TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Pápež Ján Pavol II. 2/2 [i] 10:50 Zajtrajšie noviny III. 2/23 [i] 11:50 Poisťovňa šťastia II. 5/13 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Bez stopy IV. 9/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 5-6/19 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Jej prípad [i] 01:10 Hrozba z temnoty III. 4/16 [i] 02:00 Nezvestní 8/12 [i] 02:45 Xena I. 8-9/24 [i] 04:10 Prežiť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Počasie [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 Obchod so šťastím 44 [i] 07:10 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 31/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 32/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 232 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 242/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 16/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 14/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Život 1/10 [i] 21:05 Dr.House VI. 3/22 [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Trestný prápor 2/11 [i] 23:10 Svet v obrazoch [i] 23:40 Inšpektor Morse [i] 01:25 Život 1/10 [i] 02:15 Trestný prápor 2/11 [i] 03:10 Slovensko dnes [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 03:45 Sila lásky II. 232 [i] 04:35 Sila lásky IV. 16/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Zlatá guľôčka [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Náhla strata vedomia [i] 10:40 Profily [i] 11:05 Veľké preteky v púšti [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:10 Langovo divadlo [i] 13:45 VAT [i] 14:15 Cesty nádeje [i] 14:40 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:30 Hlava XXI [i] 16:10 Eskalátor [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 7/7 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Môj dom, môj hrad [i] 18:35 Večerníček 3/7 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Nemožná [i] 21:25 Na ceste [i] 21:55 Nedokončená skladba pre mechanické piano [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nové bývanie [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 6 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 9,10 [i] 11:30 Smer smrť [i] 13:30 Knight Rider 7 [i] 14:20 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 15:00 Kosti III. 2 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 7 [i] 21:15 Odsúdené III. 1 [i] 22:15 Vtierka Castle II. 5 [i] 23:15 Profesionáli [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent 2 [i] 02:10 Odsúdené III. 1 [i] 03:00 Kosti III. 2 [i] 03:40 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 04:00 Agent 2 [i] 04:40 Knight Rider 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 12 [i] 05:50 Stefanie 19,20 [i] 07:35 Červené ruže 9 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 14 [i] 09:30 Matlock VIII. 9 [i] 10:30 MacGyver 93,94 [i] 12:40 M*A*S*H 88,89 [i] 13:40 Starý 12 [i] 15:00 Panelák VI. 6 [i] 16:00 Matlock VIII. 9 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 14 [i] 18:00 M*A*S*H 88,89 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Bravados [i] 22:00 James Bond: Moonraker [i] 00:35 Bravados [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 8/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 3/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 11:00 Wildfire II. 8/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 3/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 16:00 Wildfire II. 9/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 4/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 15/25 [i] 21:00 Cena za lidskost 6/7 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 6/12 [i] 23:20 Californication II. 9/12 [i] 00:00 CSI: New York V. 15/25 [i] 00:55 Cena za lidskost 6/7 [i] 02:05 True Blood - Pravá krev 6/12 [i] 03:00 Californication II. 9/12 [i] 03:30 Ďáblův sluha II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 5 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Nutné k přežití [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 V nejhorším případě [i] 20:35 V nejhorším případě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 7 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 V nejhorším případě [i] 02:10 V nejhorším případě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velký risk [i] 10:45 Chvíle pro písničku [i] 10:55 Kavárnička dříve narozených [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 13/17 [i] 14:15 Dotek anděla 18/35 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 14/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 16/26 [i] 15:55 Pomáhejme si [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat se vrací 8/12 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kosmický věk 4/4 [i] 20:55 Překvapení [i] 21:15 Deník doktorky 3/16 [i] 22:05 Krotitelé dluhů III. 2/16 [i] 22:35 Konec rozkvětu [i] 00:00 EXPOminuty 2010 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Doktorka Quinnová 13/17 [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:30 Mimo rámec [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Mizející místa domova 8/13 [i] 02:20 Blues ze Staré Pekárny [i] 02:55 Na lúkách [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 17/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 43/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 4/13 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 31/40 [i] 07:35 Telling Tales 8/10 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:15 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie 3/6 [i] 10:35 Vzkaz Zory Dvořákové [i] 10:50 168 hodin [i] 11:15 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Zpívánky [i] 14:55 Evropský manuál [i] 15:15 Vltava v obrazech 85/86 [i] 15:35 Svět zázraků 12/12 [i] 16:00 Katedrála Svatá rodina [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Vítejte v Tate galerii 1/15 [i] 17:25 Putování starými cestami [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 8/13 [i] 20:00 Velký Gatsby [i] 22:25 Cesta domů [i] 22:55 Kontexty [i] 23:50 Evropský manuál [i] 00:10 Q [i] 00:35 Malý obchod hrůz [i] 01:45 Na cestě po Manu [i] 02:10 Josef Válka, historik [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 25 [i] 09:40 Od srdce k srdci [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 6 [i] 12:30 Superman 12 [i] 13:30 Co mám na tobě ráda 12 [i] 14:00 Hvězdná brána: Atlantida 6 [i] 15:00 Kobra 11 VI 2 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 20 [i] 18:30 Ulice 1832 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 210 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 7 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 14 [i] 23:15 Blbý a blbější [i] 01:20 Smallville VII 6 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Ptákoviny [i] 04:25 Dva z Queensu VIII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier IX 4 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Will & Grace II 7 [i] 08:55 M*A*S*H 16 [i] 09:30 Knight Rider II 20 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 2 [i] 11:35 Policie Hamburk I 16 [i] 12:40 M*A*S*H 17 [i] 13:10 Will & Grace II 8 [i] 13:40 Chirurgové V 17 [i] 14:40 JAG VII 13 [i] 15:35 Big Ben II 5 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:25 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Myšlenky zločince IV 23 [i] 23:30 Na doživotí I 10 [i] 00:30 Kriminálka Kolín III 7 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 24 [i] 04:45 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz I. 78/175 [i] 07:00 Rany z lásky 66/230 [i] 07:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 178/216 [i] 09:10 Nespútaný anjel 18/194 [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 155-156/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 79/175 [i] 13:45 Rebeli II. 116/225 [i] 14:35 Rany z lásky 67/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 179/216 [i] 18:00 Túžba tela 142/143 [i] 19:00 Rebeli II. 117/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 19/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 143/178 [i] 21:55 Ally McBealová III. 16/21 [i] 22:50 Frasier I. 10/25 [i] 23:20 Tí, čo zostali 2: Armáda súženia [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier I. 10/25 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 155-156/175 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 142/178 [i] 03:25 Túžba tela 142/143 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 Tí, čo zostali 2: Armáda súženia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Góóól! III. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:50 Cesta Černého měsíce [i] 15:40 Muž z Elysejských polí [i] 17:35 Půlnoční let [i] 19:30 Ztracený svět [i] 21:20 Bezpečný přístav [i] 23:05 Katova kletba [i] 00:55 Kluci od vedle [i] 02:30 Převrat [i] 04:05 Zabít Elizabeth [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Stolní tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Stolní tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 11 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 10:00 Rookie Blue 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 7 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 6 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 7 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru II 2 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 8 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 18:00 Tanec na konci léta [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 8 [i] 21:00 Company [i] 23:15 Bratři a sestry I 3 [i] 00:15 Bratři a sestry I 4 [i] 01:15 Právo a pořádek VIII 8 [i] 02:15 Láska hory přenáší [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru II 2