Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinná vojna II. 1-2/22 [i] 05:50 Záhady Sylvestera a Tweetyho 2/13 [i] 06:10 Casper II. 1-2/13 [i] 06:55 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 2/13 [i] 07:20 Štvornohý detektív Kalle I. 2/10 [i] 08:10 Ja, môj otec a Lochnesská príšerka [i] 09:55 Krok za krokom VII. 17-18/19 [i] 10:45 TALENTMANIA [i] 12:50 Kung Fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky [i] 13:15 Trhák pána Bowfingera [i] 15:00 Drž hubu! [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Policajná akadémia 2 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kung Fu panda [i] 21:45 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 23:45 Čierny jastrab zostrelený [i] 02:20 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 04:00 Hubert a pes [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 S Jakubom na rybách [i] 07:15 Poštár Pat II 35 [i] 07:30 Poštár Pat II 36 [i] 07:45 Žabia hliadka 8/13 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Chlapec do náručia 1/3 [i] 10:10 Teta 5/7 [i] 11:05 Slávnosti [i] 12:00 Motormagazín [i] 12:25 Okná dokorán 2 [i] 13:40 Camp rock [i] 15:15 Capri II 8/13 [i] 17:05 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 11/16 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Otcovská láska [i] 22:50 Velké alibi [i] 00:20 Otcovská láska [i] 02:00 Velké alibi [i] 03:40 Slávnosti [i] 04:35 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 GEN.sk [i] 08:35 Architekt odpadu [i] 10:00 Extr@ English 2/30 [i] 10:25 Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 11:15 Cesty nádeje [i] 11:45 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 1/13 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Mediálni špióni [i] 13:35 Pestrá rodinka 3/36 [i] 14:00 Pestrá rodinka 4/36 [i] 14:35 Tat Tvam asi [i] 15:00 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 15:30 Poltón [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Zelená revue [i] 16:35 Volpone [i] 18:00 Elixír [i] 18:30 Večerníček 9/9 [i] 18:35 Táraninky [i] 18:45 Zvieratá pomocníci 1/6 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 (Ne)celebrity [i] 20:10 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:20 Kino na Dvojke 1/3 [i] 23:45 ooops!načierno [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 5 proti 5 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:55 Fantastická štvorka [i] 07:15 Krajina dávnych vekov [i] 07:40 Princezná Sissi [i] 08:10 Káčerovo I. [i] 08:40 Gumkáči [i] 09:10 Simpsonovci XII. 19 [i] 09:40 Profesionáli [i] 10:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 11:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:15 Divoká rieka [i] 15:20 Mocný Joe Young [i] 17:40 PRVÉ NOVINY 18:00 "Ano, šéfe"! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Pátranie po Chráme slnka [i] 22:15 Vykúpenie z väznice Shawshank [i] 01:15 Texaský masaker motorovou pílou [i] 02:45 Vykúpenie z väznice Shawshank [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Zmätky v Arizone [i] 06:35 Synovia a dcéry Jakuba sklára 6 [i] 07:35 Zasľúbená zem 5,6 [i] 09:20 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:00 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 12:15 Aféry mojej ženy [i] 14:15 Láska je čudná vec [i] 16:15 Zmätky v Arizone [i] 18:15 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Šogún 2 [i] 22:00 Slúžiť a ochraňovať 1/4 [i] 23:40 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:25 Webmaster [i] 01:20 HUSTE.TV [i] 01:40 Mafstory [i] 02:25 Celebrity CAMP [i] 03:30 SEDEM [i] 04:10 Nočné reprízy 04:30 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 20/26 [i] 07:00 Přežil jsem japonskou game show 7/8 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 15/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 16/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 17/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 10/15 [i] 13:00 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 4/13 [i] 16:00 Advokáti II. 18/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 6/12 [i] 18:00 Umíte tančit? IV. 2/37 [i] 19:00 Largo 23/26 [i] 20:00 Advokáti II. 19/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 5/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 23:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 00:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 00:55 Advokáti II. 19/21 [i] 01:50 CSI: New York VI. 3/23 [i] 02:45 CSI: New York VI. 4/23 [i] 03:30 Boj o čas II. 18/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize karavanu 1 [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Megainženýrství [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Burácení v srdcích [i] 15:30 Závody ve stavění aut [i] 16:25 Jak fungují stroje 13 [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Burácení v srdcích [i] 21:00 Závody ve stavění aut [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 11. září [i] 00:15 Zničeno ve vteřině 22 [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Američtí dřevorubci 4 [i] 03:40 Jak fungují stroje 13 [i] 04:05 Burácení v srdcích [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Teď vedou babička s dědou [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:20 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 52/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 13/26 [i] 07:25 Kouzelný strom 7/7 [i] 07:55 U nás na farmě 17/26 [i] 08:10 Tintin a případ Hluchavka [i] 09:05 Film o filmu Kuky se vrací [i] 09:20 Ovečka Shaun II 21/40 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Heidi [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Návrat na Brideshead 11/11 [i] 15:10 Cranford 1/5 [i] 16:10 Profesionálové 40/57 [i] 17:05 Freonový duch [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Císař a vrah [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Prosté krutosti [i] 01:10 13. komnata Hedy Čechové [i] 01:35 Pošta pro tebe [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:15 Folklorika [i] 03:35 Na cestě po Pinaru del Río [i] 04:05 Tančící skály 1/16 [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:30 Potomci slavných [i] 06:00 Kus dřeva ze stromu [i] 06:20 Správy STV 06:40 Medicína pro 21. století [i] 06:55 Aleje jako součást naší krajiny [i] 07:25 O vědě a vědcích 2/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 2/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Gulášek za 750 miliónů [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XX 16/21 [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:55 Jistě, pane ministře 15/22 [i] 14:30 Ladí neladí [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Divnopis [i] 16:10 Poutní místa 14/17 [i] 16:30 Bohové a proroci 2/15 [i] 17:00 Úsměvy Petra Haničince [i] 17:40 S profesorem Františkem Dvořákem za klasiky českého výtvarného umění 2/3 [i] 18:00 Mizející místa domova 8/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VII 5/9 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Kazimír a Karolína [i] 21:40 Divadlo žije! [i] 22:10 Včely letěly krásně [i] 23:10 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 23:25 Jdeme na Červenou [i] 00:00 ČT Live - Kryštof [i] 01:00 Glastonbury 2008 2/3 [i] 02:00 Sešli se... [i] 02:55 Svou káru táhnem dál [i] 03:45 Smím prosit? 1/8 [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:40 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pirátova rodinka 31 [i] 06:20 Bolek a Lolek 62 [i] 06:35 Liga Špačků II 5 [i] 07:00 Tom a Jerry II 11 [i] 07:30 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:25 Občanské judo [i] 09:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 09:55 Caddyshack [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nahá pastýřka [i] 14:05 World Trade Center [i] 16:30 Film o filmu Kajínek [i] 16:45 Láska a jiné pohromy [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kung Fu Panda [i] 22:05 Profesionál [i] 23:55 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 01:35 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Zlatíčka [i] 03:20 Áčko [i] 04:30 Dva z Queensu VII [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 22 [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Winx Club 17 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 30 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Frasier IX 2 [i] 08:05 Will & Grace II 6 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 13 [i] 10:15 Knight Rider - Legenda se vrací 8 [i] 11:10 Rodičovství [i] 13:50 Honba za klenotem Nilu [i] 16:00 Julie Lescautová IV 2 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 19 [i] 20:00 Dům u jezera [i] 22:15 Komando [i] 00:10 Let číslo 93 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 S Italem v kuchyni [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Bonzáčik [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 175/216 [i] 08:40 Kubánska láska [i] 10:50 Loď snov v Botswane [i] 12:25 Rozvedení so záväzkami [i] 13:25 Prípady Alice Neversovej I. 3/8 [i] 15:10 Elisa z Rivombrosy II. 3/13 [i] 17:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 176/216 [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i] 21:35 Sklapni a pobozkaj ma! [i] 23:35 Švédska trojka [i] 01:25 Prípady Alice Neversovej I. 3/8 [i] 02:55 112 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Vévodkyně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:55 Skutečný Howard Spitz [i] 15:45 Návrat do ztraceného světa [i] 17:30 Bratz [i] 19:20 Mistr zázraků [i] 21:00 Cvokař [i] 22:50 Vlastní pravidla [i] 00:45 Full Contact [i] 02:35 Kluci od vedle [i] 04:15 Skutečný Howard Spitz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:45 Tenis [i] 04:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 10:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 11:00 Sladký život v Orange County I 5 [i] 12:00 Sladký život v Orange County I 6 [i] 13:00 Danielova dcera [i] 15:00 V síti lží [i] 17:00 Bratři a sestry I 1 [i] 18:00 Bratři a sestry I 2 [i] 19:00 Rookie Blue 3 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 2 [i] 21:00 Pouta, která svazují [i] 23:00 Tanec na konci léta [i] 01:00 Bratři a sestry I 1 [i] 02:00 Bratři a sestry I 2 [i] 03:00 Toulavý anděl [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 06:00 Miliardové katastrofy 2 [i] 07:05 Pravda, povinnost, udatnost 7 [i] 08:05 Znovuobjevitelé 21 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 22 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 45 [i] 10:20 Po proudu Yukonu [i] 11:30 Úsvit lidstva 2 [i] 12:40 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 13:50 Hodování se smrtí 1 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 12 [i] 16:00 Do muzea zadním vchodem 9 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 4 [i] 17:20 Mistři švindlu 31 [i] 18:00 Mistři švindlu 32 [i] 18:40 Buď já nebo pes 60 [i] 19:40 Jak se věci mají 1 [i] 20:15 Jak se věci mají 2 [i] 20:55 Tuningmánie 35 [i] 21:35 Tuningmánie 36 [i] 22:20 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 23:30 Bojové jednotky 5 [i] 00:05 Bojové jednotky 6 [i] 00:45 Dopravní kolaps [i] 01:55 Historie podsvětí 6 [i] 03:00 Nejtěžší práce historie 2 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nikdy to nevzdávej [i] 07:50 Sladké pokušení [i] 09:25 Právo být otcem [i] 10:50 Filmy a filmové hvězdy II. 37 [i] 11:15 Tamtamy ticha [i] 13:05 Push [i] 14:55 Osina v zadku [i] 16:20 Báječný svět shopaholiků [i] 18:05 Star Trek X: Nemesis [i] 20:00 Hanebnost [i] 22:00 Sex Drive [i] 23:45 T.M.A. [i] 01:25 Otis [i] 03:05 Supersvůdníci [i] 04:40 For Semafor [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Seznamte se s Davem [i] 07:30 Duffy živě [i] 08:25 Bratři Bloomovi [i] 10:15 Chvilkové zatmění [i] 11:45 Noci v Rodanthe [i] 13:20 Průměrňákovi 1 [i] 13:45 Průměrňákovi 2 [i] 14:10 Průměrňákovi 3 [i] 14:35 Jarní prázdniny [i] 16:00 Sesterstvo putovních kalhot 2