TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Pápež Ján Pavol II. 1/2 [i] 10:50 Zajtrajšie noviny III. 1/23 [i] 11:50 Poisťovňa šťastia II. 4/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 8/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 3-4/19 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dokonalý svet 2/16 [i] 21:20 Partička [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Honba na Šakala [i] 01:05 Vynútená pomsta [i] 02:40 Nezvestní 7/12 [i] 03:30 Xena I. 7/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Svet v obrazoch [i] 06:50 Obchod so šťastím 43 [i] 07:20 Repete [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 29/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 30/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 231 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 241/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 15/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 13/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Odvaha milovať [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Reportéri [i] 22:50 Zúfalé manželky IV. 2/17 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Odvaha milovať [i] 03:05 Náučné putovanie [i] 03:10 Reportéri [i] 03:40 Sila lásky II. 231 [i] 04:25 Sila lásky IV. 15/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 2/30 [i] 08:55 Teleantikvárium [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Fokus - rodina [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:00 Tempo [i] 11:25 Megastavby III. 1 [i] 12:15 Polícia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:45 Orientácie [i] 14:20 Umenie 2010 [i] 14:55 Profesionál [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Motormagazín [i] 16:00 Mediálni špióni [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady sveta V. [i] 17:15 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček 2/7 [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Veľké preteky v púšti [i] 21:05 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 7/7 [i] 21:30 Hlava XXI [i] 22:05 Tajomstvo [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 5 [i] 09:30 Stratené duše V. 3 [i] 10:30 Dobrá manželka 6 [i] 11:30 Let 93 [i] 13:30 Knight Rider 6 [i] 14:20 Simpsonovci XII. 20 [i] 15:00 Kosti III. 1/15 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 6 [i] 21:15 Profesionáli V. 2 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 01:15 Smer smrť [i] 02:40 Kosti III. 1/15 [i] 03:25 Simpsonovci XII. 20 [i] 03:45 Knight Rider 6 [i] 04:30 Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 11 [i] 05:50 Stefanie 17,18 [i] 07:35 Červené ruže 8 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 13 [i] 09:30 Matlock VIII. 8 [i] 10:30 MacGyver 91,92 [i] 12:40 M*A*S*H 86,87 [i] 13:40 Starý 11 [i] 15:00 Panelák VI. 5 [i] 16:00 Matlock VIII. 8 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 13 [i] 18:00 M*A*S*H 86,87 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Tak sa láska začína... [i] 22:00 30 prípadov majora Zemana 2 [i] 23:10 Tak sa láska začína... [i] 01:00 30 prípadov majora Zemana 2 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 7/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 2/90 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 11:00 Wildfire II. 7/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 2/90 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 16:00 Wildfire II. 8/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 3/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 14/25 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 5/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 6/13 [i] 23:00 Californication II. 8/12 [i] 23:40 CSI: New York V. 14/25 [i] 00:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 5/13 [i] 01:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 6/13 [i] 02:30 Californication II. 8/12 [i] 03:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Rození obchodníci [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 4 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Hubitelé havěti [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 6 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 16 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 53/78 [i] 09:00 Smrt v sedle [i] 10:20 Hezky od podlahy [i] 10:55 Projekt Kraken [i] 11:45 Film o filmu Největší z Čechů [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 12/17 [i] 14:15 Dotek anděla 17/35 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:15 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 2/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 10/10 [i] 21:10 Na cestě po Manu [i] 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Přísně tajné vraždy 27/42 [i] 22:40 Zločin [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:35 Californication III 5/12 [i] 01:05 Doktorka Quinnová 12/17 [i] 01:50 Kaleidoskop [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Sváteční slovo básníka Miroslava Kubíčka [i] 02:35 Cesty víry [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Autíčka 16/26 [i] 06:40 Kouzelný kolotoč 42/52 [i] 06:50 Pohádky stříbrného carství 3/13 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Hledáme své předky 2/3 [i] 08:20 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 2/16 [i] 12:40 Krásy evropského pobřeží [i] 12:50 Angličtina pro nejmenší 31/40 [i] 13:00 Telling Tales 8/10 [i] 13:05 Moudronos [i] 13:25 Tintin a případ Hluchavka [i] 14:20 Malý televizní kabaret [i] 14:45 Tajné služby a 11. září [i] 15:35 Film o filmu Bathory [i] 15:55 Tichomořské hlubiny 2/3 [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav [i] 20:00 Apokalypsa 3/6 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:05 Pravá krev 2/12 [i] 23:00 Mimo rámec [i] 23:20 Film point [i] 23:40 Retro [i] 00:05 Bigbít 33/42 [i] 01:05 Vzkaz Zory Dvořákové [i] 01:20 Knižní svět [i] 01:35 Čtenářský deník... [i] 01:45 Děti za zdí [i] 02:15 Čtení na dobrou noc [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 24 [i] 09:40 Rozbouřená řeka [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Návrat komisaře Rexe X 5 [i] 12:35 Superman 11 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 11 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 5 [i] 15:00 Kobra 11 VI 1 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 19 [i] 18:30 Ulice 1831 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 2 [i] 20:45 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:05 Mentalista II 8 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VI 17 [i] 23:50 Face the Pro [i] 00:45 Sexy kočky z celého světa 6 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Áčko [i] 02:05 DO-RE-MI [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier IX 3 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Přátelé II 20 [i] 08:55 M*A*S*H 15 [i] 09:30 Knight Rider II 19 [i] 10:35 To je vražda, napsala XII 1 [i] 11:35 Policie Hamburk I 15 [i] 12:35 M*A*S*H 16 [i] 13:10 Will & Grace II 7 [i] 13:40 Chirurgové V 16 [i] 14:40 JAG VII 12 [i] 15:35 Big Ben II 4 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Slečna Drsňák 2 [i] 22:30 Sběratelé kostí IV 5 [i] 23:30 Na doživotí I 9 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III 6 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 23 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Lampáreň [i] 05:55 Dr. Oz I. 77/175 [i] 06:45 Rany z lásky 65/230 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 177/216 [i] 08:55 Danielle Steelová: Palomino [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 153-154/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 78/175 [i] 13:40 Rebeli II. 115/225 [i] 14:30 Rany z lásky 66/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 11/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 178/216 [i] 18:00 Túžba tela 141/143 [i] 19:00 Rebeli II. 116/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 18/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 142/178 [i] 21:55 Ally McBealová III. 15/21 [i] 22:50 Frasier I. 9/25 [i] 23:20 Transakcia storočia [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:40 Frasier I. 9/25 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 153-154/175 [i] 02:45 Túžba tela 141/143 [i] 03:25 112 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 Transakcia storočia [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Góóól! III. [i] 13:50 Míč a řetěz [i] 15:35 Falešná stopa [i] 17:30 Převtělená [i] 19:10 Zabít Elizabeth [i] 21:00 Cesta Černého měsíce [i] 22:50 Hard Boiled [i] 01:10 Babel [i] 03:30 Vlastní pravidla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Kanoistika [i] 11:00 Judo [i] 13:00 Veslování [i] 14:30 Tenis [i] 15:45 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 10 [i] 09:00 Láska hory přenáší [i] 11:00 Soudkyně Amy I 6 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru II 1 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 7 [i] 17:00 Detekvit Nash Bridges I 6