Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinná vojna II. 5-6/22 [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho 4/13 [i] 06:10 Casper II. 5-6/13 [i] 06:55 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 4/13 [i] 07:15 Štvornohý detektív Kalle I. 3/10 [i] 08:10 Zachráňte Willyho 2 [i] 09:55 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 10:20 Bláznivý Jimov život VI. 1/18 [i] 10:50 TALENTMANIA [i] 13:00 Perfektné skóre [i] 14:45 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Policajná akadémia 3 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rozchod! [i] 22:10 Nebezpečný cieľ [i] 00:05 Predurčený zabíjať [i] 02:00 Umelá inteligencia [i] 04:15 Prežiť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 S Jakubom na rybách [i] 07:20 Poštár Pat II 39 [i] 07:35 Poštár Pat II 40 [i] 07:50 Žabia hliadka 10/13 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:40 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:15 Chlapec do náručia 2/3 [i] 10:20 Teta 6/7 [i] 11:15 Slávnosti [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:35 Okná dokorán 3 [i] 13:45 Odvážna Molly [i] 15:15 Mimoriadne správy [i] 15:25 Capri II 9/13 [i] 17:10 ...a just (dohoda možná) [i] 17:35 Peniaze [i] 18:05 Postav dom, zasaď strom [i] 18:35 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:20 Večerníček 4 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:25 Cudzinec vedľa mňa [i] 22:55 Johnnyho dievča [i] 00:25 Cudzinec vedľa mňa [i] 02:05 Johnnyho dievča [i] 03:45 Slávnosti [i] 04:40 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 V hlbinách mora [i] 09:05 Dokumentárny klub [i] 10:00 Extr@ English 3/30 [i] 10:25 Rok 1918 - Koniec a začiatok [i] 11:20 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 2/13 [i] 11:35 Mediálni špióni [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Pestrá rodinka 5/36 [i] 13:35 Pestrá rodinka 6/36 [i] 14:00 TKN [i] 14:35 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:45 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos 7 [i] 15:10 GEN.sk [i] 15:30 Poltón [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:10 Zelená revue [i] 16:35 Tradičná kultúra vo Veľkej Mani [i] 17:00 Kamil Peteraj jubiluje [i] 17:15 Adresa ja,adresa ty [i] 17:55 Zvieratá pomocníci 2/6 [i] 18:25 Večerníček 7/7 [i] 18:30 Zaspávanie [i] 18:35 Táraninky [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:15 Na križovatke SK + CZ [i] 21:35 Anjeli strážni Thea Charalamba [i] 22:10 Kino na Dvojke 2/3 [i] 23:25 ooops!načierno [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:15 Fantastická štvorka [i] 07:45 Krajina dávnych vekov [i] 08:10 Princezná Sissi [i] 08:40 Káčerovo I. [i] 09:10 Gumkáči [i] 09:40 Simpsonovci XIII. 2 [i] 10:00 Profesionáli V. 2 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 12:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Krádež legendy [i] 15:40 Do útoku [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 "Ano, šéfe!" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Pátranie po Zlatom kalendári [i] 22:15 Červený drak [i] 00:50 Do útoku [i] 02:35 Krádež legendy [i] 04:00 Dagon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Synovia a dcéry Jakuba sklára 8 [i] 07:30 Zasľúbená zem 9,10 [i] 09:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:00 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i] 12:15 Veľké problémy v Malej Číne [i] 14:20 Môj najlepší priateľ [i] 16:15 Falošná grófka [i] 18:15 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Šogún 3 [i] 22:00 Slúžiť a ochraňovať 2 [i] 23:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:40 Webmaster [i] 01:35 HUSTE.TV [i] 01:55 Mafstory [i] 02:40 Celebrity CAMP [i] 03:40 SEDEM [i] 04:20 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 22/26 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 1/37 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 21/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 