TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Sandokan 6/6 [i] 06:45 Záhady Sylvestera a Tweetyho 1/13 [i] 07:05 Casper I. 10-11/13 [i] 07:50 Shaggy a Scooby-Doo na stope II. 1/13 [i] 08:10 Štvornohý detektív Kalle I. 1/10 [i] 09:05 Cesta do divočiny [i] 10:50 Krok za krokom VII. 16/19 [i] 11:15 TALENTMANIA [i] 13:15 Nebezpečná zásielka [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Prúd času [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Policajná akadémia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:15 Music & Lyrics [i] 23:15 Neporaziteľný 2 [i] 01:10 Údolie tieňov [i] 03:25 Drakulov sluha [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Správy a komentáre [i] 06:40 S Jakubom na rybách [i] 07:05 Poštár Pat II 31 [i] 07:20 Poštár Pat II 32 [i] 07:35 Žabia hliadka 6/13 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Otec [i] 10:30 Teta 4/7 [i] 11:20 Poklady civilizácie 4/4 [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 Okná dokorán 1 [i] 13:45 Bruno na úteku [i] 15:15 Capri II 7/13 [i] 17:00 ...a just (dohoda možná) [i] 17:30 Peniaze [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Čo dokáže ulica [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 4/16 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Moje krídla [i] 22:55 Darwinove ceny [i] 00:35 Kameňák 3 [i] 02:20 Moje krídla [i] 03:55 Poklady civilizácie 4/4 [i] 04:45 ...a just (dohoda možná) [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Extr@ English 1/30 [i] 09:15 TKN [i] 09:45 Zmenil tvár Šanghaja [i] 10:50 Chlap v dome 5/5 [i] 11:20 Sršne v úli 6/7 [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Dokumentárny klub [i] 15:00 Pestrá rodinka 1/36 [i] 15:25 Pestrá rodinka 2/36 [i] 15:50 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 16:20 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:00 Zelená revue [i] 17:25 Tvár v rose [i] 18:32 Dóm kostol [i] 18:35 Večerníček 2/9 [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Jánošík [i] 21:20 Anjeli strážni [i] 21:55 Slovenský bigbít 10 [i] 22:35 Československý filmový týždenník [i] 22:50 ooops!načierno [i] 23:25 Motormagazín [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Geriho hra [i] 06:10 Fantastická štvorka [i] 06:25 Krajina dávnych vekov [i] 06:50 Princezná Sissi [i] 07:20 Káčerovo [i] 07:45 Gumkáči [i] 08:15 Suveníry [i] 08:20 KAPOR NA TORTE - Kto varil najlepšie? [i] 09:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:00 Kadetka Kelly [i] 14:00 Titanic [i] 18:00 "Áno, šéfe!" [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Piráti z Karibiku: Truhlica mŕtveho muža [i] 23:25 Highlander IV. - Zúčtovanie [i] 01:25 Vražda v Hopeville [i] 02:55 Temnota [i] 04:25 Škandál v Irvine [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Zasiahnuté srdce [i] 07:00 Synovia a dcéry Jakuba sklára 4 [i] 08:00 Zasľúbená zem 1, 2/65 [i] 09:50 Nikdy nehovor nikdy [i] 10:40 Miesto činu: Večerný šepot [i] 12:25 Otecko na nedeľu [i] 13:35 Grék Zorba [i] 16:20 Zasiahnuté srdce [i] 18:15 SEDEM [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Šogún 1/6 [i] 21:55 Sny o smrti [i] 23:45 Nikdy nehovor nikdy [i] 00:25 Webmaster [i] 01:20 Nebožiec [i] 01:50 Mafstory [i] 02:35 Celebrity CAMP [i] 03:55 SEDEM [i] 04:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 18/26 [i] 07:00 Přežil jsem japonskou game show 5/8 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 9/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 10/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 11/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 8/15 [i] 13:00 Slepá spravedlnost 1/13 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 2/13 [i] 16:00 Advokáti II. 16/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 4/12 [i] 18:00 Přežil jsem japonskou game show 8/8 [i] 19:00 Largo 21/26 [i] 20:00 Advokáti II. 17/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 3/26 [i] 22:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 23:00 CSI: New York VI. 2/23 [i] 00:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 00:55 Advokáti II. 17/21 [i] 01:50 CSI: New York VI. 1/23 [i] 02:40 CSI: New York VI. 2/23 [i] 03:25 Boj o čas II. 17/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 6 [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 09:05 Nutné k přežití [i] 10:00 Mimořádné projekty [i] 10:55 Megainženýrství [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Burácení v srdcích [i] 15:30 Závody ve stavění aut [i] 16:25 Jak fungují stroje [i] 16:55 Jak to funguje [i] 17:20 Stěhování obrů 6 [i] 18:15 Mimořádné projekty [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Burácení v srdcích [i] 21:00 Závody ve stavění aut [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Američtí dřevorubci [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 00:40 Vězněm v cizině [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Američtí dřevorubci [i] 03:40 Jak fungují stroje [i] 04:05 Burácení v srdcích [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:20 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 51/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 12/26 [i] 07:25 Kouzelný strom 6/7 [i] 07:50 U nás na farmě 16/26 [i] 08:05 Tintin a chrám Slunce [i] 09:25 Ovečka Shaun II 20/40 [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Nová dobrodružství Pipi Punčochaté [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Malá farma [i] 13:40 Clarissa [i] 15:25 Návrat na Brideshead 10/11 [i] 16:20 Profesionálové 39/57 [i] 17:10 Deváté srdce [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Machři [i] 21:00 Bláznivá škola [i] 22:25 Jiná perspektiva [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 13. komnata Martina Zacha [i] 00:40 Pošta pro tebe [i] 01:35 Všechnopárty [i] 02:20 Folklorní magazín [i] 02:40 Na cestě po Sedmiříčí [i] 03:10 Po hladině [i] 03:25 Kuchařská pohotovost [i] 03:55 Babylon [i] 04:15 Hraje vám Moravanka
