TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Reflex [i] 05:45 Hrátky s čertem [i] 07:20 Trampoty s opicou [i] 09:00 Honza málem králem [i] 10:30 Klon draka [i] 12:05 Maléry pána účtovníka [i] 13:55 Krokodíl Dundee 2 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Agent v sukni [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:00 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 23:10 Sila srdca [i] 01:10 Netvor z hlbín [i] 02:50 Ríša drog [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky IV. 7/256 [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy a komentáre [i] 07:20 Krásna múdrosť [i] 08:40 Chuť leta [i] 09:55 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 10:50 "Král králů" [i] 12:20 Boj tigrov 1/2 [i] 13:55 Boj tigrov 2/2 [i] 15:35 Sila lásky: Najkrajšie momenty [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 17:25 O rodičoch a deťoch [i] 19:10 Počasie [i] 19:15 Večerníček 1/16 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Príhovor ministra školstva SR [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 ... kone na betóne [i] 21:50 Záhrada [i] 23:35 Hviezda [i] 01:10 Snowboarďáci 1/3 [i] 02:05 Snowboarďáci 2/3 [i] 02:55 Snowboarďáci 3/3 [i] 03:55 ... kone na betóne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Poklady Slovenska [i] 08:40 Chlap v dome 2/5 [i] 09:15 Trpký voz nádeje 2/3 [i] 10:15 Monika a pes [i] 11:05 Profily z archívu [i] 11:50 Noc v archíve [i] 12:55 Nebezpečné kalcium [i] 13:40 Na ceste [i] 14:05 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 14:50 Zlatý Amos [i] 15:50 Vznik Slovenskej republiky [i] 16:50 Prečo Adam Chvojka vicerichtár spáva doma [i] 17:45 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 17:55 Večerníček 12/13 [i] 18:05 Slávik Slovenska [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 20:30 Zrodenie krásy - kantata Under my spell [i] 21:10 Osobnosti a udalosti [i] 21:15 Pestúni zvierat 22 [i] 21:45 Letné lásky [i] 23:00 Bratislavské hudobné slávnosti 1995 [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Nevera po slovensky [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:35 Atentát [i] 08:45 James Bond: Zlaté oko [i] 11:30 "Walk the Line" [i] 14:00 Vtierka Castle II. - NOVÉ ČASTI 1, 2/24 [i] 16:10 Robinsonovci z Beverly Hills [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 KAPOR NA TORTE - Deň tretí [i] 21:15 C.S.I. TRILÓGIA: Kriminálka Miami VIII. 7 [i] 22:00 C.S.I. TRILÓGIA: Kriminálka New York VI. 7 [i] 23:00 C.S.I. TRILÓGIA: Kriminálka Las Vegas X. 7 [i] 00:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:50 Texaský masaker motorovou pílou [i] 03:20 Kleopatra 1/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Rosalinda 78 [i] 06:25 Stefanie 4 [i] 07:10 Komisárka - FINÁLE SERIÁLU! 66/66 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges III. 5 [i] 08:50 Matlock VII. 14 [i] 09:45 MacGyver 75, 76 [i] 11:45 M*A*S*H* 70, 71 [i] 12:40 Starý 3 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Matlock VII. 14, 15 [i] 17:10 Detektív Nash Bridges III. 5 [i] 18:00 M*A*S*H* 70, 71 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári - FINÁLE SERIÁLU! 10, 11/11 [i] 22:00 Nebožiec [i] 22:45 M*A*S*H* 112, 113, 114 [i] 00:00 Črepiny [i] 01:00 Nočné reprízy 04:40 Starý 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 12/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 08:00 Largo 20/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 19/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 11:00 Wildfire 12/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 13:00 Largo 20/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 19/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 16:00 Wildfire 13/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 18:00 Largo 21/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 20/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 6/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 22:00 CSI: New York VI. 2/23 [i] 23:00 Podstata strachu 11/13 [i] 00:00 CSI: New York V. 6/25 [i] 00:55 CSI: New York VI. 1/23 [i] 01:50 CSI: New York VI. 2/23 [i] 02:45 Podstata strachu 11/13 [i] 03:30 The Amazing Race XV. 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 8 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 9 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 V nejhorším případě [i] 11:50 V nejhorším případě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 10 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Hrůzné okamžiky 1 [i] 21:00 Dráha tornád [i] 21:55 Nutné k přežití [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 6 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 7 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Jak fungují stroje 10 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Uloupený smích [i] 10:05 Mami, já chci bratříčka [i] 11:05 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 4/17 [i] 14:15 Dotek anděla 9/35 [i] 15:05 Partnerské ladění [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 9/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Diktát [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Poslední kovboj [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Franck Keller 5/5 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Kód Aurora 1/2 [i] 01:40 Doktorka Quinnová 4/17 [i] 02:30 Československý filmový týdeník 796/2379 [i] 02:45 Versailles [i] 03:35 