22/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 23/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 12/15 [i] 13:00 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 6/13 [i] 16:00 Advokáti II. 20/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 8/12 [i] 18:05 Umíte tančit? IV. 4/37 [i] 19:00 Largo 25/26 [i] 20:00 Advokáti II. 21/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 7/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 23:00 Californication III. 1/12 [i] 23:40 Boj o čas II. 19/22 [i] 00:40 Advokáti II. 21/21 [i] 01:35 CSI: New York VI. 5/23 [i] 02:30 Californication III. 1/12 [i] 03:05 Boj o čas II. 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Opravna vraků 11 [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Megainženýrství [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Opravna vraků 11 [i] 14:35 Burácení v srdcích [i] 15:30 Závody ve stavění aut [i] 16:25 Jak se to dělá 5 [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Pátá rychlost 1 [i] 20:35 Pátá rychlost 2 [i] 21:00 Závody ve stavění aut [i] 21:55 Neobyčjná vozidla [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Američtí dřevorubci [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Pátá rychlost 1 [i] 04:35 Pátá rychlost 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 53/78 [i] 06:55 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 07:20 Záhady starověkého Říma 1/20 [i] 07:50 U nás na farmě 18/26 [i] 08:05 Tintin a jezero žraloků [i] 09:20 Ovečka Shaun II 22/40 [i] 09:25 Návštěva v ZOO [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Malí letci [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Čtrnáct peset za frank [i] 15:25 Cranford 2/5 [i] 16:20 Profesionálové 41/57 [i] 17:15 Jak se točí Rozmarýny [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Skandál [i] 22:55 Lovci myšlenek [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 13. komnata Miloslava Stingla [i] 01:10 Pošta pro tebe [i] 02:05 Všechnopárty [i] 02:50 Folklorní magazín [i] 03:10 Na cestě po Manu [i] 03:40 Josef Navrátil - Jirny [i] 03:55 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Babylon [i] 04:45 Mistrovská díla z českých sbírek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 05:20 Potomci slavných [i] 05:50 Kus dřeva ze stromu [i] 06:10 Správy STV 06:35 Medicína pro 21. století [i] 06:55 Putování starými cestami [i] 07:20 O vědě a vědcích 3/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 3/10 [i] 09:20 Náš venkov [i] 09:40 Folklorní magazín [i] 10:05 Ta naša kapela [i] 10:35 Hledání ztraceného času 6 [i] 11:00 Papež Benedikt XVI. v Anglii [i] 13:05 Simpsonovi XX 17/21 [i] 13:25 Musicblok [i] 13:55 Jistě, pane ministře 16/22 [i] 14:30 Davis Cup 2010 [i] 17:00 Úsměvy Nadi Konvalinkové [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem za klasiky českého výtvarného umění 3/3 [i] 18:00 Mizející místa domova 9/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VII 6/9 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Poslední doutník [i] 21:35 Divadlo žije! [i] 22:05 Filmopolis [i] 23:00 ČT Live - Iva Bittová [i] 00:00 Glastonbury 2008 3/3 [i] 01:00 Sešli se... [i] 01:55 Na Kloboučku [i] 02:35 Svou káru táhnem dál [i] 03:35 Smím prosit? 2/8 [i] 04:05 Banánové rybičky [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pirátova rodinka 33 [i] 06:25 Bolek a Lolek 65 [i] 06:35 Liga Špačků II 6 [i] 07:05 Tom a Jerry II 13 [i] 07:35 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:30 Občanské judo [i] 09:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:05 Potíže růstu: Zase ti Seaverovi [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Alibi na vodě [i] 14:40 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 16:30 Život nebo něco takového [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Iron Man [i] 22:45 Chaos [i] 00:50 Shottas - Jamajský gang [i] 02:40 