TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Prázdniny s tuleňom [i] 11:05 Zajtrajšie noviny II. 16/22 [i] 12:05 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Bez stopy IV. 1/24 [i] 13:50 Dva a pol chlapa IV. 13-14/24 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 23:55 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 8/22 [i] 00:50 Dobrovoľná obeť [i] 02:15 V ľadovej pasci [i] 03:30 Nezvestní 2/12 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Obchod so šťastím 36 [i] 07:20 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 15/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 16/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Sila lásky II. 224 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 234/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 8/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2/16 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:25 TOP STAR Extra [i] 22:20 Správy a komentáre [i] 22:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I. 1/28 [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:30 TOP STAR Extra [i] 02:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania I. 1/28 [i] 03:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:45 Sila lásky II. 224 [i] 04:35 Sila lásky IV. 8/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlap v dome 3/5 [i] 09:00 Trpký voz nádeje 3/3 [i] 09:45 Mojich sedem divov [i] 10:30 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 10:55 Vznik Slovenskej republiky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Zahrajte mi takúto [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:25 Pestúni zvierat 22 [i] 13:50 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 14:05 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:00 Trezor [i] 15:25 Bratislavské miniatúry [i] 15:50 Halali [i] 16:15 Plná náruč vzduchu [i] 17:00 Storočie pred kamerou [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti [i] 18:10 Večerníček 13/13 [i] 18:20 Kvarteto [i] 18:45 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Diviaky v Berlíne [i] 20:55 Família [i] 21:25 Totálne fenomenálne 22 [i] 21:40 Totálne fenomenálne 23 [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Nevera po slovensky [i] 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 KRIMI NOVINY 08:55 KAPOR NA TORTE [i] 11:00 Zálesák [i] 13:00 Posledná lúpež [i] 15:15 C.S.I. TRILÓGIA: Kriminálka Miami VIII. [i] 16:15 C.S.I. TRILÓGIA: Kriminálka New York VI. [i] 17:15 C.S.I. TRILÓGIA: Kriminálka Las Vegas X. [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 KAPOR NA TORTE - Deň štvrtý [i] 21:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Klamári 1, 2/13 [i] 23:15 Life: Najbohatší policajt II. - FINÁLE SERIÁLU! 21/21 [i] 00:00 Noc Mafstory [i] 01:00 Noc Mafstory [i] 02:10 Noc Mafstory [i] 03:00 Noc Mafstory [i] 03:40 Noc Mafstory [i] 04:30 Noc Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Rosalinda 79 [i] 06:25 Stefanie 5 [i] 07:10 Červené ruže 1/200 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges III. 6 [i] 08:50 Matlock VII. 16 [i] 09:45 MacGyver 77, 78 [i] 11:45 M*A*S*H* 72, 73 [i] 12:40 Starý 4 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Matlock VII. 16, 17 [i] 17:10 Detektív Nash Bridges III. 6 [i] 18:00 M*A*S*H* 72, 73 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Policajt drábom [i] 22:15 "Pan Vok odchází" [i] 23:45 Policajt drábom [i] 01:30 Nočné reprízy 04:40 Starý 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 13/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 08:00 Largo 21/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 20/26 [i] 10:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 11:00 Wildfire 13/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 13:00 Largo 21/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 20/26 [i] 15:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 16:00 Wildfire II. 1/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 18:00 Largo 22/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 21/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 5/22 [i] 23:05 Californication II. 1/12 [i] 23:45 CSI: New York V. 7/25 [i] 00:45 Boj o čas II. 17/22 [i] 01:40 Genesis - vrahova duše 5/22 [i] 02:40 Californication II. 1/12 [i] 03:10 Ďáblův sluha II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 9 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 10 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Očitá svědectví 1 [i] 11:50 Očitá svědectví 2 [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 11 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 21:00 Skutečné místo činu 7 [i] 21:55 Unikl jsem smrti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 8 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 9 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 8 [i] 04:05 Jak fungují stroje 11 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Milenci a další cizinci [i] 10:40 My dva a čas [i] 11:05 V Praze bejvávalo blaze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 5/17 [i] 14:15 