TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Prázdniny s tuleňom 2 [i] 11:00 Zajtrajšie noviny II. 17/22 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Bez stopy IV. 2/24 [i] 13:55 Dva a pol chlapa IV. 15-16/24 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:00 Sahara [i] 23:20 Pomstiteľ bez mena [i] 01:25 Blade: Trinity [i] 03:20 Bez východiska [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 Obchod so šťastím 37 [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 17/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 18/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 225 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 235/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 9/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Unesení 9/10 [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 01:40 Unesení 9/10 [i] 03:10 Sila lásky II. 225 [i] 04:00 Sila lásky IV. 9/256 [i] 04:50 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlap v dome 4/5 [i] 09:00 Maškrtníček [i] 09:25 Mojich sedem divov [i] 10:10 Profily z archívu [i] 11:00 Diviaky v Berlíne [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Cesty za folklórom [i] 12:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 Kvarteto [i] 13:35 Totálne fenomenálne 22 [i] 13:50 Totálne fenomenálne 23 [i] 14:05 Črty zo života [i] 14:20 Halali [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:30 Krasové poklady Slovenska [i] 16:45 Duša spoločnosti [i] 17:20 Storočie pred kamerou [i] 18:00 Večerníček 1/9 [i] 18:10 V hlbinách mora [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zmenil tvár Šanghaja [i] 21:20 GEN.sk [i] 21:35 Strasti sveta mužského [i] 22:05 Dokumentárny klub [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Noc Mafstory [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY TV JOJ 08:50 KRIMI NOVINY 09:20 KAPOR NA TORTE [i] 11:15 Dobrý synček [i] 13:15 Bozk na rozlúčku [i] 15:00 Life: Najbohatší policajt II. - FINÁLE SERIÁLU! 21/21 [i] 16:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Klamári 1, 2/13 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 KAPOR NA TORTE - Kto varil najlepšie? [i] 21:15 Titanic [i] 01:15 Bozk na rozlúčku [i] 02:35 Dobrý synček [i] 04:00 Kleopatra 2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Rosalinda - FINÁLE SERIÁLU! 80/80 [i] 06:25 Stefanie 6 [i] 07:10 Červené ruže 2 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges III. 7 [i] 08:50 Matlock VII. 18/18 [i] 09:45 MacGyver 79, 80 [i] 11:45 M*A*S*H* 74, 75 [i] 12:40 Starý 5 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Matlock VII. 18/18 [i] 16:15 Matlock VIII. 1/22 [i] 17:10 Detektív Nash Bridges III. 7 [i] 18:00 M*A*S*H* 74, 75 [i] 19:00 KRIMI NOVINY [i] 19:30 NOVINY TV JOJ [i] 20:00 Vražedná minulosť [i] 22:00 Spýtaj sa mojich detí [i] 23:50 Krvilačná pomsta [i] 01:15 Vražedná minulosť [i] 02:50 Nočné reprízy 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire II. 1/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 08:00 Largo 22/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 21/26 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 11:00 Wildfire II. 1/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 13:00 Largo 22/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 21/26 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 16:00 Wildfire II. 2/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 18:00 Largo 23/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 22/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 8/25 [i] 21:00 Zloději paměti [i] 22:45 Californication II. 2/12 [i] 23:25 CSI: New York V. 8/25 [i] 00:25 Zloději paměti [i] 02:10 Californication II. 2/12 [i] 02:40 Ďáblův sluha II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 10 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 11 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 12 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Bořiči mýtů 13 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 10 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 11 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak fungují stroje 12 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Straty a nálezy 3/5 [i] 10:00 Vyprávěj - ohlédnutí [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 6/17 [i] 14:15 Dotek anděla 11/35 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:05 Franklin 43/52 [i] 15:30 Kouzelný strom 6/7 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 20/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 12/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 1/16 [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj 1/16 [i] 20:55 13. komnata Martina Zacha [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Losování Euromiliony 22:15 Californication III 4/12 [i] 22:45 Divoká jízda [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Doktorka Quinnová 6/17 [i] 01:00 Na kus řeči [i] 01:40 Sabotáž [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Malá Velká Británie 1/22 [i] 03:05 