TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Reflex [i] 06:20 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 07:55 Jack a stonka fazule [i] 11:20 O statočnom kováčovi [i] 12:40 Maléry pána účtovníka 2 [i] 14:15 Ace Ventura Junior [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Beethoven: Veľký trhák [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Adela show [i] 22:40 Beštia Karla [i] 00:40 Útok väzňov [i] 02:15 Hrozba z temnoty III. 5/16 [i] 02:50 Nezvestní 9/12 [i] 03:40 Xena I. 10/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Na vysokej skale [i] 08:20 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 10:00 Sedembolestná [i] 10:30 Sv.omša na sviatok Sedembolestnej Panny Márie - Patrónky Slovenska [i] 12:10 PÁTER PIO 1/2 [i] 13:55 PÁTER PIO 2/2 [i] 15:35 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Sedliakova múdra dcéra [i] 17:25 Fatima [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček 1 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Sviatočné slovo [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 MŠK Žilina - FC Chelsea Londýn [i] 22:35 Ticho [i] 23:50 PÁTER PIO 1/2 [i] 01:35 PÁTER PIO 2/2 [i] 03:20 Fatima [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Regionálny denník [i] 09:05 Fokus - zdravie [i] 09:50 Národnostný magazín [i] 10:15 Medicína [i] 11:15 Vodou tvorená , suchom morená [i] 11:45 Slovenské obrazy [i] 12:15 Modlitba sv.ruženca [i] 12:55 Elixír [i] 13:20 Môj dom, môj hrad [i] 13:50 Na ceste [i] 14:15 Ruženec sestry Bernadety [i] 14:45 Ave Maria [i] 14:55 Odkaz Jána Pavla II. Slovensku [i] 15:45 Pútnické miesto Marianka [i] 16:10 Koncert Demisa Roussosa [i] 17:15 Família [i] 17:45 Mama to vie najlepšie [i] 18:10 Večerníček plus [i] 18:20 Večerníček 4/7 [i] 18:30 Matka Jednoty [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ivetka a hora [i] 21:25 Pestúni zvierat 24 [i] 21:55 Evanjelium o Márii [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 06:00 Panelák VI. 7 [i] 06:45 Vtierka Castle II. 5 [i] 07:35 James Bond: Jeden svet nestačí [i] 10:30 Pasca na žraloka [i] 12:00 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 14:10 Posledný zostup [i] 16:00 Princezná [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 8 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1/23 [i] 22:15 Kosti V. 3 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 2 [i] 01:15 Vyjednávači 2 [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1/23 [i] 02:30 Pekelný dážď [i] 04:00 Vyjednávači 2 [i] 04:45 Špeciálne komando III. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 13 [i] 05:50 Stefanie 21,22 [i] 07:35 Červené ruže 10 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 15 [i] 09:30 Matlock VIII. 10 [i] 10:30 MacGyver 95,96 [i] 12:40 M*A*S*H 90,91 [i] 13:40 Starý 13 [i] 15:00 Panelák VI. 7 [i] 16:00 Matlock VIII. 10 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 15 [i] 18:00 M*A*S*H 90,91 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 13,14 [i] 22:30 HUSTE.TV [i] 23:15 M*A*S*H 118,119,120 [i] 00:40 Črepiny [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 9/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 4/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 11:00 Wildfire II. 9/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 4/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 16:00 Wildfire II. 10/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 5/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 22:00 CSI: New York VI. 6/23 [i] 23:00 Californication II. 10/12 [i] 23:40 CSI: New York V. 16/25 [i] 00:40 CSI: New York VI. 5/23 [i] 01:35 CSI: New York VI. 6/23 [i] 02:30 Californication II. 10/12 [i] 03:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 6 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 V nejhorším případě [i] 11:50 V nejhorším případě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Hrůzné okamžiky 7 [i] 21:00 Dráha tornád [i] 21:55 Nutné k přežití [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 8 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 7 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 18 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárna u Uršuly 1/4 [i] 09:55 Náš táta Bezlíček [i] 11:00 Štěstí [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 14/17 [i] 14:15 Dotek anděla 19/35 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 11/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Zpříma do očí [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky 2/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Váleční ptáci [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Doktorka Quinnová 14/17 [i] 01:35 Přísně tajné vraždy 27/42 [i] 01:55 Československý filmový týdeník 798/2379 [i] 02:05 Krotitelé dluhů III. 2/16 [i] 02:35 Katedrála Svatá rodina [i] 03:25 Televizní klub neslyšících [i] 03:55 Ta naše povaha česká [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 18/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 44/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 5/13 [i] 06:45 Pat a Mat se vrací 8/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 8/13 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 14/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Apokalypsa 3/6 [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Svět zázraků 12/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je detektivka 16/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Tahače 2010 [i] 15:15 Mlha nad New Yorkem [i] 16:05 Jak přežít 4/13 [i] 16:20 O vědě a vědcích 3/13 [i] 16:45 Jeden společný svět 4/8 [i] 17:00 Medicína pro 21. století [i] 17:20 PORT [i] 17:45 Chvilky s matematikou 3/3 [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 3/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Paní z Monsoreau 1/2 [i] 22:10 Dokumentární klub [i] 23:50 Berlín, Alexandrovo náměstí 12/14 [i] 00:50 Partnerské ladění [i] 01:30 Q [i] 02:00 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 26 [i] 09:40 Claire [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 7 [i] 12:30 Superman 13 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda 13 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 7 [i] 15:00 Kobra 11 VI 3 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 21 [i] 18:30 Ulice 1833 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 3 [i] 21:20 Dr. House VI 8 [i] 22:15 Příběhy bez scénáře [i] 22:50 Rudá voda [i] 00:45 Smallville VII 7 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Mr.GS [i] 02:20 Honba za xenomorfem 1/2 [i] 04:40 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier IX 5 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 8 [i] 08:55 M*A*S*H 17 [i] 09:30 Knight Rider II 21 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 3 [i] 11:35 Policie Hamburk I 17 [i] 12:35 M*A*S*H 18 [i] 13:10 Will & Grace II 9 [i] 13:40 Chirurgové V 18 [i] 14:40 JAG VII 14 [i] 15:35 Big Ben II 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Přešlapy III 2 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 2 [i] 23:25 Agentura Jasno II 1 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III 8 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 25 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Dr. Oz I. 79/175 [i] 07:05 Rany z lásky 67/230 [i] 07:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 179/216 [i] 09:10 Nespútaný anjel 19/194 [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 157-158/175 [i] 12:55 Dr. Oz I. 80/175 [i] 13:45 Rebeli II. 117/225 [i] 14:35 Rany z lásky 68/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 13/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 180/216 [i] 18:00 Túžba tela 143/143 [i] 19:00 Rebeli II. 118/225 [i] 20:00 Mária, matka Ježišova [i] 21:40 Ally McBealová III. 17/21 [i] 22:40 Frasier I. 11/25 [i] 23:05 Deti na predaj [i] 00:50 L.O.V.E. [i] 01:25 Frasier I. 11/25 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 157-158/175 [i] 02:30 Pravá tvár vášne 143/178 [i] 03:15 Túžba tela 143/143 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 Deti na predaj [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Loupežník Hotzenplotz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 13:30 Bezpečný přístav [i] 15:15 Oslněni sluncem [i] 17:05 Ulovit miliardáře [i] 18:50 Swing [i] 20:30 Rodinná záležitost [i] 22:15 Zbytečnosti [i] 00:20 Láska a zvíře [i] 02:15 Invaze [i] 04:10 Ztracený svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Snooker [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Stolní tenis [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:20 Jezdectví [i] 20:50 Jezdectví [i] 20:55 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:55 Golf [i] 23:15 Plachtění [i] 23:45 Golf [i] 23:50 Plachtění [i] 23:55 All sports [i] 00:00 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 12 [i] 09:00 Právo a pořádek VIII 7 [i] 10:00 Právo a pořádek VIII 8 [i] 11:00 Soukdyně Amy I 8 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 8 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru II 3 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 9 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 18:00 Rookie Blue 2 [i] 19:00 Rookie Blue 3 [i] 20:00 Sladký život v Orange County II 1 [i] 21:00 Křivé svědectví [i] 23:00 Smrtelné setkání [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 9 [i] 02:00 Shania [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru II 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 3 [i] 07:05 Buď já nebo pes 41 [i] 08:05 Planeta mláďat 1 [i] 09:10 Pokusní králíci 5 [i] 09:40 Pokusní králíci 6 [i] 10:10 Mistři švindlu 3 [i] 10:45 Mistři švindlu 4 [i] 11:20 Nejpřísnější rodiče na světě 3 [i] 12:35 Planeta mláďat 2 [i] 13:45 Za sportem kolem světa 3 [i] 14:45 Zvířecí rekordmani 28 [i] 15:50 Pokusní králíci 7