TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Rodinná vojna II. 3-4/22 [i] 06:20 Záhady Sylvestera a Tweetyho 3/13 [i] 06:40 Casper II. 3-4/13 [i] 07:25 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 3/13 [i] 07:45 Divokí chalani 3: Útok beštiálnych beštií [i] 09:20 Kung Fu panda [i] 10:55 Psych, s.r.o. III. 5-6/16 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 New York, New York alebo Sedliaci v meste [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Notting Hill [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:25 Let číslo 93 [i] 00:05 Viem, čo ste robili minulé leto [i] 01:55 Kaliber 45 [i] 03:20 Snehová guľa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Peniaze [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Motormagazín [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Poštár Pat II 37 [i] 07:35 Poštár Pat II 38 [i] 07:55 Žabia hliadka 9/13 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Páni zo semafora [i] 09:00 Poškolák [i] 09:35 Rudienka [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody IV. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Začiatok sezóny [i] 16:15 Pošta pre Teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 12/16 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Naveky a jeden deň 1/2 [i] 21:50 Naveky a jeden deň 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Naveky a jeden deň 1/2 [i] 02:45 Naveky a jeden deň 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Zvieratá pomocníci 1/6 [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:05 Zelená revue [i] 09:25 Anjeli strážni [i] 09:50 Slovo [i] 10:00 Svätá litugia [i] 12:00 Orientácie [i] 12:35 Nezabudni [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Poklady Slovenska [i] 16:10 Família [i] 16:40 Vzkriesenie Míny [i] 18:05 Poklady sveta V. [i] 18:20 Poklady sveta V. [i] 18:35 Hummelov dom [i] 18:40 Večerníček 1/7 [i] 18:45 Táraninky [i] 18:55 Kinorama [i] 19:20 Invencie: Karol Felix - Zakódované posolstvo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Megastavby III. 1 [i] 21:00 Umenie 2010 [i] 21:35 Na doskách [i] 22:00 Eva Pavlíková jubiluje [i] 23:15 Invencie: Karol Felix - Zakódované posolstvo [i] 23:20 Slovo [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Motormagazín [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 "Ano, šéfe"! [i] 05:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 06:50 Divoká rieka [i] 09:00 Autosalón [i] 09:25 Simpsonovci I. 1/13 [i] 09:50 Panelák V. 5 [i] 10:50 Stratené duše V. 3 [i] 11:45 Dobrá manželka 6 [i] 12:40 Legenda o Pátračovi 21,22/22 [i] 14:20 Let 93 [i] 16:00 Pátranie po Chráme slnka [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:15 Tvárou v tvár [i] 00:15 Loganova strela [i] 01:40 HUSTE.TV [i] 02:00 Autosalón [i] 02:20 PRVÉ NOVINY 02:45 Nové bývanie [i] 03:20 Pochované lži [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Synovia a dcéry Jakuba sklára 7 [i] 07:15 Zasľúbená zem 7,8 [i] 09:00 Nikdy nehovor nikdy [i] 09:45 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 11:50 60 MINÚT [i] 13:00 Príbeh Doris Dukeovej 1,2/2 [i] 17:00 Šogún 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Únos dieťaťa [i] 21:50 Vojna Roseovcov [i] 00:15 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 21/26 [i] 07:00 Přežil jsem japonskou game show 8/8 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 18/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 19/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 20/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 11/15 [i] 13:00 Slepá spravedlnost 4/13 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 5/13 [i] 16:00 Advokáti II. 19/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 7/12 [i] 18:00 Umíte tančit? IV. 3/37 [i] 19:10 Largo 24/26 [i] 20:10 Advokáti II. 20/21 [i] 21:10 Myšlenky zločince IV. 6/26 [i] 22:10 Oběšenec [i] 00:05 Pacovo mužstvo V. 6/28 [i] 01:30 Advokáti II. 20/21 [i] 02:20 Oběšenec [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Krize karavanu 2 [i] 06:25 Jak fungují stroje 13 [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů 14 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:00 Američtí dřevorubci 4 [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 13:40 Bořiči mýtů 14 [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Burácení v srdcích [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů 14 [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Vězněm v cizině [i] 22:50 11. září [i] 23:45 Skutečné místo činu 8 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů 14 [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 14/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Trojčátka 20/26 [i] 06:30 Už nám byly tři [i] 06:35 Německé pohádky 3/7 [i] 06:50 U nás na farmě 17/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Ztracené hračky 10/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek 9/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:15 Kaleidoskop [i] 14:45 Smrt v sedle [i] 16:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 16:25 Smím prosit? 