Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Lovci hurikánov [i] 10:50 Zajtrajšie noviny II. 22/22 [i] 11:50 Poisťovňa šťastia II. 3/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 7/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa V. 1-2/19 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Drž hubu! [i] 21:45 Deväť životov [i] 23:30 Legenda o Červenom drakovi [i] 01:00 Tequila Sunrise [i] 03:45 Xena I. 5-6/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:50 Obchod so šťastím 42 [i] 07:20 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 27/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 28/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 230 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 240/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 14/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 10/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Unesení 10/10 [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:40 Unesení 10/10 [i] 03:05 Hlas Európy [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Sila lásky II. 230 [i] 04:40 Sila lásky IV. 14/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:20 Fokus - právo [i] 10:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:30 Profily [i] 11:15 Havaj - raj veľrýb a vulkánov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:15 Eskalátor [i] 13:40 Na tanieri/Teríteken [i] 14:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:10 Podzemné krásavice [i] 15:30 Storočie pred kamerou [i] 16:20 Tempo [i] 16:35 Bohovia a hrdinovia antických mýtov 1/13 [i] 16:50 Totálne fenomenálne 24 [i] 17:05 Totálne fenomenálne 25 [i] 17:25 Regionálny denník [i] 18:00 V hlbinách mora [i] 18:10 Televíkend [i] 18:35 Večerníček 8/9 [i] 18:45 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Hlas Európy [i] 22:00 Dokumentárny klub [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 4 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 7,8 [i] 11:30 Klamári 3,4 [i] 13:30 Knight Rider 5 [i] 14:20 Simpsonovci XII. 19 [i] 15:00 Kosti V. 2 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 5 [i] 21:15 Cumlikátor [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Loganova strela [i] 01:45 Panelák VI. 5 [i] 02:30 Simpsonovci XII. 19 [i] 02:50 Knight Rider 5 [i] 03:40 Bostonské zločiny I. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 10 [i] 06:00 Stefanie 15,16 [i] 07:35 Červené ruže 7 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 12 [i] 09:30 Matlock VIII. 7 [i] 10:30 MacGyver 89,90 [i] 12:40 M*A*S*H 84,85 [i] 13:40 Starý 10 [i] 15:00 Panelák VI. 4 [i] 16:00 Matlock VIII. 7 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 12 [i] 18:00 M*A*S*H 84,85 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Šakal [i] 22:50 Tanec v temnotách [i] 00:35 Šakal [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 6/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 08:00 Předčasné vydání 1/90 [i] 09:00 Krajní meze IV. 26/26 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 11:00 Wildfire II. 6/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 13:00 Předčasné vydání 1/90 [i] 14:00 Krajní meze IV. 26/26 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 16:00 Wildfire II. 7/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 18:00 Předčasné vydání 2/90 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 20:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 21:00 Tenkrát v Mexiku [i] 23:05 Californication II. 7/12 [i] 23:45 CSI: New York V. 13/25 [i] 00:45 Tenkrát v Mexiku [i] 02:35 Californication II. 7/12 [i] 03:05 Ďáblův sluha II. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize karavanu 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 3 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Samovolné exploze [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Bořiči mýtů 14 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Hrůzné okamžiky [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Straty a nálezy 4/5 [i] 10:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 10:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 11/17 [i] 14:15 Dotek anděla 16/35 [i] 15:05 Franklin 44/52 [i] 15:25 Kouzelný strom 7/7 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 21/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 13/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 2/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 2/16 [i] 20:55 13. komnata Hedy Čechové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Californication III 5/12 [i] 22:50 Krvavý příliv [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Doktorka Quinnová 11/17 [i] 01:35 Na kus řeči [i] 02:20 Musicblok 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Malá Velká Británie 2/22 [i] 03:45 Máte slovo 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 3/13 [i] 05:15 Osudové okamžiky [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 15/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 41/52 [i] 06:35 Pohádky stříbrného carství 2/13 [i] 06:45 Děti točí hrdiny 1/16 [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 EduArt 2/3 [i] 08:00 Turecko - brána Orientu 8/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Kateřinou [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Děti za zdí [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 10/26 [i] 14:35 Sportovci světa [i] 15:25 Krásy evropského pobřeží [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Alchymie bytí [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Hledáme své předky 2/3 [i] 17:15 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2010 - Utrecht [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 2/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 2/16 [i] 21:20 Glastonbury 2008 2/3 [i] 22:25 Bigbít 33/42 [i] 23:25 Malá Velká Británie 2/22 [i] 23:55 Gorodok [i] 00:20 Evropané [i] 01:15 Posezení s Janem Burianem [i] 01:45 Krotitelé dluhů 1/16 [i] 02:15 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 23 [i] 09:40 Jane Doe: Zmizení [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 4 [i] 12:35 Superman 10 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 10 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 4 [i] 15:00 Kobra 11 V 16 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 18 [i] 18:30 Ulice 1830 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Bobule [i] 22:05 Krokodýl [i] 00:00 Nemilosrdně [i] 01:55 Novashopping 02:20 Stahovák III [i] 02:45 Tabu [i] 03:30 Áčko [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka 3/3 [i] 06:55 Frasier IX 1 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 Will & Grace II 5 [i] 09:00 M*A*S*H 11 [i] 09:35 Knight Rider II 18 [i] 10:40 To je vražda, napsala XI 22 [i] 11:40 Policie Hamburk I 14 [i] 12:40 M*A*S*H 12 [i] 13:15 Will & Grace II 6 [i] 13:45 Chirurgové V 15 [i] 14:45 JAG VII 11 [i] 15:35 Big Ben II 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Soukromá dramata [i] 21:45 Show Jana Krause [i] 22:55 Smrtonosná zbraň 4 [i] 01:30 Nezvratný osud 3 [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Dr. Oz I. 76/175 [i] 06:55 Rany z lásky 64/230 [i] 07:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 174/216 [i] 09:00 Nespútaný anjel 17/194 [i] 09:55 L.O.V.E. [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sudkyňa Hatchettová I. 151-152/175 [i] 12:45 Dr. Oz I. 77/175 [i] 13:35 Rebeli II. 114/225 [i] 14:25 Rany z lásky 65/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 175/216 [i] 18:00 Túžba tela 140/143 [i] 19:00 Rebeli II. 115/225 [i] 20:00 Na streche [i] 20:45 Loď snov v Botswane [i] 22:25 Kubánska láska [i] 00:05 Na streche [i] 00:55 L.O.V.E. [i] 01:35 Ally McBealová III. 13-14/21 [i] 03:00 Túžba tela 140/143 [i] 03:45 Nespútaný anjel 17/194 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vévodkyně [i] 14:00 Ulovit miliardáře [i] 15:45 Transylvania 6-5000 [i] 17:30 Oslněni sluncem [i] 19:20 Milionové Vánoce [i] 21:10 Míč a řetěz [i] 22:45 Láska a zvíře [i] 00:45 Lepší zítřek 3: Láska a smrt v Saigonu [i] 02:45 Babel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Závěr vysílání 08:30 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 19:45 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 8 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 9 [i] 09:00 Bratři a sestry I 1 [i] 10:00 Bratři a sestry I 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 5 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 5 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 6 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 18:00 Dobrá manželka I 3 [i] 19:00 Dobrá manželka I 4 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly IX 1 [i] 22:00 Rookie Blue 3 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 4 [i] 00:00 Právo a pořádek VIII 5 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 6 [i] 02:00 Bratři a sestry I 1 [i] 03:00 Bratři a sestry I 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Lonely Planet - Rozený cestovatel 3 [i] 06:30 Lonely Planet - Rozený cestovatel 4 [i] 07:00 Ochránci dropa velkého [i] 07:45 Panonská poušť [i] 08:30 Buď já nebo pes 57 [i] 09:30 Zázračné smysly 4 [i] 10:40 Ztracené dětství [i] 11:45 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 12:45 Buď já nebo pes 58 [i] 13:45 Lonely Planet - Rozený cestovatel 3 [i] 14:15 Lonely Planet - Rozený cestovatel 4 [i] 14:45 Zvířecí rekordmani 25 [i] 15:50 Pokusní králíci 1 [i] 16:20 Pokusní králíci 2 [i] 16:50 Znovuobjevitelé 30 [i] 17:20 Znovuobjevitelé 31 [i] 17:50 Ochránci dropa velkého [i] 18:30 Panonská poušť [i] 19:10 Geologická pouť 5 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 39 [i] 20:50 Život a smrt mobilního telefonu [i] 21:30 Pohledy z kosmu 5 [i] 22:10 Pohledy z kosmu 6 [i] 22:50 Maximální dopad 1 [i] 00:00 Příroda stále živá [i] 01:10 Nebezpečná sklizeň [i] 02:20 Za poklady s Ianem Grantem 7 [i] 02:50 Za poklady s Ianem Grantem 8 [i] 03:20 Dunaj - Modrá stuha Evropy 4 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hancock [i] 07:30 Kit Kittredge: Odvážná novinářka [i] 09:10 Rande na jednu noc [i] 10:35 Správná volba [i] 12:35 Společné Vánoce [i] 14:30 Silnice č. 30 [i] 15:55 Tajný život včel