Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Posledný let 1/2 [i] 11:00 Zajtrajšie noviny III. 3/23 [i] 11:55 Poisťovňa šťastia II. 6/13 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Bez stopy IV. 10/24 [i] 14:00 Dva a pol chlapa V. 7-8/19 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 11-12/22 [i] 00:45 Strážca [i] 02:20 Hrozba z temnoty III. 6/16 [i] 03:00 Nezvestní 10/12 [i] 03:50 Xena I. 11/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 O 5 minút 12 [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 Obchod so šťastím 45 [i] 07:15 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 33/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 34/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 233 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 243/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 17/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Sabrina [i] 22:20 Správy a komentáre [i] 22:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I [i] 02:15 Správy STV o 16:00 [i] 02:35 Slovensko dnes [i] 02:45 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:30 Sila lásky II. 233 [i] 04:15 Sila lásky IV. 17/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Príroda [i] 08:55 Ako sa kráľ vecí nahneval [i] 09:30 Náš Samko [i] 09:50 Odkaz Jána Pavla II. Slovensku [i] 10:45 Ivetka a hora [i] 12:10 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 1/13 [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 A pri tom speve [i] 13:35 Dr. Janko Blaho [i] 14:15 Mama to vie najlepšie [i] 14:50 Matka Jednoty [i] 15:45 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:35 Hlas Európy [i] 17:05 Pestúni zvierat 24 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:10 Kvarteto [i] 18:35 Večerníček 5/7 [i] 18:45 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Medvieďatá samy v lese [i] 20:55 Família [i] 21:25 Totálne fenomenálne 26 [i] 21:40 Totálne fenomenálne 27 [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 8 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 11,12 [i] 11:30 Kosti V. 3 [i] 12:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 13:30 Knight Rider 8 [i] 14:20 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 15:00 Kosti III. 3 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 9 [i] 21:15 Odsúdené III. 2 [i] 22:15 Klamári 5 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:15 Kriminálka San Francisco 2 [i] 02:00 Odsúdené III. 2 [i] 02:55 Kosti III. 3 [i] 03:35 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 04:00 Kriminálka San Francisco 2 [i] 04:40 Knight Rider 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 14 [i] 05:50 Stefanie 23,24 [i] 07:35 Červené ruže 11 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 16 [i] 09:30 Matlock VIII. 11 [i] 10:30 MacGyver 97,98 [i] 12:40 M*A*S*H 92,93 [i] 13:40 Starý 14 [i] 15:00 Panelák VI. 8 [i] 16:00 Matlock VIII. 11 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 16 [i] 18:00 M*A*S*H 92,93 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Policajt v Afrike [i] 22:25 Vojna dobytkárov 1,2/2 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 10/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 5/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 11:00 Wildfire II. 10/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 5/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 16:00 Wildfire II. 11/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 6/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 17/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 19/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 7/22 [i] 23:05 Californication II. 11/12 [i] 23:45 CSI: New York V. 17/25 [i] 00:45 Boj o čas II. 19/22 [i] 01:40 Genesis - vrahova duše 7/22 [i] 02:40 Californication II. 11/12 [i] 03:10 Ďáblův sluha II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 7 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Očitá svědectví 5 [i] 11:50 Očitá svědectví 6 [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Naftová katastrofa [i] 21:00 Skutečné místo činu 9 [i] 21:55 Unikl jsem smrti [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 9 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Naftová katastrofa [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Meč a růže [i] 10:30 Vždycky jsem to já [i] 11:45 Pražský Sherlock Holmes [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 15/17 [i] 14:15 Dotek anděla 20/35 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 11/26 [i] 15:35 Král z džungle 11/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 11/13 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 6/13 [i] 20:50 Na kus řeči [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Moje rodina VII 6/9 [i] 22:55 Smím prosit? 2/8 [i] 23:20 Californication 3/12 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Banánové rybičky [i] 00:25 Doktorka Quinnová 15/17 [i] 01:10 Milenky 2/6 [i] 02:00 Mizející místa domova 8/13 [i] 02:15 Poutní místa 14/17 [i] 02:35 Hledám práci [i] 03:00 Rodina a já [i] 03:20 S profesorem Františkem Dvořákem 2/3 [i] 03:35 Lumírová garáž [i] 03:55 Krásy evropského pobřeží [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 19/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 45/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 6/13 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 3/26 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Jak přežít 4/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Kosmický věk 4/4 [i] 10:35 Příběhy slavných - Pavel Novák [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Malá farma [i] 13:10 Vášeň sběratelská [i] 13:25 Motanice [i] 14:30 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:30 Evropa dnes [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Kus dřeva ze stromu [i] 16:40 EduArt 3/3 [i] 17:00 Turecko - brána Orientu 9/13 [i] 17:20 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 2/16 [i] 17:50 Ztráta paměti [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Historie.cs [i] 21:00 Česko na provázku [i] 22:00 Mutum [i] 23:30 Evropský manuál [i] 23:50 Posezení s Janem Burianem [i] 00:15 Půlka mého života [i] 01:50 Hraje, tančí a zpívá Hradišťan [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 27 [i] 09:40 Zapomeň na to [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 8 [i] 12:30 Superman 14 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda 14 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 8 [i] 15:00 Kobra 11 VI 4 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 22 [i] 18:30 Ulice 1834 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 211 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 8 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Smrtící úder [i] 00:45 Smallville VII 8 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Honba za xenomorfem 2/2 [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier IX 6 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 9 [i] 08:55 M*A*S*H 18 [i] 09:30 Knight Rider II 22 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 4 [i] 11:35 Policie Hamburk I 18 [i] 12:35 M*A*S*H 19 [i] 13:10 Will & Grace II 10 [i] 13:40 Chirurgové V 19 [i] 14:40 JAG VII 15 [i] 15:35 Big Ben II 7 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 TOP STAR: Jiřina Jirásková [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 4 [i] 23:25 Ve službách FBI 3 [i] 00:25 Bokovka [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:30 Na čem záleží 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz I. 80/175 [i] 07:00 Rany z lásky 68/230 [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 180/216 [i] 09:05 Mária, matka Ježišova [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 159-160/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 81/175 [i] 13:40 Rebeli II. 118/225 [i] 14:30 Rany z lásky 69/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 181/216 [i] 18:00 Medzi láskou a nenávisťou 1/124 [i] 19:00 Rebeli II. 119/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 20/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 144/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 18/21 [i] 22:50 Frasier I. 12/25 [i] 23:20 Stratená [i] 00:55 L.O.V.E. [i] 01:30 Frasier I. 12/25 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 159-160/175 [i] 02:35 Pravá tvár vášne 144/178 [i] 03:15 Dr. Oz I. 81/175 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 Stratená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dívka snů [i] 14:05 Rodinná záležitost [i] 15:50 Převtělená [i] 17:30 Míč a řetěz [i] 19:15 Poslední plavky [i] 21:00 Amélie z Montmartru [i] 23:10 Jiný život [i] 00:55 Vlastní pravidla [i] 02:45 Katova kletba [i] 04:30 Swing [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Stolní tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:15 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Pro wrestling [i] 01:00 Pro wrestling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 09:00 Rookie Blue 2 [i] 10:00 Rookie Blue 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 9 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 13:00 Sladký život v Orange County II 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru II 4 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 10 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 9 [i] 18:00 Bratři a sestry I 3 [i] 19:00 Bratři a sestry I 4 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 2 [i] 21:00 Médium V 13 [i] 22:00 Médium V 14 [i] 23:00 Sladký život v Orange County I 8