TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Posledný let 2/2 [i] 11:00 Zajtrajšie noviny III. 4/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia II. 7/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy IV. 11/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa V. 9-10/19 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIII. 11/12 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 22:05 Rachot v Bronxe [i] 23:40 Ako štvaná zver [i] 01:15 Tank [i] 03:05 Operácia Rainbow Warrior [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy a komentáre [i] 06:40 Obchod so šťastím 46 [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 35/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 36/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 234 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 244/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 18/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Búrka [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:50 Búrka [i] 03:20 Špania Dolina [i] 03:45 Sila lásky II. 234 [i] 04:35 Sila lásky IV. 18/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Fokus - právo [i] 10:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:45 Medvieďatá samy v lese [i] 11:30 Pokus o B.H. [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 Kvarteto [i] 13:45 Família [i] 14:10 Halali [i] 14:45 Večer na tému [i] 16:25 Enviro [i] 16:40 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 2/13 [i] 17:00 Totálne fenomenálne 26 [i] 17:15 Totálne fenomenálne 27 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 6/7 [i] 18:40 Zaspávanie [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Rok 1918 - Koniec a začiatok [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Dych domova [i] 22:00 Dokumentárny klub [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 9 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 13,14 [i] 11:30 Klamári 5 [i] 12:30 Kosti I. 1/22 [i] 13:30 Knight Rider 9 [i] 14:20 Simpsonovci XIII. 2 [i] 15:00 Kosti III. 4 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 10 [i] 21:15 Denník ľadovej princeznej [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Invázia do USA [i] 02:00 Kosti III. 4 [i] 02:45 Knight Rider 9 [i] 03:35 Bostonské zločiny I. 13,14 [i] 04:55 Kosti I. 1/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 15 [i] 05:50 Stefanie 25,26 [i] 07:35 Červené ruže 12 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 17 [i] 09:35 Matlock VIII. 12 [i] 10:30 MacGyver 99,100 [i] 12:40 M*A*S*H 94,95 [i] 13:40 Starý 15 [i] 15:00 Panelák VI. 9 [i] 16:00 Matlock VIII. 12 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 17 [i] 18:00 M*A*S*H 94,95 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Veľké problémy v Malej Číne [i] 22:00 Tma pred úsvitom [i] 00:00 Krvilačná pomsta [i] 01:30 Nočné reprízy 04:50 Falošná grófka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 11/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 6/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 11:00 Wildfire II. 11/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 6/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 16:00 Wildfire II. 12/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 7/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 18/25 [i] 21:00 Kurs sebeovládání [i] 23:05 Californication II. 12/12 [i] 23:45 CSI: New York V. 18/25 [i] 00:45 Kurs sebeovládání [i] 02:45 Californication II. 12/12 [i] 03:20 Ďáblův sluha II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 8 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Naftová katastrofa [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper, speciální program [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Bořiči mýtů 15 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 10 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 20 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Straty a nálezy 5/5 [i] 10:10 Sportovní hry na Kozím Hrádku [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 16/17 [i] 14:15 Dotek anděla 21/35 [i] 15:05 Franklin 45/52 [i] 15:25 Garfield a přátelé II 14/26 [i] 15:50 Ovečka Shaun II 22/40 [i] 16:00 Záhady starověkého Říma 1/20 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 3/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 19:57 Mimořádné Losování Sportky a Šance 20:00 Vyprávěj 3/16 [i] 20:55 13. komnata Miloslava Stingla [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Losování Euromiliony 22:15 Californication III 6/12 [i] 22:45 Mimořádné Losování Sportky a Šance 22:50 Severní blata (Mýrin) [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Doktorka Quinnová 16/17 [i] 01:15 Na kus řeči [i] 01:55 Sabotáž [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Malá Velká Británie 3/22 [i] 03:20 Máte slovo 04:05 Tradiční čínská medicína [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 4/13 [i] 05:10 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 05:20 U nás v Evropě [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 