Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Hogo fogo Homolka [i] 11:05 Zajtrajšie noviny II. 19/22 [i] 12:05 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Bez stopy IV. 4/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa IV. 19-20/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Čas zabiť [i] 01:45 Hrozba z temnoty III. 1/16 [i] 02:30 Nezvestní 4/12 [i] 03:20 Xena I. 2/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Obchod so šťastím 39 [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 21/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 22/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 227 [i] 14:25 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 237/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 11/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 7/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:30 Dr.House VI. 2/22 [i] 22:15 Správy a komentáre [i] 22:40 Trestný prápor 1/11 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Trestný prápor 1/11 [i] 02:10 O 5 minút 12 [i] 03:15 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 03:30 Sila lásky II. 227 [i] 04:20 Sila lásky IV. 11/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Čiernoočko [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:15 Zdravíčko, pán doktor - Celoročné alergie [i] 10:50 Jaglavak - pán hmyzu [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 A pri tom speve [i] 13:05 VAT [i] 13:30 TKN [i] 14:00 Hobi/s/ti [i] 14:15 Noc v archíve [i] 15:15 Storočie pred kamerou [i] 15:55 Hlava XXI [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:05 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 6/7 [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 Enviro [i] 18:35 Večerníček 5/9 [i] 18:45 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Televízna sezóna [i] 21:20 Na ceste [i] 21:50 Otrokyňa lásky [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:30 Panelák VI. 1 [i] 09:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Bostonské zločiny I. 1,2/17 [i] 11:30 Dcérino tajomstvo [i] 13:30 Knight Rider 2 [i] 14:20 Simpsonovci XII. 16 [i] 15:00 Kosti I. 21 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 2 [i] 21:15 Vtierka Castle II. 3,4 [i] 23:15 Profesionáli [i] 00:15 Mafstory [i] 01:15 Agent 1/13 [i] 01:55 Panelák VI. 2 [i] 02:35 Kosti I. 21 [i] 03:15 Simpsonovci XII. 16 [i] 03:40 Agent 1/13 [i] 04:20 Knight Rider 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 7 [i] 06:00 Stefanie 9,10 [i] 07:35 Červené ruže 4 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 9 [i] 09:30 Matlock VIII. 4 [i] 10:30 MacGyver 83,84 [i] 12:40 M*A*S*H 78,79 [i] 13:40 Starý 7 [i] 15:00 Panelák VI. 1 [i] 16:00 Matlock VIII. 4 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 9 [i] 18:00 M*A*S*H 78,79 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Zlomený šíp [i] 22:00 James Bond: Agent, ktorý ma miloval [i] 00:30 Zlomený šíp [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 3/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 08:00 Largo 24/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 23/26 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 11:00 Wildfire II. 3/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 13:00 Largo 24/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 23/26 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 16:00 Wildfire II. 4/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 18:00 Largo 25/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 24/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 10/25 [i] 21:00 Cena za lidskost 5/7 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 5/12 [i] 23:25 Californication II. 4/12 [i] 00:05 CSI: New York V. 10/25 [i] 01:00 Cena za lidskost 5/7 [i] 02:10 True Blood - Pravá krev 5/12 [i] 03:05 Californication II. 4/12 [i] 03:35 Ďáblův sluha II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize karavanu 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 13 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Nutné k přežití [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 V nejhorším případě [i] 20:35 V nejhorším případě [i] 21:00 Mimořádné projekty [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 2 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 V nejhorším případě [i] 02:10 V nejhorším případě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Melodie slávy [i] 10:45 Pekař Vilém a sličná Naďa [i] 10:55 Kavárnička dříve narozených [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 8/17 [i] 14:15 Dotek anděla 13/35 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 13/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 15/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat se vrací 7/12 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kosmický věk 3/4 [i] 20:55 Sovákoviny [i] 21:20 Deník doktorky 2/16 [i] 22:10 Krotitelé dluhů 1/16 [i] 22:40 Slib [i] 00:20 EXPOminuty 2010 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktorka Quinnová 8/17 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:45 Terra