TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Sindibád: Legenda siedmich morí [i] 06:30 Casper I. 12-13/13 [i] 07:15 Falošný princ [i] 08:55 Správne strelené baby [i] 10:35 TALENTMANIA [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Tarzan, opičí muž [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Kongo [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:25 Let´s Dance [i] 00:00 Nezvratný osud 3 [i] 01:35 Bounty [i] 03:40 Cesta do hlubin študákovy duše [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Peniaze [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Motormagazín [i] 07:00 Poštár Pat II 33 [i] 07:20 Poštár Pat II 34 [i] 07:35 Žabia hliadka 7/13 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:15 Materské znamienko 6/7 [i] 08:50 Materské znamienko 7/7 [i] 09:25 Najkrajší kvet [i] 10:20 3-2-1-ŠTART! [i] 10:35 Ushuaia - expedície do prírody IV. [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Drevená dedina [i] 16:20 Na baňu klopajú 4/4 [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 5/16 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skutočný príbeh: Madame Pompadour 1/2 [i] 21:55 Skutočný príbeh: Madame Pompadour 2/2 [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot [i] 01:20 Skutočný príbeh: Madame Pompadour 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Nivou Záhoria [i] 09:05 Československý filmový týždenník [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Zelená revue [i] 09:55 Zábavný televízny archív 1996 [i] 10:45 Bratislavské miniatúry [i] 11:00 Nedeľné matiné [i] 11:45 Sršne v úli 7/7 [i] 12:15 Červenáčik peháčik [i] 13:10 Božie deti - Deloreskere čhave [i] 13:35 Anjeli strážni [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:45 Folklórny festival Terchová [i] 15:45 Família [i] 16:15 Orol a lastovička [i] 17:45 Mimo času 10/10 [i] 18:15 Poklady.sk [i] 18:30 Večerníček 3/9 [i] 18:40 3-2-1-ŠTART! [i] 18:55 Poklady sveta V. 244 [i] 19:10 Poklady sveta V. 245 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Poklady islamu v Stredomorí [i] 20:55 Umenie 2010 [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:10 Svetlonos [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 12 podmienok dedičstva [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Profesionáli [i] 10:55 Stratené duše V. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 11:50 Good Wife 5 [i] 12:45 Legenda o Pátračovi 19, 20 [i] 14:45 James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 17:15 Divočina [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:15 Po stopách zabijaka [i] 23:15 Časovaná bomba [i] 01:10 12 podmienok dedičstva [i] 03:00 Semeno pochybnosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Miesto činu: Večerný šepot [i] 07:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 5 [i] 08:00 Zasľúbená zem 3, 4 [i] 09:35 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:20 Julie Lescautová VII. 8/8 [i] 12:00 60 MINÚT [i] 13:15 Anastázia: Annino tajomstvo 1, 2/2 [i] 17:00 Šogún 1/6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Odznak zrady [i] 21:50 Nehoda [i] 23:40 Julie Lescautová VII. 8/8 [i] 01:00 Odznak zrady [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 19/26 [i] 07:00 Přežil jsem japonskou game show 6/8 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 12/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 13/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 14/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 9/15 [i] 13:00 Slepá spravedlnost 2/13 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 3/13 [i] 16:00 Advokáti II. 17/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 5/12 [i] 18:00 Umíte tančit? IV. 1/37 [i] 19:00 Largo 22/26 [i] 20:00 Advokáti II. 18/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 4/26 [i] 22:00 Krotitelé duchů II. [i] 00:05 Pacovo mužstvo V. 5/28 [i] 01:35 Advokáti II. 18/21 [i] 02:25 Krotitelé duchů II. [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Jak fungují stroje [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů 13 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 3 [i] 10:00 Američtí dřevorubci [i] 10:55 Nutné k přežití [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 13:40 Bořiči mýtů 13 [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Burácení v srdcích [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů 13 [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Vězněm v cizině [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 7 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů 13 [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak fungují stroje 9 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 13/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 19/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:35 Německé pohádky 2/7 [i] 06:45 U nás na farmě 16/26 [i] 07:00 Raníček s Dádou [i] 07:15 Ztracené hračky 9/13 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro diváky detektivek 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O perlové panně [i] 14:25 Kaleidoskop [i] 14:50 Anička jde do školy [i] 16:05 Film o filmu Největší z Čechů [i] 16:25 Smím prosit? 