Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Rodinná vojna II. 7-8/22 [i] 05:55 Záhady Sylvestera a Tweetyho 5/13 [i] 06:15 Casper II. 7-8/13 [i] 07:00 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 5/13 [i] 07:20 Divokí chalani 4: Nájazd strieborných svetiel [i] 09:15 Dobrodružstvo malej pandy [i] 10:50 Rodina Addamsovcov [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Rozchod! [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Otec na plný úväzok [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:10 Dokonalý trik [i] 00:40 Viem, čo ste robili minulé leto 2 [i] 02:25 Firemný masaker: Hrôza v Maďarsku [i] 03:50 Hranice života [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Peniaze [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Motormagazín [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Poštár Pat II 41 [i] 07:40 Poštár Pat II 42 [i] 07:55 Žabia hliadka 11/13 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:40 Páni zo semafora [i] 08:55 Leto s Katkou 1/7 [i] 09:25 Dievča s blankytnými očami [i] 10:25 3-2-1-ŠTART! [i] 10:40 Ushuaia - expedície do prírody IV. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Briliantová ruka [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 5 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Konečné priblíženie 1/2 [i] 21:45 Konečné priblíženie 2/2 [i] 23:10 Svet v obrazoch [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Konečné priblíženie 1/2 [i] 02:45 Konečné priblíženie 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Môj dom, môj hrad [i] 08:55 Farmárska revue [i] 09:10 Zelená revue [i] 09:30 100. výročie založenia Evanjelického Posla spod Tatier [i] 11:05 Portrét biskupa Jura Janošku [i] 11:30 Zvieratá pomocníci 2/6 [i] 12:00 Johann Nepomuk Hummel: Nocturno pre štvorručný klavír, op.99 [i] 12:15 Jermakove labute [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Slovo [i] 13:45 Pocta slobode - Marián Varga [i] 14:15 Krajina ľudí a dropa [i] 14:55 Folklórny festival Východná [i] 15:25 Família [i] 15:55 Druhá láska [i] 17:20 Anjeli strážni Thea Charalamba [i] 17:45 Poklady sveta V. [i] 18:00 Poklady sveta V. [i] 18:15 Chatam sófer [i] 18:20 Večerníček 1/21 [i] 18:25 Zaspávanie [i] 18:30 Táraninky [i] 18:40 3-2-1-ŠTART! [i] 18:55 Na doskách [i] 19:20 Marek Ormandík - Uhol pohľadu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Megastavby III. 26 [i] 21:05 Umenie 2010 [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Retro noviny [i] 22:15 Noc v archíve [i] 23:15 Marek Ormandík - Uhol pohľadu [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 Pátranie po Zlatom kalendári [i] 09:00 Autosalón [i] 09:25 Simpsonovci I. 2 [i] 09:50 Panelák VI. 10 [i] 10:50 Stratené duše V. 4 [i] 11:45 Dobrá manželka 7 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 14:00 Odsúdené III. 1,2 [i] 16:00 Slečna na stráženie [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 Let Fénixa [i] 00:25 Hamiltonovci - pach krvi [i] 02:10 Invázia do USA [i] 04:00 HUSTE.TV [i] 04:15 Autosalón [i] 04:35 Hamiltonovci - pach krvi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 9 [i] 07:00 Zasľúbená zem 11,12 [i] 08:30 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:20 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 11:20 60 MINÚT [i] 12:30 Jessica 1,2/2 [i] 17:00 Šogún 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Legenda menom Bruce Lee: Cesta za slávou [i] 21:50 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i] 00:00 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 23/26 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 2/37 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 24/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 25/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 26/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 13/15 [i] 13:00 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 16:00 Advokáti II. 21/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 9/12 [i] 18:00 Umíte tančit? IV. 5/37 [i] 19:00 Largo 26/26 [i] 20:00 Advokáti III. 1/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 8/26 [i] 22:00 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 00:15 Pacovo mužstvo V. 7/28 [i] 01:40 Advokáti III. 1/23 [i] 02:30 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Jak se to dělá 5 [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů 15 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 17 [i] 10:00 Američtí dřevorubci [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 13:40 Bořiči mýtů 15 [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:25 Neobyčjná vozidla [i] 17:20 Opravna vraků 11 [i] 18:15 Pátá rychlost 1 [i] 18:45 Pátá rychlost 2 [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů 15 [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Vězněm v cizině [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 9 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů 15 [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tančící skály 2/16 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Trojčátka 21/26 [i] 06:30 Už nám byly tři [i] 06:40 Německé pohádky 4/7 [i] 06:50 U nás na farmě 18/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Ztracené hračky 11/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 13:55 Kaleidoskop [i] 14:25 Advokát chudých [i] 16:10 Film o seriálu Kriminálka Staré Město [i] 16:25 Smím prosit? 