TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Ecce homo Homolka [i] 11:10 Zajtrajšie noviny II. 18/22 [i] 12:05 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Bez stopy IV. 3/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa IV. 17-18/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dokonalý svet 1/16 [i] 21:20 Partička [i] 22:00 Nočné Televízne noviny [i] 22:15 Adela show [i] 22:55 Na dostrel [i] 00:50 Biele piesky [i] 02:35 Nezvestní 3/12 [i] 03:20 Xena I. 1/24 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV [i] 06:45 Obchod so šťastím 38 [i] 07:15 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 19/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 20/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 226 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 236/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 10/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Klub pozostalých [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Reportéri [i] 22:50 Zúfalé manželky IV. 1/17 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Klub pozostalých [i] 03:00 Reportéri [i] 03:30 Sila lásky II. 226 [i] 04:20 Sila lásky IV. 10/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ English 1/30 [i] 08:55 Teleantikvárium [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:45 TKN [i] 10:15 Profily [i] 10:50 Príroda [i] 11:25 Poklady islamu v Stredomorí [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Umenie 2010 [i] 14:20 Retro noviny [i] 14:30 Storočie pred kamerou [i] 15:10 Eskalátor [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:05 Poklady sveta V. [i] 17:20 Poklady sveta V. [i] 17:35 Regionálny denník [i] 18:05 VAT [i] 18:35 Večerníček 4/9 [i] 18:45 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Jaglavak - pán hmyzu [i] 21:05 Hlava XXI [i] 21:35 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 6/7 [i] 22:05 Nakoniec prídu turisti [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 98 [i] 09:30 Stratené duše V. 2 [i] 10:30 Dobrá manželka 5 [i] 11:30 Vráťte mi moju rodinu! [i] 13:30 Knight Rider 1/84 [i] 14:20 Simpsonovci XII. 15 [i] 15:00 Kosti I. 20 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VI. 1 [i] 21:00 Profesionáli [i] 22:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:45 Ozajstné zviera [i] 01:30 Panelák VI. 1 [i] 02:20 Kosti I. 20 [i] 03:00 Simpsonovci XII. 15 [i] 03:25 Knight Rider 1/84 [i] 04:10 Ozajstné zviera [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 6 [i] 06:00 Stefanie 7,8 [i] 07:35 Červené ruže 3 [i] 08:30 Detektív Nash Bridges III. 8 [i] 09:30 Matlock VIII. 2 [i] 10:30 MacGyver 81,82 [i] 12:40 M*A*S*H 76,77 [i] 13:40 Starý 6 [i] 15:00 Matlock VIII. 2,3 [i] 17:00 Detektív Nash Bridges III. 8 [i] 18:00 M*A*S*H 76,77 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Vrať se do hrobu" [i] 22:00 30 prípadov majora Zemana 1/30 [i] 23:25 "Vrať se do hrobu" [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 2/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 08:00 Largo 23/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 22/26 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 11:00 Wildfire II. 2/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 13:00 Largo 23/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 22/26 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 16:00 Wildfire II. 3/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 18:00 Largo 24/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 23/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 3/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 4/13 [i] 23:00 Californication II. 3/12 [i] 23:40 CSI: New York V. 9/25 [i] 00:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 3/13 [i] 01:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 4/13 [i] 02:30 Californication II. 3/12 [i] 03:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty [i] 06:00 Krize karavanu 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 12 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 13 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 2 [i] 21:55 Američtí dřevorubci 4 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 1 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak fungují stroje 13 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 52/78 [i] 09:00 Anička jde do školy [i] 10:15 Námluvy [i] 10:40 Písničky s ozvěnou aneb O lidovém řemesle [i] 11:10 Adidas versus Puma [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 7/17 [i] 14:15 Dotek anděla 12/35 [i] 15:05 Zábavná škola [i] 15:10 Opera nás baví [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Děti točí hrdiny 1/16 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 9/10 [i] 20:55 Na cestě po Pinaru del Río [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Přísně tajné vraždy 26/42 [i] 22:25 Plyšový medvídek [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:20 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 00:35 Californication III 4/12 [i] 01:05 Doktorka Quinnová 7/17 [i] 01:50 Kaleidoskop [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:30 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 02:35 Cesty víry [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Smím prosit? 