1/8 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 17:15 Pravěk útočí 2/13 [i] 18:05 Návštěvníci 3/15 [i] 18:35 Na cestě za Maiou z Havany [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Gympl [i] 21:55 EXPOminuty 2010 [i] 22:05 168 hodin [i] 22:35 Wallander 1/3 [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Hotel Babylon I 5/8 [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Úsměvy Josefa Kobra [i] 02:30 Tančící skály 1/16 [i] 02:45 Setkávání [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Bohové a proroci 1/15 [i] 05:50 Z dílny České filharmonie [i] 06:40 Stop [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2010 - Praha [i] 07:40 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 797/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Svět umění [i] 10:35 Chcete je? [i] 10:40 Čtenářský deník... [i] 10:55 Knižní svět [i] 11:10 Tančící skály 1/16 [i] 11:30 Film 2010 [i] 12:00 Mezičas [i] 13:45 Příběh carského pečetítka [i] 14:00 Rigoletto z Mantovy [i] 14:35 Experiment za šest miliard dolarů [i] 15:25 Tichomořské hlubiny 1/3 [i] 16:20 Mýty a fakta historie 2/6 [i] 17:10 Kamera na cestách 3/3 [i] 18:05 Cesty víry [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Jistě, pane ministře 14/22 [i] 19:35 Simpsonovi XX 15/21 [i] 20:00 Apokalypsa [i] 20:10 Voda, která bolí [i] 21:05 Zapomenutí? [i] 21:30 Vyjdi z korábu... [i] 22:00 Na plovárně s Kateřinou [i] 22:25 Vzkaz Blanky Říhové [i] 22:40 Izrael tančí [i] 23:30 Rigoletto z Mantovy [i] 00:05 Abbey Road 11/12 [i] 00:55 Čétéčko [i] 01:15 Machři [i] 02:10 Svět umění [i] 03:00 Kamera na cestách: Expedice Borneo 3/3 [i] 03:55 Krásný ztráty [i] 04:30 Syn Kopanic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 30 [i] 06:35 Bolek a Lolek 60, 61 [i] 07:00 Senzační Spiderman 1 [i] 07:25 Baby Looney Tunes 26 [i] 07:50 Tom a Jerry II 10 [i] 08:15 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 09:05 Záhady přírody [i] 09:35 Skippy 1 [i] 10:10 Páni kluci [i] 11:55 Moto 2 - VC San Marina [i] 13:30 Pomsta ženy středního věku [i] 15:25 Pánská jízda [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Babicovy dobroty [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Sejměte Cartera! [i] 00:35 Policejní odznak II 13 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Ponecháni napospas [i] 03:30 Střepiny [i] 04:40 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Winx Club 16 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 29 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Přátelé II 17 [i] 08:10 Hitlerovi muži I 4 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 6 [i] 10:25 M*A*S*H 7 [i] 11:00 Partie [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Closer III 10 [i] 14:05 Cry Baby [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru XI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 18 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (S) [i] 21:20 Drž hubu! [i] 23:10 Moře lásky [i] 01:20 Odložená žena 3 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Hitlerovi muži I 4 [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Bonzáčik [i] 06:40 Chuťovky [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 169/216 [i] 08:45 Elisa z Rivombrosy II. 2/13 [i] 11:10 Láska, kde ju nečakáš! [i] 12:45 Rozvedení so záväzkami [i] 13:40 Prípady Alice Neversovej I. 2/8 [i] 15:25 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 1-2/13 [i] 17:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 170/216 [i] 18:10 Gossip Girl III. 12-13/22 [i] 20:00 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 21:40 Skutočný príbeh: Príbeh Elizabeth Smartovej [i] 23:20 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 01:05 PROMINENTI [i] 01:35 Gossip Girl III. 12-13/22 [i] 03:00 Prípady Alice Neversovej I. 2/8 [i] 04:45 Skutočný príbeh: Príbeh Elizabeth Smartovej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Táta k Vánocům [i] 13:50 Říše hraček [i] 15:35 Loupežník Hotzenplotz [i] 17:20 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 18:50 Dívka snů [i] 20:50 Mezi námi právníky [i] 22:35 Lepší zítřek 3 [i] 00:45 Jeskyně smrti [i] 02:30 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 04:05 Mezi námi právníky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:45 Motorismus [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:45 Motorismus [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 06:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 07:00 Danielova dcera [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i] 11:00 Polibek [i] 13:00 Rtěnka [i] 15:00 Rosnička [i] 17:00 Být Erikou I 2 [i] 18:00 Ochránce I 1 [i] 19:00 Dobrá manželka 1 [i] 20:00 Rookie Blue 1 [i] 21:00 Bratři a sestry I 1 [i] 22:00 Bratři a sestry I 2 [i] 23:00 Rookie Blue 1 [i] 00:00 Rookie Blue 2 [i] 01:00 Médium V 9 [i] 02:00 Médium V 10 [i] 03:00 Skryté zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Buď já nebo pes 59 [i] 06:00 Země krásná neznámá 9 [i] 07:10 Příroda stále živá [i] 08:20 Vysněná dobrodružství 43 [i] 09:05 Vysněná dobrodružství 44 [i] 09:50 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:55 Za poklady s Ianem Grantem 5 [i] 11:25 Za poklady s Ianem Grantem 6 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 3 [i] 12:15 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 13:25 Hodování se smrtí 1 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 12 [i] 15:35 Zvířecí rekordmani 23 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 4 [i] 17:25 Mistři švindlu 31 [i] 18:05 Mistři švindlu 32 [i] 18:50 Buď já nebo pes 60 [i] 19:50 Jak se věci mají 1 [i] 20:30 Jak se věci mají 2 [i] 21:05 Tuningmánie 35 [i] 21:45 Tuningmánie 36 [i] 22:30 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 23:40 Bojové jednotky 5 [i] 00:15 Bojové jednotky 6 [i] 00:55 Automobilové bomby 1 [i] 01:55 Hubbleovy obrazy 1 [i] 02:25 Hubbleovy obrazy 2 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 43 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 44 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 11 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 G-Force [i] 07:25 For Semafor [i] 08:40 První neděle [i] 10:15 Láska podle předlohy [i] 11:55