Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Homolka a tobolka [i] 10:55 Zajtrajšie noviny II. 20/22 [i] 11:50 Poisťovňa šťastia II. 1/13 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Bez stopy IV. 5/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa IV. 21-22/24 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Návrat [i] 00:25 Boxerka [i] 02:25 Hrozba z temnoty III. 2/16 [i] 03:05 Nezvestní 5/12 [i] 03:55 Xena I. 3/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Obchod so šťastím 40 [i] 07:20 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 23/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 24/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 228 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:00 Šláger na šláger [i] 15:20 Divoký anjel 238/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 12/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 8/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Tvrdší dopad [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Polčas rozpadu [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:40 Jane Doeová : Tvrdší dopad [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Slovensko dnes [i] 03:35 Sila lásky II. 228 [i] 04:25 Sila lásky IV. 12/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:45 Medicína [i] 11:45 Profily [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 A pri tom speve [i] 13:45 Enviro [i] 14:20 EF K.O. [i] 15:45 Storočie pred kamerou [i] 16:35 Maďarský magazín [i] 17:05 Na ceste [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Zdravíčko, pán doktor - Náhla strata vedomia [i] 18:30 Počasie [i] 18:35 Večerníček 6/9 [i] 18:45 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Najlepší obchod môjho života [i] 20:40 Rabín Chatam Sofer [i] 21:05 Spektrum vedy 12/20 [i] 21:35 Pestúni zvierat 23 [i] 22:05 Deti z fotografie [i] 22:50 Sféry dôverné [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 2 [i] 09:30 Bostonské zločiny I. 3,4 [i] 11:30 Vtierka Castle II. 3,4 [i] 13:30 Knight Rider 3 [i] 14:20 Simpsonovci XII. 17 [i] 15:00 Kosti I. 22/22 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 3 [i] 21:15 Kosti V. 1,2/22 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1/23 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 1/11 [i] 01:15 Vyjednávači 1/18 [i] 02:00 Panelák VI. 3 [i] 02:40 Knight Rider 3 [i] 03:30 Simpsonovci XII. 17 [i] 03:50 Kosti I. 22/22 [i] 04:30 Vyjednávači 1/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 8 [i] 06:00 Stefanie 11,12 [i] 07:35 Červené ruže 5 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 10 [i] 09:30 Matlock VIII. 5 [i] 10:30 MacGyver 85,86 [i] 12:40 M*A*S*H 80,81 [i] 13:40 Starý 8 [i] 15:00 Panelák VI. 2 [i] 16:00 Matlock VIII. 5 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 10 [i] 18:00 M*A*S*H 80,81 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 11,12 [i] 22:35 HUSTE.TV [i] 23:00 M*A*S*H 115,116,11 [i] 00:30 Črepiny [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 4/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 08:00 Largo 25/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 24/26 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 11:00 Wildfire II. 4/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 13:00 Largo 25/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 24/26 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 16:00 Wildfire II. 5/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 18:00 Largo 26/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 25/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 22:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 23:00 Californication II. 5/12 [i] 23:40 CSI: New York V. 11/25 [i] 00:40 CSI: New York VI. 3/23 [i] 01:35 CSI: New York VI. 4/23 [i] 02:30 Californication II. 5/12 [i] 03:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize karavanu 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak se to dělá 1 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 V nejhorším případě [i] 11:50 V nejhorším případě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Hrůzné okamžiky 3 [i] 21:00 Dráha tornád [i] 21:55 Nutné k přežití [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bianka Braselli - dáma s dvěma hlavami [i] 10:15 Žárlivost [i] 10:30 Chlapi jak se patří [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 9/17 [i] 14:15 Dotek anděla 14/35 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 10/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Miroslav [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Milenky 1/6 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Kód Aurora 2/2 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Doktorka Quinnová 9/17 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 26/42 [i] 02:00 Československý filmový týdeník 797/2379 [i] 02:15 Krotitelé dluhů 1/16 [i] 02:40 Calder [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 13/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 39/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 