20/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 46/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 7/13 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 2/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 EduArt 3/3 [i] 08:00 Turecko - brána Orientu 9/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Carlem Djerassim [i] 10:05 Neznámí hrdinové [i] 10:35 Cesta domů [i] 11:05 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Čarodějnice školou povinné 11/26 [i] 14:30 Davis Cup 2010 [i] 18:35 Kosmopolis [i] 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 3/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 3/16 [i] 21:25 Glastonbury 2008 3/3 [i] 22:25 Bigbít 34/42 [i] 23:25 Malá Velká Británie 3/22 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Evropané [i] 01:15 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Krotitelé dluhů III. 2/16 [i] 02:10 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 28 [i] 09:40 Jane Doe: Deklarace nezávislosti [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Návrat komisaře Rexe X 9 [i] 12:30 Superman 15 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda 15 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 9 [i] 15:00 Kobra 11 VI 5 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House II 1 [i] 18:30 Ulice 1835 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 A co když je to pravda? [i] 22:05 Odstřelovač [i] 00:30 Zrádné vzpomínky [i] 02:20 Novashopping 02:40 Stahovák [i] 03:10 Tabu [i] 04:30 Dva z Queensu VIII [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 06:55 Frasier IX 7 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 10 [i] 08:55 M*A*S*H 19 [i] 09:30 Knight Rider II 23 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 5 [i] 11:35 Policie Hamburk I 19 [i] 12:35 M*A*S*H 20 [i] 13:10 Will & Grace II 11 [i] 13:40 Chirurgové V 20 [i] 14:40 JAG VII 16 [i] 15:35 Big Ben II 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Soukromá dramata [i] 21:45 Show Jana Krause [i] 22:55 Černočerná tma [i] 01:10 Údolí smrti [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Na čem záleží 27 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rany z lásky 69/230 [i] 06:55 Medzi láskou a nenávisťou 1/124 [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 181/216 [i] 09:05 Nespútaný anjel 20/194 [i] 10:00 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 161-162/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 82/175 [i] 13:40 Rebeli II. 119/225 [i] 14:30 Rany z lásky 70/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 182/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 2/124 [i] 19:00 Rebeli II. 120/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:45 Loď snov v Riu de Janiero [i] 22:40 Od srdca k srdcu [i] 00:20 Na streche [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Ally McBealová III. 17-18/21 [i] 03:10 Dr. Oz I. 82/175 [i] 03:55 Nespútaný anjel 20/194 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Dívka snů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mezi námi právníky [i] 13:50 Amélie z Montmartru [i] 16:00 Půlnoční let [i] 17:55 Cesta Černého měsíce [i] 19:45 Góóól! III. [i] 21:30 Kung Phooey! [i] 23:10 Poručík [i] 00:50 Převrat [i] 02:25 Zbytečnosti [i] 04:25 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:45 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 09:00 Bratři a sestry I 3 [i] 10:00 Bratři a sestry I 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 10 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 9 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru III 1 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 11 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 10 [i] 18:00 Dobrá manželka I 5 [i] 19:00 Dobrá manželka I 6 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 2 [i] 22:00 Rookie Blue 4 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 9 [i] 00:00 Právo a pořádek VIII 10 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 11 [i] 02:00 Bratři a sestry I 3 [i] 03:00 Bratři a sestry I 4 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 5 [i] 07:05 Buď já nebo pes 43 [i] 08:05 Planeta mláďat 3 [i] 09:10 Co nám prospívá 38 [i] 09:45 Co nám prospívá 39 [i] 10:20 Mistři švindlu 7 [i] 10:55 Mistři švindlu 8 [i] 11:30 Nejpřísnější rodiče na světě 5 [i] 12:40 Planeta mláďat 4 [i] 13:45 Za sportem kolem světa 5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 30 [i] 15:45 Co nám prospívá 40 [i] 16:20 Co nám prospívá 41 [i] 16:55 S větrem o závod [i] 18:00 Tuningmánie 23 [i] 18:40 Tuningmánie 24 [i] 19:20 Mistři švindlu 9 [i] 19:55 Mistři švindlu 10 [i] 20:30 Venku v zimě 9 [i] 21:00 Venku v zimě 10 [i] 21:30 Poslední vyhynutí 1 [i] 22:40 Maximální dopad 2 [i] 23:50 Strategie útěku [i] 00:55 V továrně na špionáž [i] 02:05 Rolling Stones - Rocková stálice [i] 03:10 Dunaj - Modrá stuha Evropy 9 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 22 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Psí rok [i] 07:20