Dotek anděla 10/35 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 9/26 [i] 15:35 Král z džungle 9/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 9/13 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:20 Stop [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 4/13 [i] 20:50 Na kus řeči [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Moje rodina VII 4/9 [i] 22:55 Californication 1/12 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Banánové rybičky [i] 00:05 Doktorka Quinnová 5/17 [i] 00:50 Film o filmu Gympl [i] 01:00 Dálky a hlubiny Karla Prokopa [i] 02:00 Mizející místa domova 6/13 [i] 02:15 Poutní místa 12/17 [i] 02:35 Hledám práci [i] 03:00 Nežádoucí průvodci člověka [i] 03:25 Krajan G. M. 7/7 [i] 03:35 Maryška [i] 03:55 Krásy evropského pobřeží [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 9/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 35/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 8/12 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Adult English Zone 1/26 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Jak přežít 2/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Kosmický věk 2/4 [i] 10:40 Poslední kovboj [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Diktát [i] 12:50 Géniové, blázni, pábitelé [i] 13:05 Futuroskop [i] 13:35 Začarovaná láska [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 Prizma [i] 16:25 Kus dřeva ze stromu [i] 16:40 EduArt 1/3 [i] 17:00 Turecko - brána Orientu 7/13 [i] 17:20 Ztráta paměti [i] 18:20 Evropský manuál [i] 18:40 Štýrsko [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Manželské etudy [i] 20:40 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:45 Historie.cs [i] 22:40 Kronika smrti [i] 00:20 Evropský manuál [i] 00:40 Železné dámy z Libérie [i] 01:35 Q [i] 02:00 Malíř František Janula [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 17 [i] 09:40 Burani ve městě [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Komisař Rex VIII 13 [i] 12:40 Superman 4 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 4 [i] 14:05 Hvězdná brána VI 20 [i] 15:00 Kobra 11 V 10 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 12 [i] 18:30 Ulice 1824 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 21:15 Kriminálka Miami VII 4 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:50 Tudorovci II 10 [i] 23:50 Mořská bestie [i] 01:40 Smallville VII 2 [i] 02:20 Novashopping 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Áčko [i] 04:35 Dva z Queensu VII 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 TOP STAR magazín [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 18 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 21 [i] 09:00 M*A*S*H 2 [i] 09:35 Knight Rider II 12 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 16 [i] 11:35 Policie Hamburk I 8 [i] 12:35 M*A*S*H 3 [i] 13:05 Will & Grace I 22 [i] 13:40 Chirurgové V 9 [i] 14:40 JAG VII 5 [i] 15:30 Big Ben I 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 Selhání anestezie: Operace zaživa [i] 22:25 Zoufalé manželky VI 2 [i] 23:25 Ve službách FBI 1 [i] 00:20 Řecký magnát [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:00 Na čem záleží 14 [i] 04:30 Na čem záleží 15 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Lampáreň [i] 06:10 Dr. Oz I. 70/175 [i] 07:00 Rany z lásky 58/230 [i] 07:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 166/216 [i] 09:05 Nespútaný anjel 11/194 [i] 10:05 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 139-140/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 71/175 [i] 13:45 Rebeli II. 108/225 [i] 14:35 Rany z lásky 59/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 167/216 [i] 18:00 Túžba tela 134/143 [i] 19:00 Rebeli II. 109/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 12/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 137/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 10/21 [i] 22:45 Frasier I. 4/25 [i] 23:15 Lov na človeka [i] 01:00 L.O.V.E. [i] 01:35 Frasier I. 4/25 [i] 01:55 Sudkyňa Hatchettová I. 139-140/175 [i] 02:40 Pravá tvár vášne 137/178 [i] 03:20 Túžba tela 134/143 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 Lov na človeka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Dračí past [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Polibek, prosím [i] 13:55 Transylvania 6-5000 [i] 15:40 Zlato pojď na to [i] 17:35 Manituova bota [i] 19:10 Druhá míza [i] 21:15 Falešná stopa [i] 23:10 Bestie Karla [i] 01:00 Píseň za chudého chlapce [i] 02:40 Jeskyně smrti [i] 04:25 O perníkové chaloupce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 3 [i] 09:00 Opuštěný kaňon [i] 11:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 12:00 Ochránce III 22 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 14:00 Pouhý sen [i] 16:00 Stávka! [i] 18:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 8 [i] 20:00 Ochránce III 22 [i] 21:00 Médium V 9 [i] 22:00 Médium V 10 [i] 23:00 Obraz mrtvého [i] 01:00 Cesta domů [i] 03:00 Pouhý sen [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak přežít Everest 2