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:30 Áčko [i] 04:25 Dva z Queensu VIII [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 S Italem v kuchyni [i] 06:15 Párty s kuchařem [i] 06:45 Winx Club 19 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 32 [i] 07:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:55 Frasier IX 8 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 21 [i] 10:15 Knight Rider - Legenda se vrací 9 [i] 11:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:10 Apollo 13 [i] 16:05 Julie Lescautová IV 3 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 21 [i] 20:00 Tančím, abych žil [i] 22:35 Prci, prci, prcičky 2 [i] 00:45 Kočičí lidé [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Bonzáčik [i] 06:30 Chuťovky [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 182/216 [i] 08:35 Od srdca k srdcu [i] 10:40 Loď snov v Riu de Janiero [i] 12:30 Rozvedení so záväzkami [i] 13:30 Prípady Alice Neversovej I. 5/8 [i] 15:15 Elisa z Rivombrosy II. 4/13 [i] 17:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 183/216 [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 21:40 Mr. Jones [i] 23:50 Smrtiaci element [i] 02:05 PROMINENTI [i] 02:35 112 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:50 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Mezi námi právníky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:50 George Washington [i] 15:30 Ester to rozčísne [i] 17:20 Sbohem Bafano [i] 19:25 Fotroviny [i] 21:05 Zeptejte se Cindy [i] 22:50 Zloději [i] 00:50 Básník [i] 02:30 Jiný život [i] 04:20 George Washington [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:45 Vzpírání [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 6 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 11:00 Sladký život v Orange County II 2 [i] 12:00 Sladký život v Orange County II 3 [i] 13:00 Láska hory přenáší [i] 15:00 Shania [i] 17:00 Bratři a sestry I 3 [i] 18:00 Bratři a sestry I 4 [i] 19:00 Rookie Blue 4 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 7 [i] 21:00 Company [i] 23:00 Křivé svědectví [i] 01:00 Bratři a sestry I 3 [i] 02:00 Bratři a sestry I 4 [i] 03:00 Smrtelné setkání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Miliardové katastrofy 3 [i] 07:10 Pravda, povinnost, udatnost 8 [i] 08:10 Znovuobjevitelé 23 [i] 08:45 Znovuobjevitelé 24 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 46 [i] 10:25 Zachraňte Lunu 1 [i] 11:25 Zachraňte Lunu 2 [i] 12:25 Lidé a místa na Zemi: Grónsko - Ledovce a velryby 1 [i] 12:40 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 13:50 Hodování se smrtí 2 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 13 [i] 16:00 Do muzea zadním vchodem 10 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 5 [i] 17:20 Mistři švindlu 33 [i] 18:00 Mistři švindlu 34 [i] 18:40 Buď já nebo pes 61 [i] 19:40 Jak se věci mají 3 [i] 20:15 Jak se věci mají 4 [i] 20:55 Tuningmánie 37 [i] 21:35 Tuningmánie 38 [i] 22:15 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 23:30 Bojové jednotky 7 [i] 00:05 Bojové jednotky 8 [i] 00:45 Řím: Vliv a nadvláda 1 [i] 01:55 Historie podsvětí 7 [i] 03:00 Nejtěžší práce historie 3 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zlatí chlapci [i] 07:40 Hotel pro psy [i] 09:20 Manželská klec [i] 10:50 Tajemství polévky rámen [i] 12:30 Jumper [i] 13:55 Bolt - pes pro každý případ [i] 15:30 Láska podle předlohy [i] 17:15 Austrálie [i] 20:00 Monstra vs. Vetřelci [i] 21:35 Charlie Bartlett [i] 23:10 Kat: Válečná zóna [i] 00:50 Natvrdo 1 [i] 02:05 Natvrdo 2 [i] 03:25 Čistý a střízlivý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Světlušky v zahradě [i] 07:35 Vše, co Lola chce [i] 09:30 62. Emmy Awards [i] 11:30 Velký průšvih [i] 12:55 Průměrňákovi 4 [i] 13:15 Průměrňákovi 5 [i] 13:35 Průměrňákovi 6 [i] 14:00 Quantum of Solace [i] 15:45 Den nezávislosti [i] 18:05 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i]