Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 09:25 TALENTMANIA [i] 11:25 Zajtrajšie noviny II. 15/22 [i] 12:15 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Veronika Marsová III. 20/20 [i] 14:05 Dva a pol chlapa IV. 11-12/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Princezná Diana: Pravda o jej smrti [i] 23:50 Carlitino tajomstvo [i] 01:25 Hra o prežitie 3 [i] 03:10 Nezvestní 1/12 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Obchod so šťastím 35 [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 13/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 14/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 223 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 233/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 7/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 14/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:30 Dr.House VI. 1/22 [i] 22:15 Správy a komentáre [i] 22:40 Zúfalé manželky III. 22/23 [i] 23:25 Zúfalé manželky III. 23/23 [i] 00:10 Inšpektor Morse [i] 01:50 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Slovensko dnes [i] 02:25 Góly - body - sekundy [i] 02:30 Pohľad za zrkadlo [i] 03:30 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 04:10 Sila lásky II. 223 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chlap v dome 1/5 [i] 09:00 Rachotilkovia 13/13 [i] 09:25 Trpký voz nádeje 1/3 [i] 10:15 Mojich sedem divov [i] 10:45 Profily z archívu [i] 11:25 Hlava XXI - finálové večery [i] 12:30 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:30 Pohľad späť [i] 14:00 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 5/7 [i] 14:25 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:20 Trezor [i] 16:00 Národnostný magazín [i] 16:25 Aký požičaj,taký vráť [i] 17:00 Storočie pred kamerou [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti [i] 18:05 Večerníček 11/13 [i] 18:15 Koleso času 9/14 [i] 18:45 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Nebezpečné kalcium [i] 20:55 Na ceste [i] 21:25 Cirkus, Cirkus 2010 2/2 [i] 22:15 Poviedky z kuchyne [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. - FINÁLE SERIÁLU! 24/24 [i] 08:45 Toy Story 2 [i] 10:45 Povedz, že to tak nie je [i] 12:45 Atentát [i] 15:00 Kuriér [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 KAPOR NA TORTE - Deň druhý [i] 21:15 Vtierka Castle II. - NOVÉ ČASTI 1, 2/24 [i] 23:15 Nesmrteľní [i] 01:15 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 02:55 Prison Break: Útek z väzenia IV. - FINÁLE SERIÁLU! [i] 03:35 Profesionáli [i] 04:20 Súdna sieň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Rosalinda 77 [i] 06:25 Stefanie 3 [i] 07:10 Komisárka 65 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges III. 4 [i] 08:50 Matlock VII. 12 [i] 09:45 MacGyver 73, 74 [i] 11:45 M*A*S*H* 68, 69 [i] 12:40 Starý 2 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Matlock VII. 12, 13 [i] 17:10 Detektív Nash Bridges III. 4 [i] 18:00 M*A*S*H* 68, 69 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Biely Indián [i] 22:00 Leto s Jamesom Bondom: Muž so zlatou zbraňou [i] 00:15 Biely Indián [i] 02:00 Nočné reprízy 04:40 Starý 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 11/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 08:00 Largo 19/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 18/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 13:00 Largo 19/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 18/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 16:00 Wildfire 12/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 18:00 Largo 20/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 19/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 21:00 Cena za lidskost 4/7 [i] 22:10 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 23:15 Uklízeč 13/13 [i] 00:15 CSI: New York V. 5/25 [i] 01:10 Cena za lidskost 4/7 [i] 02:20 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 03:15 Uklízeč 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Extrémní výbuchy [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 9 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Mimořádné projekty 2 [i] 21:55 Zásah do konstrukce 9 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 4 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 5 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak fungují stroje 9 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nasredin [i] 09:45 Hry bez hranic [i] 11:05 Hraje vám Moravanka [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 3/17 [i] 14:20 Dotek anděla 8/35 [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Zábavná škola: Z rodu Přemyslovců 12/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 14/26 [i] 15:55 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 6/12 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kosmický věk 2/4 [i] 20:55 Deník doktorky 1/16 [i] 21:45 Za zrcadlem [i] 22:15 Vinci [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Doktorka Quinnová 3/17 [i] 00:55 To bylo Pražské jaro 2010 [i] 01:40 Terra musica [i] 02:05 Mizející místa domova 6/13 [i] 02:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:00 Čtení na dobrou noc [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 7/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 33/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 6/12 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Ta naše povaha česká [i] 07:50 Příběhy z přírody [i] 08:05 Jak se rodí řeka [i] 08:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie 1/6 [i] 10:35 Toulavá kamera ochutnává Česko 8/8 [i] 11:10 Čtenářský deník... [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Bořek stavitel 8/26 [i] 12:50 Mirabelino domácí kino 25/26 [i] 13:00 Knížka do batůžku [i] 13:05 Teď vedou babička s dědou [i] 13:10 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko [i] 14:55 O Květušce [i] 15:15 Vltava v obrazech 83/86 [i] 15:35 Svět zázraků 10/12 [i] 16:00 Versailles [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Střípky času [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Islandská peříčka [i] 19:30 Learning English with Ozmo 6/13 [i] 20:00 Callasová a Onassis 2/2 [i] 21:40 Škola chodí za dětmi [i] 22:10 Evropský manuál [i] 22:30 Q [i] 23:00 Control [i] 01:00 Na cestě po Sedmiříčí [i] 01:25 Retro [i] 01:50 Recitál Jakuba Nohy [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 15 [i] 09:35 Malý Manhattan [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:35 Komisař Rex VIII 11 [i] 12:35 Superman 2 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 2 [i] 14:05 Hvězdná brána VI 18 [i] 15:00 Kobra 11 V 8 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 10 [i] 18:30 Ulice 1822 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 207 [i] 21:25 Kriminálka Miami VII 3 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 12 [i] 23:15 Poslední obrněný vlak [i] 01:45 Můj přítel Monk V [i] 02:30 Novashopping 02:50 Blízké nebezpečí [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 16 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 19 [i] 09:00 M*A*S*H 107 [i] 09:30 Knight Rider II 10 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 14 [i] 11:35 Policie Hamburk I 6 [i] 12:35 M*A*S*H 108 [i] 13:05 Will & Grace I 20 [i] 13:40 Chirurgové V 7 [i] 14:35 JAG VII 3 [i] 15:30 Big Ben I 7 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 21 [i] 23:25 Na doživotí I 6 [i] 00:20 Kriminálka Kolín III 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 11 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Dr. Oz I. 68/175 [i] 06:50 Rany z lásky 56/230 [i] 07:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 164/216 [i] 09:05 Nespútaný anjel 10/194 [i] 10:00 L.O.V.E. [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 137-138/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 69/175 [i] 13:45 Rebeli II. 106/225 [i] 14:35 Rany z lásky 57/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 165/216 [i] 18:00 Túžba tela 132/143 [i] 19:00 Rebeli II. 107/225 [i] 20:00 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 22:10 Ally McBealová III. 8/21 [i] 23:10 Frasier I. 2/25 [i] 23:35 Hra na pravdu [i] 01:15 L.O.V.E. [i] 01:55 Frasier I. 2/25 [i] 02:15 Sudkyňa Hatchettová I. 137-138/175 [i] 03:00 Túžba tela 132/143 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:25 Hra na pravdu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Tři muži a nemluvně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Venuše [i] 13:50 Nebezpečná známost [i] 15:25 Puckoon [i] 16:55 Líbí se mi co děláš [i] 18:55 Ostrov pokladů [i] 20:40 Čas minulosti [i] 22:25 Jeskyně smrti [i] 00:15 Síla odvahy [i] 02:10 Lepší zítřek [i] 04:00 Podivné experimenty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 15:30 Motorismus [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 32 [i] 08:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 09:00 Kaliforňanky [i] 11:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 12:00 Ochránce III 19 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 14:00 Záhadná žena: Hra [i] 16:00 Svatební přání [i] 18:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 6 [i] 20:00 Ochránce III 20 [i] 21:00 Honička s osudem [i] 23:00 Polibek [i] 01:00 Stávka! [i] 03:00 Záhadná žena: Hra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Léto očima vědy [i] 07:05 Příroda stále živá [i] 08:15 Buď já nebo pes 49 [i] 09:20 Mé dítě nemluví [i] 10:30 Maminka stávkuje 54 [i] 11:10 Maminka stávkuje 55 [i] 11:50 Dítě naší doby 16 [i] 13:05 Buď já nebo pes 50 [i] 14:00 Léto očima vědy [i] 15:05 Zvířecí rekordmani 17 [i] 16:05 Ztracené dětství [i] 17:05 Znovuobjevitelé 14 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 15 [i] 18:05 Ztracená vesnice [i] 19:15 Hugh a kuřata 1 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 20:55 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 21:30 Když se Země zatřese 2 [i] 22:35 Smrtící válečníci 1 [i] 23:35 Jak přežít v Alcatrazu [i] 00:40 Pohromy století 38 [i] 01:40 Chytrý průvodce po… Speciál [i] 02:35 Singapur 2 [i] 03:15 Udržitelnost v praxi 5 [i] 03:30 Místa ve Středomoří 9 [i] 04:40 Dítě naší doby 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Quantum of Solace [i] 07:40 Vše, co Lola chce [i] 09:35 Bratři Bloomovi [i] 11:25 Dívčí parta [i] 12:50 Dr. Dolittle 4 [i] 14:15 Maraton lásky [i] 15:55 Scooby-Doo: Začátek