1/8 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Autíčka 11/26 [i] 06:35 Kouzelný kolotoč 37/52 [i] 06:45 Z klokaní kapsy 10/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Alchymie bytí [i] 07:50 Hledáme své předky 1/3 [i] 08:20 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz Brno [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Hodinový manžel [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 1/16 [i] 12:40 Experiment za šest miliard dolarů [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 30/40 [i] 13:45 Telling Tales 7/10 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:10 Tintin a chrám Slunce [i] 15:30 Tichomořské hlubiny 1/3 [i] 16:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 M ČR v atletice družstev [i] 17:10 Pan Batignole [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Apokalypsa 2/6 [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 22:05 Pravá krev 1/12 [i] 23:05 Terra musica [i] 23:35 [i] 23:45 Všechno je sračka [i] 00:10 Bigbít 32/42 [i] 01:10 Vzkaz Blanky Říhové [i] 01:25 Knižní svět [i] 01:40 Čtenářský deník... Jiří Šimáček - Snaživky [i] 01:55 Škola chodí za dětmi [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 19 [i] 09:40 Lovec krokodýlů [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex VIII 15 [i] 12:35 Superman 6 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 6 [i] 14:05 Hvězdná brána VI 22 [i] 15:00 Kobra 11 V 12 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 14 [i] 18:30 Ulice 1826 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okresní přebor 1 [i] 20:40 Víkend [i] 21:25 Mr.GS [i] 22:00 Mentalista II 7 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VI 16 [i] 23:50 Face the Pro [i] 00:50 Sexy kočky z celého světa 5 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Áčko [i] 02:10 DO-RE-MI [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 21 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:20 Přátelé II 18 [i] 09:00 M*A*S*H 7 [i] 09:35 Knight Rider II 14 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 18 [i] 11:35 Policie Hamburk I 10 [i] 12:35 M*A*S*H 8 [i] 13:10 Will & Grace II 2 [i] 13:40 Chirurgové V 11 [i] 14:40 JAG VII 7 [i] 15:30 Big Ben I 11 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Slečna Drsňák [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 4 [i] 23:25 Na doživotí I 7 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 3 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:00 Na čem záleží 18 [i] 03:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Dr. Oz I. 72/175 [i] 07:05 Rany z lásky 60/230 [i] 07:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 170/216 [i] 09:10 Nespútaný anjel 13/194 [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 143-144/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 73/175 [i] 13:45 Rebeli II. 110/225 [i] 14:35 Rany z lásky 61/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 171/216 [i] 18:00 Túžba tela 136/143 [i] 19:00 Rebeli II. 111/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 14/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 138/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 11/21 [i] 22:45 Frasier I. 5/25 [i] 23:10 Rodinné tajomstvo [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Frasier I. 5/25 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová I. 143-144/175 [i] 02:50 Túžba tela 136/143 [i] 03:30 112 [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:25 Rodinné tajomstvo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Táta k Vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Milionové Vánoce [i] 13:55 Muž z Elysejských polí [i] 15:50 Pád nebes [i] 17:45 Čas minulosti [i] 19:30 Zelený oblak [i] 21:15 Oslněni sluncem [i] 23:05 Full Contact [i] 00:55 Past [i] 02:30 Nebezpečný cíl [i] 04:10 Tři muži a nemluvně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:15 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Motorismus [i] 13:45 Snooker [i] 16:45 Tenis [i] 17:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 06:00 Ochránce I 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 5 [i] 09:00 Stále a navždy [i] 11:00 Soudkyně Amy I 1 [i] 12:00 Být Erikou I 2 [i] 13:00 Sladký život v Orange County I 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru I 1 [i] 16:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 17:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 18:00 V síti lží [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 2 [i] 21:00 Dobrá manželka I 3 [i] 22:00 Dobrá manželka I 4 [i] 23:00 Médium V 9 [i] 00:00 Médium V 10 [i] 01:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 02:00 Danielova dcera [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru I 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zvířecí rekordmani 12 [i] 06:00 Jak přežít Everest 4 [i] 07:05 Planeta mláďat 1 [i] 08:15 Buď já nebo pes 53 [i] 09:15 Dítě génius 4 [i] 10:20 Zhýčkaní 7 [i] 10:55 Zhýčkaní 8 [i] 11:35 Dítě naší doby 20 [i] 12:50 Buď já nebo pes 54 [i] 13:50 Jak přežít Everest 4 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 21 [i] 16:00 Zázračné smysly 1 [i] 17:05 Znovuobjevitelé 22 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 23 [i] 18:05 Planeta mláďat 1 [i] 19:10 Geologická pouť 1 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 31 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 32 [i] 21:30 Budoucnost odhalena 5 [i] 22:05 Budoucnost odhalena 6 [i] 22:40 Hodování se smrtí 1 [i] 23:40 Tajemství smrti [i] 00:45 Elektrizující věda [i] 01:45 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 4 [i] 02:45 Udržitelnost v praxi 1 [i] 03:05 Kanál v Hangzhou 4 [i] 03:35 Místa ve Středomoří 13 [i] 04:45 Dítě naší doby 20 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Čivava z Beverly Hills [i] 07:30 Manželská klec [i] 09:00 Podivuhodný případ Benjamina Buttona [i] 11:40 Sladké pokušení [i] 13:15 Splyň se mnou [i] 14:45 Yes Man