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Potomci slavných [i] 05:55 Kus dřeva ze stromu [i] 06:10 Divnopis [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Střípky času [i] 07:15 O vědě a vědcích 1/13 [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Život 1/10 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Szent István... osud rakousko-uherské bitevní lodě [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 15/21 [i] 13:35 Musicblok [i] 14:05 Jistě, pane ministře 14/22 [i] 14:35 Abbey Road: Live II 11/12 [i] 15:25 Království divočiny [i] 15:55 Zpověď třetího ze skupiny Mašínů [i] 16:10 Poutní místa 13/17 [i] 16:30 Bohové a proroci 1/15 [i] 17:00 Úsměvy Josefa Kobra [i] 17:45 S profesorem Františkem Dvořákem za klasiky českého výtvarného umění 1/3 [i] 18:00 Mizející místa domova 7/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VII 4/9 [i] 19:30 Malá farma [i] 20:00 Bezpředmětná křehkost & Bolero [i] 20:30 Rigoletto z Mantovy [i] 21:30 Zlomvaz 2010 [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Artmix [i] 23:15 ČT Live - Ondřej Havelka & Melody [i] 00:10 Glastonbury 2008 1/3 [i] 01:10 Sešli se... [i] 02:00 Na Kloboučku [i] 02:35 Hudební vizitka [i] 03:30 Hudební vizitka [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Pirátova rodinka 29 [i] 06:45 Bolek a Lolek 58, 59 [i] 07:10 Liga Špačků II 3, 4 [i] 08:05 Tom a Jerry II 9 [i] 08:35 Vteřiny před katastrofou [i] 09:30 Příběh Tarzana - pána opic [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi na cestách [i] 14:25 Bez východiska [i] 16:45 Finty Dicka a Jane [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 21:15 Na vlastní nebezpečí [i] 23:10 Nebezpečné hry [i] 01:10 Novashopping 01:30 Příběh Tarzana - pána opic [i] 03:35 Volejte Novu [i] 04:45 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Na čem záleží 17 [i] 06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Winx Club 15 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 28 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Frasier VIII 20 [i] 08:05 Will & Grace II 1 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 5 [i] 10:15 Knight Rider - Legenda se vrací 7 [i] 11:10 Půlnoční běh [i] 13:50 Honba za diamantem [i] 16:00 Julie Lescautová IV 1 [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 17 [i] 20:00 Eragon [i] 22:15 Tajný agent Jack T. [i] 00:25 Rychlý jako blesk [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 S Italem v kuchyni [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 112 [i] 05:30 Bonzáčik [i] 06:25 Chuťovky [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 168/216 [i] 08:30 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Čile [i] 10:35 Zbožňujem svadby [i] 12:20 Rozvedení so záväzkami [i] 13:15 Prípady Alice Neversovej I. 1/8 [i] 15:05 Elisa z Rivombrosy II. 2/13 [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 169/216 [i] 18:00 Rozvedení so záväzkami [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i] 21:40 Láska, kde ju nečakáš! [i] 23:20 Salón [i] 01:10 PROMINENTI [i] 01:40 Prípady Alice Neversovej I. 1/8 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:15 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tučňák Amundsen [i] 13:50 Zabít Elizabeth [i] 15:40 Ztracený svět [i] 17:30 Swing [i] 19:10 Poslední plavky [i] 20:55 Góóól! III. [i] 22:40 Nebezpečný cíl [i] 00:25 Anděl smrti [i] 02:10 Bestie Karla [i] 04:05 Zabít Elizabeth [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:15 Fotbal [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Clara Shellerová 1 [i] 07:15 Clara Shellerová 2 [i] 08:20 Clara Shellerová 3 [i] 09:30 Clara Shellerová 4 [i] 10:40 Clara Shellerová 5 [i] 11:50 Clara Shellerová 6 [i] 13:00 Stávka! [i] 15:00 Honička s osudem [i] 17:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 18:00 Rookie Blue 1 [i] 19:00 Rookie Blue 2 [i] 20:00 Sladký život v Orange County I 1 [i] 21:00 Honička s osudem [i] 23:00 Skryté zločiny [i] 01:00 Obraz mrtvého [i] 03:00 V síti lží [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Miliardové katastrofy 1 [i] 07:05 Pravda, povinnost, udatnost 6 [i] 08:05 Znovuobjevitelé 19 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 20 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 44 [i] 10:25 Obchodník s delfíny [i] 11:30 Úsvit lidstva 1 [i] 12:40 Cesta za změnou: Asie 3 [i] 13:50 Zachraňte Lunu 2 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 11 [i] 16:00 Do muzea zadním vchodem 8 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 3 [i] 17:20 Mistři švindlu 29 [i] 18:00 Mistři švindlu 30 [i] 18:40 Buď já nebo pes 59 [i] 19:45 Dopravní kolaps [i] 20:55 Tuningmánie 33 [i] 21:35 Tuningmánie 34 [i] 22:20 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 23:30 Bojové jednotky 3 [i] 00:05 Bojové jednotky 4 [i] 00:40 Jednotka pro vyšetřování nehod 9 [i] 01:15 Jednotka pro vyšetřování nehod 10 [i] 01:50 Historie podsvětí 5 [i] 02:55 Nejtěžší práce historie 1 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kit Kittredge: Odvážná novinářka [i] 07:40 Strážce tajemství [i] 09:15 Policajt ze sámošky [i] 10:45 Hancock [i] 12:15 Doba ledová [i] 13:35 Chlapec v pruhovaném pyžamu