3/8 [i] 16:55 Čétéčko [i] 17:15 Sváteční slovo kaplana Bohumila Bašteckého [i] 17:20 Pravěk útočí 4/13 [i] 18:05 Návštěvníci 5/15 [i] 18:35 Na cestě za Dášou z ruské Karélie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Bathory [i] 22:20 EXPOminuty 2010 [i] 22:30 168 hodin [i] 23:00 Wallander 3/3 [i] 00:30 Losování Sportky a Šance 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Hotel Babylon I 7/8 [i] 01:35 Všechnopárty [i] 02:15 Úsměvy Nadi Konvalinkové [i] 02:55 Divnopis [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Z dílny České filharmonie [i] 06:00 F. Liszt [i] 06:25 Správy STV 06:50 Česko na provázku [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 799/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 3/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Křišťálová noc [i] 13:10 Retro Prague 2010 [i] 13:30 Davis Cup 2010 [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 16/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 17/21 [i] 20:00 Afrika uprostřed Evropy [i] 20:55 Zvířata a lidé [i] 22:00 Na plovárně s Tony Levinem [i] 22:25 Vzkaz Jaroslava Čvančary [i] 22:40 Poslední filmové představení [i] 00:45 Čétéčko [i] 01:05 Hodina pravdy [i] 02:00 Svět umění [i] 02:55 Krásný ztráty [i] 03:35 Studio M-Tibia [i] 04:05 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Pirátova rodinka 34 [i] 06:15 Bolek a Lolek 66 [i] 06:30 Senzační Spiderman 3 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 28 [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? 1 [i] 07:45 Babicovy dobroty [i] 08:25 Koření [i] 09:25 Skippy 3 [i] 10:00 Kačenka a strašidla [i] 11:55 Moto 2 - VC Aragonska [i] 13:20 Vteřiny před katastrofou [i] 14:25 Dokonalý trik [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Babicovy dobroty [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:00 Střepiny [i] 22:25 Čas dluhů [i] 00:45 Novashopping 01:05 Casanova: milovník a zhýralec 1/2 [i] 02:35 Střepiny [i] 02:55 Tabu [i] 03:40 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Winx Club 20 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 33 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Přátelé II 21 [i] 08:10 Hitlerovi muži I 6 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 22 [i] 10:25 M*A*S*H 23 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Zločiny v zahradách I 1 [i] 14:10 Kantor Ideál [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 22 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 Air America [i] 00:30 Černý čtvrtek [i] 02:10 Odložená žena 5 [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Hitlerovi muži I 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Bonzáčik [i] 06:15 Chuťovky [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 183/216 [i] 08:25 Elisa z Rivombrosy II. 4/13 [i] 10:40 Mr. Jones [i] 12:45 Na streche [i] 13:35 Prípady Alice Neversovej I. 6/8 [i] 15:25 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 5-6/13 [i] 17:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 184/216 [i] 18:10 Gossip Girl III. 16-17/22 [i] 20:00 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 22:35 Skutočný príbeh: Vražedné vzťahy [i] 00:20 Prípady Alice Neversovej I. 6/8 [i] 02:05 Gossip Girl III. 16-17/22 [i] 03:30 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 5/13 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Návrat do ztraceného světa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Bratz [i] 13:55 Mistr zázraků [i] 15:35 Metropolitan [i] 17:25 Fantom opery [i] 19:50 Básník války [i] 21:35 Leningrad [i] 23:35 V Číně jedí psy [i] 01:20 Katova kletba [i] 03:10 Poručík [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Stolní tenis [i] 10:00 Stolní tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Vzpírání [i] 19:00 Stolní tenis [i] 20:30 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 9 [i] 06:00 Soukdyně Amy I 6 [i] 07:00 Soukdyně Amy I 7 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 3 [i] 11:00 Bratři a sestry I 3 [i] 12:00 Bratři a sestry I 4 [i] 13:00 Company [i] 15:00 Křivé svědectví [i] 17:00 Dobrá manželka I 5 [i] 18:00 Dobrá manželka I 6 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 11 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 2 [i] 21:00 Bratři a sestry I 5 [i] 22:00 Bratři a sestry I 6 [i] 23:00 Rookie Blue 3 [i] 00:00 Rookie Blue 4 [i] 01:00 Médium V 13 [i] 02:00 Médium V 14 [i] 03:00 Křivé svědectví [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 61 [i] 06:00 Země krásná neznámá 11 [i] 07:10 Cesta za změnou: Asie 2 [i] 08:20 Vysněná dobrodružství 47 [i] 09:05 Vysněná dobrodružství 48 [i] 09:50 Podzim na chalupě 1 [i] 11:00 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 12:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 12:20 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 13:25 Hodování se smrtí 3 [i] 14:25 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 15:35 Zvířecí rekordmani 25 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 6 [i] 17:25 Mistři švindlu 35 [i] 18:05 Mistři švindlu 36 [i] 18:50 Buď já nebo pes 62 [i] 19:50 Jak se věci mají 5 [i] 20:30 Jak se věci mají 6 [i] 21:05 Tuningmánie 39 [i] 21:50 Tuningmánie 40 [i] 22:30 Vánoční hvězda [i] 23:45 Bojové jednotky 9 [i] 00:20 Bojové jednotky 10 [i] 01:00 Bojovník Arman 1 [i] 01:30 Bojovník Arman 2 [i] 02:00 Hubbleovy obrazy 5 [i] 02:30 Hubbleovy obrazy 6 [i] 03:05 Vysněná dobrodružství 47 [i] 03:40 Vysněná dobrodružství 48 [i] 04:15 Dunaj - Modrá stuha Evropy 15 [i] 04:45 Dunaj - Modrá stuha Evropy 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 38 [i] 06:00 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 07:30 Monstra vs. Vetřelci [i] 09:05 Silnice č. 30 [i] 10:30 Z nuly hrdinou [i] 11:55 Cesta do středu Země [i] 13:25 G-Force [i] 14:50 Doba ledová [i] 16:10 Hancock [i] 17:40 Tajný život včel [i] 19:30 Před kamerou 39 [i] 20:00 Jánošík. Pravdivá historie [i] 22:20 Zrcadla [i] 00:10 Na stojáka 80 [i] 00:40 Z vězení do éteru [i] 02:35 Mlátička [i] 04:05 Zahulíme, uvidíme 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Ženy [i] 07:50 Speed Racer [i] 10:00 Vůně Kalahari 4 [i] 11:00 Vůně Kalahari 5