Televizní klub neslyšících [i] 04:05 Ta naše povaha česká [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 8/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 34/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 7/12 [i] 06:45 Návštěva v ZOO [i] 06:50 Pat a Mat se vrací 6/12 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Learning English with Ozmo 6/13 [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 12/21 [i] 09:30 Babylon [i] 10:00 Apokalypsa [i] 10:55 Svět zázraků 10/12 [i] 11:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je detektivka 14/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Retro Prague 2010 [i] 15:10 Osudná vrtule [i] 16:05 Jak přežít 2/13 [i] 16:20 O vědě a vědcích 1/13 [i] 16:40 Jeden společný svět 2/8 [i] 17:00 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:45 Chvilky s matematikou 1/3 [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Adult English Zone 1/26 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Jeanne Poisson, markýza de Pompadour 1/2 [i] 22:10 Dokumentární klub [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 10/14 [i] 00:05 Partnerské ladění [i] 00:45 Přesídlenci [i] 01:45 Cesty [i] 02:00 Politické spektrum [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 16 [i] 09:40 Slavná léta Beach Boys 1/2 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Komisař Rex VIII 12 [i] 12:35 Superman 3 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 3 [i] 14:05 Hvězdná brána VI 19 [i] 15:00 Kobra 11 V 9 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 11 [i] 18:30 Ulice 1823 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 20:55 Dokonalý svět 1 [i] 21:55 Příběhy bez scénáře [i] 22:30 Collateral [i] 00:50 Novashopping 01:15 Smallville VII 1 [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:40 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:20 Svět 2010 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 17 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 20 [i] 09:00 M*A*S*H 1 [i] 09:30 Knight Rider II 11 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 15 [i] 11:35 Policie Hamburk I 7 [i] 12:35 M*A*S*H 2 [i] 13:10 Will & Grace I 21 [i] 13:40 Chirurgové V 8 [i] 14:40 JAG VII 4 [i] 15:30 Big Ben I 8 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 3 [i] 23:25 Žralok II 15 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III 2 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 12 [i] 04:35 Na čem záleží 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Dr. Oz I. 69/175 [i] 06:45 Rany z lásky 57/230 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 165/216 [i] 08:55 Ally McBealová III. 8/21 [i] 09:45 L.O.V.E. [i] 10:25 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 12:50 Dr. Oz I. 70/175 [i] 13:45 Rebeli II. 107/225 [i] 14:35 Rany z lásky 58/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 3/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 166/216 [i] 18:00 Túžba tela 133/143 [i] 19:00 Rebeli II. 108/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 11/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 136/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 9/21 [i] 22:45 Frasier I. 3/25 [i] 23:15 Vražedné myšlienky [i] 01:10 L.O.V.E. [i] 01:45 Frasier I. 3/25 [i] 02:10 Nespútaný anjel 11/194 [i] 03:00 Túžba tela 133/143 [i] 03:45 Vražedné myšlienky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dračí past [i] 13:50 Čas minulosti [i] 15:35 Stormbreaker [i] 17:15 Pád nebes [i] 19:10 O perníkové chaloupce [i] 20:50 Transylvania 6-5000 [i] 22:35 Past [i] 00:20 Ubaleno v Kansasu [i] 01:55 Anděl smrti [i] 03:45 Ostrov pokladů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 15:30 Olympijské hry [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 6 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 2 [i] 09:00 Santa se žení [i] 11:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 12:00 Ochránce III 20 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 6 [i] 14:00 Opuštěný kaňon [i] 16:00 Kaliforňanky [i] 18:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 7 [i] 20:00 Ochránce III 21 [i] 21:00 Skryté zločiny [i] 23:00 Promlčené zločiny [i] 01:00 V síti lží [i] 03:00 Obraz mrtvého [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jak přežít Everest 1 [i] 07:05 Ztracená vesnice [i] 08:20 Buď já nebo pes 50 [i] 09:20 Ztracené dětství [i] 10:25 Zhýčkaní 1 [i] 11:00 Zhýčkaní 2 [i] 11:40 Dítě naší doby 17 [i] 12:55 Buď já nebo pes 51 [i] 13:55 Jak přežít Everest 1 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani 18 [i] 16:05 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 17:05 Znovuobjevitelé 16 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 17 [i] 18:05 Ve stínu dinosaurů 1 [i] 19:15 Hugh a kuřata 2 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 21:30 Záchrana pro Hubble [i] 22:35 Hubbleovy obrazy 1 [i] 23:10 Hubbleovy obrazy 2 [i] 23:45 Město zkázy [i] 00:50 Pohromy století 39 [i] 01:50 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 1 [i] 02:50 Kanál v Hangzhou 1 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 10 [i] 04:45 Dítě naší doby 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Na stojáka 59 [i] 05:25 Hung - Na velikosti záleží 9 [i] 06:00 Tajemství polévky rámen [i] 07:40 62. Emmy Awards [i] 09:40 Živoucí důkaz [i] 11:10 Projekt Alzheimer: Zázraky vědy 2 [i] 12:20 Z nuly hrdinou [i] 13:50 Sladké pokušení