů III. 3/16 [i] 22:30 Caravaggio 1/2 [i] 00:10 EXPOminuty 2010 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Doktorka Quinnová II 1/27 [i] 01:10 Divadlo žije! [i] 01:35 Terra musica [i] 02:05 Chcete mě? [i] 02:20 Kouřim, trojité město 9/13 [i] 02:35 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 22/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 48/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 9/13 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 32/40 [i] 07:35 Telling Tales 9/10 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:45 Opera nás baví [i] 08:10 Tančící skály 3/16 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Dům života [i] 10:40 Vzkaz Jaroslava Čvančary [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 86/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Nemocnice pod 1/5 [i] 16:05 Architektura interiérů 1/6 [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:25 Vítejte v Tate galerii 2/15 [i] 17:30 Kameny v české krajině [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlomvaz 2010 [i] 19:30 Learning English with Ozmo 9/13 [i] 20:00 Lovec [i] 21:35 Děti na popravišti [i] 22:10 Kontexty [i] 23:00 Evropský manuál [i] 23:20 Q [i] 23:50 Nechoď klepat na dveře [i] 01:50 Retro [i] 02:15 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VII 30 [i] 09:35 Lampasy [i] 11:40 Tescoma s chutí [i] 11:55 Návrat komisaře Rexe X [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 17 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 11 [i] 15:05 Kobra 11 VI 6 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 3 [i] 18:30 Ulice 1837 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 212 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 9 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 15 [i] 23:10 Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda [i] 00:55 Smallville VII 9 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:25 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Carusošou [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 10 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 12 [i] 08:55 M*A*S*H 24 [i] 09:30 Knight Rider III 1 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 7 [i] 11:35 Policie Hamburk I 21 [i] 12:40 M*A*S*H 25 [i] 13:10 Will & Grace II 13 [i] 13:40 Chirurgové V 22 [i] 14:40 JAG VII 18 [i] 15:35 Big Ben II 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů 1 [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince IV 24 [i] 23:30 Na doživotí II 1 [i] 00:30 Kriminálka Kolín III 9 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 29 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rany z lásky 71/230 [i] 06:45 Medzi láskou a nenávisťou 3/124 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 185/216 [i] 08:55 Nespútaný anjel 21/194 [i] 09:50 L.O.V.E. [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová I. 165-166/175 [i] 12:40 Dr. Oz I. 84/175 [i] 13:35 Rebeli II. 121/225 [i] 14:25 Rany z lásky 72/230 [i] 15:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 186/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 4/124 [i] 19:00 Rebeli II. 122/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 22/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 146/178 [i] 21:55 Ally McBealová III. 20/21 [i] 22:50 Frasier I. 14/25 [i] 23:20 Únik z Puerto Vallarta [i] 01:25 L.O.V.E. [i] 02:00 Frasier I. 14/25 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová I. 165/175 [i] 02:45 Pravá tvár vášne 146/178 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:00 Únik z Puerto Vallarta [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Cvokař [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Purpurové květy [i] 14:00 Dračí války [i] 15:50 Míč a řetěz [i] 17:35 Rodinná záležitost [i] 19:20 Návrat do ztraceného světa [i] 21:05 Nejlepší přítelkyně [i] 22:50 Svědkem zločinu [i] 00:25 Jiný život [i] 02:10 V Číně jedí psy [i] 03:55 Skutečný Howard Spitz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Vzpírání [i] 10:15 Snooker [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 18:30 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 10 [i] 10:00 Rookie Blue 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 12 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 11 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru III 3 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 13 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 12 [i] 18:00 Company [i] 20:15 Sladký život v Orange County II 5 [i] 21:15 Stávka! [i] 23:00 Bratři a sestry I 5 [i] 00:00 Bratři a sestry I 6 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 13 [i] 02:00 Céline [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 7 [i] 07:05 Buď já nebo pes 45 [i] 08:05 Prostřeno pod širým nebem 1 [i] 08:35 Prostřeno pod širým nebem 2 [i] 09:05 Co nám prospívá 42 [i] 09:40 Co nám prospívá 43 [i] 10:15 Mistři švindlu 11 [i] 10:50 Mistři švindlu 12 [i] 11:25 Nejpřísnější rodiče na světě 7