musica [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Mizející místa domova 7/13 [i] 02:50 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:25 Setkávání [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 12/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 38/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 11/12 [i] 06:40 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 30/40 [i] 07:35 Telling Tales 7/10 [i] 07:40 Příběhy z přírody [i] 07:50 Opera nás baví [i] 08:10 My jsme z Velké Británie [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Kosmopolis [i] 09:45 Mýty a fakta historie 2/6 [i] 10:40 Vzkaz Blanky Říhové [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 84/86 [i] 15:30 Svět zázraků 11/12 [i] 15:55 Calder [i] 16:45 Potomci slavných [i] 17:15 Zoom [i] 17:30 Aleje jako součást naší krajiny [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Learning English with Ozmo 7/13 [i] 20:00 Maratónec [i] 22:05 Děti za zdí [i] 22:35 Kontexty [i] 23:30 Evropský manuál [i] 23:50 Q [i] 00:15 Svět za sto let [i] 01:45 Na cestě po Pinaru del Río [i] 02:15 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie VII 20 [i] 09:40 Jane má schůzku [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Návrat komisaře Rexe X 1 [i] 12:35 Superman 7 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 7 [i] 14:05 Hvězdná brána: Atlantida 1 [i] 15:05 Kobra 11 V 13 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 15 [i] 18:30 Ulice 1827 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 208 [i] 21:20 Kriminálka Miami VII 5 [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 13 [i] 23:10 Bulšit [i] 00:55 Smallville VII 3 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:25 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 22 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 Will & Grace II 2 [i] 09:00 M*A*S*H 8 [i] 09:35 Knight Rider II 15 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 19 [i] 11:35 Policie Hamburk I 11 [i] 12:35 M*A*S*H 9 [i] 13:10 Will & Grace II 3 [i] 13:40 Chirurgové V 12 [i] 14:40 JAG VII 8 [i] 15:35 Big Ben I 12 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Na nože! [i] 22:30 Myšlenky zločince IV 22 [i] 23:30 Na doživotí I 8 [i] 00:30 Kriminálka Kolín III 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 19 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Dr. Oz I. 73/175 [i] 07:05 Rany z lásky 61/230 [i] 07:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 171/216 [i] 09:10 Nespútaný anjel 14/194 [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 145-146/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 74/175 [i] 13:45 Rebeli II. 111/225 [i] 14:35 Rany z lásky 62/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 172/216 [i] 18:00 Túžba tela 137/143 [i] 19:00 Rebeli II. 112/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 15/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 139/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 12/21 [i] 22:45 Frasier I. 6/25 [i] 23:15 Tí, čo zostali [i] 01:05 L.O.V.E. [i] 01:40 Frasier I. 6/25 [i] 02:00 Sudkyňa Hatchettová I. 145-146/175 [i] 02:45 Túžba tela 137/143 [i] 03:25 112 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:30 Tí, čo zostali [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Milionové Vánoce [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Emil a detektivové [i] 14:05 Oslněni sluncem [i] 15:55 Manituova bota [i] 17:30 Transylvania 6-5000 [i] 19:15 Tučňák Amundsen [i] 21:00 Převtělená [i] 22:40 Drsný časy [i] 00:40 Bestie Karla [i] 02:20 Lepší zítřek 3 [i] 04:20 Zelený oblak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 12:15 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 13:45 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 6 [i] 09:00 Danielova dcera [i] 11:00 Soudkyně Amy I 2 [i] 12:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 2 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 18:00 Stále a navždy [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 3 [i] 21:00 Tanec na konci léta [i] 23:00 Bratři a sestry I 1 [i] 00:00 Bratři a sestry I 2 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 02:00 Danielova dcera [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak přežít Everest 5 [i] 07:05 Planeta mláďat 2 [i] 08:15 Buď já nebo pes 54 [i] 09:15 Zázračné smysly 1 [i] 10:25 Zhýčkaní 9 [i] 11:00 Zhýčkaní 10 [i] 11:35 Dítě naší doby 21 [i] 12:50 Buď já nebo pes 55 [i] 13:50 Jak přežít Everest 5 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 22 [i] 16:00 Zázračné smysly 2 [i] 17:05 Znovuobjevitelé 24 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 25 [i] 18:05 Planeta mláďat 2 [i] 19:10 Geologická pouť 2 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 33 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 34 [i] 21:30 Když se Země zatřese 3 [i] 22:35 Smrtící válečníci 2 [i] 23:35 Lety po utajeném nebi [i] 00:50 Pevnosti Británie [i] 01:55 Za poklady s Ianem Grantem 1 [i] 02:25 Za poklady s Ianem Grantem 2 [i] 03:00 Dunaj - Modrá stuha Evropy 1 [i] 03:35 Místa ve Středomoří 14