TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Utajené vraždy [i] 10:55 Zajtrajšie noviny III. 5/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia II. 8/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy IV. 13/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 8-9/19 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dokonalý svet 3/16 [i] 21:20 Partička [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 23:05 Myšlienky vraha III. 1/20 [i] 00:05 Rambo I. [i] 01:50 Stratená kolónia [i] 03:15 Nezvestní 11/12 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 Obchod so šťastím 47 [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 37/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 38/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 235 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 245/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 19/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kriminálka Staré mesto 1/7 [i] 21:15 Reportéri [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky IV. 3/17 [i] 22:50 Zúfalé manželky IV. 4/17 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Reportéri [i] 01:45 Správy STV o 16:00 [i] 02:05 Slovensko dnes [i] 02:15 O 5 minút 12 [i] 03:20 Svet v obrazoch [i] 03:50 Sila lásky II. 235 [i] 04:35 Sila lásky IV. 19/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 3/30 [i] 08:55 Teleantikvárium [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:35 TKN [i] 11:10 Megastavby III. 26 [i] 12:00 Polícia [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Na čom všetkom záleží [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Umenie 2010 [i] 14:05 Historická panoráma [i] 14:35 Retro noviny [i] 14:45 Profesionál [i] 15:00 Magazín Ligy majstrov [i] 15:25 Motormagazín [i] 15:50 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:55 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:30 Večerníček 2/21 [i] 18:40 Uspávanie [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slzy a sny [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:25 Dizajn 21 [i] 22:00 Božský [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 10 [i] 09:30 Stratené duše V. 4 [i] 10:30 Dobrá manželka 7 [i] 11:30 Slečna na stráženie [i] 13:30 Knight Rider 10 [i] 14:20 Simpsonovci XIII. 3 [i] 15:00 Kosti III. 5 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 11 [i] 21:15 Profesionáli V. 3 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:15 Hra na dve strany [i] 03:00 Kosti III. 5 [i] 03:40 Knight Rider 10 [i] 04:25 Posledný zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 16 [i] 05:50 Stefanie 27,28 [i] 07:35 Červené ruže 13 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 18 [i] 09:30 Matlock VIII. 13 [i] 10:30 MacGyver 101,102 [i] 12:40 M*A*S*H 96,97 [i] 13:40 Starý 16 [i] 15:00 Panelák VI. 10 [i] 16:00 Matlock VIII. 13 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 18 [i] 18:00 M*A*S*H 96,97 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Svokor [i] 21:45 30 prípadov majora Zemana 3 [i] 22:55 Recept na vraždu [i] 00:45 30 prípadov majora Zemana 3 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 12/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 7/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 11:00 Wildfire II. 12/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 7/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 16:00 Wildfire II. 13/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 8/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 7/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 8/13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 00:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 00:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 7/13 [i] 01:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 8/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 03:25 Ďáblův sluha II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Svět budoucnosti [i] 10:30 Jak se to dělá 9 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Opravna vraků [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití 4 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 11 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 54/78 [i] 09:00 Advokát chudých [i] 10:45 Chcete mě? [i] 11:05 Smrt soudního znalce 1/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 17/17 [i] 14:15 Dotek anděla 22/35 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 3/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kriminálka Staré Město 1/7 [i] 21:05 Na cestě po ruské Karélii [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přísně tajné vraždy 28/42 [i] 22:30 Ledová ňadra [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:45 Californication III 6/12 [i] 01:15 Doktorka Quinnová 17/17 [i] 02:00 Kaleidoskop [i] 02:25 Náš venkov [i] 02:40 Sváteční slovo kaplana Bohumila Bašteckého [i] 02:45 Cesty víry [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Autíčka 21/26 [i] 06:40 Kouzelný kolotoč 47/52 [i] 06:50 Pohádky stříbrného carství 8/13 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Osudové okamžiky [i] 07:45 Po stopách [i] 08:00 Návštěva u Návštěvníků aneb...jak se natáčel seriál [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:30 Kultura.cz - Brno [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 3/16 [i] 12:35 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 12:45 Trabant - auto za dolar [i] 13:45 Angličtina pro nejmenší 32/40 [i] 13:55 Telling Tales 9/10 [i] 14:05 Moudronos [i] 14:20 Tintin a jezero žraloků [i] 15:35 Alexandra Cousteau [i] 16:25 Retro Prague 2010 [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 SK Slavia Praha - AC Sparta Praha [i] 20:00 Apokalypsa 4/6 [i] 21:00 Neznámí hrdinové [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Pravá krev 3/12 [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Hlasy v tichu [i] 23:35 Přijď brzo ! [i] 23:55 Bigbít 34/42 [i] 00:50 Vzkaz Jaroslava Čvančary [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... [i] 01:35 Cesta domů [i] 02:05 Poslední hudci [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 29 [i] 09:35 Přílivová vlna [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 10 [i] 12:35 Superman 16 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 16 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 10 [i] 15:00 Kobra 11 VI 5 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House II 2 [i] 18:30 Ulice 1836 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 3 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:05 Mentalista II 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI 18 [i] 23:50 Poker After Dark [i] 00:40 69 rozkoší pro smrtelníky 1 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Áčko [i] 02:10 DO-RE-MI [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 9 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé II 22 [i] 08:55 M*A*S*H 23 [i] 09:30 Knight Rider II 24 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 6 [i] 11:35 Policie Hamburk I 20 [i] 12:35 M*A*S*H 24 [i] 13:10 Will & Grace II 12 [i] 13:40 Chirurgové V 21 [i] 14:40 JAG VII 17 [i] 15:35 Big Ben II 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Skečbar [i] 22:00 Sběratelé kostí IV 6 [i] 22:55 Na doživotí I 11 [i] 23:55 Kriminálka Kolín [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Výklad snů [i] 03:40 Na čem záleží 28 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rany z lásky 70/230 [i] 05:50 Medzi láskou a nenávisťou 2/124 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 184/216 [i] 08:05 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sudkyňa Hatchettová I. 163-164/175 [i] 12:40 Dr. Oz I. 83/175 [i] 13:35 Rebeli II. 120/225 [i] 14:25 Rany z lásky 71/230 [i] 15:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 16:10 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 185/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 3/124 [i] 19:00 Rebeli II. 121/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 21/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 145/178 [i] 21:55 Ally McBealová III. 19/21 [i] 22:50 Frasier I. 13/25 [i] 23:20 Slečna Škvŕňa [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:40 Frasier I. 13/25 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 163/175 [i] 02:25 Pravá tvár vášne 145/178 [i] 03:05 Dr. Oz I. 83/175 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:20 Slečna Škvŕňa [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Bratz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cvokař [i] 13:55 Kung Phooey! [i] 15:35 Ulovit miliardáře [i] 17:20 Bezpečný přístav [i] 19:05 Skutečný Howard Spitz [i] 20:55 Dračí války [i] 22:45 Poslední mise [i] 00:20 Zbytečnosti [i] 02:25 Zloději [i] 04:20 Góóól! III. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Vzpírání [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Vzpírání [i] 21:05 Pro wrestling [i] 21:35 Pro wrestling [i] 22:30 Watts [i] 22:45 Fotbal [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 09:00 Céline [i] 11:00 Soudkyně Amy I 11 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 10 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru III 2 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 12