12/12 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 7/12 [i] 06:50 Teď vedou babička s dědou [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 7/13 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 13/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Apokalypsa 2/6 [i] 10:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:00 Svět zázraků 11/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je detektivka 15/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:10 Ztraceni [i] 16:05 Jak přežít 3/13 [i] 16:20 O vědě a vědcích 2/13 [i] 16:45 Jeden společný svět 3/8 [i] 17:00 Medicína pro 21. století [i] 17:20 PORT [i] 17:45 Chvilky s matematikou 2/3 [i] 17:50 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 Adult English Zone 2/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Jeanne Poisson, markýza de Pompadour 2/2 [i] 22:05 Dokumentární klub [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 11/14 [i] 00:05 Retro [i] 00:30 Partnerské ladění [i] 01:10 Politické spektrum [i] 01:35 Krásný ztráty [i] 02:15 Zoom [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 21 [i] 09:40 Matkou v šestnácti [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 2 [i] 12:35 Superman 8 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 8 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 2 [i] 15:05 Kobra 11 V 14 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dr. House 16 [i] 18:30 Ulice 1828 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalý svět 2 [i] 21:20 Dr. House VI 7 [i] 22:15 Příběhy bez scénáře [i] 22:50 Ring volný [i] 01:00 Smallville VII 4 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Mr.GS [i] 02:35 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka 1/3 [i] 06:55 Frasier VIII 23 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 Will & Grace II 3 [i] 09:00 M*A*S*H 9 [i] 09:35 Knight Rider II 16 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 20 [i] 11:35 Policie Hamburk I 12 [i] 12:35 M*A*S*H 10 [i] 13:10 Will & Grace II 4 [i] 13:40 Chirurgové V 13 [i] 14:40 JAG VII 9 [i] 15:35 Big Ben II 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Přešlapy III 1 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití I 1 [i] 23:25 Žralok II 16 [i] 00:30 Kriminálka Kolín III 5 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 20 [i] 04:45 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dr. Oz I. 74/175 [i] 07:00 Rany z lásky 62/230 [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 172/216 [i] 09:05 Nespútaný anjel 15/194 [i] 10:00 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 147-148/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 75/175 [i] 13:40 Rebeli II. 112/225 [i] 14:35 Rany z lásky 63/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 173/216 [i] 18:00 Túžba tela 138/143 [i] 19:00 Rebeli II. 113/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 16/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 140/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 13/21 [i] 22:45 Frasier I. 7/25 [i] 23:10 Smrtiaca pláž [i] 00:50 L.O.V.E. [i] 01:25 Frasier I. 7/25 [i] 01:50 Sudkyňa Hatchettová I. 147-148/175 [i] 02:30 Pravá tvár vášne 140/178 [i] 03:15 Túžba tela 138/143 [i] 04:00 Smrtiaca pláž [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Královna koření [i] 13:50 Převtělená [i] 15:30 Nebezpečná známost [i] 17:05 Falešná stopa [i] 19:05 Táta k Vánocům [i] 20:50 Půlnoční let [i] 22:45 Babel [i] 01:10 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 02:45 Full Contact [i] 04:30 Tučňák Amundsen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:15 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 7 [i] 09:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 10:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 3 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 3 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 4 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 18:00 Rookie Blue 1 [i] 19:00 Rookie Blue 2 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 4 [i] 21:00 Pouta, která svazují [i] 23:00 V síti lží [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 4 [i] 02:00 Stále a navždy [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak přežít Everest 6 [i] 07:05 Planeta mláďat 3 [i] 08:15 Buď já nebo pes 55 [i] 09:15 Zázračné smysly 2 [i] 10:25 Zhýčkaní 11 [i] 11:00 Zhýčkaní 12 [i] 11:35 Dítě naší doby 22 [i] 12:50 Buď já nebo pes 56 [i] 13:50 Jak přežít Everest 6 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 23 [i] 16:00 Zázračné smysly 3 [i] 17:05 Znovuobjevitelé 26 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 27 [i] 18:05 Planeta mláďat 3 [i] 19:10 Geologická pouť 3 [i] 20:20 Zelené nápady pro modrou planetu 35 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 36 [i] 21:30 400 let dalekohledu [i] 22:35 On the Spot 4 [i] 23:35 Hubbleovy obrazy 3 [i] 00:15 Hubbleovy obrazy 4 [i] 00:50 Je na Marsu život? 1 [i] 02:00 Za poklady s Ianem Grantem 3 [i] 02:30 Za poklady s Ianem Grantem 4