2/8 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo básníka Miroslava [i] 17:20 Pravěk útočí 3/13 [i] 18:05 Návštěvníci 4/15 [i] 18:35 Na cestě za Chrisem z Manu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hlídač č.47 [i] 21:50 EXPOminuty 2010 [i] 22:05 168 hodin [i] 22:35 Wallander 2/3 [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Hotel Babylon I 6/8 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:50 Úsměvy Petra Haničince [i] 02:30 Tančící skály 2/16 [i] 02:50 Čtení na dobrou noc [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 2/15 [i] 05:50 Jdeme na Červenou [i] 06:30 Jiří Srnka - Písecké obrázky [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2010 - Utrecht [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 798/2379 [i] 08:45 Včely letěly krásně [i] 09:45 Svět umění [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Čtenářský deník... Věra Nosková - Berem, co je [i] 11:00 Knižní svět [i] 11:15 Tančící skály 2/16 [i] 11:35 Film 2010 [i] 12:05 Sokratův podzim [i] 13:15 Dotek motýla [i] 14:10 Tajné služby a 11. září [i] 15:05 Tichomořské hlubiny 2/3 [i] 15:55 Krásy evropského pobřeží [i] 16:05 Mýty a fakta historie 3/6 [i] 17:00 Kamera na cestách [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 15/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 16/21 [i] 20:00 Domy milovníků umění [i] 21:00 Jan Kotěra - raná tvorba [i] 21:15 Šumný Trutnov [i] 21:40 Chocholův kubismus [i] 22:00 Na plovárně s Carlem Djerassim [i] 22:25 Vzkaz Zory Dvořákové [i] 22:40 Přineste mi hlavu Alfreda Garcii [i] 00:30 Ladí neladí 01:25 Čétéčko [i] 01:45 Zázraky přírody [i] 03:00 Svět umění [i] 03:55 Kamera na cestách [i] 04:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Pirátova rodinka 32 [i] 06:15 Bolek a Lolek 63, 64 [i] 06:40 Senzační Spiderman 2 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 27 [i] 07:30 Tom a Jerry II 12 [i] 07:55 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření [i] 09:30 Skippy 2 [i] 10:05 Prázdniny pro psa [i] 11:45 Kouzelný měšec [i] 13:30 Velká cena Itálie [i] 16:05 Maximáma [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Babicovy dobroty [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Spálené vzpomínky [i] 00:50 Novashopping 01:10 Ponecháni napospas 2: Bojovníci trýzně [i] 02:40 Střepiny [i] 03:05 Ptákoviny [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Winx Club 18 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 31 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Přátelé II 19 [i] 08:10 Hitlerovi muži I 5 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 14 [i] 10:25 M*A*S*H 15 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Closer III 11 [i] 13:55 Severní pobřeží [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 20 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:15 Stav obležení [i] 23:40 Cela [i] 01:45 Odložená žena 4 [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Hitlerovi muži I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Bonzáčik [i] 06:20 Chuťovky [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 176/216 [i] 08:30 Elisa z Rivombrosy II. 3/13 [i] 10:50 Sklapni a pobozkaj ma! [i] 12:45 Na streche [i] 13:35 Prípady Alice Neversovej I. 4/8 [i] 15:25 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 3-4/13 [i] 17:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 177/216 [i] 18:10 Gossip Girl III. 14-15/22 [i] 20:00 Danielle Steelová: Palomino [i] 21:40 Skutočný príbeh: Gracina voľba [i] 23:25 Prípady Alice Neversovej I. 4/8 [i] 01:15 PROMINENTI [i] 01:45 Gossip Girl III. 15-14/22 [i] 03:10 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 3-4/13 [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:45 Poslední plavky [i] 15:30 Purpurové květy [i] 17:25 Zítra nehrajeme! [i] 19:20 Prostě spolu [i] 21:05 Tři muži v Bretani [i] 22:50 Převrat [i] 00:30 Drsný časy [i] 02:25 Láska a zvíře [i] 04:20 Tři muži v Bretani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Snooker [i] 11:00 Tenis [i] 11:15 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Motorismus [i] 13:45 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Snooker [i] 20:30 Motorismus [i] 21:45 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 08:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 11:00 Bratři a sestry I 1 [i] 12:00 Bratři a sestry I 2 [i] 13:00 Tanec na konci léta [i] 15:00 Céline [i] 17:00 Dobrá manželka I 3 [i] 18:00 Dobrá manželka I 4 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 6 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 1 [i] 21:00 Bratři a sestry I 3 [i] 22:00 Bratři a sestry I 4 [i] 23:00 Rookie Blue 2 [i] 00:00 Rookie Blue 3 [i] 01:00 Médium V 11 [i] 02:00 Médium V 12 [i] 03:00 Pouta, která svazují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 60 [i] 06:00 Země krásná neznámá 10 [i] 07:05 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 08:15 Vysněná dobrodružství 45 [i] 09:00 Vysněná dobrodružství 46 [i] 09:45 Jamieho vepřové hody [i] 10:55 Za poklady s Ianem Grantem 7 [i] 11:25 Za poklady s Ianem Grantem 8 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 4 [i] 12:15 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 13:25 Hodování se smrtí 2 [i] 14:25 Zvířecí rekordmani 13 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 24 [i] 16:35 Mistři švindlu v Las Vegas 5 [i] 17:20 Mistři švindlu 33 [i] 18:05 Mistři švindlu 34 [i] 18:50 Buď já nebo pes 61 [i] 19:50 Jak se věci mají 3 [i] 20:30 Jak se věci mají 4 [i] 21:05 Tuningmánie 37 [i] 21:45 Tuningmánie 38 [i] 22:30 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 23:40 Bojové jednotky 7 [i] 00:15 Bojové jednotky 8 [i] 00:55 Automobilové bomby 2 [i] 01:55 Hubbleovy obrazy 3 [i] 02:25 Hubbleovy obrazy 4 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 45 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 46 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 13 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 07:15 Zloději z Harvardu [i] 08:40 Psí rok [i] 09:55 Lekce neslušného chování [i] 11:30 Ideální společnost [i] 13:05 Sopka [i] 14:45 Policajt ze sámošky [i] 16:15 Dostaňte agenta Smarta [i] 18:05 Dragonball: Evoluce [i] 19:30 Před kamerou 38 [i] 20:00 Star Trek [i] 22:05 Prokletý klub [i] 23:40 Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase [i] 01:05 Karanténa [i] 02:30 Krása divokých koní [i] 04:25 Jedovatý břečťan 4: Tajné společenství