Máte slovo 03:55 Karel Bušina [i] 04:20 Divnopis [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 2/13 [i] 05:10 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 10/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 36/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 9/12 [i] 06:45 Vodácká putování [i] 07:00 Hodinový manžel [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 EduArt 1/3 [i] 08:01 Turecko - brána Orientu 7/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Genesis [i] 10:05 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:35 Škola chodí za dětmi [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Zlatá Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Čarodějnice školou povinné 9/26 [i] 14:30 Sportovci světa [i] 15:30 Království divočiny [i] 16:00 Alchymie bytí [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Hledáme své předky 1/3 [i] 17:10 Vášeň sběratelská [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 City Folk 2010 - Praha [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Život 1/10 [i] 20:55 Ptáčata aneb Nejsme žádná béčka 1/16 [i] 21:20 Glastonbury 2008 1/3 [i] 22:20 Bigbít 32/42 [i] 23:20 Malá Velká Británie 1/22 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Evropané [i] 01:15 Posezení s Janem Burianem [i] 01:45 Za zrcadlem [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 18 [i] 09:40 Slavná léta Beach Boys 2/2 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex VIII 14 [i] 12:35 Superman 5 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 5 [i] 14:05 Hvězdná brána VI 21 [i] 15:00 Kobra 11 V 11 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 13 [i] 18:30 Ulice 1825 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 21:15 Do hlubiny [i] 23:35 Srdeční potíže [i] 01:30 Novashopping 01:50 Zlatíčka [i] 02:50 Tabu [i] 03:35 Ptákoviny [i] 04:55 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 19 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 22 [i] 09:00 M*A*S*H 3 [i] 09:35 Knight Rider II 13 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 17 [i] 11:35 Policie Hamburk I 9 [i] 12:35 M*A*S*H 4 [i] 13:10 Will & Grace II 1 [i] 13:40 Chirurgové V 10 [i] 14:40 JAG VII 6 [i] 15:30 Big Ben I 10 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:10 Soukromá dramata [i] 21:45 Show Jana Krause [i] 22:55 Smrtonosná zbraň 3 [i] 01:15 Nezvratný osud 2 [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Na čem záleží 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Dr. Oz I. 71/175 [i] 07:05 Rany z lásky 59/230 [i] 07:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 167/216 [i] 09:10 Nespútaný anjel 12/194 [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 Sudkyňa Hatchettová I. 141-142/175 [i] 12:55 Dr. Oz I. 72/175 [i] 13:45 Rebeli II. 109/225 [i] 14:40 Rany z lásky 60/230 [i] 15:30 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 5/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 168/216 [i] 18:00 Túžba tela 135/143 [i] 19:00 Rebeli II. 110/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 13/194 [i] 20:55 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Čile [i] 22:35 Zbožňujem svadby [i] 00:25 L.O.V.E. [i] 01:00 Ally McBealová III. 9-10/21 [i] 02:25 Túžba tela 135/143 [i] 03:10 Nespútaný anjel 13/194 [i] 03:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Polibek, prosím [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Střelba na psy [i] 14:10 Falešná stopa [i] 16:05 Líbí se mi co děláš [i] 18:05 Nebezpečná známost [i] 19:40 Tři muži a nemluvně [i] 21:35 Muž z Elysejských polí [i] 23:30 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 01:10 Lepší zítřek 2 [i] 03:05 Past [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 4 [i] 09:00 Rosnička [i] 11:00 Clara Shellerová 1 [i] 12:10 Clara Shellerová 2 [i] 13:20 Clara Shellerová 3 [i] 14:30 Clara Shellerová 4 [i] 15:40 Clara Shellerová 5 [i] 16:50 Clara Shellerová 6 [i] 18:00 Dobrá manželka 1 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 [i] 20:00 Rookie Blue 1 [i] 21:00 Rookie Blue 2 [i] 22:00 Rookie Blue 1 [i] 23:00 Rookie Blue 2 [i] 00:00 Rookie Blue 1 [i] 01:00 Rookie Blue 2 [i] 02:00 Únos za bílého dne [i] 04:00 Uloupená nevinnost [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak přežít Everest 3 [i] 07:05 Ve stínu dinosaurů 2 [i] 08:20 Buď já nebo pes 52 [i] 09:20 Dítě génius 3 [i] 10:25 Zhýčkaní 5 [i] 11:00 Zhýčkaní 6 [i] 11:35 Dítě naší doby 19 [i] 12:50 Buď já nebo pes 53 [i] 13:50 Jak přežít Everest 3 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani 20 [i] 16:00 Dítě génius 4 [i] 17:05 Znovuobjevitelé 20 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 21 [i] 18:05 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 19:15 Hugh, kuřata a TESCO [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 21:30 Pohledy z kosmu 3 [i] 22:10 Pohledy z kosmu 4 [i] 22:50 První muži ve vesmíru [i] 00:00 Smrtící plavba [i] 01:00 Pohromy století 41 [i] 02:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 3 [i] 02:55 Kanál v Hangzhou 3 [i]